A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Aha. Én úgy tudtam nem jött hozzánk Bell. Na mindegy, ezek szerint nem is fog. Igen, már emlékszem Rossra... Úgy látszik igen visszafogott az FO, ezek szerint nekünk elég a Griffin project...apeszos
Bellel az a friss helyzet, hogy a Buffalo tett neki egy ajánlatot; de még érdekelt a redskins és a cardinals is

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Aha. Én úgy tudtam nem jött hozzánk Bell. Na mindegy, ezek szerint nem is fog. Igen, már emlékszem Rossra... Úgy látszik igen visszafogott az FO, ezek szerint nekünk elég a Griffin project...
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Akkor most mi van? És milyen Ross?apeszos
Annyi, hogy pénteken volt nálunk. Volt Arizonában is, de ott nem kellett, másik T-t igazoltak helyette. És Aaron Ross CB, ha jól emlékszem érdeklődtünk iránta....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Akkor most mi van? És milyen Ross?
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
"the Washington Redskins met with free agent tackle Demetrius Bell on Friday, a person with knowledge of the situation confirmed."
http://www.washingtonpost.com/blogs/football-insider/post/tackle-demetrius-bell-visits-redskins/2012/03/16/gIQAPbtXHS_blog.html

http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/16/redskins-hosted-free-agent-tackle-demetrius-bell-on-friday/

Ja, és Ross aláírt Jacksonville-ben.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Most, hogy sikeresen megszabadultunk a SántaBodyBuilder-től és Stallwotrh is elment a Patsbe, megkérdezném: mi hír van Demetrius Bell-ről? Mert azon kívül hogy 16.-án kellett (volna) jönnie Washingtonba, lelépett a térképről.....
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Landry a jetsben 1év/4 milliósapka
Bátor...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nexion: azért na, egész jó példa volt! 😛 :rolleyes:

Landry a jetsben 1év/4 millió

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na jó akkor cseréljük le Puskást egy másik kislányfoci nagymenőre.... Legyen mondjuk Figo és akkor már ül, bár nem reprezentatív.... 😀 De ha róla is előásod, hogy vmi bajnokságot nyert edzőként.... 😂nexion218
legyen Lothar Matthaus 😛sapka
Na, te aztán nem apróztad el... 😂 Egyet kell értsek! 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Na jó akkor cseréljük le Puskást egy másik kislányfoci nagymenőre.... Legyen mondjuk Figo és akkor már ül, bár nem reprezentatív.... 😀 De ha róla is előásod, hogy vmi bajnokságot nyert edzőként.... 😂nexion218
legyen Lothar Matthaus 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na jó akkor cseréljük le Puskást egy másik kislányfoci nagymenőre.... Legyen mondjuk Figo és akkor már ül, bár nem reprezentatív.... 😀 De ha róla is előásod, hogy vmi bajnokságot nyert edzőként.... 😂

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Rémlenek vkinek pl. Puskás edzői sikerei? Na ugye... nexion218
Panathinaikossal bejutott a BEk kupadöntőbe
és az ausztrál bajnokságot egy másodrangú csapattal többször megnyertesapka
Na kösz, jól alátámasztottad az érvelésem... 😂nexion218
kérdezted rémlik-e 😛 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Rémlenek vkinek pl. Puskás edzői sikerei? Na ugye... nexion218
Panathinaikossal bejutott az Ek kupadöntőbe
és az ausztrál bajnokságot egy másodrangú csapattal többször megnyertesapka
Na kösz, jól alátámasztottad az érvelésem... 😂

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 715
PM-től?? ne már, és kinevelődött egy Painter és Orlovsky páros (és a Rogers Favre párosról is hallottam pletykákat)
szerintem egy mentornak nem feltétlen kell top játékosnak lenni...; mert a top QB nem azzal fog foglalkozni, hogy a rookie hogy fejlődik, hanem hogy jól játszon, és menjen alatta a csapat mialatt kezd; Grossman pedig pontosan azért lett visszahozva, hogy segítse Griffint, és mentalitását ismerve szerintem nagyon jó lesz. Az pedig egy másik kérdés, mint már többen is említették, de úgy látom nem győztek meg, hogy Grossman topQB lehetne egy másik aggyal, amely nem kapcsol ki ötpercenként meccs közben.sapka
így van.jó játékos nem egyenlő jó mentor.egyáltalán nem garantált hogy mondjuk egy PM jó qb coach lenne vagy lesz.sőt ha most elkezdeném sorolni a jó edzőket,nem sok olyan van aki mondjuk legalább kiemelkedő játékos volt fiatal korában.Cowboykarcsi
És itt van a kutya elásva! Rémlenek vkinek pl. Puskás edzői sikerei? Na ugye... De Shanahan se volt SB MVP.

Amúgy durva, hogy 2 év alatt hogy csinált az Öreg Over the Hill Gang 2ből Redskins Ifi A-t....😀nexion218
a végén még kijön egy egész tudatos csapatépítés.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Rémlenek vkinek pl. Puskás edzői sikerei? Na ugye... nexion218
Panathinaikossal bejutott a BEk kupadöntőbe
és az ausztrál bajnokságot egy másodrangú csapattal többször megnyerte

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
PM-től?? ne már, és kinevelődött egy Painter és Orlovsky páros (és a Rogers Favre párosról is hallottam pletykákat)
szerintem egy mentornak nem feltétlen kell top játékosnak lenni...; mert a top QB nem azzal fog foglalkozni, hogy a rookie hogy fejlődik, hanem hogy jól játszon, és menjen alatta a csapat mialatt kezd; Grossman pedig pontosan azért lett visszahozva, hogy segítse Griffint, és mentalitását ismerve szerintem nagyon jó lesz. Az pedig egy másik kérdés, mint már többen is említették, de úgy látom nem győztek meg, hogy Grossman topQB lehetne egy másik aggyal, amely nem kapcsol ki ötpercenként meccs közben.sapka
így van.jó játékos nem egyenlő jó mentor.egyáltalán nem garantált hogy mondjuk egy PM jó qb coach lenne vagy lesz.sőt ha most elkezdeném sorolni a jó edzőket,nem sok olyan van aki mondjuk legalább kiemelkedő játékos volt fiatal korában.Cowboykarcsi
És itt van a kutya elásva! Rémlenek vkinek pl. Puskás edzői sikerei? Na ugye... De Shanahan se volt SB MVP.

