A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mondjuk, ha a Colts esetleg Griffint vinné elsőnek...😊Beki
Hát azért még akár... 😊

On Wednesday morning’s SportsCenter, Hoge argued vehemently that the Colts would be better off drafting Baylor’s Robert Griffin III than Luck with the No. 1 overall pick.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk, ha a Colts esetleg Griffint vinné elsőnek...😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Átmennek megnézni Luckot is... 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na ja. Ezzel csak az a bajom, hogy így ma megint nem lesz új játékos....apeszos
Meg kell tekinteni mire tettétek fel gyakorlatilag az életeteket. 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na ja. Ezzel csak az a bajom, hogy így ma megint nem lesz új játékos....
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Scouting guide to Robert Griffin III's pro dayapeszos
ezzel kapcsolatban olvastam, hogy a teljes vezérkar elvonult a Baylorra megnézni
tulaj-Gm-Hc-Oc-Dc-törölköző tartó guyok- stb.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Scouting guide to Robert Griffin III's pro day
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Komolyan mondom Allennek és Shanynek elmentek otthonról... Ez minek? Mondjuk annyit megér, hogy Becket végre az űrbe lövik.
Josh Johnson to visit Redskins on Wednesday
apeszos
Griffin futkorászós stílusához idomított backup, csak elég szerények a dobóképességeisapka
Az azért túlzás kicsit, hogy futkorászós a stílusa, csak futni is tud. 😛 Az hogy nem merevedik le a zsebben az csak jó nekünk. Ilyen fal mögött. És futás közben is elég pontosan dob. A tavalyi 4600+ yardból 600 körüli volt a futott yard. A 36 passzolt TD mellé futott még 9-et. Azért nem értem, mert arra a célra Crompton is megfelelne, ő meg már kéznél van...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Komolyan mondom Allennek és Shanynek elmentek otthonról... Ez minek? Mondjuk annyit megér, hogy Becket végre az űrbe lövik.
Josh Johnson to visit Redskins on Wednesday
apeszos
Griffin futkorászós stílusához idomított backup, csak elég szerények a dobóképességei

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Komolyan mondom Allennek és Shanynek elmentek otthonról... Ez minek? Mondjuk annyit megér, hogy Becket végre az űrbe lövik.
Josh Johnson to visit Redskins on Wednesday

😀 😀
The Redskins remain in talks with free agent OT Demetrius Bell.
The best tackle left on the market, Bell's signing would likely signal the end of Jammal Brown's time in Washington. Bell would also provide insurance for LT Trent Williams, who was suspended for the final four games of 2011.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Redskins re-signed restricted free agent LG Kory Lichtensteiger to a one-year contract.
The fourth-round tender comes with a $1.26 million salary. Lichtensteiger, returning from November ACL surgery, is expected to be ready for training camp. He may have to hold off competition for his starting job this summer.

de jó lenne helyette valaki

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Washington Redskins Cap to Spend: 15,650,437apeszos
de ebből még le kell jönnie egy top ILB szerződésnek/Fletchernek, szóval nagyon sarkosan lesz csak hely;
de most ebben a pillanatban el tudnék képzelni egy új fiatal tacklegyár ILB Fletch. helyén jövőre, nagyon sajnálnám, de akkor legyen egységesen fiatal a csapat/legalább 2-3 évig játszon így az öreg. Mert draftolról nem tudjuk utánpótolni (nincs első kör, következő évben sem), +még jövőre is elméletileg ott lesz a büntetés.sapka
És még a rookie pénz is ugye. No kis vidámság 😀

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Washington Redskins Cap to Spend: 15,650,437apeszos
de ebből még le kell jönnie egy top ILB szerződésnek/Fletchernek, szóval nagyon sarkosan lesz csak hely;
de most ebben a pillanatban el tudnék képzelni egy új fiatal tacklegyár ILB Fletch. helyén jövőre, nagyon sajnálnám, de akkor legyen egységesen fiatal a csapat/legalább 2-3 évig játszon így az öreg. Mert draftolról nem tudjuk utánpótolni (nincs első kör, következő évben sem), +még jövőre is elméletileg ott lesz a büntetés.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ward visszavonult. Isten látja lelkemet, nem bírtam a faszit de sajnálom. Eggyel kevesebb érdekes arc...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lichtensteiger Signs RFA Tender http://sbn.to/GBgxO5

😂 😂 Adam Carriker @BigPoppaPump94
Being penalized cap space, and banding together to fight it, is the only thing in the world that could ever unite the Redskins and COWGIRLS!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Bills rendesen zsidó csapat és ennek ellenére idén már ugye odaigazolt Super Mario és visszaigazolták Steve Johnsont, ezzel lehet összefüggésben h Bell teszteli a piacot, rá már nem akarnak sokat költeni.empty taxi
Hát akkor ideje kinyitni a bukszát Mr. Snyder. És akkor már csak egy G kell. Vagy telhetetlen vagyok? 😛apeszos
Cap penalty, what? 😀empty taxi
Még maradt úgy 10 milla.. ha jól néztem. És nem én számoltam ki ( 😀 ) hanem a Washington Post...
Időközben nézegettem a jelenlegi állást oszt kiderült hogy van új guard. Nevin McCaskill. Undrafted in 2007. Biztos kurva jó playa mert megjárta a Buffalo, az Eagles, Packers, Jets, Dolphins, Titans, Steelers, megint a Jets csapatát. 😀 Kell az nekünk.. 😀 😀

