A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
De RG3-at kevés dologra fogja tanítani a tapasztalaton és játékrendszeren kívül, minden egyébben az utódja sokkal-sokkal több.Delonso_
Mi másra lennek szükség, hisz gyanítom Sanyiék day 1 starterként tekintenek RG3-ra?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A Mackóknál is sok meccsét láttam nálatok is. Én tecnikailag sem érzem túl csiszoltnak, van meccs amikor összeáőll benne minden, máskor teljesen váratlanul dobálja az ellenfél DB-inek. Mint QB elég kevésre tartom, mint csapattárs hasznos. De RG3-at kevés dologra fogja tanítani a tapasztalaton és játékrendszeren kívül, minden egyébben az utódja sokkal-sokkal több.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ne haragudjatok azért amit írok, de RG max tapasztalatban van RG3 előtt, a srác most többet tud mint RG. Persze játszott SB-n, remekül nyilatkozik, szeretik a csapattársak mert vidám pali. Csak épp a képességei és egyebek nem túl sokra predeisztinálják, nem úgy mint utódját. Szóval mesélhet neki vicceseket, de tanulni nem lesz könnyű tőle.Delonso_
Már miért haragudnánk? 😊 Én vitatnám amit mondasz, illetve mégsem. Elég határozott vagyok? 😀 Szóval, biztos többet tud RG3, nem véletlenül lesz ő a kezdő. De pont ez a "vidám pali" kell neki, hogy a jelenlegi játék rendszert megismertesse vele, ami lehet hogy nem is rossz, csak ő nem tudta maradéktalanul megvalósítani. De RG3-ban megvan a potenciál, a technikai tudás a végrehajtáshoz, és mivel RG ismeri azt a legjobban, nagyon nagy segítséget tud nyújtani. Az sem lehet véletlen, hogy csak egy éves szerződést kapott. Pedig backupnak sem rossz, lehetett volna hosszabb is. És egy ilyen vidám fickó nagyon kell az öltözőbe is, tudjuk milyen volt az öltözői hangulat BigAl regnálása alatt, és most ezen az úton halad Hall is. Kell valaki aki oldja a feszültséget, mert Fletcher remekül tudja tüzelni a társaságot, de ő csak az erő és a tekintély nyelvén tud beszélni, azt meg Hall nem nagyon tiszteli. Mert egy köcsög. Nem véletlenül álltak ki RG mellett a többiek mikor Becket betették...
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ne haragudjatok azért amit írok, de RG max tapasztalatban van RG3 előtt, a srác most többet tud mint RG. Persze játszott SB-n, remekül nyilatkozik, szeretik a csapattársak mert vidám pali. Csak épp a képességei és egyebek nem túl sokra predeisztinálják, nem úgy mint utódját. Szóval mesélhet neki vicceseket, de tanulni nem lesz könnyű tőle.Delonso_
Szerintem kissé tévedésben vagy... Rex nem egy világverő QB, de ez főként amiatt van, mert fejben sohasem volt ott....persze néhány dobása elég fura, amit lehet is kritizálni, de ettől függetlenül - ha jó napja van - bármire képes (pozitív értelemben)....mi azért elég sokat láttuk...voltak csodálatos meccsei, nem is kevés....szal játszani sokat nem szabad engedni, ha vki stabilitást akar (ki nem akar?), de ettől függetlenül a tudása nem gyenge....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ne haragudjatok azért amit írok, de RG max tapasztalatban van RG3 előtt, a srác most többet tud mint RG. Persze játszott SB-n, remekül nyilatkozik, szeretik a csapattársak mert vidám pali. Csak épp a képességei és egyebek nem túl sokra predeisztinálják, nem úgy mint utódját. Szóval mesélhet neki vicceseket, de tanulni nem lesz könnyű tőle.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hm.. Szerintem félreértettél... Ha visszaolvasol kicsit, én is majd' ugyanezeket írtam le, szerintem is RG 0 volt a legjobb döntés RG III mellé. Szvsz RG 0 is tisztában van a saját képességeivel és a helyzetével is, emellé párosul a mentalitása és a kötelességtudata. Ha nem ismerné ennyire a "Kyle féle rendszert", akkor is remek mentor lenne belőle. Csak ne lépjen pályára, illetve csak rövid időre, ha kérhetem. Én, a rajta/rajtunk nevetőkkel ellentétben örülök hogy marad. Már írtam a közhelyet, ami rá tökéletesen igaz: aki csinálni nem tudja, az tanítja. Ennél nagyobb problémám, hogy bármit taníthat RG 0 RG III-nak, ha nem tudják megvédeni, bármilyen mobilis is Griffin. Ha Lichtensteiger újra lesérül, vagy ami rosszabb meg sem gyógyult teljesen, igen nagy bajban leszünk.

