Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Lehet ez az oka au igazolásnak:

" Some NFL teams liked him as a safety prospect coming out of Texas in 2006, however, and Minnesota had considered moving Griffin from corner to safety, before his release last week.nexion218
azért ez így nem hangzik rosszul, lehet nem fogja megérni a rostert, de tetszik a próbálkozás, ahogy Meriweatherrel is, és ha bejön akkor hurrá, veszteni nem lehet rajta.

Ross is sérülésből jön vissza nem?sapka
Meri a Vödör már akkor nyerő ha egészséges, a Sánta Bodybuilder esélytelen hogy vissza osonkodjon... Ezt a Griffin CB/S dolgot átgondolnám azért, mert nagyon homály a fickó, ahogy elnéztem.. olyan Doughty kaliber. A vonal mellé csak akkor engedném ha festeni akarná...

Ja, Ross lehet hogy sérült volt, én nem tudom, kérdezd meg a gyűrűsöknél, ők tudják. Engem csak akkor érdekel ha idejön, azt meg nem hinném, túl drága lenne a milliomos Hall mellé 😀

És még: OL man csak akkor lesz ha kubai menekülteket fognak ki a tengerből Floridánál, vagy mi fene lesz már?apeszos
ACL szakadás előtt kurva jó volt, utána izom fos, szerintem idén azért jóval jobb lesz ha nem akkor meg ki lesz nálatok is baszva 😀
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Akkor igen virgonc tudnék lenni.. 😀 Má csak egy G és készen vagyunk..
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hűha de nem lenne rossz

Demetrius Bell - T - Bills

Free agent OT Demetrius Bell reportedly visited the Redskins on Friday.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
a raiderek elhalászták Brisielt 5év/20M
hát ennyit mi is adhattunk volna nyugodtan.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins @Redskins Válasz Retweet Kedvenc · Kinyit
Checked on status of restricted FA Byron Westbrook. He was not tendered a contract by March 13 so he is now an unrestricted FA. #Redskins
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A vonal mellé csak akkor engedném ha festeni akarná...
apeszos
😂, ez ütött

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lehet ez az oka au igazolásnak:

" Some NFL teams liked him as a safety prospect coming out of Texas in 2006, however, and Minnesota had considered moving Griffin from corner to safety, before his release last week.nexion218
azért ez így nem hangzik rosszul, lehet nem fogja megérni a rostert, de tetszik a próbálkozás, ahogy Meriweatherrel is, és ha bejön akkor hurrá, veszteni nem lehet rajta.

Ross is sérülésből jön vissza nem?sapka
Meri a Vödör már akkor nyerő ha egészséges, a Sánta Bodybuilder esélytelen hogy vissza osonkodjon... Ezt a Griffin CB/S dolgot átgondolnám azért, mert nagyon homály a fickó, ahogy elnéztem.. olyan Doughty kaliber. A vonal mellé csak akkor engedném ha festeni akarná...

Ja, Ross lehet hogy sérült volt, én nem tudom, kérdezd meg a gyűrűsöknél, ők tudják. Engem csak akkor érdekel ha idejön, azt meg nem hinném, túl drága lenne a milliomos Hall mellé 😀

És még: OL man csak akkor lesz ha kubai menekülteket fognak ki a tengerből Floridánál, vagy mi fene lesz már?
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Lehet ez az oka au igazolásnak:

" Some NFL teams liked him as a safety prospect coming out of Texas in 2006, however, and Minnesota had considered moving Griffin from corner to safety, before his release last week.nexion218
azért ez így nem hangzik rosszul, lehet nem fogja megérni a rostert, de tetszik a próbálkozás, ahogy Meriweatherrel is, és ha bejön akkor hurrá, veszteni nem lehet rajta.

Ross is sérülésből jön vissza nem?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ProFootballTalk @ProFootballTalk
Fred Davis guaranteed $5.416 million after signing his franchise tender http://wp.me/p14QSB-1Fcr
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Lehet ez az oka au igazolásnak:

" Some NFL teams liked him as a safety prospect coming out of Texas in 2006, however, and Minnesota had considered moving Griffin from corner to safety, before his release last week.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
1 év 2,5 millió
nem tudom mit tud, de azt olvastam mindkét ACL-jét elszakította, szóval sokra nem számítoksapka
Porternek jobban örültem volna... Wilsont nem fogja megszakítani..apeszos
az már régen rossz, ha a vikingektől igazolunk cornert 😀sapka
Kell a csere.. Bár szerintem még Thompson is jobb... Majd kiderül rosteren tud-e maradni. Nickelnek Barnes elég jó volt, csak Westbrook és Buchanon lehet ellenfele
Bár így belegondolva még Ross is képben van, az érdekes lesz Hall szempontjából... 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
HogsHaven.com @HogsHaven
Report: Redskins Sign Cornerback Cedric Griffinapeszos
1 év 2,5 millió
nem tudom mit tud, de azt olvastam mindkét ACL-jét elszakította, szóval sokra nem számítoksapka
Porternek jobban örültem volna... Wilsont nem fogja megszakítani..apeszos
az már régen rossz, ha a vikingektől igazolunk cornert 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
HogsHaven.com @HogsHaven
Report: Redskins Sign Cornerback Cedric Griffinapeszos
1 év 2,5 millió
nem tudom mit tud, de azt olvastam mindkét ACL-jét elszakította, szóval sokra nem számítoksapka
Porternek jobban örültem volna... Wilsont nem fogja megszakítani..
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
HogsHaven.com @HogsHaven
Report: Redskins Sign Cornerback Cedric Griffinapeszos
1 év 2,5 millió
nem tudom mit tud, de azt olvastam mindkét ACL-jét elszakította, szóval sokra nem számítok

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
HogsHaven.com @HogsHaven
Report: Redskins Sign Cornerback Cedric Griffin
Mike Jones @MikeJonesWaPo
According to two sources, Griffin signing doesn't impact Aaron Ross interest. He too is at #Redskins Park today.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Chris Horton (S) pedig a Giantshez. :oapeszos
ez miért gond?
ott is kispadozni fog, és nem hiszem, hogy pont kijönne belőle azaz elképesztő potenciálsapka
Már ha rosteren marad


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az összes Griffint ide és csak Family Guyt nézni a nyitányig ... 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
BurgundyBlog.com @BurgundyBlog
Interesting. RT @RavensInsider: CB Cedric Griffin is visiting the Redskins today, a league source confirmed.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ugyanolyan jót ajánlottak, de nem mondja meg mit... Mint amikor az ovisok vitáznak, hogy kinek a p*cse nagyobb, csak aki a legnagyobbat mondja, az nem mutatja meg... Ráadásul van két elsőkörösük, meg ne sajnáljuk már őket. Nekünk meg Snyder a tulaj és Klye az OC, szóval már önmagában Snyder miatt alanyi jogon, kompenzációként jár nekünk az 1/2! 😂nexion218
Az OC miatt meg az 1/4. 😀

Nem nyugszik a valagán a körtefejű:
Mike Holmgren tells @MaryKayCabot Browns equaled #Redskins offer for No. 2 pick but relationships helped Redskins:
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ugyanolyan jót ajánlottak, de nem mondja meg mit... Mint amikor az ovisok vitáznak, hogy kinek a p*cse nagyobb, csak aki a legnagyobbat mondja, az nem mutatja meg... Ráadásul van két elsőkörösük, meg ne sajnáljuk már őket. Nekünk meg Snyder a tulaj és Klye az OC, szóval már önmagában Snyder miatt alanyi jogon, kompenzációként jár nekünk az 1/2! 😂

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
HogsHaven.com @HogsHaven
Aaron Ross Still Set to Visit Redskins


The Insider @Insider
Mike Holmgren: Browns offer to Rams for No. 2 draft pick matched Redskins’: Cleveland Browns president Mike Holm... http://wapo.st/wJdlmR
több mint 12 éve
Ricoboy Washington Commanders 32
Londonnal mi a szitu? Nagy a csend körülötte. Vagy lemaradtam valamiről?

Hail to the Redskins!!!

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
😀 Vödör nálatok 😀
Nagyon vigyázzatok az embereitekre mert jön az agyatlan megsemmisítő! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jellemző...
Cowboys unlikely to challenge cap hit; Redskins would have to fight decision alone: The Dallas Cowboys are unlik... http://wapo.st/AfxgjU
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Chris Horton (S) pedig a Giantshez. :oapeszos
ez miért gond?
ott is kispadozni fog, és nem hiszem, hogy pont kijönne belőle azaz elképesztő potenciálsapka
Nem gond, csak meglepődtem, úgy tudtam ő nem játszik már...