Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na asszem lehet menni aludni. Úgy látszik bealudtak Allenék....

Hú b+...
Redskins, Cowboys could go “nuclear” over cap mess
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Decastro és Osemele is 1 kör szvszJanek
Osemele nem hiszem, hogy ér első kört
vagy akkor kinek érhet, így konkrétan, és miért 😛?sapka
Ravens...pl....

Miért?mert nincs G elégJanek
és akkor kimegy 3 G az első körben?, mert Glenn egyelőre jobb prospect, és miután mindenki húzott a G needjere (aki úgy gondolta volt) a többi pozíciót többre fogják értékelni, mert 'összeértékben' kicsit kevés Osemele, vagy más nem első körös szintű guard.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Matt Kalil, Riley Reiff már első körben elfogynak szerintemRicoboy
Decastro és Osemele is 1 kör szvszJanek
Osemele nem hiszem, hogy ér első kört
vagy akkor kinek érhet, így konkrétan, és miért 😛?sapka
Ravens...pl....

Miért?mert nincs G elég

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Matt Kalil, Riley Reiff már első körben elfogynak szerintemRicoboy
Decastro és Osemele is 1 kör szvszJanek
És mivel nekünk második körünk sincs....
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Matt Kalil, Riley Reiff már első körben elfogynak szerintemRicoboy
Decastro és Osemele is 1 kör szvszJanek
Osemele nem hiszem, hogy ér első kört
vagy akkor kinek érhet, így konkrétan, és miért 😛?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Matt Kalil, Riley Reiff már első körben elfogynak szerintemRicoboy
Decastro és Osemele is 1 kör szvsz

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem hiszem el, hogy csak így ennyiben hagyjuk. Még lóvé is akad valamennyi... Nem ismerek a FO-ra.. Nem Washingtonban vagyunk?
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
3.-4. kör körül mindig lehet jó guardokat előszedni, az a gond szerintem, hogy zbs elég speciális rendszer, és a top prospect guard minél nagyobb annál jobb típus, (nagyon leegyszerűsítve), na az ilyen típusú játékosok nem feltétlen jók ide. De ez nem azt jelenti lehetetlen, csak nagyon leszűkíti a kört, lehet nagyon mellélövök de pl. Zeitler nem lenne rossz (csak második körös), esetleg Lucas Nix vagy Desmond Wyyn (ők hátsóbb körösök), vagy marad Hurt.
Másik gondolatom az, hogy az FO nem is tervez LG-t hozni, mert jó lesz Lichsteiger, jónak jó lesz, pass protban nem rossz, de futni nem nagyon lehet mögötte sajnos, ezért ha pl. ideesne Bell az azt jelentené a fal két széle felé bátrabban lehet mozogni, ezzel kompenzálva az interior gyengeségét. de még azt is el tudom képzelni, hogy Willie Smitht bemozgatják guardnak, LT-nek egészen jó volt, és ne feletjsük udfa-ról van szó, és inkább örüljünk a tényleg megbízható backup T-nek.

szerk. a lényeg kimaradt 😊, úgy nézem elfogytak a jó guardok FA-ról, szóval nem hiszem, hogy sikerül ezt az idei offseasonba megoldani. A tackle pedig nem akkora need.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Még azért nem ártana mozgolódni FA-n.
Ez az O fal még karcsú. Nem elég draftolni bele.
több mint 12 éve
Ricoboy Washington Commanders 32
Matt Kalil, Riley Reiff már első körben elfogynak szerintem

Hail to the Redskins!!!

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kit látnak szemeim? Szia T! De régen.... 😀
Új QB-t meg köll védeni. Egy életem egy halálom. De Shanahané mindenképp.apeszos
Helcsi 😀
Az villany, h az új QB-t meg kell védeni, de ha elfogynak az O line emberek FA-ről, akkor csak a draft marad, vagy h klónozunk valakiket a The hogs őssejtekből. 😊
Azért kérdezem, h milyen az OL class, nem tudok semmit, a francnak se volt ideje foglalkozni semmivel 😕agent T
Én addig jutottam, hogy Matt Kalil, Riley Reiff, (OT) David DeCastro, Kelechi Osemele, Amini Silatolu (G)... oszt kész. Na ők nem nagyon lesznek... 😀 Akárkit húznak hátsó körben vagy kukáznak undrafted csak reméljük hogy nem lesz tényleg kuka. Bár Smith példája elég jó...
több mint 12 éve
Ricoboy Washington Commanders 32
O falat tudunk erősíteni a maradék cetlikkel, ha nem szerzünk be senkit az FA piacon?
Vagy ki tudja mi lesz a sokadik körökben, mi? 😊agent T
Biztos vagyok benne, hogy azért vagyunk ilyen mozgékonyak a FA piacon, mert drafton sok sütni valónk nem lesz az első kör után. Bár 3 kör, 2db 4 kör és az 5-ben is eshet valaki, de addigra az offense kínálat szerintem elfogy.

Hail to the Redskins!!!

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Kit látnak szemeim? Szia T! De régen.... 😀
Új QB-t meg köll védeni. Egy életem egy halálom. De Shanahané mindenképp.apeszos
Helcsi 😀
Az villany, h az új QB-t meg kell védeni, de ha elfogynak az O line emberek FA-ről, akkor csak a draft marad, vagy h klónozunk valakiket a The hogs őssejtekből. 😊
Azért kérdezem, h milyen az OL class, nem tudok semmit, a francnak se volt ideje foglalkozni semmivel 😕

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kit látnak szemeim? Szia T! De régen.... 😀
Új QB-t meg köll védeni. Egy életem egy halálom. De Shanahané mindenképp.
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
O falat tudunk erősíteni a maradék cetlikkel, ha nem szerzünk be senkit az FA piacon?
Vagy ki tudja mi lesz a sokadik körökben, mi? 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
😛 Redskins officials declined to say Friday whether the team will contest the league’s decision. A person familiar with the case said Thursday that the Cowboys are unlikely to challenge the ruling.

Redskins restructure center Will Montgomery’s contract to gain cap space

Landry a Sasoknál is szeretne gyógyszerelni... Phillyben jobb a táp?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
LG-re vadásztunk elvileg a Steiner fajtájú szőke paci helyére. Fosnak, hogy megint lesérül/nem gyógyult fel teljesen. Hurt nem opció, pedig a végére azért ő is belejött...apeszos
Azért ilyen névvel, hogy Hurt, bármikor beütnet egy sérülés. 😊hajdu
Pont nem. Kabala.
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
LG-re vadásztunk elvileg a Steiner fajtájú szőke paci helyére. Fosnak, hogy megint lesérül/nem gyógyult fel teljesen. Hurt nem opció, pedig a végére azért ő is belejött...apeszos
Azért ilyen névvel, hogy Hurt, bármikor beütnet egy sérülés. 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
LG-re vadásztunk elvileg a Steiner fajtájú szőke paci helyére. Fosnak, hogy megint lesérül/nem gyógyult fel teljesen. Hurt nem opció, pedig a végére azért ő is belejött...
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
szerintem Trent tuti nem lesz mozgatva. LTnek draftolták, azóta is csak ott van és a fizetése is vakoldali. Brown is ProBowl LT-ként érkezett és mégis mindig RT-t játszott nálunk. Meg szerintem az sem biztos, hogy upgrade lenne, ha hoznánk új OT-t és miatta megbojgatnánk a fal egyetlen biztos pontjának számító LT pozíciót. Egyébként Chesternek van még szerződése? Ő mintha egész jól muzsikált volna RG-ként...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Hűha de nem lenne rossz

Demetrius Bell - T - Bills

Free agent OT Demetrius Bell reportedly visited the Redskins on Friday.Delonso_
Bell nagyon jó, mondjuk nem tom mit akarnak, h ő vagy T-Will legyen az LT.empty taxi
nekem is ez jutott eszembe, mert Bell brutális volt idén, amíg meg nem sérült, szerintem ő jobb lenne LT-nek, mert Trent biztosan top RT lenne egyből, csak TW fizetése elég sok, ahhoz, hogy ne a vakoldalt védje.
Nem mondom nem örülnék neki, de egy guard jobban kéne :/, még szerencse, hogy minden jobb eligazolt máshová.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért kérdem, mert Brown helye véleményes a hosszú szerződése ellenére, és amúgy guard need van elég betojósan. Lehet hogy kipróbálják T.Williamset LG-ban, mondjuk erre van a legkisebb esély, de ha mindketten a vakoldalon lesznek a left side brutál lesz, a right meg lepkefing....

Redskins Fan @RedskinsDieHard
Washington Redskins Interested in Demetrius Bell and Eric Winston http://bit.ly/A4AmQ4 - Bleacher Report
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Hűha de nem lenne rossz

Demetrius Bell - T - Bills

Free agent OT Demetrius Bell reportedly visited the Redskins on Friday.Delonso_
Bell nagyon jó, mondjuk nem tom mit akarnak, h ő vagy T-Will legyen az LT.empty taxi
RT-nek nem jó? Vagy esetleg G-t nem tudna játszani? Nem ismerem, azért kérdem. Mert cserének a híre alapján nem hinném...apeszos
Billsben LT volt annyi biztos, mondjuk brutál jó run blockban ami jól jön egy RT-nél.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hűha de nem lenne rossz

Demetrius Bell - T - Bills

Free agent OT Demetrius Bell reportedly visited the Redskins on Friday.Delonso_
Bell nagyon jó, mondjuk nem tom mit akarnak, h ő vagy T-Will legyen az LT.empty taxi
RT-nek nem jó? Vagy esetleg G-t nem tudna játszani? Nem ismerem, azért kérdem. Mert cserének a híre alapján nem hinném...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Hűha de nem lenne rossz

Demetrius Bell - T - Bills

Free agent OT Demetrius Bell reportedly visited the Redskins on Friday.Delonso_
Bell nagyon jó, mondjuk nem tom mit akarnak, h ő vagy T-Will legyen az LT.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...