Amúgy durva, hogy 2 év alatt hogy csinált az Öreg Over the Hill Gang 2ből Redskins Ifi A-t....😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
továbbfolytatva ezt: TW 23; Lichtst.26/Hurt 24; Monty 29; Chester 29; mondjuk Willie Smith 25

védelem azért nem áll ilyen jól, legalábbis az alapembereket nézve 😀 (dehogynem)
Jenkins 23-Cofield 27-Bowen 27
Kerrigan 23- gondolom Fletcher 36-Riley 23-Orakpo 25
Hall 28 (azt hittem 30 körül :o)-??-??/Gomes 22-Wilson 27sapka
Azt tudtam hogy nagyon fiatalít az öreg, de ez már túlzás.. 😀 Mint egy éppen hogy kiöregedett egyetemi csapat.. 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
továbbfolytatva ezt: TW 23; Lichtst.26/Hurt 24; Monty 29; Chester 29; mondjuk Willie Smith 25

védelem azért nem áll ilyen jól, legalábbis az alapembereket nézve 😀 (dehogynem)
Jenkins 23-Cofield 27-Bowen 27
Kerrigan 23- gondolom Fletcher 36-Riley 23-Orakpo 25
Hall 28 (azt hittem 30 körül :o)-??-??/Gomes 22-Wilson 27

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
BurgundyBlog.com @BurgundyBlog
Current ages of #Redskins skill position core: Griffin-22, Helu-23, Hankerson-23, Royster-24, Garçon-25, Morgan-26, Davis-26.
😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Beck cut, le kell igazolni Paintert, aztán Ő lesz majd RGIII mentora, végülis a legjobbtól tanult évekig. 😂

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
PM-től?? ne már, és kinevelődött egy Painter és Orlovsky páros (és a Rogers Favre párosról is hallottam pletykákat)
szerintem egy mentornak nem feltétlen kell top játékosnak lenni...; mert a top QB nem azzal fog foglalkozni, hogy a rookie hogy fejlődik, hanem hogy jól játszon, és menjen alatta a csapat mialatt kezd; Grossman pedig pontosan azért lett visszahozva, hogy segítse Griffint, és mentalitását ismerve szerintem nagyon jó lesz. Az pedig egy másik kérdés, mint már többen is említették, de úgy látom nem győztek meg, hogy Grossman topQB lehetne egy másik aggyal, amely nem kapcsol ki ötpercenként meccs közben.sapka
így van.jó játékos nem egyenlő jó mentor.egyáltalán nem garantált hogy mondjuk egy PM jó qb coach lenne vagy lesz.sőt ha most elkezdeném sorolni a jó edzőket,nem sok olyan van aki mondjuk legalább kiemelkedő játékos volt fiatal korában.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
De RG3-at kevés dologra fogja tanítani a tapasztalaton és játékrendszeren kívül, minden egyébben az utódja sokkal-sokkal több.Delonso_
Mi másra lennek szükség, hisz gyanítom Sanyiék day 1 starterként tekintenek RG3-ra?empty taxi
Egy mentor ennél jóval több.
Favre 3 évig csiszolta Rodgerst, bár alapvetően teljesen eltér a stílusuk, mégis az öregtől rengeteg dolgot lehetett tanulni. Egy PM-től mennyit lehet, ott lennék légy a falon. Egy Rexytől? No itt vannak fenntartásaim.Delonso_
Nem szedtem ki vastagon most megteszem: itt a rookiet day 1 starternek szánják


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
PM-től?? ne már, és kinevelődött egy Painter és Orlovsky páros (és a Rogers Favre párosról is hallottam pletykákat)
szerintem egy mentornak nem feltétlen kell top játékosnak lenni...; mert a top QB nem azzal fog foglalkozni, hogy a rookie hogy fejlődik, hanem hogy jól játszon, és menjen alatta a csapat mialatt kezd; Grossman pedig pontosan azért lett visszahozva, hogy segítse Griffint, és mentalitását ismerve szerintem nagyon jó lesz. Az pedig egy másik kérdés, mint már többen is említették, de úgy látom nem győztek meg, hogy Grossman topQB lehetne egy másik aggyal, amely nem kapcsol ki ötpercenként meccs közben.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
De RG3-at kevés dologra fogja tanítani a tapasztalaton és játékrendszeren kívül, minden egyébben az utódja sokkal-sokkal több.Delonso_
Mi másra lennek szükség, hisz gyanítom Sanyiék day 1 starterként tekintenek RG3-ra?empty taxi
Egy mentor ennél jóval több.
Favre 3 évig csiszolta Rodgerst, bár alapvetően teljesen eltér a stílusuk, mégis az öregtől rengeteg dolgot lehetett tanulni. Egy PM-től mennyit lehet, ott lennék légy a falon. Egy Rexytől? No itt vannak fenntartásaim.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Bocsi Apeszos, tényleg félreértettelek!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson