A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nnna, megszólalt az észkombájn:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d827f3a14/article/mcnabb-questions-redskins-ability-to-develop-rg3?module=HP11_headline_stack

Mint vmi sértett ovis, akit kitiltottak a napköziből és most a kerítésen kívülről hajigálja befelé a szaros pelenkát a többiek homokozójába...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 089 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom feltűnt-e, de Sellers nyugdíjazásával Young az egyetlen fullback. És ő elég sérülékeny...apeszos
Kérjetek kölcsön a Patstől 😛dande
Mé pont?apeszos
Mer ha jól olvastam nekik van már három de lehet rosszul emlékszem 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem tudom feltűnt-e, de Sellers nyugdíjazásával Young az egyetlen fullback. És ő elég sérülékeny...apeszos
Kérjetek kölcsön a Patstől 😛dande
Mé pont?
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 089 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom feltűnt-e, de Sellers nyugdíjazásával Young az egyetlen fullback. És ő elég sérülékeny...apeszos
Kérjetek kölcsön a Patstől 😛
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem tudom feltűnt-e, de Sellers nyugdíjazásával Young az egyetlen fullback. És ő elég sérülékeny...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Elgondolkodtató.... Gano és Doughty a két legrosszabbul teljesítő játékos. Mi a francot tudnak, hogy nem lehet őket kirobbantani a csapatból?

Vicces, tavaly végülis csak a legmegbízhatóbb WR voltStez
Választani kellett a két öreg közül, és hát Mossra már rágyógyult a Redskins mez. Emellett szvsz ő lesz a következő...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Vicces, tavaly végülis csak a legmegbízhatóbb WR volt

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
"Morgan, Garcon, and Santana Moss would form Washington's three-receiver set if the season began today. Moss isn't assured of a 2012 roster spot, however, and Shanahan spoke about increasing his usage of four-receiver sets to get Hankerson on the field."
ezek szerint Gaffneytól búcsúzunk.sapka
Akkor csak 10-es lesz RG! 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
kis hírfolyam:
"The Redskins plan to hold a competition at "Z" receiver, or flanker, between Josh Morgan and Leonard Hankerson."
azt hiszem ebben semmi meglepetés nincs, hacsak eltekintünk attól, hogy Gaffney igen-igen jó szezont hozott Z-ben, és nem úgy tűnik nekem ő fog ott kezdeni ez alapján, ez nem feltétlen tetszik, de Morgan nagyon jó kis játékos.

"Morgan, Garcon, and Santana Moss would form Washington's three-receiver set if the season began today. Moss isn't assured of a 2012 roster spot, however, and Shanahan spoke about increasing his usage of four-receiver sets to get Hankerson on the field."
ezek szerint Gaffneytól búcsúzunk.

"Coach Mike Shanahan confirmed contract negotiations have resumed between the Redskins and free agent ILB London Fletcher.
Added GM Bruce Allen, "We're going to try very hard to get him back in the burgundy and gold. And he has told us that he wants to come back. It's just going to take maybe a little longer than we wanted to work it out."
szerintem Fletcherrel kapcs. nem kell aggódni, egyszerűen elkötelezett; az FO pedig nem sieti el; teszem hozzá gyorsan, nem is kell!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ezt szerintem külön Apeszos kedvéért írták meg 😀

"Luck met with the Redskins last week but provided scant details about what went down: "We sat around and talked for a while. It was very interesting, very productive," Luck said"

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d827ec087/article/luck-waits-for-nfl-future-to-come-into-focus?module=HP11_headline_stack

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Luck nem kell. Grossmant akarom.

"But Griffin will not work out for the Colts, general manager Ryan Grigson said."
Playing for Redskins' Shanahan would be Griffin's 'dream'
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
fura ez túl fura 😛: The Colts will not host Baylor QB Robert Griffin III for an individual workout before the draft.
most már az a gyanús ami nem gyanús 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Készül a Keresztapa 4 forgatókönyve NFL környezetre adoptálva...nexion218
Akarod mondani: adaptálva. 😊ulpianus
Természetesen igen... Pfej de égő vagyok bézmeg... 😂

De komolyan... Vagy lehetne a címe Kib@szósdi is... Goodell betart Shanahan-nek, Shanahan ezt viszonozza Goodell-nek, Goodell pedig visszaadja a viszonzást Shanahan-nek....


Ja, és itt a bréking nyúz:

http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/27/owners-vote-to-impose-cap-penalties-on-cowboys-redskins/

"Meglepő módon" a többi tulaj nem szavazta nekünk vissza a spórolt pénzünket...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 884 — Circus Maximus
Készül a Keresztapa 4 forgatókönyve NFL környezetre adoptálva...nexion218
Akarod mondani: adaptálva. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
The Redskins’ 2012 draft picks are as follows:
[list=*]
  • First round: Second overall pick
  • Third round: Sixth pick; 69th overall
  • Fourth round: Seventh pick; 102nd overall
  • Fourth round: 14th pick; 109th overall*
  • Fifth round: Sixth pick; 141st overall
  • Sixth round: Third pick; 173rd overall#
  • Seventh round: Sixth pick; 273rd overall
  • [/list]
    * - Compensation from Oakland for Jason Campbell
    # - Compensation from Minnesota for Donovan McNabb

    Ja, és John Mara kapja be a lóleány álmát, és fuldokoljon rajta úgy tíz percet.
    több mint 12 éve
    nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
    Kompenzációs pick? Már meg se lepődök. És úgy tűnik Bellről is sikeresen lecsúszunk, megy a Packershez vizitre, és biztos vagyok benne, hogy ott is ragad.
    Tartósan szopóágra kerültünk.

    Mondtam, hogy lehet összefügés a bounty és a cap bünti között, vagy ez csak egy érdekes véletlen lenne?
    Roger Goodell says bounty investigation of Redskins is not over
    Megkaptuk a (jogtalan) cap büntetést, lezárták a nyomozást a bounty ügyben mert a (amúgy nyilvánvaló) bizonyítékokat nem találták... 😀 Panasszal éltünk a cap bünti ellen, most mégsem zárták le a nyomozást... Nyuszi van sapkád? 😀 Nagy patkány ez a Goodell... Ha a 36 milla érvényben marad -és miért ne maradna- plusz megbüntetik a csapatot a bounty miatt is (pick elvonás...) akkor 5-10 évre biztos visszavágják a "rebuildinget".apeszos
    Készül a Keresztapa 4 forgatókönyve NFL környezetre adoptálva...

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
    több mint 12 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Kompenzációs pick? Már meg se lepődök. És úgy tűnik Bellről is sikeresen lecsúszunk, megy a Packershez vizitre, és biztos vagyok benne, hogy ott is ragad.
    Tartósan szopóágra kerültünk.

    Mondtam, hogy lehet összefügés a bounty és a cap bünti között, vagy ez csak egy érdekes véletlen lenne?
    Roger Goodell says bounty investigation of Redskins is not over
    Megkaptuk a (jogtalan) cap büntetést, lezárták a nyomozást a bounty ügyben mert a (amúgy nyilvánvaló) bizonyítékokat nem találták... 😀 Panasszal éltünk a cap bünti ellen, most mégsem zárták le a nyomozást... Nyuszi van sapkád? 😀 Nagy patkány ez a Goodell... Ha a 36 milla érvényben marad -és miért ne maradna- plusz megbüntetik a csapatot a bounty miatt is (pick elvonás...) akkor 5-10 évre biztos visszavágják a "rebuildinget".
    több mint 12 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    megint nem kaptunk komp. picket 😀

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 12 éve
    nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
    Tuti kedvencek vagyunk Cleveland-ben 😀 :

    http://www.nfl.com/news/story/09000d5d827de9a8/article/redskins-continues-to-be-thorn-in-browns-side?module=HP11_headline_stack

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
    több mint 12 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Egyértelműen megnevezték (ahogy olvastam), hogy ki a döntnök. A Speciális mester: Stephen Burbank.ulpianus
    Igen, így van. Akkor ezek szerint ő annyira nem "neutral"? 😊nexion218
    Ha jól emlékszem Sanyi cikkére, ő előtte volt a TV jogdíjak ügye is a lockout alatt. Nem jó omen....
    több mint 12 éve
    nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
    Egyértelműen megnevezték (ahogy olvastam), hogy ki a döntnök. A Speciális mester: Stephen Burbank.ulpianus
    Igen, így van. Akkor ezek szerint ő annyira nem "neutral"? 😊

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
    több mint 12 éve
    ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 884 — Circus Maximus
    Egyértelműen megnevezték (ahogy olvastam), hogy ki a döntnök. A Speciális mester: Stephen Burbank.


    Állat vagyok, ami enni kér...
    több mint 12 éve
    nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
    A két csapat eljárási hibára hivatkozva nyújtotta be a panaszát. Érdekes, mert ezzel nagyjából azt várják, hogy a jobb kéz vágja le a balt. Nem fogja szvsz. (ami külön tetszik az a titulus, "akihez" fordultak, Special Master. 😂 )ulpianus
    Azért nem teljesen, hiszen ha jól értem olyan módon lett megfogalmazva a panasz, hogy a Liga és Goodell ne lehessen döntnök a kérdésben:

    "The grievance will be processed pursuant to the CBA, with a neutral arbitrator resolving the case.

    The fact that the Cowboys and Redskins included the union in the grievance triggered the procedure that allows the teams to avoid a situation in which Commissioner Goodell resolves the matter. Instead, a true outsider will determine whether the action complied with the terms and/or the spirit of the labor deal."

    Aztán persze f@sztudj@, hogy pontosan hogy náluk mit jelent a "neutral"... 😛

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
    több mint 12 éve
    Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
    Ne is mondd 😕 Mióta Miami fan vagyok és az nem 1-2-5 éve van, mindig ez megy, kiborítja az embert.
    több mint 12 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Ez azért valami már... De igazán nyugodt csak akkor leszek, ha már a szerződését is aláírta itt... 😀

    Látom a Miami topicban, azért rád is rád férne kis nyugtató.. kár hogy én olyat nem tudok.. Nálatok is elég toprongy lett az FA...