A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
A lényeg, hogy tényleg jön RG és végre nyugalom lehet.
Csak legyen egy kicsit erősebb fala és még egy két célpontot is el tudnék neki képzelni.Delonso_
csak nehogy saját magunkat lepjük meg a végén... Bár nem hiszem, de most, hogy a Colts hivatalossá tette' amit eddig is tudtunk, elkezdtem azon agyalni, hogy csak nehogy... mondjuk Griffinben az lehet a zseniális, hogy Snyder szája ízének is megfelel (nagymenő marketing- és pénzmágnes sokak által megkérdőjelezett áron ), de közben szinte biztos franchise player is, szóval csak nem lövünk mellé. Legyen már hétvége!nexion218
Hát mióta 2015-ig rátettük az életünkket, nincs min agyalni. 😊
Rakéta kilőve, hogy elsül-e a robbanófej, azt majd Teremtő Urunk eldönti.
Ha kiderül, hogy mondjuk egy jó nagy bust lesz, vagy az első edzésén end of career szárkapcscsont-törést szenved, akkor végünk mint a botnak, ez az egy biztos. 😊)

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Neil Rackers workouton!!sapka
szerződést is kapottHöri
Ebből még Gano cut is lehet... Bár nem akarom elkiabálni, mint tavaly az Ausztrálnál...apeszos
Adná a jóisten.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Neil Rackers workouton!!sapka
szerződést is kapottHöri
Ebből még Gano cut is lehet... Bár nem akarom elkiabálni, mint tavaly az Ausztrálnál...
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
A lényeg, hogy tényleg jön RG és végre nyugalom lehet.
Csak legyen egy kicsit erősebb fala és még egy két célpontot is el tudnék neki képzelni.Delonso_
csak nehogy saját magunkat lepjük meg a végén... Bár nem hiszem, de most, hogy a Colts hivatalossá tette' amit eddig is tudtunk, elkezdtem azon agyalni, hogy csak nehogy... mondjuk Griffinben az lehet a zseniális, hogy Snyder szája ízének is megfelel (nagymenő marketing- és pénzmágnes sokak által megkérdőjelezett áron ), de közben szinte biztos franchise player is, szóval csak nem lövünk mellé. Legyen már hétvége!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Neil Rackers workouton!!sapka
szerződést is kapott

