Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jason La Canfora @JasonLaCanfora
S Brandon Merriweather agrees to 2yr/$6M deal with Skins #freeagency
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na megvan Vödör.
Fogjátok ezt még bánni...

több mint 12 éve
Ricoboy Washington Commanders 32
Meriweather???

Free-agent safety Brandon Meriweather will visit with the Jets on Thursday, the New York Daily News reported, citing a source.

Ja és Landry-ért kacsingat a New England 😀

Hail to the Redskins!!!

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Brisiel jöjjön a Coltsba, túl jó ide 😛

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
#Redskins have expressed interest in Texans OG Mike Brisiel, who started 13 games last season.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ehh... de még van egy vas a tűzben, bár ennél gyengébb minőség de bőven upgrade.
Grubbs elég jó lett volna 😕Delonso_
még több vas is van, Brisiel-Myers-Jason Brown
tényleg kár Grubbsért

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ehh... de még van egy vas a tűzben, bár ennél gyengébb minőség de bőven upgrade.
Grubbs elég jó lett volna 😕Delonso_
Ja, Mathis meg ma aláír Grubbs helyére a Ravensnél...
Az meg külön betenné ha Lofton meg a sasokhoz írna alá... bár madár madár....
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ehh... de még van egy vas a tűzben, bár ennél gyengébb minőség de bőven upgrade.
Grubbs elég jó lett volna 😕
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én az öreghez olyan semlegesképpen állok... voltak jó húzásai (az előző draft pl.) de érthetetlenek is (McNabb/Grossman/Beck)+a fia... 😀 Bízom benne hogy még összehozhat valami jót itt IronMike, mert az eredmények eddig nem nagyon igazolták, ami jó történt azt is inkább Hasslet hozta össze. És az idő múlik....

Ja, és amíg imádkozunk Royalnak addig lecsúszunk a jobb OL emberekről. Pedig Garcon és Morgan után nem biztos hogy Royal lenne a fontosabb.

Na tessék:
ProFootballTalk @ProFootballTalk
Saints agree to terms with Ben Grubbs, per league source.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
😊 komolyra fordítva, azért érdekes lesz az, a megnövekedett elvárásokhoz mennyire illeszkedik amit ő képvisel...
Én jó edzőnek tartom az apját, már a Denvernél is meglepett mennyien utálták. Ám amennyire Shanny jó HC a fia elég szegényes. És ezt előbb utóbb ha valóban jó HC be kell látnia. Avagy.... idén kiderül hogy a picifiú egy zseni akit csak meg kellett érteni és Robert amíg nem lát kriptonitot képes erre.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
😊 Egy G remélem meglesz ma.
Aztán még jöhetne kis O line és secondery. Utána már csak Supermant kell behúzni és a kis Shannyt agyátültetni és menni az SB felé.---Delonso_
Nem tudtam volna ennyire tisztán összefoglalni 😊 Csak a sorrend nem jó. Én a Kyleval kezdtem volna.. 😛
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
😊 Egy G remélem meglesz ma.
Aztán még jöhetne kis O line és secondery. Utána már csak Supermant kell behúzni és a kis Shannyt agyátültetni és menni az SB felé.---
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
már annyi idő eltelt? :o kicsit időzavarba kerültem... 😀
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Nagyon csend van a házunk táján. Azon kívül, hogy Royal kéreti magát mint egy fürdős, eléggé elcsitultak a dolgok...apeszos
azért mert 4 órája egy név se hangzott el? 😀
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nagyon csend van a házunk táján. Azon kívül, hogy Royal kéreti magát mint egy fürdős, eléggé elcsitultak a dolgok...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A többit megoldják FA-rőlRicoboy
muszáj is..., mintha minden életképes picket odadobtak volna a Ramsnek, 3. körtől már nehéz azonnali kezdőszintet találni, vagy ha megvan valakiben a potenciál fizikálisan biztosan hiányos, vagy mentális gondok. (vagy mindkettő)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Ricoboy Washington Commanders 32
Ha így megy tovább a draft-ra ki se kell menni. Kiküldünk valakit egy RGIII. táblával az első körbe és hazajöhetünk.
A többi cetlit trade-re.Ricoboy
safety meg minekbraxa88
Ebben igazad van + safety. Így korrekt. A többit megoldják FA-ből 😀

Hail to the Redskins!!!

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
RT @AdamSchefter: Eagles free-agent G Evan Mathis drawing interest from Colts and Redskins.

Redskins @Redskins
Pierre Garcon wore No. 85 in Indy, may change it to No. 15 in Washington for "a fresh start." Good news for Leonard Hankerson. 😀


Chris Russell @Russellmania980
I think Mr @CaplanNFL can back me up on this -but if @EvanMathis69 signs with the #Redskins - he will be a stud on field & media star off it
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
The Washington Times suggests Santana Moss will have a "difficult" time fitting onto the Redskins after Wednesday's acquisitions of Josh Morgan and Pierre Garcon, and flirtations with free agent Eddie Royal.
Beat writer Rich Campbell also notes that the Redskins would save $2.83 million under the salary cap if they released Moss and designated him as a post-June 1 cut. Moss no longer appears to have a spot in Washington's three-receiver sets, and he doesn't contribute on special teams. (Same goes for Jabar Gaffney.) Don't look for Moss to be on the Redskins' roster in 2012.
The Patriots will 'likely" make an effort to bring back Jabar Gaffney if the Redskins cut him, according to Tom Curran of CSNNE.com.
Washington may consider releasing Gaffney and Santana Moss, especially if the Redskins sign Eddie Royal in free agency after bringing aboard Pierre Garcon and Josh Morgan. Tom Brady is a big fan of Gaffney, who wouldn't cost much if the Redskins cut him.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Free agent CB Aaron Ross will reportedly visit the Redskins on Friday.
Ross will first visit the Bengals. Washington has had its sights set on the second-tier cornerbacks after losing out on Cortland Finnegan.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ProFootballTalk @ProFootballTalk
Redskins taking a look at free agent guard Ben Grubbs http://wp.me/p14QSB-1CL5
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Minőségi ugrás volt a szöszi, finoman szólva meglepődtem, bár Vödörnél, Harrisnél rosszabb nehezen lehetett. Kirúgták a pecctől, na majd mi tudjuk, meg edzők, meg sémaváltozás, majd jó lesz, erre kirúgták tőlünk gyak hat meccs után, hát most mit mondjak erre?füligjimmy
gondolataimban akkor más élt róla 😊; csak túlélte a szebb napokat,
de Dougthynál biztosan jobb, mert nem hiszem, hogy nála van lejjebb, nem, ebben biztos vagyok! nincs nála lejjebb, de lelkes, fanok szerint a szíve viszi előre, mert fizikuma nem nagyon van, szerencsére mindkettő safety posztot tudja játszani, igazi workout warrior.

off: úgy látom Beereknél bejött a GM váltás!sapka
Az teljesen biztos, h Doughtynál jobb, szal valóban előrébb lennétek vele...csak nem olyan rettentő sokkal...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Minőségi ugrás volt a szöszi, finoman szólva meglepődtem, bár Vödörnél, Harrisnél rosszabb nehezen lehetett. Kirúgták a pecctől, na majd mi tudjuk, meg edzők, meg sémaváltozás, majd jó lesz, erre kirúgták tőlünk gyak hat meccs után, hát most mit mondjak erre?füligjimmy
gondolataimban akkor más élt róla 😊; csak túlélte a szebb napokat,
de Dougthynál biztosan jobb, mert nem hiszem, hogy nála van lejjebb, nem, ebben biztos vagyok! nincs nála lejjebb, de lelkes, fanok szerint a szíve viszi előre, mert fizikuma nem nagyon van, szerencsére mindkettő safety posztot tudja játszani, igazi workout warrior.

off: úgy látom Beereknél bejött a GM váltás!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Meriweather valahogy nem akar ideérni... 😕apeszos
Ettől én nem lennék elszontyolodva, de te tudod.füligjimmy
azért ő nem egy rossz safety; motiváltság stb.
mondjuk azt korábban sem értettem miért nem SS volt mindenhol annósapka
Hallod.... láttam belőle többet, mint ami egészséges. Big Love rendszerében annyi volt a dolga, hogy ne engedjen senkit a háta mögé... bonyolult volt. Free safety kilőve. Legyen strong..... hogy a labda pontosan merre van, azt nem feltétlenül tudja, de legalább nem akkora gáz, ha van mögötte valaki. Kiszorította az a Conte, akit volt alkalmam látni az utolsó három egyetemi évében többször, aholis saccperkábé 10 meccset játszott safetyként. Minőségi ugrás volt a szöszi, finoman szólva meglepődtem, bár Vödörnél, Harrisnél rosszabb nehezen lehetett. Kirúgták a pecctől, na majd mi tudjuk, meg edzők, meg sémaváltozás, majd jó lesz, erre kirúgták tőlünk gyak hat meccs után, hát most mit mondjak erre?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Meriweather valahogy nem akar ideérni... 😕apeszos
Ettől én nem lennék elszontyolodva, de te tudod.füligjimmy
azért ő nem egy rossz safety; motiváltság stb.
mondjuk azt korábban sem értettem miért nem SS volt mindenhol annó

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!