A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nos, Luckot workoutra hívta a Colts, RG esetében nem tudok ilyenről. Luck egy médiának nyilatkozott állítólag a Pro Day után, ez pedig Indy illetőségű.
Ha RG-ben nincs igazam, GSN kijavít majd.

The Colts plan to put Stanford QB Andrew Luck through a private workout "in early April."
Most of the Colts contingent flew home to Indy after Baylor's Pro Day, circumventing Stanford's workout on Thursday. The Indianapolis Star-Tribune believes the Colts still have Luck "squarely in their crosshairs" to succeed Peyton Manning as the franchise quarterback.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mondjak megnyugtatót?Delonso_
Tudsz olyat? Csupa fül vagyok...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mondjak megnyugtatót?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
apeszos azt gondoltam a Griffin-trade okán bekövetkezett optimizmusod tovább fog tartani 😛sapka
Az optimizmusommal semmi baj, bár kicsit megingott a Luck pletykákkal kapcsolatban... 😛 Csak úgy gondoltam meg is akarják védeni majd. Most, hogy legalább irányítónk lesz, azért négy-ötnél több wint remélek. Ötre Grossman is képes volt.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
apeszos azt gondoltam a Griffin-trade okán bekövetkezett optimizmusod tovább fog tartani 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez ugyanaz a kérdés. Ennek továbbra is semmi értelme. Ez nem igazi fellebbezés. Nemtom mire jó, azon kívül, hogy a szurkolók felé jól mutat. Ezt így értelmetlen kifogásolni. Mint amikor Sobri esetében itt "fellebbeztek" páran az őt kitiltók felé. Persz eelvileg lehetett volna, hogy meggondolja magát az admin csoport, vagy aki kitiltotta, de én ott sem láttam erre esélyt semmit. Én hogy mit gondoltam vagy gondolok az esetről az más lapra tartozik, de ezek a dolgok így sztem nem működnek.

A ligának nincs felettes szerve. Nem is lehet. Akkor pedig ez felesleges hangulatkeltésnél nem több.ulpianus
Egyetértek veled. Mondjuk ennyi idő elteltével, és lehiggadva, bár a büntit továbbra sem érzem jogosnak. Értem én, hogy kurva fasza gyereknek akarunk látszani, meg fúj Goodell monnyon le.... De eleve reménytelen esetet tetézni azzal, hogy liga párti arbitrátornak nyújtunk be panaszt, az már súrolja a hülyeség határát. Szerintem meg kellett volna húznunk magunkat, és arra koncentrálni ami most fontosabb. Gsn jól mondta annak idején, semmi nem akadályozta az FO-t hogy átalakítsanak szerződéseket, szerezve egy kis pénzt még. Mert amit eddig csináltak az semmi, és több csapattal szemben így is jobb helyzetben voltunk
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 884 — Circus Maximus
A két csapat eljárási hibára hivatkozva nyújtotta be a panaszát. Érdekes, mert ezzel nagyjából azt várják, hogy a jobb kéz vágja le a balt. Nem fogja szvsz. (ami külön tetszik az a titulus, "akihez" fordultak, Special Master. 😂 )ulpianus
2012-03-12 22:01:50
apeszos írta:
A 'skins a fellebbezést fontolgatja.
Ulpianus írta:
És mégis hova fellebbeznek?
😀apeszos
Ez ugyanaz a kérdés. Ennek továbbra is semmi értelme. Ez nem igazi fellebbezés. Nemtom mire jó, azon kívül, hogy a szurkolók felé jól mutat. Ezt így értelmetlen kifogásolni. Mint amikor Sobri esetében itt "fellebbeztek" páran az őt kitiltók felé. Persz eelvileg lehetett volna, hogy meggondolja magát az admin csoport, vagy aki kitiltotta, de én ott sem láttam erre esélyt semmit. Én hogy mit gondoltam vagy gondolok az esetről az más lapra tartozik, de ezek a dolgok így sztem nem működnek.

A ligának nincs felettes szerve. Nem is lehet. Akkor pedig ez felesleges hangulatkeltésnél nem több.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Továbbra sem tudom megmagyarázni az okát, mert mindketten nagyon jó QB-k, remek sportemberek, a kettő közötti különbséget csak a "vájtszeműek" látják. Így csak a megérzéseimre tudok hivatkozni, általában be szoktak jönni.

