A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Ok. Akkor elmagyarázom:

Eric Berry > ... > átlag S > mama > vödör > Doughtyszaba
segítek kicsit...
Sean Taylor>Eric Berry>...>vödör>apeszos nagymamája>Doughty 😉sapka
Jó lehet itt fokozni Atwaterekkel, de felesleges. A lényeg a mamától kezdődik.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ok. Akkor elmagyarázom:

Eric Berry > ... > átlag S > mama > vödör > Doughtyszaba
segítek kicsit...
Sean Taylor>Eric Berry>...>vödör>apeszos nagymamája>Doughty 😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Doughtynál a nagymamám is jobb safety a járókeretével, szóval Meriavödör simán be fog jönni. Inkább az az érdekes, hogy sok helyen Gomest is SS-nek jelölik. Griffinék meg max kő-papír-ollóznak egyet.apeszos
és az nem jutott eszedbe
hogy a kedves mama vödörnél is jobb?szaba
Nem. Doughtynál nincs lejjebb.apeszos
Ok. Akkor elmagyarázom:

Eric Berry > ... > átlag S > mama > vödör > Doughty
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Doughtynál a nagymamám is jobb safety a járókeretével, szóval Meriavödör simán be fog jönni. Inkább az az érdekes, hogy sok helyen Gomest is SS-nek jelölik. Griffinék meg max kő-papír-ollóznak egyet.apeszos
és az nem jutott eszedbe
hogy a kedves mama vödörnél is jobb?szaba
Nem. Doughtynál nincs lejjebb.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Doughtynál a nagymamám is jobb safety a járókeretével, szóval Meriavödör simán be fog jönni. Inkább az az érdekes, hogy sok helyen Gomest is SS-nek jelölik. Griffinék meg max kő-papír-ollóznak egyet.apeszos
és az nem jutott eszedbe
hogy a kedves mama vödörnél is jobb?
több mint 12 éve
Ricoboy Washington Commanders 32
És még SB gyűrűje is lett azóta 😀

Hail to the Redskins!!!

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Ricoboy Washington Commanders 32
Leigh Torrencet leigazoltuk, Saintses PS töltelék, valószínű nem éri meg a végső rostert.sapka
Úgy emlékszem Ő már volt nálunk. :/ Talán 2007-2008 környékén.Ricoboy
ebben az esetben Williams embere, és biztos bountyzott és menekül 😛sapka
itt a cikk. tényleg nálunk volt.

http://blog.redskins.com/2012/04/10/torrence-brings-a-ring-back-to-redskins/

Hail to the Redskins!!!

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Leigh Torrencet leigazoltuk, Saintses PS töltelék, valószínű nem éri meg a végső rostert.sapka
Úgy emlékszem Ő már volt nálunk. :/ Talán 2007-2008 környékén.Ricoboy
ebben az esetben Williams embere, és biztos bountyzott és menekül 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Ricoboy Washington Commanders 32
Leigh Torrencet leigazoltuk, Saintses PS töltelék, valószínű nem éri meg a végső rostert.sapka
Úgy emlékszem Ő már volt nálunk. :/ Talán 2007-2008 környékén.

Hail to the Redskins!!!

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Leigh Torrencet leigazoltuk, Saintses PS töltelék, valószínű nem éri meg a végső rostert.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Doughtynál a nagymamám is jobb safety a járókeretével, szóval Meriavödör simán be fog jönni. Inkább az az érdekes, hogy sok helyen Gomest is SS-nek jelölik. Griffinék meg max kő-papír-ollóznak egyet.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Madieu Williams ide szerződött.vassadi
szomorú vagyok ez miatt, biztosan nem lesz safety draft!!!
és ha nem jön be Williams, és/vagy nem jön be Meriweather, akkor lesz egy Gomes-Dougthy kezdő depth nélkül...
nem tetszik, nagyon nem!

ezen mosolyogtam egy jót: Stanford QB Andrew Luck will visit the Redskins on Tuesday evening.
Luck's Washington visit comes on the same day as Robert Griffin III's

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Madieu Williams ide szerződött.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Lee jön az O line-be.

