NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat


több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Wright meg Williams is hasonló képességű játékosok mint akik nálatok vannak.Shawn84
lol, azért két elsőkörös játékosról beszélsz remélem tudod. itt mélyebb depth de ennyi, Garcon (meg kb senki más a csapatból*) nem akkora playmaker, mint a fent említett kettő, hogy kisegítsék. *nyilván Hankerson igen, de benne még nem bíznak annyira 😛kristof
Hogyne tudnám, majd minden meccsüket láttam a Baylorban. Williamst meg fogom is. De Garcon, Moss és Hankerson is tud ugyanannyit. Jelenleg. persze Wright még bőven lehet jobb bármelyiknél, de hozzátenném, hogy még 1 percet sem játszott az NFL-ben. A többiek meg már igen. Ez sokat számít.
Shawn84
Szerintem már eleve az vicces, hogy azt hasonlítgatjátok össze, milyen elkapói voltak RGIII-nak college-ban, és milyenek lesznek az NFL-ben. Teljesen más kávéház. De ha már itt tartunk, azt is érdemes megnézni, milyenek voltak az ellenfelek az egyetemen, és milyenek lesznek a profik között.vassadi
Pláne, hogy a fal sincs rendben..apeszos
A védelmeket tényleg nem lehet összehasonlítani , kiváncsi lennék hogy a kis Wright mit hozna össze egy az egyben olyan cornerek ellen mint mondjuk Nnamdi Asomugha.Petikievak01
Az O falra gondoltam....
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Wright meg Williams is hasonló képességű játékosok mint akik nálatok vannak.Shawn84
lol, azért két elsőkörös játékosról beszélsz remélem tudod. itt mélyebb depth de ennyi, Garcon (meg kb senki más a csapatból*) nem akkora playmaker, mint a fent említett kettő, hogy kisegítsék. *nyilván Hankerson igen, de benne még nem bíznak annyira 😛kristof
Hogyne tudnám, majd minden meccsüket láttam a Baylorban. Williamst meg fogom is. De Garcon, Moss és Hankerson is tud ugyanannyit. Jelenleg. persze Wright még bőven lehet jobb bármelyiknél, de hozzátenném, hogy még 1 percet sem játszott az NFL-ben. A többiek meg már igen. Ez sokat számít.
Shawn84
Szerintem már eleve az vicces, hogy azt hasonlítgatjátok össze, milyen elkapói voltak RGIII-nak college-ban, és milyenek lesznek az NFL-ben. Teljesen más kávéház. De ha már itt tartunk, azt is érdemes megnézni, milyenek voltak az ellenfelek az egyetemen, és milyenek lesznek a profik között.vassadi
Pláne, hogy a fal sincs rendben..apeszos
A védelmeket tényleg nem lehet összehasonlítani , kiváncsi lennék hogy a kis Wright mit hozna össze egy az egyben olyan cornerek ellen mint mondjuk Nnamdi Asomugha.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
kristof, (kötekedés on)
definiáld a playmakerséget egészen pontosan 😛 sapka
nem tudom megfogalmazni, úgyhogy én kiszállok, úgyis vassadinak van igaza 😀
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Wright meg Williams is hasonló képességű játékosok mint akik nálatok vannak.Shawn84
lol, azért két elsőkörös játékosról beszélsz remélem tudod. itt mélyebb depth de ennyi, Garcon (meg kb senki más a csapatból*) nem akkora playmaker, mint a fent említett kettő, hogy kisegítsék. *nyilván Hankerson igen, de benne még nem bíznak annyira 😛kristof
Hogyne tudnám, majd minden meccsüket láttam a Baylorban. Williamst meg fogom is. De Garcon, Moss és Hankerson is tud ugyanannyit. Jelenleg. persze Wright még bőven lehet jobb bármelyiknél, de hozzátenném, hogy még 1 percet sem játszott az NFL-ben. A többiek meg már igen. Ez sokat számít.
Shawn84
Szerintem már eleve az vicces, hogy azt hasonlítgatjátok össze, milyen elkapói voltak RGIII-nak college-ban, és milyenek lesznek az NFL-ben. Teljesen más kávéház. De ha már itt tartunk, azt is érdemes megnézni, milyenek voltak az ellenfelek az egyetemen, és milyenek lesznek a profik között.vassadi
Pláne, hogy a fal sincs rendben..
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Wright meg Williams is hasonló képességű játékosok mint akik nálatok vannak.Shawn84
lol, azért két elsőkörös játékosról beszélsz remélem tudod. itt mélyebb depth de ennyi, Garcon (meg kb senki más a csapatból*) nem akkora playmaker, mint a fent említett kettő, hogy kisegítsék. *nyilván Hankerson igen, de benne még nem bíznak annyira 😛kristof
Hogyne tudnám, majd minden meccsüket láttam a Baylorban. Williamst meg fogom is. De Garcon, Moss és Hankerson is tud ugyanannyit. Jelenleg. persze Wright még bőven lehet jobb bármelyiknél, de hozzátenném, hogy még 1 percet sem játszott az NFL-ben. A többiek meg már igen. Ez sokat számít.
Shawn84
Szerintem már eleve az vicces, hogy azt hasonlítgatjátok össze, milyen elkapói voltak RGIII-nak college-ban, és milyenek lesznek az NFL-ben. Teljesen más kávéház. De ha már itt tartunk, azt is érdemes megnézni, milyenek voltak az ellenfelek az egyetemen, és milyenek lesznek a profik között.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
kristof, (kötekedés on)
definiáld a playmakerséget egészen pontosan 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Wright meg Williams is hasonló képességű játékosok mint akik nálatok vannak.Shawn84
lol, azért két elsőkörös játékosról beszélsz remélem tudod. itt mélyebb depth de ennyi, Garcon (meg kb senki más a csapatból*) nem akkora playmaker, mint a fent említett kettő, hogy kisegítsék. *nyilván Hankerson igen, de benne még nem bíznak annyira 😛