Amúgy nagyon úgy tűnik, hogy a mi FA piacunk az első nappal be is fejeződött. Az FO impotenciáját most rá lehet fogni a cap büntire. Megint 19-re húzunk lapot. És csodálkozunk ha borul a kassza.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A két csapat eljárási hibára hivatkozva nyújtotta be a panaszát. Érdekes, mert ezzel nagyjából azt várják, hogy a jobb kéz vágja le a balt. Nem fogja szvsz. (ami külön tetszik az a titulus, "akihez" fordultak, Special Master. 😂 )ulpianus
2012-03-12 22:01:50
apeszos írta:
A 'skins a fellebbezést fontolgatja.
Ulpianus írta:
És mégis hova fellebbeznek?
😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
😀 Meg tudom érteni. Akkor már ketten leszünk. Valamiért nekem Luck nem igazán jön be...apeszos
pedig szerintem a játékstílusa/játékfelfogása eredményesebb lenne ebben a csoportban; (pontosan mert itt játszik Vick is, nem jelent akkora extra meglepetést RGIII, ezen felül), de persze azt nem tudhatjuk mennyire 'fertőtlenítik' Griffin játékát..., de ha ebben gondolkozok akkor Luck egy lépéssel előrébb tarthat.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Remek Luck is, de teljesen más típusú játékos. Tényleg mint a körte meg az alma. Engem lenyűgöz RGIII könnyedsége és pontossága, de azt is megértem akit Luck gondolkodása, vezéri alkata és taktikai fölénye csábít. Játsszon is a csikóknál egy hasonló előd nyomdokain.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én csíptem a Colts-ot, de nagyon fogom őket utálni, ha most váltanak...
Cosell deems RG3 a “superior arm talent and natural passer” to Luck
apeszos
Azt látod én is. Elkönyveltem már ide és bár GSN utálja ha nyitott topicban beszélünk erről, a GM játékban én fogom őt húzni és remélem ide vezet az útja IRL. (kis Shanny ellenére is)
Ám Stez garantáltan beleőrül ha a Colts nem Luckot viszi.Delonso_
😀 Meg tudom érteni. Akkor már ketten leszünk. Valamiért nekem Luck nem igazán jön be...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én csíptem a Colts-ot, de nagyon fogom őket utálni, ha most váltanak...
Cosell deems RG3 a “superior arm talent and natural passer” to Luck
apeszos
Azt látod én is. Elkönyveltem már ide és bár GSN utálja ha nyitott topicban beszélünk erről, a GM játékban én fogom őt húzni és remélem ide vezet az útja IRL. (kis Shanny ellenére is)
Ám Stez garantáltan beleőrül ha a Colts nem Luckot viszi.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 884 — Circus Maximus
A két csapat eljárási hibára hivatkozva nyújtotta be a panaszát. Érdekes, mert ezzel nagyjából azt várják, hogy a jobb kéz vágja le a balt. Nem fogja szvsz. (ami külön tetszik az a titulus, "akihez" fordultak, Special Master. 😂 )


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez érdekes lesz.. 😀 Kíváncsi leszek mit találnak ki.
Cowboys, Redskins cap penalty should make league meetings interesting

Én csíptem a Colts-ot, de nagyon fogom őket utálni, ha most váltanak...
Cosell deems RG3 a “superior arm talent and natural passer” to Luck

Redskins Fan @RedskinsDieHard
Redskins might end up releasing Santana Moss http://bit.ly/GYYOQv #redskins
Szerintem Fletchert is el fogjuk veszíteni.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Redskins RT Jammal Brown(hip) "most definitely" expects to be fully ready for OTAs later this spring.
Coach Mike Shanahan suggested after the season that Brown's roster spot hinges on his ability to show he's 100 percent this spring. The Redskins have hosted free agent Demetrius Bell, but they've yet to make a move at tackle

bárcsak igaz lenne...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Mitől? a borotvától?Delonso_
Az SP jelen esetben Sean Paytonra volt célzás 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
.................az olvassa inkább a hófehérkét, de ugorja át benne a durvább részeket.agent T
Miért akarsz horrort olvasatni velük? 😀 Inkább nézzenek Twinlight-ot abban több a nyál mint a régi mesékben. Vagy egy SP klipet.. 😂apeszos
Mi bajod van SP-vel, most tiltották el egy évre 😂empty taxi
ez ütött 😀

Josh Johnson inkább a 49esekhez csatlakozott, végülis ez nem nagy gond

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mitől? a borotvától?
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
.................az olvassa inkább a hófehérkét, de ugorja át benne a durvább részeket.agent T
Miért akarsz horrort olvasatni velük? 😀 Inkább nézzenek Twinlight-ot abban több a nyál mint a régi mesékben. Vagy egy SP klipet.. 😂apeszos
Mi bajod van SP-vel, most tiltották el egy évre 😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
.................az olvassa inkább a hófehérkét, de ugorja át benne a durvább részeket.agent T
Miért akarsz horrort olvasatni velük? 😀 Inkább nézzenek Twinlight-ot abban több a nyál mint a régi mesékben. Vagy egy SP klipet.. 😂
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Azon gondolkodom végigolvasva a legutóbbiakat, hogy valaki felvetette, minket is megcsesznek fejvadászat ügyben, ahogy a Saintssel tették.
Szilárd meggyőződésem, hogy ha van is olyan DC/HC/tulaj, aki meginti a fiait, ha azok kiütik az ellenfél QB-ját, RB-jét 1st. WR-jét stb, és így sikerül nyerni, az olyan ritka szakember lehet, mint a fehér holló. Menj már, pl mikor két éve a Ravens D (egyébként imádom Lewist meg a bandáját) kivégezte Chris Johnsont, akkor van, aki szerint fejmosást kaptak? Ez csak egy példa, minden fordulóból lehetne mondani.
Az NHL-ben direkt emberek vannak, akik csak azért mennek a jégre, hogy bunyózzanak, és hogy ráverjenek lehetőleg az ellenfél kulcsemberére, minél nagyobbat. Crosby agyrázkódásból agyrázkódásba ténfereg, kicsit játszik, kap egy fejre mért ütést, fél év táppénz. Véletlen? A lófaszt véletlen. Ezek ilyen sportok.
Footballban is ott vannak a nagy meg szép meccs utáni ölelkezések meg respect meg minden, de ha egy védőnek lehetősége van odaütni Bradynek, Rodgersnek stb, akkor meg fogja tenni egy centi gondolkodás nélkül, és közben tudván tudja, hogy megdícsérik, még ha az ellenfél kiütésének 15y penalty is lesz az ára, vagy bármi egyéb, pénzbünti, pár meccses eltiltás stb. Lehet azt mondani, biztos van is, aki magában azt gondolja, hogy nézd csak, szemét Saintsék, hát csak kiderült róluk az igazság, meg a Redskins, hát ők mindig kavarnak, hóhérkodnak a védők, a vezetők simliskednek salary cap nélküli szezonban stb stb, bezzeg az ÉN csapatom ártatlan bárányok és űbersportszerű gentlemanek teaegylete... de aki így gondolkodik, az olvassa inkább a hófehérkét, de ugorja át benne a durvább részeket.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Egy jó háttér: http://imageshack.us/f/833/rg3edit.png/
Meg egy fasza poló:
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Az első fecske 😀 😀
apeszos
ilyet kellett volna: http://www.google.hu/imgres?um=1&hl=hu&sa=N&biw=1048&bih=614&tbm=isch&tbnid=UPs9b-L2XvzQnM:&imgrefurl=http://www.thehogs.net/blogs/2011/11/23/andrew-luck-in-a-redskins-uniform/&docid=o7Y6nHexlqJ5OM&imgurl=http://www.thehogs.net/blogs/wp-content/uploads/2011/11/andrew-luck-Redskinspng.png&w=801&h=1065&ei=S1BrT86YMMrCtAa-4qSaAg&zoom=1&iact=hc&vpx=94&vpy=117&dur=1320&hovh=259&hovw=195&tx=126&ty=126&sig=101186084273736729360&page=1&tbnh=135&tbnw=102&start=0&ndsp=16&ved=1t:429,r:0,s:0 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
maradjon csak Gaffney a 10-es, Griffin meg keressen mást 😀
a nagy Jabar jobban megérdemli :cool: