Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Na, egy RB.
Marad Hightower?
Húzunk cornert/safetyt vagy valakit még az O line-ba?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Gyorsan megváltatok John Becktől. http://www.nfl.com/news/story/09000d5d828b6a54/article/washington-redskins-will-release-qb-john-beck?module=HP11_breaking_news
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Adam Gettis; 6-2 293, előzetesen nem volt a top300 játékosban
van ahol 6'4 és 280nak írják
nem tudok róla elemzést előbányászni, érdekes pick, de zbs guardokat nem lehet előre korrekten értékelni, meglátjuk.

de mégis! ő volt a leggyorsabb a 40 yard dashen, és elég jó combine adatai vannak
sajnos bench presset nem csinált...
->szuperatléta, nagyon mozgékony, nagy kérdés az ereje

+Gettis goes 6-foot-2, 293 and was a 29-game starter at Iowa, with 28 of the starts coming at right guard. He's probably too small to play a position other than center in the pros, but Gettis is one of the most naturally athletic linemen in the draft and an ideal system fit for the zone-blocking Redskins. He was voted a second-team All-Big Ten selection during his senior season.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Na, egy guard,
Mégis lesz O fal?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Redskins take 2 QBs in Rds 1-4 for 5th time in NFL History since 1967
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ha még Fangupo is jönne nose-nak, akkor van egy új hardcore Redskins fan 😀 .Robilluma
sajnos ez nem hiszem, hogy meglesz (bár Cousins után...)
NT depth kimerül Neildben, akit alig rotálunk, pedig nem rossz, inkább DE run stopper tipus
végülis ma már nem lehet elég nagy hülyeséget csinálni, szóval miért ne :cool:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kicsit el vagyok keseredve a Cousins szarság miatt, nem nagyon térek magamhoz. És abba sem gondoltam bele hogy Fletchernek talán tényleg az utolsó éve lesz...
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
akartam is írni, hogy Robilluma kedvenc ILB-je 😀, de nem gondoltam követed a topikotsapka
Mind a 4 NFC East csapatot bírom és követem, de ez a D tetszik talán a legjobban. Most még inkább.
Ha még Fangupo is jönne nose-nak, akkor van egy új hardcore Redskins fan 😀 .


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
akartam is írni, hogy Robilluma kedvenc ILB-je 😀, de nem gondoltam követed a topikot

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Kár, h felcserélték a két csapat nevét, jobb lett volna Ta'amu->Washington és Robinson->Steelers 😛 .
Na jó nem kívánok nektek rosszat, fasza lesz a D, a LB sorral az élen. Robinson óriási kedvencem, nagyon jó lesz. Riley után még egy főnyeremény ILB, nem semmi.
Jó a draftotok.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Robinson ILb lesz, 4-3 olb volt, és elég jó prospect,
bár a Browns választottját, aki pont utána jött jobbnak tartom egyelőre (JMJ), de Robinson kiválasztása tetszik

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ha nem adtatok volna 1 fél franchise-t RG3ért akkor azt mondhatná az ember, hogy biztonsági pick, ha nem jönne be RG3.Amadeus91
És ha RGIII nem jön be, akkor majd Cousins igen?apeszos
én nem tudom, bevallom őszintén, hogy szerintem bejön RG3, csupán feltételezés volt, hogy mi lehetett ennek a pick-nek az oka.Amadeus91
Semmi az égvilágon. Max agylágyulás. OLB? Minek? Ez a draft kuka...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
kis összefoglalás hátha valaki még követ egy trackert...
4/24
5/6
6/3
6/23
7/6
7/10

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 710
akkor felmegy Grossman; láttál meccseket a tavalyi szezonról?sapka
ha nem adtatok volna 1 fél franchise-t RG3ért akkor azt mondhatná az ember, hogy biztonsági pick, ha nem jönne be RG3.Amadeus91
És ha RGIII nem jön be, akkor majd Cousins igen?apeszos
én nem tudom, bevallom őszintén, hogy szerintem bejön RG3, csupán feltételezés volt, hogy mi lehetett ennek a pick-nek az oka.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És ha RG3 megsérül?... 😀Blitzburgh
akkor felmegy Grossman; láttál meccseket a tavalyi szezonról?sapka
ha nem adtatok volna 1 fél franchise-t RG3ért akkor azt mondhatná az ember, hogy biztonsági pick, ha nem jönne be RG3.Amadeus91
És ha RGIII nem jön be, akkor majd Cousins igen?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 710
És ha RG3 megsérül?... 😀Blitzburgh
akkor felmegy Grossman; láttál meccseket a tavalyi szezonról?sapka
ha nem adtatok volna 1 fél franchise-t RG3ért akkor azt mondhatná az ember, hogy biztonsági pick, ha nem jönne be RG3.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
És ha RG3 megsérül?... 😀Blitzburgh
akkor felmegy Grossman; láttál meccseket a tavalyi szezonról?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
És ha RG3 megsérül?... 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Kész. Azt hittem a Jax-ot nem lehet felülmúlni....apeszos
azt vettem le Cousinsszal, hogy annyira kész a csapat, hogy csak BPA-zni kell
de nem értem, ha minden jól megy Cousins az életben nem megy fel a pályára...
ugyanolyan korú projektet húzni mint a kezdő... ezmi?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kész. Azt hittem a Jax-ot nem lehet felülmúlni....
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A TE nem lehet need, mert akkor felesleges volt Pault áttenni oda.apeszos
ezt a pletykát még mindig nem akarom elhinni...sapka
Hát ez sajnos már nem pletyka. Nézd meg a Wiki-t, már TE-nek van írva..
http://en.wikipedia.org/wiki/2012_Washington_Redskins_season
Mondjuk ez még nem jelent 100%-ot, de azért nem zörög a haraszt...