Washington Redskins Cap to Spend: 15,650,437
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Ha a Billshez húzná a szíve akkor el se jött volna ide, illetve elfogadta volna az ajánlatukat. Nálunk meg elég ütős upgrade lenne, még akkor is ha Brown helyén kezdene. Mert ugye ha T.Williams lesérül gyakorlatilag lőttek a falnak. Bell amolyan jolly joker, átjöhetne a vakoldalra simán. RT-ben ott van Smith cserének, sőt ha Brown így folytatja kezdőnek is...apeszos
A Bills rendesen zsidó csapat és ennek ellenére idén már ugye odaigazolt Super Mario és visszaigazolták Steve Johnsont, ezzel lehet összefüggésben h Bell teszteli a piacot, rá már nem akarnak sokat költeni.empty taxi
Hát akkor ideje kinyitni a bukszát Mr. Snyder. És akkor már csak egy G kell. Vagy telhetetlen vagyok? 😛apeszos
Cap penalty, what? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha a Billshez húzná a szíve akkor el se jött volna ide, illetve elfogadta volna az ajánlatukat. Nálunk meg elég ütős upgrade lenne, még akkor is ha Brown helyén kezdene. Mert ugye ha T.Williams lesérül gyakorlatilag lőttek a falnak. Bell amolyan jolly joker, átjöhetne a vakoldalra simán. RT-ben ott van Smith cserének, sőt ha Brown így folytatja kezdőnek is...apeszos
A Bills rendesen zsidó csapat és ennek ellenére idén már ugye odaigazolt Super Mario és visszaigazolták Steve Johnsont, ezzel lehet összefüggésben h Bell teszteli a piacot, rá már nem akarnak sokat költeni.empty taxi
Hát akkor ideje kinyitni a bukszát Mr. Snyder. És akkor már csak egy G kell. Vagy telhetetlen vagyok? 😛
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Ha a Billshez húzná a szíve akkor el se jött volna ide, illetve elfogadta volna az ajánlatukat. Nálunk meg elég ütős upgrade lenne, még akkor is ha Brown helyén kezdene. Mert ugye ha T.Williams lesérül gyakorlatilag lőttek a falnak. Bell amolyan jolly joker, átjöhetne a vakoldalra simán. RT-ben ott van Smith cserének, sőt ha Brown így folytatja kezdőnek is...apeszos
A Bills rendesen zsidó csapat és ennek ellenére idén már ugye odaigazolt Super Mario és visszaigazolták Steve Johnsont, ezzel lehet összefüggésben h Bell teszteli a piacot, rá már nem akarnak sokat költeni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
😀 Egy elvakult Landry rajongó. Biztos bodybuilder...
Ryan John Estorninos @_RJ3
@MrLandry30 Redskins management was STUPID to let you go. Miracles happen and your foot would have healed. SMFH. I'm a Jets fan now. J-E-T-S
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na ja, ha már Nicksről és Winstonról is lecsúsztunk adhattunk volna neki annyit, hogy ne lépjen tovább... Mert így érintetlen az OL, sőt mennek is belőle. Ha a kezdőből senki sem sérülne le akkor még csak-csak, na de ismerve az előzményeket azért elég necces a dolog.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha a Billshez húzná a szíve akkor el se jött volna ide, illetve elfogadta volna az ajánlatukat. Nálunk meg elég ütős upgrade lenne, még akkor is ha Brown helyén kezdene. Mert ugye ha T.Williams lesérül gyakorlatilag lőttek a falnak. Bell amolyan jolly joker, átjöhetne a vakoldalra simán. RT-ben ott van Smith cserének, sőt ha Brown így folytatja kezdőnek is...apeszos
Hát jó, de az oda húz a szíve az nem jelenti, hogy 2x annyi pénzért sem megy máshova 😊
De hát nyilván csak találgatok, csak el tudom képzelni, hogy maradna buffaloban mivel bíztak benne végig bármi is történt, csak mondjuk kapna annyival jobb pénzt itt vagy a cardsban, hogy már elgondolkodik rajta 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha a Billshez húzná a szíve akkor el se jött volna ide, illetve elfogadta volna az ajánlatukat. Nálunk meg elég ütős upgrade lenne, még akkor is ha Brown helyén kezdene. Mert ugye ha T.Williams lesérül gyakorlatilag lőttek a falnak. Bell amolyan jolly joker, átjöhetne a vakoldalra simán. RT-ben ott van Smith cserének, sőt ha Brown így folytatja kezdőnek is...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát vagy vár a ti ajánlataitokra, vagy már kapott, csak nálatok RT lenne, Buffaloban meg LT, nálatok többet kapna, de Buffalohoz húz a szíve, stb.. 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Aha. Én úgy tudtam nem jött hozzánk Bell. Na mindegy, ezek szerint nem is fog. Igen, már emlékszem Rossra... Úgy látszik igen visszafogott az FO, ezek szerint nekünk elég a Griffin project...apeszos
Bellel az a friss helyzet, hogy a Buffalo tett neki egy ajánlatot; de még érdekelt a redskins és a cardinals issapka
Ezt én is olvastam, de azt is hogy nem fogadta el. Ezért érdekelt, hogy akkor most mi a ménkü van?