Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Az is. Én Cyril Richardsonról beszélek, az a rasztafejű 68-as, ő a bal tackle nem? Ritkán fogott meg LB-t szabályosan, vagy egyszerűen elmentek mellette.apeszos
pedig nem volt olyan rossz, egyszer-egyszer hibázott, de jobbról folyamatosan nyomás jött, és Blake sem egy jó center...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ezt nem lehet megunni... 😛 Mondjuk az tisztán látszik, hogy a fal bal oldala légnemű...apeszos
jobb oldal lesz az, legalábbis az RT elég halovány
kíváncsi leszek mennyire sikerül kinevelni belőle azt, ha összeomlik a zseb elkezdjen helyezkedni, és nem előrelépni 2-3 lépést. De azt bírom benne mikor van előtte kis terület és elindul... látszik volt kis gátfutó előélete, mintha felhőkön lépkedne. 😊

szerk. Texas ellen figyeljétek Robinsont is! OLB-t játsziksapka
Az is. Én Cyril Richardsonról beszélek, az a rasztafejű 68-as, ő a bal tackle nem? Ritkán fogott meg LB-t szabályosan, vagy egyszerűen elmentek mellette.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ezt nem lehet megunni... 😛 Mondjuk az tisztán látszik, hogy a fal bal oldala légnemű...apeszos
jobb oldal lesz az, legalábbis az RT elég halovány
kíváncsi leszek mennyire sikerül kinevelni belőle azt, ha összeomlik a zseb elkezdjen helyezkedni, és nem előrelépni 2-3 lépést. De azt bírom benne mikor van előtte kis terület és elindul... látszik volt kis gátfutó előélete, mintha felhőkön lépkedne. 😊

szerk. Texas ellen figyeljétek Robinsont is! OLB-t játszik

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ha még nem unjátok; Griffin munka közben:
Alamo bowl http://www.youtube.com/watch?v=2V3ihtxta9c&feature=relmfu
vs Oklahoma http://www.youtube.com/watch?v=txEtv2cJS90&feature=relmfu
vs Texas http://www.youtube.com/watch?v=6pbgG1r-RFM&feature=relmfu
vs Missouri http://www.youtube.com/watch?v=enl_E_mTUCM&feature=relmfu
vs Oklahoma State http://www.youtube.com/watch?v=8XnqD0HN-08&feature=related
vs TCU http://www.youtube.com/watch?v=BXhVCzXH7kY&feature=relatedsapka
Ezt nem lehet megunni... 😛 Mondjuk az tisztán látszik, hogy a fal bal oldala légnemű...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ha még nem unjátok; Griffin munka közben:
Alamo bowl http://www.youtube.com/watch?v=2V3ihtxta9c&feature=relmfu
vs Oklahoma http://www.youtube.com/watch?v=txEtv2cJS90&feature=relmfu
vs Texas http://www.youtube.com/watch?v=6pbgG1r-RFM&feature=relmfu
vs Missouri http://www.youtube.com/watch?v=enl_E_mTUCM&feature=relmfu
vs Oklahoma State http://www.youtube.com/watch?v=8XnqD0HN-08&feature=related
vs TCU http://www.youtube.com/watch?v=BXhVCzXH7kY&feature=related

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
A passzjátékoknál tavaly sem volt rossz a fal, és jelenleg (még) nem javult semmit. Ha csak olyan lesz mint tavaly, már jobb lesz az offense, mert King Robert nem gyökerezik le a zsebben mint Rexy. Tovább megyek, kedvenc Kuzinunk sem. A futójátéknál voltak problémák, és nagyon sok fog azon múlni, hogyan tudnak blokkolni Helunak. Kíváncsian várom.apeszos
A futójátékkal se lesz gond, ha csak egy kicsit is megfelel az elvárásoknak RGIII és rá lesz kihegyezve a defese a LOS túloldalán.. akkor a futóknak is sokkal könnyebb lesz. Heluék elég jók voltak tavaly, velük idén se lesz gond szerintem.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A passzjátékoknál tavaly sem volt rossz a fal, és jelenleg (még) nem javult semmit. Ha csak olyan lesz mint tavaly, már jobb lesz az offense, mert King Robert nem gyökerezik le a zsebben mint Rexy. Tovább megyek, kedvenc Kuzinunk sem. A futójátéknál voltak problémák, és nagyon sok fog azon múlni, hogyan tudnak blokkolni Helunak. Kíváncsian várom.
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Meg hogy lesz-e Hightower hogy erőből megoldja.