És most nézem, Griffin száma tényleg a Bayloros 10-es lett. Gaffney szám nélkül van feltüntetve...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A TE nem lehet need, mert akkor felesleges volt Pault áttenni oda.apeszos
ezt a pletykát még mindig nem akarom elhinni...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A TE nem lehet need, mert akkor felesleges volt Pault áttenni oda. Sokat mondjuk nem is fog ott érni, a specben viszont nagyon nem kell jobb gunner nála, ütni is nagyon tud, de TE-nek még kevés. Így hat TE van a keretben, nem hinném hogy jönne még... A CB/S sanszos, és nem is árt, de talán inkább egy körrel odébb, az ötödikben kellene... Szerintem Hightower vissza fog jönni, de futóról lévén szó ez nem fogja Shannyt akadályozni egy RB pickben, szóval szerintem negyedikben RB lesz az egyik. És mivel az O fal még mindíg nem elég, a másik egy tackle lesz.... És itt szerintem be is fejezi az offense húzásokat.

Ja, amúgy úgy néz ki 10-es lesz III.Robert mezszáma, mert a hivatalos 'skins shop is ezzel a számmal kezdte árulni. Ez nem jó előjel Gaffneynak...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Sapka, hova húzunk szerinted a negyedikben? Két pick van, az egyik letrade lesz?apeszos
huhh ez nehéz kérdés, szerintem letrade nem lesz, de ez csak megérzés, nem tudnám indokolni

engem ez a guard húzás is nagyon meglepett ilyen korán, ezek szerint nagyon bíznak Ribeusban (akinek ha nem számítjuk a csúcs utolsó évét kb. udfa lenne, de ha azt tudja folytatni, bztosan kezdeni fog...), és sokkal jobbnak tartják, mint akik később maradtak benn, mert ott is volt számunkra hasznos érték.
Most jön a csirkecsontos jóslás, elvileg egy CB-nek kellene jönnie (mondjuk legyen Minnifield), de ez lehet elcsúszik az ötödikre, eléggé hektikus az előzetes rangsorokhoz képest a mostani válogatás, és nem kimondottan fontos. De most fogják eldönteni kell-e vissza Hightower, mert ha nem akkor most hozhatnak futót (a nekünk kellő power Rb-k közül még mindenki bentvan; mondjuk Turbinnak tudnék örülni). Aztán az a CB lehet S lesz, nem azért mert kell, hanem mert szerintem eléggé csúsznak, de nem mondanám valószínűnek. ILB lehetne még, mondjuk JMJ, de csak mert draftjátékban is behúztam 😀.
De annyira bármit lehetne húzni innentől, nem látom át hol érzik a needeket, ha a G-t ilyen koraira értékelték, persze örülök neki. Szóval lehet megpróbálnak egy Datko/Adcock típusú Rt-t is. TE-t is el tudok képzelni, ha elrakják Cooleyt.

Szumma: Fogalmam sincs 😀

Te mire gondolsz, illetve más véleménye is érdekel

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát, ahogy olvasom -meg amennyit értek belőle- a futások támogatására hozták, ami nem árt... A poszttal nincs is bajom, csak azt nem tudtam kiafaszom ez... 😀 Ilyenkor csak abban tudok erőteljesen bízni, hogy Shanny tudja mit csinál... Mondjuk ha Hurtöt kiszorítja, olyan rossz nem lehet.

és mintha 3/8-ra lett elhozva-helycsere a buffalóval, eddig csak egy 7. kört látok ellenértéknek... az sem rossz.
Igen. Shanny megint kukázhat hátul. Neild-et figyelembevéve, ez nem rossz előjel... Sapka, hova húzunk szerinted a negyedikben? Két pick van, az egyik letrade lesz?