Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
a nagy érdeklődésre való tekintettel a Redskins fanshopban június 11-től Superman zokni is kapható lesz 😀
http://store.redskins.com/cart.php?m=product_detail&p=8273&catID=617


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
1 érdekes hír:
Robert Griffin III says the Redskins informed him at the draft that he wouldn't be the only quarterback they selected in April.
"Coach actually told me he was gonna take another quarterback when I flew in after Day One of the draft," said RG3. "They just wanted to have two quarterbacks build together, complete that youth movement on the team." Griffin stressed that "it's not a competition" between him and fourth-rounder Kirk Cousins. "We all know they brought me in to be the starter, and I plan to be the starter."

még 1 érdekes hír:
Redskins CB Kevin Barnes is working out at safety during OTAs in an attempt to improve his roster value in D.C.
lassan elindulok én is hátha kipróbálnak..., magasságban simán protype méretem van 😛

és olvastam egy jót is:
According to the Washington Post, Redskins DE Jarvis Jenkins' (ACL surgery) "power and explosiveness" have returned this offseason
különösen szorítok Jenkinsnek, hogy ne legyen semmi baja idén/jövőre

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
.........Egyébként azt még nem írta senki, hogy mekkora baromságot írtam, mert nem zónázni nem tud, .........sapka
Azért mert azt se tud.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nem mondtam, hogy Hall képes lehet egy Woodson-féle szerepkörre, csak érdekes, hogy erre számít... (2 éve meg csak a top CB-k ellen akart játszani, folyamatos oldalcserével, eléggé leégett)
azt gondolom Hall nem egy rossz játékos, attól eltekintve, hogy van egy játékelem, amelyhez teljesen inkompetens, sőt ha ettől eltekintünk egészen jó, persze nehéz lenne ezt negligálni. Egyébként azt még nem írta senki, hogy mekkora baromságot írtam, mert nem zónázni nem tud, hanem m2m-t, ezért rakták ki annó a Raiderstől is. Vállalok egy facepalmot érte.

Ki és visszaegészítve, Hall egy játékelemben tud ott lenni Cb1-ként; jammelés, nagyon agresszív nagy a szája, ügyesen veri szét az időzítést, tavaly azért is került kicsit lépéshátrányba Wilsonnal szemben, mert 4-5 lépésről kellett fognia a Wr-eket, ami nem éppen az erőssége (nem úgy Wilsonnak), Hallt hagyni kell a maga módján játszani, fizikálisabban és akkor ki tudja hozni ami benne van, másban mind középszerű/rosszabb.

MarioAna: visszatérve, Hall nem kimondottan int érzékeny, csak ha sikerül playenként el-el nyomnia a gyengébb/figyelmetlenebb WR-eket, akkor képes labdákat szerezni (nem csak intet), igazi dirty player~Woodson, nagyon-nagy ellenpólusa A.Samuel, érdemes lenne néha a pálya belseje felé mozgatni, mert a slotok ellen pontosan ki tudja ezt használni. De TE-k ellen nem igazán jó, ahogy annyira azért nem kiemelkedő futás ellen sem, és safetynek nem igazán használható, és nem is kiemelkedő passrusher. Mint írtam sok mindenben középszerű, de ha hagyják a LOSról fogni a bármilyen WR-t képes elnyomni. (azt hiszem itt is önellentmondásba kerültem magammal)

ulpi: jogos amit írsz, úgy emlékeztem ennél többet szerzett, de nagyon rosszul tagoltam. Úgy értettem jó tackler, (kellően erőszakos), és ebben mármint a runstopban egész jó, egy CB-hez mérten.

Azt hiszem mai napra be kéne fejeznem az ámokfutást. (10x szerkesztettem ezt a hsz-t)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Hall futás ellen mennyire jó-rossz? Tudtommal őt inkább a cover képessége (méginkább az IT érzékenységére) miatt szokták kiemelni, Woodson meg mindenes.MarioAna
Hall elég jó futás ellen, számtalan fumblit szerzett az erőszakosságával, sőt ebben ott lehet az élen
egy dolgot nem tud: zónáznisapka
az a Woodson szerepkör akkor neki kilőve, elvégre ott elég sokat zónáztatják-hagyják hogy ő reagáljon a játékra.MarioAna
Másrészt Woodson elég jó pass rusher is.

több mint 12 éve
MarioAna 1 997
-DeAngelo Hall anticipates playing a Charles Woodson-type role in the Redskins' revised 2012 defense, moving all around the formation.sapka
Hall futás ellen mennyire jó-rossz? Tudtommal őt inkább a cover képessége (méginkább az IT érzékenységére) miatt szokták kiemelni, Woodson meg mindenes.MarioAna
Hall elég jó futás ellen, számtalan fumblit szerzett az erőszakosságával, sőt ebben ott lehet az élen
egy dolgot nem tud: zónáznisapka
az a Woodson szerepkör akkor neki kilőve, elvégre ott elég sokat zónáztatják-hagyják hogy ő reagáljon a játékra.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Nem számtalan fumlbit szerzet, hanem hatot egész karrierjében.

Például 2010ben Coleman szerzett ötöt, és további négyen 4et, köztük Woodson is (és Woodson 2009ben is 4et). Minden évben van 3 fumblit szerző CB, nem egy. Tavaly volt kivétel, hogy 4et nem szerzett senki. Még ötöt is szoktak, de az már tényleg ritkább.
A lényeg, hogy a Hall által elért 1-1 fumbli/szezon nincs ott az élen. Ez benne van másoknál is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
-DeAngelo Hall anticipates playing a Charles Woodson-type role in the Redskins' revised 2012 defense, moving all around the formation.sapka
Hall futás ellen mennyire jó-rossz? Tudtommal őt inkább a cover képessége (méginkább az IT érzékenységére) miatt szokták kiemelni, Woodson meg mindenes.MarioAna
Hall elég jó futás ellen, számtalan fumblit szerzett az erőszakosságával, sőt ebben ott lehet az élen
egy dolgot nem tud: m2m

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
-DeAngelo Hall anticipates playing a Charles Woodson-type role in the Redskins' revised 2012 defense, moving all around the formation.
-Robert Griffin III has reportedly wowed at Redskins OTAs with his arm strength, and teammates and onlookers describe it simply as "The Arm."sapka
Hall futás ellen mennyire jó-rossz? Tudtommal őt inkább a cover képessége (méginkább az IT érzékenységére) miatt szokták kiemelni, Woodson meg mindenes.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
-DeAngelo Hall anticipates playing a Charles Woodson-type role in the Redskins' revised 2012 defense, moving all around the formation.
-Robert Griffin III has reportedly wowed at Redskins OTAs with his arm strength, and teammates and onlookers describe it simply as "The Arm."

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
olyan érdekes hírek szivárognak ki a campből, hogy Santana Moss igencsak megtalálta újra a szerencse kesztyű és cipőjét, nagyon valószínű versenyben van az első számú WR posztért, gyorsan hozzátenném, mindenképp el fogja veszíteni Garcon javára, de második Wr-nek a régi formájában gyilkos lenne.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan


Ryan Clark wears #21 during practices in memory of his friend and former teammate Sean Taylor.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az NFL szabály módosított Robert Griffin III miatt. A korábbi szabályok szerint RG3 nem viselhetett volna római számokat a mezén, de a módosítással azzal a névvel kezdheti el a profi karrierjét ahogyan mindenki megismerte. A római számokon kívül engedélyezték a Jr. (ifjabb) rövidítés szerepeltetését is. Nem született még döntés a Sr. (idősebb) feliratról, de valószínűleg azt is engedélyezik majd.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
sapka írhatna egy két okosságot oda is.... Draft elemzést, ilyesmit...apeszos
sajnos június végéig nem érek rá :/ , és akkor sem tudom még hogyan, és mennyire,
valószínű szökőévente egy-két hosszabbal be tudok segíteni (mint tavaly)
itt a lehetőség másnak is kiélni a grafomán hajlamait 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Puff neki... Mikor lesz végleges?apeszos
mondjuk mostjjncaa
😀
Probléma megoldva. Lassan el kell kezdeni frissíteni az oldalt... de idő az nincs. Sapka írhatna egy két okosságot oda is.... Draft elemzést, ilyesmit...
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
Puff neki... Mikor lesz végleges?apeszos
mondjuk most


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Puff neki... Mikor lesz végleges?
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
apeszos, látom a redskins fanoldalra felkerült a magyar szakzsargon, amivel nincs gond, csak azóta már frissítettem és az előző verziót töröltem, így nálatok nem működik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
kis hírcsokor:
-Redskins DE Jarvis Jenkins (ACL surgery) is participating in OTAs with a brace on his surgically repaired right knee.
-Niles Paul has continued to work at tight end during Redskins OTAs.
He's up to 235 pounds; Paul could be a "major threat" on bootlegs as a catch-first tight end
-Banks observed that Griffin was "deadly accurate" on outside-the-pocket throws. The bootleg- and rollout-heavy offense plays directly to Griffin's strengths as a big-armed athlete. He should push for top-ten quarterback stats immediately in the Shanahans' offense.
-Tim Hightower (ACL surgery) is sitting out Redskins OTAs.
Hightower got in a conditioning workout after Monday's practice. Chris Russell expects him to be medically cleared "by mid July."

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ez a nem semmi:
Redskins RE Stephen Bowen is recovering from an April left knee scope.
He's sitting out OTAs, but expects to be 100 percent in 2-4 weeks. Bowen suffered a third-degree right PCL tear last November, but says the operation "(wasn't) really" related. Bowen played through the injury, appearing in all 16 games. He's unlikely to participate in June's mandatory minicamp, but sounds like he'll be ready for training camp.
Bowen sérülten játszotta végig az évet, és elég jó volt!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Akkor megint rossz volt az angolom reggel? 😀apeszos
nem! 😛
szerintem második és nem negyedik, bocs ha félreérthető voltam
(végig sem gondoltam 😊, azt hittem mindenki tudta nem olvastam el ezt a listát 😛)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Akkor megint rossz volt az angolom reggel? 😀
Brooks ranked Patriots’ quarterback Tom Brady (who turns 35 Aug. 3), Packers’ defensive back Charles Woodson (35) and Ravens’ linebacker Ray Lewis (37) ahead of Fletcher. Packers’ center Jeff Saturday (36) rounded out the top 5.
http://blog.redskins.com/2012/05/18/london-fletcher-named-top-five-over-35/
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8292942f/article/tom-brady-charles-woodson-ray-lewis-head-top-five-over-35?campaign=Twitter_writers_brooks
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Kis csalással 😛 , mert az első Tom Brady még nincs 35, augusztusban tölti... Charles Woodson, és Ray Lewis van még előtte.apeszos
inkább második az a negyedik a lista alapján

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
London Fletcher ma töltötte be a 37. életévét. Happy Birthday London! Ennek örömére a negyedik helyre került az NFL 35 év feletti legjobb játékosai között. Kis csalással 😛 , mert az első Tom Brady még nincs 35, augusztusban tölti... Charles Woodson, és Ray Lewis van még előtte..
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
kis érdekesség:
snapszámokat alapján:
3 DL - 4 LB - 4 DB 53%
2 DL - 4 LB - 5 DB 44%
maradt: 3% (third downos empty backfieldek, mindenki a loson, stb.)

érdekes szerintem, hogy a játékok 97%-ában folyamatosan 4LB szerepelt a pályán!, ez nem kimondottan szokványos, és ha kellett plusz egy ember a secondaryba a DL-ből áldoztunk. (ez elég bevett 3-4 esetén) Szóval sokat építettek az erősebb LB sorra, és a DL depth rotációt, ami nem volt..., így kompenzálták, szerintem ez elég sokat magyaráz a benyelt futásmennyiségből. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy fog ez jövőre működni, ugye visszatér Jenkins, aki ha 2 DT-vel állunk fel (BowenUT-CofieldNT, mint a 4-3ban) szóval ő mindkét pozícióra kompetens, szemben a Carriker-Gholston duóval akik 4-3 NT tudnak csak. Visszamerengve, ezért is nagyon furcsa Haynesworth hisztizése(i), 50%-ban 2 fős line-t alkalmaztunk, úgy hogy az OLB-k kvázi (többnyire) 4-3 DE-k voltak. Ezért is jó a Kerrigan-Orakpo tengely, DE és OLB-t is nagyon jól eljátszanak.
Valahol elengedtem a fonalat, szóval pont az extra nickeleket-safetyket kerestük a drafton és free agencyben..., mert bár nem mondanám, hogy a plusz nickel esetén feltétlen 4-2-5öt játszunk..., de sokszor igen. Bár a safety poszt kérdőjel, de pl. Griffin-Williams-draftolt CB-k el tudják ezt a pluszt játszani, csak ki kell kukázni ki a legjobbat, és a depth is igen-igen fontos.
uff 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!