A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Az első fecske 😀 😀
apeszos
Ha meg Luck jön, vagy csak szimplán Griffin lesz a mezre írva, akkor meg max átvarratod 😀
amúgy grat 😊fetomy
Nem Gaffney a 10-es? Sztem a 11-es lesz 😛
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az első fecske 😀 😀
apeszos
Ha meg Luck jön, vagy csak szimplán Griffin lesz a mezre írva, akkor meg max átvarratod 😀
amúgy grat 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az első fecske 😀 😀
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt hozták fel Luck nagy előnyének többnyire, hogy pro style offense-ben játszott, így különösebb nehézségek nélkül, egyből kezdeni tud egy NFL szisztémában.nexion218
Tudom hogy magam ellen beszélek, de azt sem ártana figyelembe venni, hogy Luck kicsit jobb fal mögött játszott mint Griffin. DeCastro és Jonathan Martin mögött RGIII is könnyebben vett volna levegőt, és "futkorásznia" sem kellett volna annyit.apeszos
Ezért is lenne jobb Griffin-nek nálunk: nem lenne olyan sokkoló a kezdet az NFL-ben, hogy hirtelen bekerül egy jó fal mögé, amihez eddig nem volt hozzászokva... 😀nexion218
Akkor most gondolj bele Luck mennyire lenne lesokkolva a falunk mögött... 😀
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
azért mindketten nagy ígéretek de valahogy Luckban sokkal jobban biztosak...

talán csak mert rg3 többet fut és nem fehér?Janek
Azt hozták fel Luck nagy előnyének többnyire, hogy pro style offense-ben játszott, így különösebb nehézségek nélkül, egyből kezdeni tud egy NFL szisztémában.nexion218
Tudom hogy magam ellen beszélek, de azt sem ártana figyelembe venni, hogy Luck kicsit jobb fal mögött játszott mint Griffin. DeCastro és Jonathan Martin mögött RGIII is könnyebben vett volna levegőt, és "futkorásznia" sem kellett volna annyit.apeszos
Ezért is lenne jobb Griffin-nek nálunk: nem lenne olyan sokkoló a kezdet az NFL-ben, hogy hirtelen bekerül egy jó fal mögé, amihez eddig nem volt hozzászokva... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
azért mindketten nagy ígéretek de valahogy Luckban sokkal jobban biztosak...

talán csak mert rg3 többet fut és nem fehér?Janek
Azt hozták fel Luck nagy előnyének többnyire, hogy pro style offense-ben játszott, így különösebb nehézségek nélkül, egyből kezdeni tud egy NFL szisztémában.nexion218
Tudom hogy magam ellen beszélek, de azt sem ártana figyelembe venni, hogy Luck kicsit jobb fal mögött játszott mint Griffin. DeCastro és Jonathan Martin mögött RGIII is könnyebben vett volna levegőt, és "futkorásznia" sem kellett volna annyit.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
azért mindketten nagy ígéretek de valahogy Luckban sokkal jobban biztosak...

talán csak mert rg3 többet fut és nem fehér?Janek
Azt hozták fel Luck nagy előnyének többnyire, hogy pro style offense-ben játszott, így különösebb nehézségek nélkül, egyből kezdeni tud egy NFL szisztémában.nexion218
Csakaztàn nehogy úgy járjon mint a nagyLuk, az öregLukfia Warren Moon-nal 😂 ja elvtársak az élet nem habostorta, főleg ha ráadásul nyugatvirzsiniával van megátkozva


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
azért mindketten nagy ígéretek de valahogy Luckban sokkal jobban biztosak...

talán csak mert rg3 többet fut és nem fehér?Janek
Azt hozták fel Luck nagy előnyének többnyire, hogy pro style offense-ben játszott, így különösebb nehézségek nélkül, egyből kezdeni tud egy NFL szisztémában.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
azért mindketten nagy ígéretek de valahogy Luckban sokkal jobban biztosak...

talán csak mert rg3 többet fut és nem fehér?

több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nehogy a Colts vigye a 3-at. 😛szaba
Na ezért mondtam, hogy akkor most már ne variáljunk! Már régóta motoszkál a fejemben a gondolat, hogy mi van, ha nem is úgy lesz, ahogy azt tervezzük, de olyan tutira veszi mindenki a Luck 1/1-et, hogy nem akartam ostobának tűnni... 😊 Sajnáltassuk már magunkat egy kicsit, ha gebasz van, akkor kénytelenek leszünk Andrew Luck-kal beérni... 😂

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Nehogy a Colts vigye a 3-at. 😛
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Mondjuk eleinte én se voltam annyira "elalélva" Griffintől (picit féltem tőle, hogy az atletikusságért "cserébe" híján lehet más, elit QBnál elengedhetetlen képességeknek), de ha már egyszer megbarátkoztam a gondolattal, hogy a kis Madzaghajú lesz a QB, akkor most már ne variáljunk, jöjjön! 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Robert Griffin III impresses again at Baylor Pro Day
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lucknak jobban tudnék örülni mint Griffinnek, .....sapka
Erre mérget mertem volna venni.... 😛

😛 Grant Paulsen @granthpaulsen
Love seeing Griffin rolling out of the pocket and throwing accurate passes on the move. Those skills will help if he he ends up in DC.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Lucknak jobban tudnék örülni mint Griffinnek, egyszerűen jobb profi Qb-nak tartom, csak az a kérdés nekem egyelőre, jobb játékos-e. Na meg nem néger 😛, és ezt most nem teljesen white power felindulásból mondom, hanem megvannak a színes bőrű irányítóknak a védjegyei, pl. atletikusság, cserébe a presnap readingjük általában rosszabb. Nem vagyok benne biztos, hogy egy ilyen jó védelmekkel rendelkező csoportban; Giants és Cowboys, el tudna férni egy ilyen játékos. És egyelőre nem merném a mostani Vickhez/aranykorában lévő McNabbhez hasonlítani, és ők mind-mind phillysek. Luck számomra nagyobb megnyugvás lenne, és örülnék ha Griffin inkább Indianapolisba költözne.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
That roll-out pass RGIII just fired on the money is exactly what the Shanahans love to do w their QBs. #Redskins

😂 😂 HogsHaven.com @HogsHaven
So what if Drew Brees comes to the Redskins and we get all our draft picks back in a trade to Cleveland? #random 😂 😂

Chris Russell @Russellmania980
Andre Ware says what has impressed him the most about RG III is his placement of the ball, on routes. #Redskins
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mindenesetre beszarattál rendesen. Én lassan úgy vagyok Griffin-el mint Sobri Tebow-al. Ja nem. De majdnem... 😀 Nekem Luck nem jön be, és ezt csak megérzésre tudom mondani, mert amúgy remek játékos, de úgy érzem nálunk nem jönne be. RGIIInál valahogy érzem hogy bejön(ne). 😊apeszos
Egyébként nekem is szimpibb RG3 és mivel a kócot egyáltalán nem bírom, a wasit meg mondjuk igen, én is annak szurkolok hogy ide jöjjön 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hú b+ mi van itt... Tebow a Jetsben, a Saints-t megszivatták rendesen....
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mindenesetre beszarattál rendesen. Én lassan úgy vagyok Griffin-el mint Sobri Tebow-al. Ja nem. De majdnem... 😀 Nekem Luck nem jön be, és ezt csak megérzésre tudom mondani, mert amúgy remek játékos, de úgy érzem nálunk nem jönne be. RGIIInál valahogy érzem hogy bejön(ne). 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha ide Luck jön akkor eret vágok...apeszos
Bármi lehet még ebben a pár hétben, de szerintem azért ettől nem kell félni 😊 Legalábbis nagyon sima pick ez, én nem hiszem, hogy ne Luckot vinnék.fetomy
Eddig nem is féltem... 😀 De most rám ijesztettél rendesen...apeszos
Ne haragudj, csak pont most kattintottam rá, mikor ide írtátok a témát hát mondom akkor jöhet ide rögtön a link 😀

Mondjuk nyugi, volt már máskor is simának tűnő pick amikor mégse az lett 😛 Na jó nem ezt akartam mondani 😀 Szóval máskor is, sőt sztem minden évben elég egyértelmű ki a no1 pick, ebben biztosak az SB végétől így pár héttel a draft előttig, aztán akkor felvet valaki egy reálisnak tűnő dolgot és akkor hirtelen pár hétig már mindenki elhiszi hogy nem is sima ez a dolog, de aztán persze mégiscsak az marad 😊 Tavaly Camerás Newtonnal is így volt pl. ennek pont csak az a lényege, hogy azért legyen téma ez a no1 overall 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha ide Luck jön akkor eret vágok...apeszos
Bármi lehet még ebben a pár hétben, de szerintem azért ettől nem kell félni 😊 Legalábbis nagyon sima pick ez, én nem hiszem, hogy ne Luckot vinnék.fetomy
Eddig nem is féltem... 😀 De most rám ijesztettél rendesen...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha ide Luck jön akkor eret vágok...apeszos
Bármi lehet még ebben a pár hétben, de szerintem azért ettől nem kell félni 😊 Legalábbis nagyon sima pick ez, én nem hiszem, hogy ne Luckot vinnék.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha ide Luck jön akkor eret vágok...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Vigye csak Luckot, jó lesz ide a kis Griffes.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ne má... csak nem...