NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jelenlegi offense depth (fal nélkül)
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Helu?? Ezt hol hallottad? 😮apeszos
már fogalmam sincs, valami húzódásféle semmiség, de elbizonytalanítottál, lehet más volt, de akkor ki 😀sapka
A Rotoworld szerint:
"Tim Hightower (ACL surgery) received medical clearance to open camp and worked lightly in 11-on-11 practice drills Thursday.
Evan Royster was the first-team back, with Roy Helu on the twos. Hightower worked in sparingly. His ACL recovery wound up going fine, which bodes well for his chances of making the roster. We're not buying Hightower as the Redskins' primary back, no matter what pre-camp speculation emanated out of D.C.Roy Helu participated fully as the Redskins opened training camp on Thursday.
Helu missed June minicamp with a hamstring injury, but he's fully recovered. The second-year back worked with Washington's second-team offense in practice, although the running back job appears wide open to competition. Helu is better bet for 2012 touches than Tim Hightower and Evan Royster."

Helu teljesen felépült, azt láttuk az utolsó meccseken, hogy megsérült, de ugyanúgy Royster is... és ugyanakkor... Egyébként pont te írtad, hogy Tristan Davis...
És Moss-ról tényleg jó hírek jönnek, formájára talált végre, 6 fontot fogyott is, gyorsabb lett.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Helu?? Ezt hol hallottad? 😮apeszos
már fogalmam sincs, valami húzódásféle semmiség, de elbizonytalanítottál, lehet más volt, de akkor ki 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nemrég olvastam, hogy szerencsétlen Minnifieldnek a minicamp utolsó napján ment szét az ACl-je, de nem raktuk ki, hanem IR-re került
Helunak valamiféle sérülése van, úgy hallottam

Brown mellett Tanard Jackson (S), és Tristan Davis (RB) is PUP listán kezd
nem hiszem, hogy a két veterán még láthat snapet az nflben, Brown egész offseasonben jógázott, és első nap puff műtött láb és hely készen volt
zseniális, kellett neki azaz 5 éves szerződés...sapka
Helu?? Ezt hol hallottad? 😮
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nemrég olvastam, hogy szerencsétlen Minnifieldnek a minicamp utolsó napján ment szét az ACl-je, de nem raktuk ki, hanem IR-re került
Helunak valamiféle sérülése van, úgy hallottam

Brown mellett Tanard Jackson (S), és Tristan Davis (RB) is PUP listán kezd
nem hiszem, hogy a két veterán még láthat snapet az nflben, Brown egész offseasonben jógázott, és első nap puff műtött láb és hely készen volt
zseniális, kellett neki azaz 5 éves szerződés...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mike Shanahan said projected starting RT Jammal Brown, oft injured, suffered a hip injury and is on PUP. Skins awaiting further medical wordempty taxi
És eljött a Smith éra.. Brown már nem fog játszani nálunk. Remélem.
Evan Royster took the first snaps at running back as the Redskins opened training camp on Thursday.....Wyatt
Helu volt az egyetlen biztos pont. Szerintem Royster is tud úgy játszani. Annak azért nagyon tudnék örülni, ha Tim meggyógyulna... De nem úgy néz ki. Nem véletlenül nem kellett senkinek.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Evan Royster took the first snaps at running back as the Redskins opened training camp on Thursday.
We can't read too much into this because reported "starter" Tim Hightower -- seven months removed from ACL surgery -- isn't yet 100 percent. It does lend credence, however, to the idea that Roy Helu may be currently viewed as more of a change-of-pace option as opposed to Royster's status as an early-down back. Helu began camp with the second-team offense.

A végén még csak megéri azt a rostert 😊

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Mike Shanahan said projected starting RT Jammal Brown, oft injured, suffered a hip injury and is on PUP. Skins awaiting further medical word


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
The Redskins kicked off the 2012 training camp with their first walk-through.



RB Tim Hightower spoke to the media after Thursday's walk-through about returning from his injury and RGIII.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
The Redskins announced today that they have signed free agent fullback Dorson Boyce. The Redskins also waived offensive lineman Nevin McCaskill.

Boyce joins Darrel Young as the only other fullback currently on the roster.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Nem is tudtam hogy a redskins fanok is gyűlölik a cowboyst 😀 Kezdem azt hinni hogy az egész liga utálja őket.Petikievak01
 en.wikipedia.org/wiki/Cowboys%E2%80%93Redskins_rivalry

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nem is tudtam hogy a redskins fanok is gyűlölik a cowboyst 😀 Kezdem azt hinni hogy az egész liga utálja őket.Petikievak01
Ez csak Amerikában van így...apeszos
+ még a Baltimoret, mint területi rivális, sőt idén játszunk is velük 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem is tudtam hogy a redskins fanok is gyűlölik a cowboyst 😀 Kezdem azt hinni hogy az egész liga utálja őket.Petikievak01
Ez csak Amerikában van így...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
lenne itt két dolog:

Redskins SS Brandon Meriweather pleaded no contest on July 19 to charges of DWI and refusing a breath test.
A no contest plea is an admission of guilt and treated like one. Meriweather had his license revoked for 60 days, paid upwards of $400 in fines, and had a 180-day jail sentence suspended. No stranger to off-field woes, Meriweather is at risk of league discipline. He's expected to be a starter this year.
szokásos vödör akció, kíváncsi vagyok a fejleményekre

és a Packers kitette Pepraht (SS), azt ugyan nem tudom miért, de nem lennék meglepődve, ha őt is idegyűjtenék

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
WASHINGTON REDSKINS 2012 SCHEDULE
apeszos
Nem is tudtam hogy a redskins fanok is gyűlölik a cowboyst 😀 Kezdem azt hinni hogy az egész liga utálja őket.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
WASHINGTON REDSKINS 2012 SCHEDULE
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
WASHINGTON REDSKINS VS NEW ORLEANS SAINTS SEPT 9, 2012 WEEK 1
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Griffin teljes sajtótájékoztatója training camp előtt
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Én nem is tudtam, h Richard Quinn itt van. Robilluma
tavaly játszott is 1 meccsen nálunk, méghozzá a Giants elleni második derbin, de úgy tudom korábban sérülések miatt dobálták össze-vissza, nem tudom mennyire lehet rendben

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Én nem is tudtam, h Richard Quinn itt van.
Azt kell róla tudni, h 2009-ben draftolta a Denver nagy meglepetésre a második körben (3-4. körös prospect volt, a North Carolinában főleg blokkoló TE, de a combine-on meglehetősen atletikus volt, jól mozgott), ráadásul mindezt fetrade-del (a Steelers-szel, ezért is emlékszem rá). Nem csak a 2. kör volt meglepi, hanem az h Daniel Graham és Scheffler mögé húzták Josh McDaniels-ék.
Nem is kapott sok szerepet, aztán tavaly cutolták.
Ha Cooley nem lesz rendben, akkor blokkoló TE hiányában rosterre is kerülhet.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Tavaly is két FB-el futottunk, ezért gondoltam, nem ördögtől való...apeszos
Sellers TE-nek volt könyvelve 😛😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
3 Qb: RGIII, Grossman, Cousins
3 Rb: Helu, Hightower, Morris
1 Fb: Young
4 TE: Davis, Cooley, Paul, Paulsen
5 WR: Garcon, Moss, Morgan, Hankerson, Austin
9 OL: TW-Lichsteiger-Montgomery-Chester-Brown//Hurt-LeRibeus-Smith-Polumbus
sapka
A névsorral nehéz vitatkozni, bár azért megpróbálom.. Azt mondtátok Morris inkább FB, akkor inkább oda nem? Pláne ha nincs igazi blokkoló TE. Így én kivenném Paulsent, és betenném Roystert. Így:
RB: Helu, Hightower, Royster
FB: Young, Morris
TE: Davis, Cooley, Paulapeszos
névsorral bőven lehet vitatkozni, pl későbbi valószínű sérülések, támadófal nagyon is kérdőjeles, nem a kezdőket próbáltam belőni, és még szép hogy Smith fog kezdeni!!! (nagyon remélem)
szerintem 2 dolog fix: az hogy 3 QB lesz, és hogy legalább 4 TE Paullal együtt
nem tudok kevesebbet elképzelni, Paul nem igazi TE egyelőre, szóval ez így 2, namost 2 TE-s felállások aktívan vannak bármilyen playbookban, és Cooley nem tudni mennyire ép, de még ha az is, nincs backupja, csak úgy működhetne a dolog, ha Youngék be tudnának segíteni ide (is), de még kisebbek mint Paul, szóval méretbeli különbségek okán nem tudom ezt elképzelni
inkább 8 OL embert tartok lehetségesnek
ez Morris FB dolog, annó csak az én ötletem volt, egykét ködösített hallomás interjú kapcsán, de így utólag kicsit nehézkesnek érzem, általában nem szokott több Fb lenni 1-nél, mert végsősoron pl. Paulsen is tud leadblockot, elkapni meg jobban is.
de Young is elég sérülékeny, lehet a védelemnek csak 24 helyet hagynak, és ide tesznek el még valakit
de csak tippelgetek

és a f*szom a mostani 11-12 fős kezdőbe, hogy 6-7 potenciális sérülékeny+eltiltásra váró van...sapka
Tavaly is két FB-el futottunk, ezért gondoltam, nem ördögtől való... De holnaptól sok minden kiderül. És két hét múlva már láthatjuk is őket a Buffalo ellen.. 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
3 Qb: RGIII, Grossman, Cousins
3 Rb: Helu, Hightower, Morris
1 Fb: Young
4 TE: Davis, Cooley, Paul, Paulsen
5 WR: Garcon, Moss, Morgan, Hankerson, Austin
9 OL: TW-Lichsteiger-Montgomery-Chester-Brown//Hurt-LeRibeus-Smith-Polumbus
sapka
A névsorral nehéz vitatkozni, bár azért megpróbálom.. Azt mondtátok Morris inkább FB, akkor inkább oda nem? Pláne ha nincs igazi blokkoló TE. Így én kivenném Paulsent, és betenném Roystert. Így:
RB: Helu, Hightower, Royster
FB: Young, Morris
TE: Davis, Cooley, Paulapeszos
névsorral bőven lehet vitatkozni, pl későbbi valószínű sérülések, támadófal nagyon is kérdőjeles, nem a kezdőket próbáltam belőni, és még szép hogy Smith fog kezdeni!!! (nagyon remélem)
szerintem 2 dolog fix: az hogy 3 QB lesz, és hogy legalább 4 TE Paullal együtt
nem tudok kevesebbet elképzelni, Paul nem igazi TE egyelőre, szóval ez így 2, namost 2 TE-s felállások aktívan vannak bármilyen playbookban, és Cooley nem tudni mennyire ép, de még ha az is, nincs backupja, csak úgy működhetne a dolog, ha Youngék be tudnának segíteni ide (is), de még kisebbek mint Paul, szóval méretbeli különbségek okán nem tudom ezt elképzelni
inkább 8 OL embert tartok lehetségesnek
ez Morris FB dolog, annó csak az én ötletem volt, egykét ködösített hallomás interjú kapcsán, de így utólag kicsit nehézkesnek érzem, általában nem szokott több Fb lenni 1-nél, mert végsősoron pl. Paulsen is tud leadblockot, elkapni meg jobban is.
de Young is elég sérülékeny, lehet a védelemnek csak 24 helyet hagynak, és ide tesznek el még valakit
de csak tippelgetek

és a f*szom a mostani 11-12 fős kezdőbe, hogy 6-7 potenciális sérülékeny+eltiltásra váró van...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
azért a 4 Te 9 Ol eléggé elvetemült ötletnek hangzik.Petikievak01
Miért, mi a baj 4 cserével?