Vele beljebb vagyunk?agent T
szerintem ezzel letudtuk a T igazolást a köv. szezonra 😀sapka
Inkább vmi épkézláb G-t kéne kukáznotok valahonnan még idén
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Lee jön az O line-be.

Vele beljebb vagyunk?agent T
szerintem ezzel letudtuk a T igazolást a köv. szezonra 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Lee jön az O line-be.

Vele beljebb vagyunk?agent T
Combo G/T, de sokkal beljebb nem vagytok vele.. depht.
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Lee jön az O line-be.

Vele beljebb vagyunk?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
két apróbb hír közben:
-Maideu Williams állítólag vagy a Falconshoz vagy ideköltözik, hamarosan kiderül, elvileg ma volt ismételt viziten
-Golston visszaigazolt

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ja, kámfortintával írtuk. Asszem lassan nekem is cihelődnöm kell innen a fórumról.
Nem kritika akart lenni, csak észrevétel. 😊 Csak Griffin sack száma miatt nem tetszett Blake, de akár be is válhatna. Én úgy tudom Hightower maradni fog, és inkább fullback hiányunk van. A CB fogas kérdés valóban, Wilson még csak-csak, de Hall általában inkább az arcát küldi pályára, és nincs mögöttük senki. Tulajdonképpen igazad van, ezt nem nem gondoltam át.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ügyes, bár szerintem a Baylor O#-ból húzni tényleg merészség volt, és szerintem Cook jobb még. Miért lenne kuka? És kicsit soknak érzem a DBket. Ganawey nem kellett volna.apeszos
alapvetően igazad van, és tényleg merészség a Baylor O-ból húzni, de Griffinért ekkorát tradelni is merészség, szerintem az alap, hogy kap egy-két régi arcot magamellé, biztos fogunk onnan húzni a tényleges drafton még valakit, remélem nem WR-t 😀. Db-kből azért is húztam ilyen bátran, mert hatalmas káoszt érzek ott egyelőre, a CB kezdőpároson kívül, akikkel szemben vannak fenntartások is. Ja Ganaway helyett lehetett volna jobb futót is, de hátsó körös futóra számítok a drafton is. Mintha eltűnt volna innen egy hsz 😊.
De jogos a 'kritika', tulajdonképpen egyet is értek. 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ügyes, bár szerintem a Baylor O#-ból húzni tényleg merészség volt, és szerintem Cook jobb még. Miért lenne kuka? És kicsit soknak érzem a DBket. Ganawey nem kellett volna.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
lezajlott a mock draft game, beszámolok az eredményekről, mit szóltok 😛
kicsit nehézkesen indult, de egész jó volt! nézzük:
1/2 Washington Redskins (a St. Louis-tól): Robert Griffin III, QB (Baylor)-szerintem valójában van reális esély Luckra is, de Griffin is képes elérni azt a bizonyos szintet.

3/69 Washington Redskins: Markelle Martin, S (Oklahoma State)- bentmarad a 3. kör elejére, és kis gondolkodás után nem tudtam benthagyni, nem volt BPA pick, de van esélye elhalászni egy kezdőpozíciót elvileg, nem egy betonbiztos kezdő (FS), de egy egészséges verseny alakulhat ki, a 4 játékos között, szerintem van esély nyerni vele, de nem a legjobb pick volt.

4/102 Washington Redskins: Philip Blake, G/C (Baylor)- elismerem, hogy elsiettem, de mindenképp akartam egy kombó G-C-t húzni; kb. fél körrel korábban húztam ki, és inkább Ben Jonest akartam volna, de nem is baj hogy Griffin újra találkozik az eddigi centerével, TC-ben depth bővítésre mindenképp jó, (Cook szerintem kuka), és akár el tudom képzelni, hogy Montgomery mellett elkaristol, később akár cserélhetnek, rugalmasság szempontjából jó húzásnak tartom, nem volt BPA ez sem.