sapka: a Giantsből Manningham ment el és Nicks sérült, de elvileg szeptemberre már 110%-os lesz, de így is van Cruz, Hixon, Jernigan, Randle. a Cowboys érdekes, mert Dez gyökér, Robinson elment no.1-nak Jacksonville-be, de így is maradt Austin + jópár Morgan/Gaffney szintű játékos, rájuk azért kíváncsi leszek.kristof
Hogyne tudnám, majd minden meccsüket láttam a Baylorban. Williamst meg fogom is. De Garcon, Moss és Hankerson is tud ugyanannyit. Jelenleg. persze Wright még bőven lehet jobb bármelyiknél, de hozzátenném, hogy még 1 percet sem játszott az NFL-ben. A többiek meg már igen. Ez sokat számít.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Wright meg Williams is hasonló képességű játékosok mint akik nálatok vannak.Shawn84
lol, azért két elsőkörös játékosról beszélsz remélem tudod. itt mélyebb depth de ennyi, Garcon (meg kb senki más a csapatból*) nem akkora playmaker, mint a fent említett kettő, hogy kisegítsék. *nyilván Hankerson igen, de benne még nem bíznak annyira 😛

sapka: a Giantsből Manningham ment el és Nicks sérült, de elvileg szeptemberre már 110%-os lesz, de így is van Cruz, Hixon, Jernigan, Randle. a Cowboys érdekes, mert Dez gyökér, Robinson elment no.1-nak Jacksonville-be, de így is maradt Austin + jópár Morgan/Gaffney szintű játékos, rájuk azért kíváncsi leszek.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
hát ez elég elkeserítő 😛
gondolom majd a Moss-Garcon duó kezd aztán előbbi helyét úgyis átveszi Hankerson szezon közben, de sok itt a hasonló tudású (közepes) WR igazi no.1 nélkül, így nehéz dolga lesz RG3-nak. (ezt egyáltalán nem fikázásnak szánom, de a csoportban egyértelműen a leggyengébb WR corp a tiétek)kristof
nem tudom miért de szerintem aki Painternek összehoz 987 yardot, azt no1. WRnek tartom
Hankerson először bírjon el egy szezont, de tényleg így van Moss-Garcon, és utána kb. 5 ugyanolyan képességű kb. közepes Wr
de mintha a cowboysnál lennének gondok pályán kívül+sérülés (sőt mintha a giantsből is kiszállt volna valaki), itt pedig a kulcsemberek teljesen egészségesek és csúcsformában vannak, najó, kb. abban vannak, szóval nem mondanám a jelenlegi állapotok szerint egyértelműnek.sapka
RGIII-nak szerintem tökéletes WR-ekből áll a mostani egység. Baylorban sem volt jobb senki. Wright meg Williams is hasonló képességű játékosok mint akik nálatok vannak.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
hát ez elég elkeserítő 😛
gondolom majd a Moss-Garcon duó kezd aztán előbbi helyét úgyis átveszi Hankerson szezon közben, de sok itt a hasonló tudású (közepes) WR igazi no.1 nélkül, így nehéz dolga lesz RG3-nak. (ezt egyáltalán nem fikázásnak szánom, de a csoportban egyértelműen a leggyengébb WR corp a tiétek)kristof
nem tudom miért de szerintem aki Painternek összehoz 987 yardot, azt no1. WRnek tartom
Hankerson először bírjon el egy szezont, de tényleg így van Moss-Garcon, és utána kb. 5 ugyanolyan képességű kb. közepes Wr
de mintha a cowboysnál lennének gondok pályán kívül+sérülés (sőt mintha a giantsből is kiszállt volna valaki), itt pedig a kulcsemberek teljesen egészségesek és csúcsformában vannak, najó, kb. abban vannak, szóval nem mondanám a jelenlegi állapotok szerint egyértelműnek.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hát ez elég elkeserítő 😛
gondolom majd a Moss-Garcon duó kezd aztán előbbi helyét úgyis átveszi Hankerson szezon közben, de sok itt a hasonló tudású (közepes) WR igazi no.1 nélkül, így nehéz dolga lesz RG3-nak. (ezt egyáltalán nem fikázásnak szánom, de a csoportban egyértelműen a leggyengébb WR corp a tiétek)
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
csináltam egy kis összefoglalótáblát a WR-ekről, akik jelenleg a rosteren vannak:

(pirossal a jobb teljesítményt emeltem ki, azért a 19.8as átlag!!!)
szerk, a valóságban nem ilyen kicsi 😀, átméretezi, katt a nagyobbért

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Briscoet meg akarta szerezni az eagles, a cowboys és a bengals is, de a redskins előrébb volt a waiver listán
mármint konkrétan claimelte issapka
Jobban járt így mint velünk járt volna.Nálunk McNuttal küzdhetett volna a roster helyért, Red Zone fegyverként, talán lett volna esélye. Nálatok mi hír van Hankersonról? Idén jobban szerepel mint tavaly? Shawn84
Running back Tim Hightower and receiver Leonard Hankerson got more involved with the offense today, showing the ability to make cuts and run at full speed.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Briscoet meg akarta szerezni az eagles, a cowboys és a bengals is, de a redskins előrébb volt a waiver listán
mármint konkrétan claimelte issapka
Jobban járt így mint velünk járt volna.Nálunk McNuttal küzdhetett volna a roster helyért, Red Zone fegyverként, talán lett volna esélye. Nálatok mi hír van Hankersonról? Idén jobban szerepel mint tavaly?
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Briscoet meg akarta szerezni az eagles, a cowboys és a bengals is, de a redskins előrébb volt a waiver listán
mármint konkrétan claimelte is
szerk.2: de azért waivelte a tampa mert megbukott a fizikai felmérőjükön + tavasszal nem edzett 'velük'

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kevés volt az elkapótok
Redskins claimed WR Dezmon Briscoe off waivers from the Buccaneers, source confirmed. Wyatt
gondolod meglesz neki a rosterspot?
és mitől is lenne sok az elkapó?sapka
Húzogattatok oda is rendesen mostanában, meg RB-posztra is, hogy meglesz-e, azt most passzolom, de nem hiszem, hogy akkora upgrade lesz a mostaniakhoz képestWyatt
kellett egy camp body, RB posztra is kell (1-2 kezdő sérült, 2 csere ép)
secondaryba fog még jönni 😛sapka
Brian Hernandez helyére jött Briscoe
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Kevés volt az elkapótok
Redskins claimed WR Dezmon Briscoe off waivers from the Buccaneers, source confirmed. Wyatt
gondolod meglesz neki a rosterspot?
és mitől is lenne sok az elkapó?sapka
Húzogattatok oda is rendesen mostanában, meg RB-posztra is, hogy meglesz-e, azt most passzolom, de nem hiszem, hogy akkora upgrade lesz a mostaniakhoz képestWyatt
kellett egy camp body, RB posztra is kell (1-2 kezdő sérült, 2 csere ép)
secondaryba fog még jönni 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kevés volt az elkapótok
Redskins claimed WR Dezmon Briscoe off waivers from the Buccaneers, source confirmed. Wyatt
gondolod meglesz neki a rosterspot?
és mitől is lenne sok az elkapó?sapka
Húzogattatok oda is rendesen mostanában, meg RB-posztra is, hogy meglesz-e, azt most passzolom, de nem hiszem, hogy akkora upgrade lesz a mostaniakhoz képest

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Kevés volt az elkapótok
Redskins claimed WR Dezmon Briscoe off waivers from the Buccaneers, source confirmed. Wyatt
gondolod meglesz neki a rosterspot?
és mitől is lenne sok az elkapó?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kevés volt az elkapótok
Redskins claimed WR Dezmon Briscoe off waivers from the Buccaneers, source confirmed.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Few things before i leave Redskins camp - team has had internal talks about adding a RB, with Cedric Benson and Ryan Grant the candidates...empty taxi
Na b+. Shanny megint gyűjtésbe kezd?
Na ezt most hogy értsem?:
"Shanahan said Tyler Polumbus and Maurice Hurt will split time at right tackle in place of Brown."
Polumbus még hagyján, de Hurt?
És akkor:
"Shanahan said running back Tim Hightower (knee) is still limited but is making good progress."
Most már annyi mindent mondtak... Lehet hogy Helu is tényleg sérült még mindíg? Fasz kivan már...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Few things before i leave Redskins camp - team has had internal talks about adding a RB, with Cedric Benson and Ryan Grant the candidates...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
erre gondoltam:
Helu missed June minicamp with a hamstring injury,stb
szerintem ezzel még gubanc lehet, ha nem elsőszámú volt / megnézik Royster mit tud, és ha nem mutat eleget, akkor nem lesz roster helyesapka
Szvsz Helu eleget mutatott az idényben, attól függetlenül, hogy (szubjektív) Royster is tud annyit. És azt mondják Helu teljesen gyógyult. Annyira biztos, mint Tim...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
erre gondoltam:
Helu missed June minicamp with a hamstring injury,stb
szerintem ezzel még gubanc lehet, ha nem elsőszámú volt / megnézik Royster mit tud, és ha nem mutat eleget, akkor nem lesz roster helye

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!