mmmmm, sztem Moss marad. Legfeljebb szezon közben húzza le az öreg a vécén, ha lesz pár dropja még.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Szerintetek kell még valakit kukázni, vagy élhető lesz az O falunk?agent T
szerintem jó lesz, jobb mint tavaly, passprot átlag feletti lesz, egyedül a futás támogatása a nagy kérdőjel egyelőre...
kérdés ki fog kezdeni guardban és hogy Brown mennyi esélyt kap, vagy még TC-ben elveszti a kezdő pozíciót

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát én azért várnék még a helyetekben Mossal... Ki tudja mi jár az öreg fejében. Kurvára fiatalít... És ezek szerint az sem gátolta ebben, hogy Gaffney a legjobb elkapónk volt tavaly. Meg ne lepődjünk. Az O fal marad a tavalyi szerintem, hacsak Brown helyén nem Smith fog kezdeni. Kukázni max a csere cseréjét tudnánk, az FA elején kellett volna valami jobb (és fiatal) nevet kihalászni.
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Szerintetek kell még valakit kukázni, vagy élhető lesz az O falunk?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Én is jobban örülök, hogy Moss maradt, bár lehet, hogy Gaffneynek már több hasznát vettük volna.
Mossnak még azért lehet egy jó éve. Egy jó tűrhető.
Portist sajnáltam annyira, mikor ment, mint ahogyan Santanát hiányolnám, ha távozna.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
kicsit sajnálom Gaffneyt, bíztam benne kaphatunk érte valami picket, lehet Moss elengedése lett volna ésszerűbb a formákat tekintve, de jobban örülök, hogy Moss maradt!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
http://nflhu.blog.hu/2012/05/01/gaffney_t_elengedte_a_redskins
"A Washington Redskins csapata elengedte elkapóját Jabar Gaffney-t. A tegnapi napon már elvették Gaffney mezszámát ám a hidezuhany ma következett a számára. A wide receiver a 10-es számban játszott amit az új irányító Robert Griffin III fog viselni a következő szezontól kezdve, hiszen a Baylor egyetemen is ez volt a mezszáma.

Az elkapó korábban lenyilatkozta, hogy a csapat megpróbálja eltradelni. Erről Chris Russell-nek nyilatkozott a WTEM-AM rádióban. A tizedik profi szezonját tavaly befejező Gaffney a legjobb szezonját tudhatja maga mögött. 68 elkapásból 947 yardot (Redskins legjobb) 5 touchdownt szerzett. Tíz év alatt már megfordult a Houston Texans (2002–2005), a Philadelphia Eagles (2006), a New England Patriots (2006–2008) és a Denver Broncos (2009–2010) csapatánál is.

Lehet, hogy tavaly a legjobb volt, de mostanra már létszám felettivé vállt. Idén szerződtették Josh Morgan-t és Pierre Garcon-t. Továbbá a csapat tagja a tehetséges újonc elkapó Leonard Hankerson és a veterán Santana Moss."
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Közben folytatódik a kukázás:
[list=*]
  • Lennon Creer RB Louisiana Tech
  • Antwon Bailey RB Syracuse University Athletics
  • Dwayne Frampton WR Arkansas State
  • Sam Kirkland WR Kent State
  • Ben Gibbs (eredetileg fullback) TE Abilene Christian
  • Terrance Campbell G South Carolina
  • Kentrell Lockett OLB Mississippi
  • Monte Lewis OLB Jacksonville State
  • Phelon Jones CB Alabama
  • [/list]
    Ugye Goffról már tudunk.
    több mint 12 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Strong Safetynek Gomes még gyenge. Nem véletlenül hozták ide azt a meszesvödröt. Tavaly is Atogwe cseréje volt, de az első ütközésnél összeszedett egy térdsérülést, hiába ért oda az emberre, lecsúszott róla... gyenge még. Más kérdés, hogy Doughtynál így is jobb. Nekem az egyik kedvencem Gomes, de nem kezdő szint még...
    több mint 12 éve
    agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
    Akkor a free safetyvel beszopjuk, azt látom ki a soraitokból.
    Doughty mint jolly joker, ilyen csak nálunk lehet 😊)

    Braves on the warpath!!!

    Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
    több mint 12 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    hogy lesz az az istenátka secondary?agent T
    erre megpróbálok válaszolni
    van egyszer a kezdőcornerpáros: Hall-Wilson, ez biztos, minden más kérdéses.
    van még 3 prémium fix pozíció:
    ők versenyeznek:
    FS: Cedric Griffin, Tanard Jackson, Madieu Williams
    SS: Travon Bellamy (who?), Jordan Bernstine, Gomes, Erain Smith (who?),
    nickel: Barnes, Richard Crawford, Chase Minnifield, Thompson, Leigh Torrence (who?)
    illetve Doughty, aki jolly joker, minden posztért versenyben van...

    leegyszerűsítve, a free safety posztért tényleg egy 3 fős verseny alakult ki, melyik kevésbé elhasznált veterán,
    SS ezek alapján biztosan Gomes lesz (ha vödör úr kiszáll a versenyből, mint írtad)
    nickel: Barnes és Thompson között dőlhet el.
    (illetve akik mögé zárójelben kis kérdőszót tettem, nem hiszem hogy megélik a rostert, mert fogalmam sincs kicsodák, persze ez nem azt jelenti, akiről nem tudom ki, nem érheti meg a rostert, de számottevően kicsi az esélye)

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 12 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    ... most akkor Vödörrel mi van, kivágták már, vagy ki fogják, vagy mi van, és ha repül, hogy lesz az az istenátka secondary?agent T
    Azt csak a jóisten, meg Buce Allen tudja. Remélem -ha mást nem is- visszahozzák Atogwe-t, mert különben az isten sem ment meg minket Doughty-tól. Az hogy C.Griffin menjen a helyére nem megoldás, mert akkor meg kevesebb a CB...
    több mint 12 éve
    agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
    Irónia Tomi, irónia.. 😀apeszos
    Nem, nem azért kérdeztem a törlést, mert az idők során elvesztettem volna a humorérzékem,

    OFF - hanem mert itt volt valaki, aki már nem csak a kolléganőimre féltékenykedett, hanem arra is, ha beírok a Skins (vagy a Sens) topikba, és már nagyon elegem volt.. de időközben kidobtam a gecibe, szólval - ON

    Hail To The Redskins 😀agent T
    'Skins csak egy van... Nő meg... na mindegy. Nem a siged nem tetszett neki? 😀 😛apeszos
    Nem kérdeztem rá 😀

    Na mindegy... most akkor Vödörrel mi van, kivágták már, vagy ki fogják, vagy mi van, és ha repül, hogy lesz az az istenátka secondary?

    Braves on the warpath!!!

    Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
    több mint 12 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Ja jó igaz is, akkor bocs.agent T
    Irónia Tomi, irónia.. 😀apeszos
    Nem, nem azért kérdeztem a törlést, mert az idők során elvesztettem volna a humorérzékem,

    OFF - hanem mert itt volt valaki, aki már nem csak a kolléganőimre féltékenykedett, hanem arra is, ha beírok a Skins (vagy a Sens) topikba, és már nagyon elegem volt.. de időközben kidobtam a gecibe, szólval - ON

    Hail To The Redskins 😀agent T
    'Skins csak egy van... Nő meg... na mindegy. Nem a siged nem tetszett neki? 😀 😛
    több mint 12 éve
    agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
    féltékenykedett... ha beírok a Skins topikbaagent T
    áhám, tehát jó nők szokták olvasgatni a skins topikot? :rolleyes: :rolleyes:
    azonnal PM!sapka
    Az olvasni, az túlzás, mert ez a kifejezés magában implikál bizonyos fokú megértést - pl a defense és az offense közötti lényegi eltérés legalább körülbelüli kapisgálását - inkább a betűk egyásutániságának észrevételezését mondanám, mely állapot generálta a "hogy tudtok irkálni ennyit erről a marhaságról" mondat megszületését. De immár ez a múlt, és most sokkal bizakodóbban várom a szezont máris 😊

    Braves on the warpath!!!

    Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
    több mint 12 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    féltékenykedett... ha beírok a Skins topikbaagent T
    áhám, tehát jó nők szokták olvasgatni a skins topikot? :rolleyes: :rolleyes: (mármint ha volt rá oka...)
    azonnal PM!

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 12 éve
    agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
    Hogy is írta valaki itt Griffinre? Szaladgál.....apeszos
    Ja jó igaz is, akkor bocs.agent T
    Irónia Tomi, irónia.. 😀apeszos
    Nem, nem azért kérdeztem a törlést, mert az idők során elvesztettem volna a humorérzékem,

    OFF - hanem mert itt volt valaki, aki már nem csak a kolléganőimre féltékenykedett, hanem arra is, ha beírok a Skins (vagy a Sens) topikba, és már nagyon elegem volt.. de időközben kidobtam a gecibe, szólval - ON

    Hail To The Redskins 😀

    Braves on the warpath!!!

    Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
    több mint 12 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Hát, a Cousins videóból amit linkeltél, az lejön h jó keze van, ami nem nagyon derült ki, hogy mit csinál mikor rohadt nagy nyomás alatt van.agent T
    Hogy is írta valaki itt Griffinre? Szaladgál.....apeszos
    Ja jó igaz is, akkor bocs.agent T
    Irónia Tomi, irónia.. 😀