4/109 Washington Redskins (az Oaklandtől): James-Michael Johnson, ILB (Nevada)- ez viszont annál inkább, nagyon megörültem mikor bentmaradt ilyenkor, és mindenképp szerettem volna egy életképes ILB-t húzni, versenyezhet a Fletcher meletti pozícióért, komoly potenciál van a srácban, de egyelőre nem kezdő, később Rileyval megoldhatják majd az ILB posztot. Ennek a picknek nagyon örültem. 😛

5/141 Washington Redskins: Dwight Bentley, DB (Louisiana)- a nickel is tervbe volt véve, és ez BPA is volt, kicsit elfeledkeztek róla a többiek, ez a pick felhúzza a draftomat 😀.

6/173 Washington Redskins (a Minnesotától): Terrance Ganaway, RB (Baylor)- ha Hightower nem jön vissza kell egy power RB, és egyik kedvenc volt az egyetemen, zúzósnéger nem több, várhattam volna még vele.

7/213 Washington Redskins: Christian Thompson, DB (South Carolina State)- Toca ellopta a tuti 7. körös Jaymes Brooks pickem, és nálam a big boardon eléggé elől szerepelt (ahogy gabtsinál is 😛), gondolkoztam még a Bayloros NT-n, de nem akartam hogy Baylor buzinak tartsanak, ez egy jó BPA pick, az a gond, hogy elsődleges pozíciója az FS-> Doughty cut nyehehehe 😊

B-re értékelem elsőkézből a draftom, elfogultsággal B+, de Ganaway és Blake pick le fogja húzni. 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
volt ma viziten Madieu Williams (FS)
inkább draftról hoznék safetyt; 3.4. kör körül szerintem lesznek egész jóksapka
Én úgy érzem az idei drafton 2-ik kör végére elkelnek a top safety-k, sok kérő lehet rájuk. Véleményem szerint a 3.- 4. körünkben mi sem safety-re fogunk választani. (az egyikben biztos nem) De ez csak az én véleményem. Én inkább még mindíg a fal erősítésre mennék.Ricoboy
írtam egy elég hosszú normális választ is, de elvesződött, kicsit ideges vagyok emiatt :mad:

Szóval kb. 5 korai körös safety van; ebből Barront emelik előszerettel ki, de szerintem tényleges tudásbeli különbség nem olyan hatalmas nagy, és ebben a második bolyban ott van Iloka, Markelle Martin, Harrison Smith és Antonio Allen (vegyesen SS és FS), lehet behúznám egyiküket ha lecsúsznának.

A falat szerencsére lehet később is bővíteni, főleg a ZBS miatt, a többiek számára kevésbé értékes guardok nagyon jól megélnek ebben a rendszerben. (pl. Jaymes Brooks, csak 6'2 és sokan 7. körösnek írják, pedig technikáját tekintve beférhetne a top10 guard prospectbe.
Viszont ha T-t akarnak hozni (de én nem hoznék!), na akkor arra el kell lőni a 3. kört, és a negyedik körig nem fog ennyire 'magasan' jegyzett safety lecsúszni, de ott sem lesznek rossznak, pl Henry is egész jó szerintem.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nekem kicsit furcsa ez a passzivitás az FA piacon, bár nem biztos hogy rossz az irány. Az öreg jól draftol, a fiatalok beváltak, úgy néz ki hosszú távra tervez.
több mint 12 éve
Ricoboy Washington Commanders 32
volt ma viziten Madieu Williams (FS)
inkább draftról hoznék safetyt; 3.4. kör körül szerintem lesznek egész jóksapka
Én úgy érzem az idei drafton 2-ik kör végére elkelnek a top safety-k, sok kérő lehet rájuk. Véleményem szerint a 3.- 4. körünkben mi sem safety-re fogunk választani. (az egyikben biztos nem) De ez csak az én véleményem. Én inkább még mindíg a fal erősítésre mennék.

Hail to the Redskins!!!

PunBB bbcode test