Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Morrist pedig szépen összekevertem valakivel, mondjuk Hightower eltudná játszani a fullbacket is. de így akkor nagy kérdés ki lesz Young váltótársa, talán Paulsen, vagy megint Cooley, de nekem ő nem volt ott meggyőző.
vaaaagy Lorenzo, na ő tudna utat nyitni 😀sapka
Az biztos, csak nehogy véletlenül labdát kapjon. Cooley már aggastyán, bottal jár, Paulsen TE-ben sem tudott blokkolni, inkább elszaladt a LB mellett... 😀 Vigyázott magára. Aztán Rexy nyekkent. Paul szed egy kis húst magára és jó lesz az... Majd valamelyik udfa futó lesz fullback csere. Nem olyan lényeges, mint a TE...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Most látom, hogy kihagytam a OLT-t... Az biztos, hogy Williams kezd, de meddig? Egyrészt ő sincs gránitból, másrészt felette is ott függ az a bizonyos kard, és ha nem vigyáz (márpedig saját maga nyilatkozta hogy nem fog) akkor jó időre búcsút mondhatunk neki... Szerinted ki állhatna a helyére? Smith nem ér, ő már Brown mögött van. És szerintem le is váltja majd...apeszos
igazából nem ér ilyeneket keresni, hogy ne tudjuk megoldani 😛
legalábbis volt kis fejtördelésem, hogy mi lenne ha...
tehát ha Brown nem lenne jó megint (de egyszer már csak lesz egy jó szezonja!), és TW kirakatja magát..., akkor LT:Smith ez egyértelmű; és RT: Polombus vs. Compton lenne.
de hogy ki-kinek a cseréje..., szerintem ez inkább úgy nézne, hogy Brown kezdő helye kérdőjeles, ott lesz egy battle, és aki nem nyer (Polombus/Brown/Smith, Compton szerintem nincs versenyben) szóval aki nem nyer az univerzális tartalék lesz 😊, általában 3 max 4 OT szokott rosteren lenni. Kérdés még milyen Brown szerződése, és mennyire lenne hajlandó leülni a padra. De szerintem ez a Smith vs Brown lesz a legérdekesebb csata majd, és a legfontosabb is 😊. (ok, a safety helyzet fontosabb és izgalmasabb is)

Morrist pedig szépen összekevertem valakivel, mondjuk Hightower eltudná játszani a fullbacket is. de így akkor nagy kérdés ki lesz Young váltótársa, talán Paulsen, vagy megint Cooley, de nekem ő nem volt ott meggyőző.
vaaaagy Lorenzo, na ő tudna utat nyitni 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért nem írtam mellé senkit mert nem ismerem még az újakat annyira. Morrist meg semennyire.apeszos
Alfred Morris #32 FAU Runningback Highlights
Mindenki ismeri a mondást, h Shanny bármelyik futóból 1000 yardos RB-t varázsol. Egyrészt a jól működő ZBS miatt másrészt mert jó érzéke van a rendszerbe illő futókhoz. Morris jó szemű, kemény, jó irányváltásokat produkáló, nem 1 cut futó, az egyenes vonalú sebessége nem elég jó (csak 4.67-es 40 yard a combine-on), de pont jó lesz ő ebbe a rendszerbe. Sztem FB-nek Morris esélytelen, de a hasonló játékstílusú Roysternél jobb, keményebb futó. Sztem ki fogja szorítani őt.
(Amúgy az UDFA Lennon Creer is hasonló stílusú, lassú 40 yarddal, csak ő magasabb, inkább Arian Fosterre emlékeztető RB, de ő (karakter)problémás eset)Robilluma
Hmm Az akkor érdekes lesz... Royster Heluhoz hasonló futó, nagyjából ugyanazt is tudja. Heluék nagyon jól teljesítettek tavaly. Ha Roystert kiszorítja, akkor táltos az az ember... Azért az a ZBS akadozott kissé, és remélem hogy végre jó falat is varázsol hozzá Shanny.. Főleg a jobboldali outside zonera hívott futásoknál ragadtak a DE-n, az LB simán került, és jó esetben is 1-2 yard lett belőle. Főleg Hightower futott bele ezekbe, Helu (és Royster is) meglátta a rést ha az inside zone megnyílott, mert Monty azért általában jól dolgozott. Shanny rendszerénél alapvető lenne a jó guard, ezért voltam szomorú mikor a FA-n nem hozott jobb G-t. Kyle viszont alapvetően a passzjátékot favorizálja, mérgelődtünk is eleget tavaly, mikor futás helyett is passzt hívott, ami ugye Grossmannal nem igazán működött. Beckel mégúgy se. Griffin érkeztével is inkább passz orientált lesz a csapat, ami aggasztó, hogy a fal jobb oldala szemernyit sem változott. Na jól elkalandoztam, bocs, és köszi az infót Morrisról...
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Azért nem írtam mellé senkit mert nem ismerem még az újakat annyira. Morrist meg semennyire.apeszos
Alfred Morris #32 FAU Runningback Highlights
Mindenki ismeri a mondást, h Shanny bármelyik futóból 1000 yardos RB-t varázsol. Egyrészt a jól működő ZBS miatt másrészt mert jó érzéke van a rendszerbe illő futókhoz. Morris jó szemű, kemény, jó irányváltásokat produkáló, nem 1 cut futó, az egyenes vonalú sebessége nem elég jó (csak 4.67-es 40 yard a combine-on), de pont jó lesz ő ebbe a rendszerbe. Sztem FB-nek Morris esélytelen, de a hasonló játékstílusú Roysternél jobb, keményebb futó. Sztem ki fogja szorítani őt.
(Amúgy az UDFA Lennon Creer is hasonló stílusú, lassú 40 yarddal, csak ő magasabb, inkább Arian Fosterre emlékeztető RB, de ő (karakter)problémás eset)


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szakíróiból indult, aztán átment az enyémbe.. 😊 Young mellé biztos hogy kell csere, feltéve ha tényleg használjuk, leginkább azért mert üvegből van. Tavaly megúszta, mert ott volt az öreg 'big truck' Sellers. Azért nem írtam mellé senkit mert nem ismerem még az újakat annyira. Morrist meg semennyire. De ha Kyle inkább a tight endeket használja, akkor csak a biztonság kedvéért marad a fullback. Nem véletlenül Sellers volt az első távozó, pedig még egy szezon benne is volt. És így az sem véletlen hogy Niles Paul-t átképezték.. Paullal így van két biztos kezű elkapó TE (Captain Chaos-nak kicsit remeg már a keze.. 😀) Persze hogy Davis a kezdő, de gondolj a felfüggesztettjére... Ezért kell Cooley. No meg Cooley aránylag jól blokkol, Davis meg nem. Sőt, Cooley-n kívül egyik TE sem. Gettist azért írtam arra az oldalra, mert nem bízom Steiger térdében. Szerintem IR lesz abból.... Mondjuk én csak örülnék, ha ennyi jó G lenne...
A védelemnél igen, nagyon tudnék Jenkinsnek örülni a kezdő DE poszton, annál is inkább mert ő mindkét oldalon jól használható. Carriker tavaly is csak szükségmegoldás volt, de Jarvis korai sérülése óvatosságra int... ha egészséges tudna maradni, nagyon kemény lenne a front seven. A secondaryben óriási a kavarodás, szerintem inkább Doughty a cut, bár ez gondolom nem lep meg. A két kezdő CB-n kívül semmi sem biztos.. Valahogy azt érzem, Gomes nagyon jó évet fog zárni, és még mindíg azt mondom, SS-nek gyenge még. Szerintem kezdő FS lesz Jackson előtt, a másikon osztozzanak a többiek....

Most látom, hogy kihagytam a OLT-t... Az biztos, hogy Williams kezd, de meddig? Egyrészt ő sincs gránitból, másrészt felette is ott függ az a bizonyos kard, és ha nem vigyáz (márpedig saját maga nyilatkozta hogy nem fog) akkor jó időre búcsút mondhatunk neki... Szerinted ki állhatna a helyére? Smith nem ér, ő már Brown mögött van. És szerintem le is váltja majd...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nem tudom mennyire hivatalos álláspont ez, vagy mennyire egy szakíróé, vagy mennyire a tied
bár azt hiszem tulajdonképpen nem számít, nagyon korrekt összeszedettnek tűnik
de szokásomhoz híven nem értek dolgokkal egyet 😛
és nagyon haragba vagyok a BB kódokkal (nem mintha nem érteném a működési elvét, de legalább írná ki melyik sort basztam el...)

OFFENSE:
[list=*]
  • RB Tim Hightower. Challengers: Roy Helu, Evan Royster
  • FB Darrel Young. Challengers: Alfred Morris (nflben simán bevethető lenne régitípusú alldown FB-nek is, biztos hogy kell ide majd csere az 53as keretből, egyelőre nem hiszem, hogy kompetens a rendes futó pozícióra, de itt nagyon is skill player lenne, ha az FB játékok nem lennének éppen elveszőben, de hogy challenger abban biztos vagyok.)
  • TE Fred Davis. Cooley biztosan nem real challenger, Davis fixen kezdeni fog :/
  • LG: Kory Lichtensteiger. Challengers: Josh LeRibeus, Maurice Hurt
  • RG: Chris Chester. Challengers: Adam Gettis
  • [/list]
    lehet te is teljesen így gondoltad, de Gettis biztosan nincs versenybe az LG-re, azt tudom elképzelni, hogy az LG Hurt és Kory között dől el, az RG fix lesz, és a centerért lesz kaparás, és ha véletlen Monty kiszorulna onnan, ami eléggé fura lenne 😊, de ha valaki tényleg ennyire jó, akkor átmenne Monty RG-be tehát az mindenképp fix, és Chester mehetne...

    DEFENSE
    [list=*]
  • DE: Jarvis Jenkins. Challenger: Adam Carriker Jenkins lesz a day 1 starter bármibe fogadok 😛, Carriker tavalyi szezonja elég reményvesztett volt, a korábbi korrekt szezon után, annak ellenére, hogy igazi noset kapott, el tudnám képzelni ebben az esetben, hogy mind3 védőfali pozícióra rotálnák

    ez a safety poszt kaotikus itt nekem; sokkal inkább:
    Meriweather cut
    és:
  • SS: DeJon Gomes. Challengers: Reed Doughty,
  • FS: Tanard Jackson. Challengers: Cedric Griffin, Madieu Williams,
  • [/list]

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 12 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Mike Jones szerint a kezdők....
    Hightower volt a hiányzó láncszem a támadóalakulatban. Megjegyzem, nem hinném hogy ezen a poszton túl nagy verseny lenne, hiszen amire alkalmas Tim, arra Helu és Royster nem. Bár azért a két rookie is bizonyította, hogy lehet rájuk számítani, és nagyon jó kis futó trió fog összejönni. Bár mindennek alapfeltétele, hogy Hightower egészséges legyen. A jövő héten kezdődnek az edzőtáborozások május 21, 23, 24, május 29-31, június 4-7. Kötelező minicamp június 11-14, utána szünet július végéig az előszezon előtti utolsó edzőtáborig. Sok kezdő hely biztosnak tűnik, de valószínűleg egy-két helyen lesz verseny rendesen..
    OFFENSE:
    [list=*]
  • QB Robert Griffin III
  • RB Tim Hightower. Challengers: Roy Helu, Evan Royster
  • FB Darrel Young
  • TE Fred Davis. Challenger: Chris Cooley
  • WR: Pierre Garcon, Josh Morgan, Leonard Hankerson. Challengers: Santana Moss, Anthony Armstrong, Brandon Banks, Aldrick Robinson, Terrence Austin
  • LT: Trent Williams
  • LG: Kory Lichtensteiger. Challengers: Josh LeRibeus, Adam Gettis, Maurice Hurt
  • C: Will Montgomery
  • RG: Chris Chester
  • RT: Jammal Brown. Challengers: Willie Smith, Tyler Polumbus
  • [/list]
    Hightower ACL szakadása kétséges hogy teljesen meggyógyult, de ha igen ő lesz a No1. Griffinnek szüksége van rá... Fullback egy van Young személyében, de Kyle három elkapó-dupla TE felállásánál nincs is rá szükség. Érdekes lesz a WR-ek harca, mert van belőlük bőven. Valószínűleg a Garcon, Morgan, Hankerson trió lesz a leggyakrabban a pályán, Morgannal vagy Hankersonnal slotban. Armstrong tavaly leszerepelt, Banksre meg nincs is már szükség.... Austin és Robinson lesz a második vonalban az érdekes sorsú Mossal egyetemben, akiről Shanny azt találta mondani, hogy többet kell pihennie... ez azért sokat mond. Pláne, hogy egy hajszálon múlt a távozása Gaffney helyett... Lichtensteigernek állítólag teljesen meggyógyult a térdszalagja, Hurt ha egy kicsit is fejlődött tavaly óta remek helyettes lesz, bár LeRibeus és Gettis remélem nagy versenyre kényszerítik. A jobb tackle kérdése érdekes lesz, Brown csípősérülése állítólag helyrejött, már csak a formáját kellene megtalálni. Ha mégsem, akkor Smith és Polumbus lesz a helyettes, Smith már tavaly is elég jó volt a poszton, idén sem lesz vele gond. A kicker kérdése nagyon remélem hogy nem Gano javára dől el, és Neil Rackers elveri a táborban is és az előszezonban is.

    DEFENSE
    [list=*]
  • DE: Adam Carriker. Challenger: Jarvis Jenkins
  • NT: Barry Cofield
  • DE: Stephen Bowen
  • OLB: Ryan Kerrigan
  • ILB: London Fletcher
  • ILB: Perry Riley
  • OLB: Brian Orakpo
  • CB: DeAngelo Hall
  • CB Josh Wilson
  • SS: Brandon Meriweather. Challengers: Reed Doughty, DeJon Gomes
  • FS: DeJon Gomes. Challengers: Tanard Jackson, Madieu Williams,
  • [/list]
    A védelemben van a legkevesebb nyitott kérdés, lévén újra aláírt a kapitány Fletcher valamint Carriker, így a tavalyi hetes indulhat újra, kiegészítve Jenkins-el akit alig várok már hogy bemutatkozzon. Az egész tavalyi évet kihagyta ACL szakadása miatt. A harmadik preseason meccsen sérült meg, a Ravens ellen. Visszajött Golston és a NT is fedett Neild révén. A kezdő CB-k megvannak Hall és Wilson személyében a cseréknél és a nickelben lesz nagy kavarodás, Barnesnak még élő szerződése van, és jelentkezik Leigh Torrence és az udfa Chase Minnifield, valamint a másodéves Brandyn Thompson. Vajon Cedric Griffin hová fér be? A safety poszt is nagy kérdőjel egyenlőre. A másodéves Dejon Gomes kezdhetne FSben, SS pedig Meriweather. Nagyon remélem, hogy Doughty-t végre elfelejthetjük...
    több mint 12 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    Hightower visszajött egy évre. Csak egyre, nagyon úgy tűnik nekem ezaz ACL nincs rendben.

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 12 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Második heti teljes meccs:
    NFL.2011.WK.02.Cardinals.at.Redskins
    több mint 12 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Jubileumi mez...
    Redskins Unveil 80th Anniversary Uniforms
    több mint 12 éve
    Red Washington Commanders 49 — Redskins fan
    Így fognak kinézni a fiúk:
    https://twitter.com/#!/usnikefootball/status/200946611923324928/photo/1/largeapeszos
    ez valami vintage mez, vagy végleges?
    szerintem baromi ronda ez a drapp a fakó ?vörössel?, de inkább hússzínű+drapp, hol van a burgundi??sapka
    Throwback. Állítólag 2 meccsen viseljük.


    Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
    több mint 12 éve
    a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
    ez csak két meccsen lesz.
    több mint 12 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    Így fognak kinézni a fiúk:
    https://twitter.com/#!/usnikefootball/status/200946611923324928/photo/1/largeapeszos
    ez valami vintage mez, vagy végleges?
    szerintem baromi ronda ez a drapp a fakó ?vörössel?, de inkább hússzínű+drapp, hol van a burgundi??

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 12 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Így fognak kinézni a fiúk:
    https://twitter.com/#!/usnikefootball/status/200946611923324928/photo/1/large
    több mint 12 éve
    .brk Green Bay Packers 1 890
    srácok ez a sisak gyönyörű!:
    http://1.bp.blogspot.com/-PJ9_Lcb80dI/T60czv4j13I/AAAAAAAAIHc/pJReGA67Dx0/s1600/2012_Redskins_LeatherHelmet.jpg

    sokkal jobb, mint a mi throwback mezünkön a sima barna
    több mint 12 éve
    nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
    Egy pillanatra megijedtem, hogy Orakpo és Kerrigan a 49ers-hez igazolt... 😀

    Egy kis morzsa cap penalty ügyben:

    http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/05/10/burbank-takes-motion-to-dismiss-cowboys-redskins-grievance-under-advisement/

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
    több mint 12 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Érdekesen fogunk kinézni... 😀
    több mint 12 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    most Lorenzot próbálgatják TE-ként, agymenés ez már
    ésss Hi, I'm John a Texansban folytatja :rolleyes:sapka
    A Sanyit? Ezt nem mondod komolyan... Azt hittem Houstonban normálisabb emberek vannak. Azt nem mondtad minek vitték oda.. Ő tartja a down jelzőt?apeszos
    De csak azt a felét, amelyiken nincsen szám, nehogy összezavarodjon...😀nexion218
    A Sanyit Lorenzora a többit Beckre értettem... Kicsit egybemosódott... 😀

    És: idény nyitó NFL.2011.WK.01.Giants.at.Redskins teljes meccs a 9/11-es megemlékezéssel...
    több mint 12 éve
    nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
    most Lorenzot próbálgatják TE-ként, agymenés ez már
    ésss Hi, I'm John a Texansban folytatja :rolleyes:sapka
    A Sanyit? Ezt nem mondod komolyan... Azt hittem Houstonban normálisabb emberek vannak. Azt nem mondtad minek vitték oda.. Ő tartja a down jelzőt?apeszos
    De csak azt a felét, amelyiken nincsen szám, nehogy összezavarodjon...😀

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
    több mint 12 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    most Lorenzot próbálgatják TE-ként, agymenés ez már
    ésss Hi, I'm John a Texansban folytatja :rolleyes:sapka
    A Sanyit? Ezt nem mondod komolyan... Azt hittem Houstonban normálisabb emberek vannak. Azt nem mondtad minek vitték oda.. Ő tartja a down jelzőt?
    több mint 12 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    most Lorenzot próbálgatják TE-ként, agymenés ez már
    ésss Hi, I'm John a Texansban folytatja :rolleyes:

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 12 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    2011 Preseason WK 4 Buccaneers-Redskins
    több mint 12 éve
    nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
    kicsit elsikkadt a kérdés, de eddig LeRibeust csak centerben próbálgatták!
    ez elég fura, mert minek a 3. körben center cserét draftolni..., ami nagyon valószínű, mert Monty évekig nem fog onnan elmozdulni, amilyen formában van. (nem csak a fizikális játékára gondolok) Csak 29, 4-5 éve simán van vissza, LeRibeus, pedig nem egy 4-5 éves projekt, de ha meg kezdő G-nek szánják, minek gyakorol centernek... Legalábbis nekem meglepő lenne ha csak csere G/C lenne, csere C-nek ott lett volna Ben Jones, ő tényleg egy nagyon korrekt egyelőre projektjátékos.sapka
    Mondjuk ez eddig - ha jól tudom - csak rookie foglalkozás volt. Kíváncsi leszek, hogy a teljes roster-rel végzett munka során hova kerül.

    Williams egyébként tényleg aggasztó... Remélem csak műmájerkedik, mert elég drágába fájna nekünk, ha a zöld miatt megint pirosat kapna... Kevésbé lenne aggasztó, ha legalább Brown egészséges lenne, mert ő elvileg LT poszton volt Pro Bowler, de akkor is... Eléggé Murphy gyanús lenne, ha most lenne QB-nk és az eddig meglévő minőségi LT-nk lenne a kuka...

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
    több mint 12 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    kicsit elsikkadt a kérdés, de eddig LeRibeust csak centerben próbálgatták!
    ez elég fura, mert minek a 3. körben center cserét draftolni..., ami nagyon valószínű, mert Monty évekig nem fog onnan elmozdulni, amilyen formában van. (nem csak a fizikális játékára gondolok) Csak 29, 4-5 éve simán van vissza, LeRibeus, pedig nem egy 4-5 éves projekt, de ha meg kezdő G-nek szánják, minek gyakorol centernek... Legalábbis nekem meglepő lenne ha csak csere G/C lenne, csere C-nek ott lett volna Ben Jones, ő tényleg egy nagyon korrekt egyelőre projektjátékos.

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 12 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Hát lehet hogy kellene egy LT is...
    Williams in program but is not changing his ways