A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mission Impossible. Shanny csomagolhat....apeszos
kincstári pesszimizmus? 😛 sapka
Nem. Inkább csak pesszimizmussal átszőtt realizmus. Tudjuk, hogy szoros meccseink voltak tavaly, és hogy pár meccs csak Rexyn és Ganon múlott. Griffin ezen talán javítani tud, de nem az első évében, és Gano még mindig itt van..... Egy egészséges Brownnal és egy meghatározó guard-al ez az O line is nagyságrendekkel javulhatna. De egészséges Brown? És hol a guard?
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
megnéztem ezt a Warner-féle 3W-s jóslatot, megmosolyogtam; bírtam végét: Kurt figyelj ez a csapat 2x megverte a giantsot... kit érdekel? L 😀 megszoktam már ezt a lesajnálást
megeszem valaki kalapját, ha a Colts többet nyer jövőre 😂

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Az első Giants meccsig szerintem mind nyerhető... A Saints kemény, de szerintem meglátszik majd rajtuk a bounty ügy, arra számítok, hogy picit széthullottak lesznek. Az elmúlt 2 évben az MNF Philly zakón kívül nem jut eszembe olyan meccs, ami kis túlzással ne plusz egy jó teljesítményen múlott volna, az meg bőven meglesz Griffinben. Nyilván fogunk szopni nem keveset, neki is lesznek fos meccsei, mint mindenki másnak, de a Warner féle 3 W-t meg a "kincstári pesszimizmust" túlzónak érzem.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Mission Impossible. Shanny csomagolhat....apeszos
kincstári pesszimizmus? 😛
szerintem abban kiegyezhetünk, hogy a tavalyi évnél komolyabb lesz a csapat, és a 3-1es indulómérleg eléggé meglepő volt sokaknak, de azelőtti évben is nagyon keményen kezdtünk; idén is biztosan így lesz! A nyitómeccs lesz nagyon komoly, de ismerjük a saints hátterét draft ide vagy oda gyanúsan ki-ki meccs lesz. És utána ki állítaná meg a vonatot? A komoly ellenfelek mind a FedExre jönnek! A nyitómeccs máris vízválasztó lesz. és a bye week.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
1 Sep 09 WAS @ NO Mercedes-Benz Superdome 1:00 PM
2 Sep 16 WAS @ STL Edward Jones Dome 4:05 PM
3 Sep 23 CIN @ WAS FedExField 1:00 PM
4 Sep 30 WAS @ TB Raymond James Stadium 4:15 PM
5 Oct 07 ATL @ WAS FedExField 1:00 PM
6 Oct 14 MIN @ WAS FedExField 4:15 PM
7 Oct 21 WAS @ NYG MetLife Stadium 1:00 PM
8 Oct 28 WAS @ PIT Heinz Field 1:00 PM
9 Nov 04 CAR @ WAS FedExField 1:00 PM
bye
11 Nov 18 PHI @ WAS FedExField 1:00 PM
12 Nov 22 WAS @ DAL Cowboys Stadium 4:15 PM
13 Dec 03 NYG @ WAS FedExField 8:30 PM
14 Dec 09 BAL @ WAS FedExField 1:00 PM
15 Dec 16 WAS @ CLE Cleveland Browns Stadium 1:00 PM
16 Dec 23 WAS @ PHI Lincoln Financial Field 1:00 PM
17 Dec 30 DAL @ WAS FedExField 1:00 PM

ha valaki esetleg lustább lenne 😛; erős ez a schedule nem is kérdés, az elején minden el fog dőlni, ha sikerülne egy igazán jót rajtolni még beleférhet egy 12. hét körüli visszaesés; mert különben küzdés lesz, és az nagyon nem ment eddig jól.sapka
Mission Impossible. Shanny csomagolhat....
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
1 Sep 09 WAS @ NO Mercedes-Benz Superdome 1:00 PM
2 Sep 16 WAS @ STL Edward Jones Dome 4:05 PM
3 Sep 23 CIN @ WAS FedExField 1:00 PM
4 Sep 30 WAS @ TB Raymond James Stadium 4:15 PM
5 Oct 07 ATL @ WAS FedExField 1:00 PM
6 Oct 14 MIN @ WAS FedExField 4:15 PM
7 Oct 21 WAS @ NYG MetLife Stadium 1:00 PM
8 Oct 28 WAS @ PIT Heinz Field 1:00 PM
9 Nov 04 CAR @ WAS FedExField 1:00 PM
bye
11 Nov 18 PHI @ WAS FedExField 1:00 PM
12 Nov 22 WAS @ DAL Cowboys Stadium 4:15 PM
13 Dec 03 NYG @ WAS FedExField 8:30 PM
14 Dec 09 BAL @ WAS FedExField 1:00 PM
15 Dec 16 WAS @ CLE Cleveland Browns Stadium 1:00 PM
16 Dec 23 WAS @ PHI Lincoln Financial Field 1:00 PM
17 Dec 30 DAL @ WAS FedExField 1:00 PM

ha valaki esetleg lustább lenne 😛; erős ez a schedule nem is kérdés, az elején minden el fog dőlni, ha sikerülne egy igazán jót rajtolni még beleférhet egy 12. hét körüli visszaesés; mert különben küzdés lesz, és az nagyon nem ment eddig jól.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
na megvan a schedule, szerencsére csak a 10. Héten jön a bye, így csak hét meccsünk marad a hagyomás bye-utáni összeomlásra.... A közepén lesz egy kemény széria, de az azért kissé erős, hogy Kurt Warner szerint 3, azaz három győzelme lesz a Redskins-nek...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
...ami ugye lesz...nexion218
vagy egy fasza RB lesz 😀sapka
Szentségtörő... 😀 😛
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
...ami ugye lesz...nexion218
vagy egy fasza RB lesz 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Mióta az öreg itt van, tudatosan építi a csapatot, de még mindig attól tartok nem fogja tudni befejezni. Még egy 5-11, és megkapja a selyemzsinórt...apeszos
Na az azért csak nem! A D eddig is rendben volt, az O pedig egy tisztességes QB-val (ami ugye lesz) minimum közepes.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Fletcher szerződése: 2 év-10,75M-5,25M garantált; kicsi cap hittel

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mióta az öreg itt van, tudatosan építi a csapatot, de még mindig attól tartok nem fogja tudni befejezni. Még egy 5-11, és megkapja a selyemzsinórt...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
most olvastam, kis érdekesség:
Hightower, Morgan, Montgomery, Royster, Barnes, Madieu Will., Wilson, és Tanard Jackson mind helybelinek számít.
Szóval az egész secondary virginiai, hamarosan kiderül jók-e 😊, érzek kis tudatosságot is.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
egy érdekes interjú rg3-mal (de nekem ne mondjátok, hogy nincs majomfeje 😛)
http://www.youtube.com/watch?v=KyZEKtbDvqo&feature=relmfu

szerk. és Fletcher visszaigazoltsapka
De, az van neki. Ezért is lesz jó, hogy ő lesz a kezdő QB-nk, mert a sisakban nem látszik a feje, csak nyeri majd a meccseket, amíg az oldalvonalnál mutogatjuk, hogy van egy igen jóképű QB-nk is, akit Rex-nek hívnak. 😀 Csak jöjjön már! Felugrottam én is az RGIII "bandwagon"-ra... 😊nexion218
Fertőző? 😛
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
egy érdekes interjú rg3-mal (de nekem ne mondjátok, hogy nincs majomfeje 😛)
http://www.youtube.com/watch?v=KyZEKtbDvqo&feature=relmfu

szerk. és Fletcher visszaigazoltsapka
De, az van neki. Ezért is lesz jó, hogy ő lesz a kezdő QB-nk, mert a sisakban nem látszik a feje, csak nyeri majd a meccseket, amíg az oldalvonalnál mutogatjuk, hogy van egy igen jóképű QB-nk is, akit Rex-nek hívnak. 😀 Csak jöjjön már! Felugrottam én is az RGIII "bandwagon"-ra... 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
két hír:
-Fletcherék hétvégén végre összedobják a szerződést, hogy hétfőtől OTA?-zhasson
-1 évre ideigazolt Tanard Jackson (Morris embere), érdekesen alakul ez a safety poszt, valakit idekukáznak akkoris!
már várom a Tálibot is

szerk. és Goff járt itt workoutonsapka
Annyira éreztem, hogy idejön TJ.. Talib meg nem megy sehová. Hozzá ragaszkodunk, az egyetlen épkézláb cornerünk, ne is fesd az ördögöt a falra.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
egy érdekes interjú rg3-mal (de nekem ne mondjátok, hogy nincs majomfeje 😛)
http://www.youtube.com/watch?v=KyZEKtbDvqo&feature=relmfu

szerk. és Fletcher visszaigazolt

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
két hír:
-Fletcherék hétvégén végre összedobják a szerződést, hogy hétfőtől OTA?-zhasson
-1 évre ideigazolt Tanard Jackson (Morris embere), érdekesen alakul ez a safety poszt, valakit idekukáznak akkoris!
már várom a Tálibot is

szerk. és Goff járt itt workouton

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
végre volt egy kis türelmem összeszedni Willie Smith statisztikáit (pontosabban kis segítséggel, kösz még egyszer az illetékeseknek); 3 csapat ellen kezdett, 1-en pedig csere volt (Patriots)
vs Giants->Tuck/JPP
vs Minnesota->Jared Allen
vs Philly->Cole/Babin
bár reménykedtem a meccsre lebontott statokban, de most megelégszem ezzel is 😊, illetve nem azaz igazán részletes, de kis összehasonlításra megteszi
0 false start-0 holding-3 sack; a hurryről és a hitekről nem találtam infót, de elég impresszívnek tűnik
remélem nem vetül fel többször a tackle need 😛

és akkor többiekét is:
Brown: 12 meccs
2 false start-1 holding-9 sack

TW: 10 meccs
2 false start-4 holding-3 sack

Polumbus: 4 kezdés
1 false start-1 holding-0.5 sack

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azért Lockleart nem kell megsiratni, örülök, hogy a giantsba ment, remélem sokat fog ott kezdeni, Orakpoéknak legalább jó napjuk lesz; futásblokk kb. semmi, passprot átlag alatti

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nekünk lassan már csak a kőművesek maradnak, ha falat akarunk építeni Griffin elé...
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
A falról pedig annyit, hogy Locklear aláírt a Giants-nél...

http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/04/11/giants-sign-sean-locklear/

Jó, nem ő volt az ügyeletes nagymenő, de egy falemberrel megint kevesebbünk van...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mondjuk mást nem nagyon lehet olvasni Griffinről, csak jót... 😛 Gomes játszott CB-t is Nebraskában, és azt se rosszul. Keresgélték a helyét tavaly, és elsődlegesen Atogwe cseréje volt, de mivel egyik safetynk sem akart túl sokat játszani, így rakták ide oda. Nickelben Barnes nem volt rossz, csak aztán megsérült és Westbrook nem volt minőségi csere. Oda talán Thompson jó lesz. A falról nem nyilatkozom, mert az sosem lehet elég jó, de Hightower-el kapcsolatban fenntartásaim vannak, mert ha megint lesérül az idény elején, akkor nincs blokkoló RB és ugye egy fullbackünk van, az is üveg.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azt úgyis mindenki szereti, ha dícsérik Grifffint 😀:

Appearing on a conference call with media Wednesday, ESPN's Jon Gruden called Baylor's Robert Griffin III "one of the most explosive quarterbacks to ever play the position."
Gruden's evaluations are notoriously rose-colored, but he has a firm grasp of the Mike Shanahan offense, in addition to RG3's skills. "What Mike did in San Francisco with Steve Young, another mobile quarterback, those were as good of offensive tapes as I’ve ever seen," Gruden said. "When you get Robert Griffin, one of the most explosive quarterbacks to ever play the position, in a Mike Shanahan-type system, the possibilities are very exciting, I think, with Mike Shanahan’s imagination."

visszaolvastam pár hsz-t, apeszos: szerintem Gomes eddig is SS volt, illetve említettem tavaly is, hogy nem értem minek rakják FS-nek, korrekt SS válhatna belőle, ügyes a boxban, és kevésbé ügyes a zónázásban, igazából ha bejönne ott, akkor Meriweather-Williams-Griffin közül kiszedik a legjobb FS-t és nem is lesz ez olyan rossz, Morrisban lehet bízni ilyen téren, a nickel kicsit kérdőjeles nekem egyelőre, ott húznék valakit, viszont így fogalmam sincs hova fogunk húzni a drafton 😊
hiányok tekintetében úgy látom: a fal közepéről hiányzik valaki, (ha Lichsteigerben már nem bíznak), kell egy power RB (ha Hightower nem jön vissza), ILB (ha Fletcher nem jön vissza), és egy nickel (ha a mostani veteránok nem lesznek elég jók). Szóval bármi lehet ebből. 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Oké. Örülök, hogy beférne a keretbe (nem a járóba) a nagyi mint SS. A lényeg, hogy Doughty a vége. És hogy még mindíg itt rontja a levegőt.