Szerk: Amúgy azt gondolom, ha meg tudnánk szerezni Bell-t, és mellé egy jobb guardot, talán hátradőlhetnénk....
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hát ez nagyon sovány. RG 0 lesz RG III mentora. Pazar. Úgy látom ennél jobb hír nem is lesz már az offseason során. A kilátásaink egyre jobbak.
apeszos
Szerintem ez egyáltalán nem rossz! Nem Rex fog Griffin helyett dönteni vagy dobni, viszont nagyon hasznos lehet, hogy jól ismeri Kyle rendszerét, főleg azért, mert ha jól emlékszem, az az idő is limitálva van valamelyest, amit az edzők a játékosokkal tölthetnek. Viszont a rendszer működését, terminológiáját Rextől is tanulhatja, sőt, ha bármi gebasz van, nem kész az első héten vagy megsérül, van egy cserénk, aki faszául tudja mozgatni az Offense-t. Persze, járulékos termék a turnover, de reméljük annyit nem lesz a pályán Rexy. Szarabb lenne, ha helyette is jönne egy új backup, így a kevés rendelkezésre álló időben lényegében 2 QB-t kellene tanítani egy helyett. Szerintem egész okos húzás, főleg, hogy olcsóért van, mert ha nem tetszik Sexynek, amit mi adunk, akkor max beállhat közmunkásnak, mert nem hiszem, hogy máshova kellene. Kezdőnek semmiképp, cserének meg az a legnagyobb pozitív oldala, hogy ismeri a Kyle rendszert, amiből pedig rajtunk kívül nem profitálhat más.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát ez nagyon sovány. RG 0 lesz RG III mentora. Pazar. Úgy látom ennél jobb hír nem is lesz már az offseason során. A kilátásaink egyre jobbak.
Ez a faszi meg nem nyugszik a barna valagán.
Picking apart the Browns’ pitch for the Griffin pick
Eddig elárulni sem akarta az ajánlatukat. Ja, hát utólag én is tudtam volna két kolerás takaróval többet adni. Sőt utólag a fél NFL-t felvásárolhattam volna.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez gyakorlatilag semmire sem elég. Draftunk meg ugye nem nagyon lesz, és kell még lóvé Griffinre is, + a rookie különítmény. Fletcher és Hightower is függőben....
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Öhm.... Ez így elég karcsú.
Csak nem ez a végleges
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
roton volt ez a szösszenet; ezek szerint ők a kezdő safetyk:
The Redskins have had "little dialogue" with free agent SS LaRon Landry since the signing period began last Tuesday.
The Redskins don't want Landry back. They've signed Brandon Meriweather and Cedric Griffin in free agency, and those two players may very well open the season as Washington's starting strong and free safety.sapka
Ennek fényében már nem biztos, hogy jó ötlet volt Atogwe elküldése
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
roton volt ez a szösszenet; ezek szerint ők a kezdő safetyk:
The Redskins have had "little dialogue" with free agent SS LaRon Landry since the signing period began last Tuesday.
The Redskins don't want Landry back. They've signed Brandon Meriweather and Cedric Griffin in free agency, and those two players may very well open the season as Washington's starting strong and free safety.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
NFL @nfl
Grossman says he will be 'a good soldier' for @Redskins if/when they draft franchise QB: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d827ae1f5/article/grossman-says-he-will-be-a-good-soldier-for-skins?campaign=Twitter_ATL
Így is lesz. Mondjuk más alternatívája nemigen akad....
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát, pedig elég jó vákumot tud képezni a pici szájával, ha idáig tudta húzni. És nem látom jeleit hogy repülni tanulna. Két safety ment, (ebből csak az egyiknek kellett volna)
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Uhh tényleg... De ami késik, nem múlik! 😉

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én sajnálnám Rexy-t. Szerintem nagyon jó backup lesz. Beck volt a teljesen érthetetlen.... A Shanahaneknek ő a megoldás
Most már nincs kétség: jó irányba haladunk!Nexion218

Doughty még itt van... 😛
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Igen, erre számítottunk. Én legalábbis. Csak nem most. 😀 Nekem pl. Fletcher fontosabb lett volna.... De akkor John Beck cut please!!!!apeszos
With $1.3 million salary and Redskins needing cap space, John Beck is likely to get bounced soon http://wp.me/p14QSB-1GQo
😀apeszos
Most már nincs kétség: jó irányba haladunk! 😂

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Igen, erre számítottunk. Én legalábbis. Csak nem most. 😀 Nekem pl. Fletcher fontosabb lett volna.... De akkor John Beck cut please!!!!apeszos
With $1.3 million salary and Redskins needing cap space, John Beck is likely to get bounced soon http://wp.me/p14QSB-1GQo
😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 715
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/18/rex-grossman-promises-to-be-a-good-soldier/

lehet, hogy nem 1 klasszis irányító, de a mentalitása példás.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
úgy hírlik Winstont a chiefs sikeresen kivonta a piacról...
kíváncsi vagyok mi lesz Bellelsapka
ááá ne reménykedjünk.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért ez mekkora már? 😀
Redskins re-sign Rex Grossman. It's always good to have a QB w/ knowledge tutor another QB. RGIII should teach Rex a lotszaba
Ismered a mondást nem? Aki csinálni nem tudja az tanítja... 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
úgy hírlik Winstont a chiefs sikeresen kivonta a piacról...
kíváncsi vagyok mi lesz Bellel

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Azért ez mekkora már? 😀
Redskins re-sign Rex Grossman. It's always good to have a QB w/ knowledge tutor another QB. RGIII should teach Rex a lot
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Igen, erre számítottunk. Én legalábbis. Csak nem most. 😀 Nekem pl. Fletcher fontosabb lett volna.... De akkor John Beck cut please!!!!
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Redskins re-signed QB Rex Grossman! ( nem kell megijedni ez csak egy 1 éves szerződés. 😊 )
Grossman's preference was to return to Washington throughout free agency, and it's doubtful any team would have been willing to give him a contract. He'll serve in a valuable role as a backup and mentor to projected No. 2 overall pick Robert Griffin III.


E-A-G-L-E-S EAGLES !