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A lényeg, hogy tényleg jön RG és végre nyugalom lehet.
Csak legyen egy kicsit erősebb fala és még egy két célpontot is el tudnék neki képzelni.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Akkor megint összeírtam egy sor hülyeséget? 😊
...
De azt hiszem, visszatérek jó szokásomhoz és kussolok, sokkal élvezetesebb az írásaitokat olvasgatni 😊agent T
nem, szerintem nem írtál hülyeségeket; van amivel egyet is értettem. (+messze nem biztos, hogy én látom jól...)
én speciel örülök, ha írsz...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egyetértek sapkával, annyit még hozzátennék, hogy Helu és Royster inkább playmaker, blokkolni nemigen tudnak, míg Hightower tackle szinten tudott blokkolni passzjátéknál, és erre RG-nek szüksége lenne, ismerve a falunkat. És azért power RB-nek se rossz. Már ha meggyógyult.
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Akkor megint összeírtam egy sor hülyeséget? 😊
mondjuk nem mélyedtem el semennyire se az RGIII-témában, megnéztem vagy két összefoglalót, gondoltam majd megszemlélem ha meglesz, na abban mindig rohangált, attól még lehet pocket, csak én nem vettem észre. 😊
Rocca meg szerintem is jó volt általában, de emlékszem, hogy volt egy meccs, mikor nagyon szidtuk, mert rúgta az alig harminc yardos puntokat, valaki már a fejét követelte..
De azt hiszem, visszatérek jó szokásomhoz és kussolok, sokkal élvezetesebb az írásaitokat olvasgatni 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nekifutok mégegyszer, hátha nem olvasta el senki 😛.
-Az a szokás, kb. mindenhol, hogy TC-re hoznak egy kickert a kezdő mellé, hogy legyen verseny. Az a gond, hogy Gano elég jó kicker, kivéve ha nyomás van rajta, mert akkor nem. Ez gond, szóval a versenyt simán nyerni szokta és szezonban leolvad, Rackers jelentősen jobb kicker, ha idekerülne Ganot simán lenyomná. (A kicker class nagyon rossz, csoda, ha 7. körben kimegy valaki.) +Rocca szerintem egyik legjobb punter, legalábbis tavaly elég sok dolga volt, és nagyon jól megoldotta, mondjuk az is kellett, hogy Armstrong meg Paul elég jó gunner, és mindenhova odaér.
-sok próbasafety érkezett, Meriweather, Jackson, Griffin, valakit kihagytam, és elvileg Gomes lenne az egyik kezdő és 3-4 emberből kell a másik kezdő, Atogwere elvileg nincs szükség, visszatérhetne vet. minimumért, de elvileg nem fontos; és nem tudom lesz e valaha újra 100%-os.
-a cb poszt főleg a backupok még nincsenek megoldva, drafton számítok ide játékosokra. De nagyon bízok Morrisban, hogy csodát tesz.
-a futóknál nem értünk egyet 😐, Helu önmaga kevés egyedül, legalábbis Royster egyelőre kevés, mindenképp kell egy első/második számú futó, draft végén találunk egy erőfutót és tul.képpen kész.
-a támadófallal lesznek gondok, főleg a közepénél a futásblokknál, és ez eléggé fontos lenne Griffinnek is, aki sokkal inkább pocket QB, csak futtából is eszméletlen pontos. De zsebirányító természetesen.
Azt hiszem mindent kimerítettem, de ez csak a saját véleményem, nem objektív igazság... 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
- Azt hittem, kicker már nem is kerül napirendre. Pedig Ganoval még egy év, az maga a rémálom lenne, mondjuk Suisham se volt életbiztosítás.. milyen a kicker class a drafton?
Néhány gondolat, mert most visszaolvastam nemtomhány oldalt, és vannak kérdéseim. de csak kérdések, mert én szurkoló maradtam, ti meg már junior expertek vagytok többen is, szóval minden elismerésem egyébként. 😊
- Szerintem a védelemben a front seven eddig is elmuzsikált, majdcsak működik ezután is, elvégre Orakpoék megvannak, Fletch is visszajött, inkább a secondary lehet a gyenge pont, mint ahogy írjátok is.. azt látom, hogy Atogwe még mindig unrestricted FA a rosterben. Nem lehet, hogy a draft után esetleg visszahívják, ha safetyben nem akad senki? Vagy ez hülyeség?
- Aztán írjátok többször is, hogy cornerben komoly gond, hogy Hall egy nagy szar. Szerintem azért ez erős, mert azért volt ő def player of the week is, és szerintem messze van a nagyon szar kategóriától, jó, nem tud mindent játszani. (A nagyon szar kategória szemléltetésére ott van Doughty, tőle azért Hall kilométerekkel jobb.) Szerintem neki csak a fejét kell rendbetenni, és az új defensive back edző talán csodát tesz vele. mit lehet tudni. Én nem írnám le. Vagy tévedek?
- Az offense-nél a WR corps erősödött, tight endek vannak, az RB csapat is úgy néz ki, meglenne Hightower nélkül is... szóval az O line nyilván a fejlesztés iránya, de ott meg szerintem mákot jelent ha behúzzuk RGIII-at, mert ő mobilis, nem pocket QB, és ha csak kicsit sikerül javítani a falon, az nagyságrendekkel többet eredményezhet egy ilyen felfogású irányítóval. Legalábbis szerintem RGIII nem igényli, hogy percekig álldogálhasson nyugodtan, nem?
Szóval még akár működhet az offense is, de megkérem apeszost, járja el a varázstáncot, hogy a következő évben az öreg hívja a playeket, vagy mindegy, milyen játékosaink vannak.
- És még egyszer, szerezzünk már valahonnan egy normális kickert, Ganon meccsek mentek el, a szar QB-jainkat meg Kyle-t milliószor küldtük a fenébe itt, szerintem Ganot nem szidtuk eleget. 😊 Amúgy szerintem a ST is elmenne egynek. Jó volna egy jobb punter, mint Rocca, de ne legyünk telhetetlenek. Hm? 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Neil Rackers workouton!!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Red Washington Commanders 49 — Redskins fan
Láttam ma Ráckevén egy fekete suzukit a hátsó ablakban egy skins táblávalJanek
Az enyém egy fekete Octavia Győrben. Abban is van. 😊 😊


Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Redskins signed LB Bryan Kehl, formerly of the Rams
ST játékos (gondolom McIntosh helyére)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Láttam ma Ráckevén egy fekete suzukit a hátsó ablakban egy skins táblával

több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
a Paulsen-Byrd páros nem elég.sapka
És Davis? Már feltéve, ha sikerül a burgundi-aranynál megmaradnia és nem borul teljesen "zöldbe"... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Ricoboy Washington Commanders 32
Hightower a Pats-nél vizitál.apeszos
Shanahan nyilatkozta a tulajdonosi találkozón, hogy szeretnék vissza Hightowert kezdőfutónak, ha teljesen felgyógyult!, de amíg ebben nem biztosak addig nem fog szerződést kapni. és úgy sejtem ezt a bizalmat a Patstől nem fogja megkapni, szóval ha jól van az ACL-je vissza fog jönni; ha meg nincs jól akkor nem is baj hogy nem. :/sapka
Free-agent running back Tim Hightower might end up back in a Washington Redskins uniform this season, a knowledgeable source told the Washington Post on Saturday.

Hail to the Redskins!!!

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Hightower a Pats-nél vizitál.apeszos
Shanahan nyilatkozta a tulajdonosi találkozón, hogy szeretnék vissza Hightowert kezdőfutónak, ha teljesen felgyógyult!, de amíg ebben nem biztosak addig nem fog szerződést kapni. és úgy sejtem ezt a bizalmat a Patstől nem fogja megkapni, szóval ha jól van az ACL-je vissza fog jönni; ha meg nincs jól akkor nem is baj hogy nem. :/

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hightower a Pats-nél vizitál.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Apeszos úgy néz ki megnyugodhatsz! 😉

http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/04/19/report-colts-tell-luck-hes-the-pick/nexion218
Legfeljebb több Colts meccset néztem volna... 😀 Nagyon ideges eddig sem voltam. Na jó, kicsit. Azért most fellélegeztem....
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ESPN's Dan Graziano reiterates that Chris Cooley is a candidate for release.
The comments are made in the wake of news that Niles Paul has been moved from wide receiver to tight end.

érdekes pletyka ez; mármint mindkét fele: Paulnak nincs TE-hez mért fizikuma, tipikus gunner WR, jó spec teamer, szóval ezt a dolgot (ha más is olvasta) igencsak kétkedve hiszem.
A Cooley pletyka lehetne igaz, a fizetése miatt, és ha így lesz a drafton fog érkezni egy TE, mert a Paulsen-Byrd páros nem elég.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Apeszos úgy néz ki megnyugodhatsz! 😉

http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/04/19/report-colts-tell-luck-hes-the-pick/

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
WR Jabar Gaffney on Mike Shanahan: "I talked to Mike Shanahan myself. He is the one that told me I don't have to come up there until two weeks from now when they start installing the offense. So that is why I'm not at voluntary workouts. I am working out in Florida now though. Shanahan told me that I can take this time and let my agent see if he can find a better situation for me. So they are pretty much telling me that myself or Santana Moss are going to have to go. I want people to know that I told Shanahan myself that I want to be a Redskin, but if I can't then of course there are options I would like."

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nem meglepő: Jabar Gaffney confirmed Wednesday that the Redskins are trying to trade him leading up to the draft.
egy Jeremy Jarmonért érkezett aki azóta azt sem tudom hol van éppen, remélem megadják az árátsapka
Tavaly még Denverben volt.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nem meglepő: Jabar Gaffney confirmed Wednesday that the Redskins are trying to trade him leading up to the draft.
egy Jeremy Jarmonért érkezett aki azóta azt sem tudom hol van éppen, remélem megadják az árát

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!