NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
sztem meg a Washington a legjobb, mert úgyis találok vmi stat kategóriát, amiben mi voltunk a legjobbak, ha meg mégsem, akkor addig és úgy kapuzok az adathalmazokra, hogy kijöjjön, hogy mi vagyunk a legjobbak. 😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
azt hiszem ez a téma eléggé off itt, javaslom eagles topic, esetleg nfl csevegő
másrészt, hogy a frászba lehet egy 3 fős falat és egy 4 főset bármilyen komolyabb szempont szerint összehasonlítani?
number 3, ha szubjektív szempontokat használtok mindenkinek igaza lesz!
 espn.go.com/nfl/statistics/team/_/stat/defense/sort/sacks , itt le lehet ellenőrizni korábban mit írtam
negyedszer, továbbra is elzárkózok attól, hogy valaki előre bekiabálja a tutit egy nem túl egzakt dologról

közben megtaláltam amit kerestem:
 footballoutsiders.com/stats/dl
itt érdemes utánanézni

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
az eagles passrushnak most is liga első feelingje vanPetikievak01
ismerős ez a dream team duma tavalyról, láttam micsoda dream season volt 😊😊
hagyjuk eztsapka
Tavaly is nekünk volt a legtöbb sackünk az alapszakaszban , és idén csak erősebb lett a falunk , ha valami pozitívumot lehetett mondani tavaly az eagels-ről az a DL volt. Ami nagyon jó azt el kell ismerni ..Petikievak01
de mitől lett erősebb, pár ki nem próbált rookietól?
attól csak vélelmezhetően lehet gyengébb-erősebb valami, azt hiszem pont erre utaltam, hogy nem érdemes ezt még előre bekiabálni a világba...
sok volt a sack, de a yardveszteség nem volt ilyen jó az FF kiharcolása ligautolsó 4 csapata között volt, szerelés is gyengus volt; ha egy falat csak a sackek alapján kell megítélni, akkor tényleg jó volt, de nem gondolnám, hogy csak az számítana; persze wide9, meg mindenféle, de...sapka
PAssrushról volt szó , és összeségében jól teljesített a DL tavaly , és azért lett jobb a DL mert mélyítettük depth-t ami minden szempontból jó dolog , Brandon Graham is nagyon jó fromában van , ami így összeségében bizakodásra ad okot.Petikievak01
nem szeretnék hazabeszélni (sem trollkodni), de az AFC North csapatok azért bárkit megfingatnak ha D-ről (főleg Passrush) van szó. Bengals, Steelers, Ravens..azért egyiknél sem jobb - szerintem - az Eagles DL vagy épp a D. (határozottan a tavalyi év alapján, no offense)Amadeus91
😀 PEdig eléggé hazabeszélsz , az igaz hogy a Defense tényleg jobb volt mint az eagelsé , összességében , de az Eagels DL-k a felsoroltak közül talán egyedül a Ravens vette fel a versenyt.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
az eagles passrushnak most is liga első feelingje vanPetikievak01
ismerős ez a dream team duma tavalyról, láttam micsoda dream season volt 😊😊
hagyjuk eztsapka
Tavaly is nekünk volt a legtöbb sackünk az alapszakaszban , és idén csak erősebb lett a falunk , ha valami pozitívumot lehetett mondani tavaly az eagels-ről az a DL volt. Ami nagyon jó azt el kell ismerni ..Petikievak01
de mitől lett erősebb, pár ki nem próbált rookietól?
attól csak vélelmezhetően lehet gyengébb-erősebb valami, azt hiszem pont erre utaltam, hogy nem érdemes ezt még előre bekiabálni a világba...
sok volt a sack, de a yardveszteség nem volt ilyen jó az FF kiharcolása ligautolsó 4 csapata között volt, szerelés is gyengus volt; ha egy falat csak a sackek alapján kell megítélni, akkor tényleg jó volt, de nem gondolnám, hogy csak az számítana; persze wide9, meg mindenféle, de...sapka
PAssrushról volt szó , és összeségében jól teljesített a DL tavaly , és azért lett jobb a DL mert mélyítettük depth-t ami minden szempontból jó dolog , Brandon Graham is nagyon jó fromában van , ami így összeségében bizakodásra ad okot.Petikievak01
nem szeretnék hazabeszélni (sem trollkodni), de az AFC North csapatok azért bárkit megfingatnak ha D-ről (főleg Passrush) van szó. Bengals, Steelers, Ravens..azért egyiknél sem jobb - szerintem - az Eagles DL vagy épp a D. (határozottan a tavalyi év alapján, no offense)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat


Hátha kell valakinek egy ilyen...
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
az eagles passrushnak most is liga első feelingje vanPetikievak01
ismerős ez a dream team duma tavalyról, láttam micsoda dream season volt 😊😊
hagyjuk eztsapka
Tavaly is nekünk volt a legtöbb sackünk az alapszakaszban , és idén csak erősebb lett a falunk , ha valami pozitívumot lehetett mondani tavaly az eagels-ről az a DL volt. Ami nagyon jó azt el kell ismerni ..Petikievak01
de mitől lett erősebb, pár ki nem próbált rookietól?
attól csak vélelmezhetően lehet gyengébb-erősebb valami, azt hiszem pont erre utaltam, hogy nem érdemes ezt még előre bekiabálni a világba...
sok volt a sack, de a yardveszteség nem volt ilyen jó az FF kiharcolása ligautolsó 4 csapata között volt, szerelés is gyengus volt; ha egy falat csak a sackek alapján kell megítélni, akkor tényleg jó volt, de nem gondolnám, hogy csak az számítana; persze wide9, meg mindenféle, de...sapka
PAssrushról volt szó , és összeségében jól teljesített a DL tavaly , és azért lett jobb a DL mert mélyítettük depth-t ami minden szempontból jó dolog , Brandon Graham is nagyon jó fromában van , ami így összeségében bizakodásra ad okot.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
az eagles passrushnak most is liga első feelingje vanPetikievak01
ismerős ez a dream team duma tavalyról, láttam micsoda dream season volt 😊😊
hagyjuk eztsapka
Tavaly is nekünk volt a legtöbb sackünk az alapszakaszban , és idén csak erősebb lett a falunk , ha valami pozitívumot lehetett mondani tavaly az eagels-ről az a DL volt. Ami nagyon jó azt el kell ismerni ..Petikievak01
de mitől lett erősebb, pár ki nem próbált rookietól?
attól csak vélelmezhetően lehet gyengébb-erősebb valami, azt hiszem pont erre utaltam, hogy nem érdemes ezt még előre bekiabálni a világba...
sok volt a sack, de a yardveszteség nem volt ilyen jó az FF kiharcolása ligautolsó 4 csapata között volt, szerelés is gyengus volt; ha egy falat csak a sackek alapján kell megítélni, akkor tényleg jó volt, de nem gondolnám, hogy csak az számítana; persze wide9, meg mindenféle, de...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
az eagles passrushnak most is liga első feelingje vanPetikievak01
ismerős ez a dream team duma tavalyról, láttam micsoda dream season volt 😊😊
hagyjuk eztsapka
Tavaly is nekünk volt a legtöbb sackünk az alapszakaszban , és idén csak erősebb lett a falunk , ha valami pozitívumot lehetett mondani tavaly az eagels-ről az a DL volt. Ami nagyon jó azt el kell ismerni ..

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
apeszos: azért vegyél levegőt, mert bár nem épp a kedvencem Gano, de eddig amit olvastam a kicker competitionről, sajnos nagyon forma-forma a produkciójuk...nexion218
Hát ez az. Amíg nem kell meccset játszani, addig Gano nagyon jó tud lenni. Amint pályára kell lépni meccsen, már vége is van. Nekünk mindíg TD-re kellett menni, mert a field goal sosem volt biztos. Először dühöngött az emberfia, utóbb már csak reménytelenül legyintett. Olyan kicker kellene, aki nem csak a camp-ben tud teljesíteni....
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
apeszos: azért vegyél levegőt, mert bár nem épp a kedvencem Gano, de eddig amit olvastam a kicker competitionről, sajnos nagyon forma-forma a produkciójuk...
Sapka: ez a dream team szöveg nagyon "ütött"!! 😀 amúgy köszi, nézegettem én a topikot, csak eddig még nem ösztökélt írásra az új dizájn, meg hát olyan csendes-rendes csapat kezdünk lenni, hogy alig van min "csámcsogni"... 😛
A fal miatt meg nem aggódok, amíg nem látom őket játszani, részben azért, amit Sapka is írt, hogy az év végi cseresor annyira nem volt fos és Griffin sebességével egy erős közepes fal is elég lehet, illetve ha jól tudom a ZB-nek egyik előnye, hogy a gyengébb képességű játékosok is könnyebben nyújtanak jó eredményt benne, tehát ha emberre van szükség egy nagyobb és olcsóbb kalapból tudunk válogatni. Ezzel együt a csapat gyenge pontjának a falat tartom változatlanul.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
az eagles passrushnak most is liga első feelingje vanPetikievak01
ismerős ez a dream team duma tavalyról, láttam micsoda dream season volt 😊😊
hagyjuk ezt

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért RGIII jól meg lessz tépve , az eagels passrushnak most is liga első feelingje van , és a giants is hozzni fogja magát , én személyszerint demarcus ware-től is megijednék. Ilyen szempontból a legerősebb divizió vagyunk szerintem , sok a jó passrusher.Petikievak01
Még jó hogy Williams nem olyan ijedős..
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Azért RGIII jól meg lessz tépve , az eagels passrushnak most is liga első feelingje van , és a giants is hozzni fogja magát , én személyszerint demarcus ware-től is megijednék. Ilyen szempontból a legerősebb divizió vagyunk szerintem , sok a jó passrusher.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha nem lett volna a cap bünti, lett volna rutinos tackle és guard is. Viszont akkor Smith és Hurt marad ki. Nekem jobban tetszik a két fiatal.

Amúgy egy hírt várok lélegzetvisszafojtva... Gano reptetését. Doughtyban már nem is reménykedem..
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nem lepődnék meg ha 1-2 játékost beáldoznátok egy rutinos tackleért.Shawn84
mégis kiért?😊

az a baj, hogy én nem lepődök meg ha a tavalyi év végi falat kapom vissza, te viszont azt gondolod, hogy ez papíron gyenge. Szerencsére nem a papír játszik, mert akkor pl. tavaly simán a Gb nyert volna 😊, passprotban nem volt rossz a Smith-Hurt-Monty-Chester-Polumbus fal, runblockban gyengébbek voltak, de
1, visszjön TW
2, Hurt nem csak beszálló lesz, hanem ha elnyeri a pozíciót, akkor az jelenteni is fog valamit
3, lesz rendes deklarált RT, aki valószínűleg nem Brown, és remélem Smith
olyat tudnak hozni mint tavaly, és nekem ez elég! a többi csak Griffinen a futókon és a playhíváson múlik

apeszos, szép ez a siged!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gondolom Lichtensteiger-re gondolt Shawn, de ő bal oldali guard volt. Brown mellett Chester a guard.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Csere a láthatáron?Shawn84
milyen csere?sapka
OL-be ezek szerint nem ártana egy használható embert hozni.Shawn84
szerintem van már oda ember
sőt ezt írtam legutóbb: RT - Willie Smith/Lee/Compton/Polumbus+Moll
ha részletesen leírod, melyikük miért nem használható (van akinél nem lesz nehéz), akkor visszavonom, hogy van használható
de addig elég nehéz értelmezni ezt a hsz-t részedrőlsapka
Csak Brown miatt gondoltam. Mivel ha jól sejtem őt szánták kezdőnek, akkor egy nagyon fontos játékos esett ki, és ha jól tudom nem ő az első. Smitht még lehet minőségi játékosnak nevezni de a többiek csak legfeljebb backup szintek, vagy az se. Még talán Polombus lesz használhatóbb. RGIII elé viszont baszott jó falat kell építeni, különben szét lesz törve. A Giants meg a mi védő falunk ellen komoly gondjaitok lesznek. Amit csak azért sajnálok mert RGIII továbbra is nagy kedvencem.Shawn84
jó kérdés kit szánnak-szántak kezdőnek oda, számomra az is kérdés, hogy engedhették Brownt ennyit játszani, mert nagyon rossz volt,és Locklear sem volt jó utána, szóval azaz oldal tavaly nem volt megoldva (azt hiszem pont ezzel kísérleteztek is, végülis megtehették, ha Griffinre készültek), ami történt, hogy mindkét tavalyi RT, aki látott ott snappet elment, még jó!, de ez egy elég nyílt sisakos küzdelem a TC-ben, hamarosan preseason és kiderül az igazság, konkrétan ötletem sincs mi lesz a realitás, Lee sem egy nagyon rossz játékos, tavaly a Bucksban nem volt rossz, és kitudja lehet Compton hatalmasat robbant; már láttam ilyet.
de egyelőre ezt a szét lesz törte verziót nem igazán tudom elfogadni, azért mentek fel RGII-ért, mert nagyon kedvelik a mobilitását+ehhez mutatott dobásait, akármilyen lesz is fal, erre bőven fognak építeni, és nagyon gyors! A fal jobb oldala problémás, lehetne ott egy közepes tackle, ha lenne egy igazán jó RG mellette (pl. Randy Thomas szintű), egyébként az a baylori fal a ligák erősségét figyelembe véve, gyengébbnek tűnt összességében.
Giantsot tavaly oda-vissza vertük, miattuk nem aggódok 😊

szerk.: aláhúzott résznél mire gondoltál?sapka
Mintha valaki még lesérült volna a falban arra emlékeztem. De lehet, hogy keverem valamivel. Az összetörve dolgot azért mondtam, mert pl nálunk rohadtul menni fog a pass-rush, idén meg Kendricks azért is lett draftolva mert baromi gyors, és sackelni is odaér. Na meg Trent Cole se éppen lassú, Graham is most állítólag baromi gyors. Giants fal talán nem ennyire mozgékony, de azért Shanahan helyében baromira aggódnék, hogy ne csapják le Griffint. Nálunk Vick is mozgékony, aztán mégis leütik elég gyakran. Tehát hogy az elejére visszatérjek, nem lepődnék meg ha 1-2 játékost beáldoznátok egy rutinos tackleért.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Csere a láthatáron?Shawn84
milyen csere?sapka
OL-be ezek szerint nem ártana egy használható embert hozni.Shawn84
szerintem van már oda ember
sőt ezt írtam legutóbb: RT - Willie Smith/Lee/Compton/Polumbus+Moll
ha részletesen leírod, melyikük miért nem használható (van akinél nem lesz nehéz), akkor visszavonom, hogy van használható
de addig elég nehéz értelmezni ezt a hsz-t részedrőlsapka
Csak Brown miatt gondoltam. Mivel ha jól sejtem őt szánták kezdőnek, akkor egy nagyon fontos játékos esett ki, és ha jól tudom nem ő az első. Smitht még lehet minőségi játékosnak nevezni de a többiek csak legfeljebb backup szintek, vagy az se. Még talán Polombus lesz használhatóbb. RGIII elé viszont baszott jó falat kell építeni, különben szét lesz törve. A Giants meg a mi védő falunk ellen komoly gondjaitok lesznek. Amit csak azért sajnálok mert RGIII továbbra is nagy kedvencem.Shawn84
jó kérdés kit szánnak-szántak kezdőnek oda, számomra az is kérdés, hogy engedhették Brownt ennyit játszani, mert nagyon rossz volt,és Locklear sem volt jó utána, szóval azaz oldal tavaly nem volt megoldva (azt hiszem pont ezzel kísérleteztek is, végülis megtehették, ha Griffinre készültek), ami történt, hogy mindkét tavalyi RT, aki látott ott snappet elment, még jó!, de ez egy elég nyílt sisakos küzdelem a TC-ben, hamarosan preseason és kiderül az igazság, konkrétan ötletem sincs mi lesz a realitás, Lee sem egy nagyon rossz játékos, tavaly a Bucksban nem volt rossz, és kitudja lehet Compton hatalmasat robbant; már láttam ilyet.
de egyelőre ezt a szét lesz törte verziót nem igazán tudom elfogadni, azért mentek fel RGII-ért, mert nagyon kedvelik a mobilitását+ehhez mutatott dobásait, akármilyen lesz is fal, erre bőven fognak építeni, és nagyon gyors! A fal jobb oldala problémás, lehetne ott egy közepes tackle, ha lenne egy igazán jó RG mellette (pl. Randy Thomas szintű), egyébként az a baylori fal a ligák erősségét figyelembe véve, gyengébbnek tűnt összességében.
Giantsot tavaly oda-vissza vertük, miattuk nem aggódok 😊

szerk.: aláhúzott résznél mire gondoltál?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Csere a láthatáron?Shawn84
milyen csere?sapka
OL-be ezek szerint nem ártana egy használható embert hozni.Shawn84
szerintem van már oda ember
sőt ezt írtam legutóbb: RT - Willie Smith/Lee/Compton/Polumbus+Moll
ha részletesen leírod, melyikük miért nem használható (van akinél nem lesz nehéz), akkor visszavonom, hogy van használható
de addig elég nehéz értelmezni ezt a hsz-t részedrőlsapka
Csak Brown miatt gondoltam. Mivel ha jól sejtem őt szánták kezdőnek, akkor egy nagyon fontos játékos esett ki, és ha jól tudom nem ő az első. Smitht még lehet minőségi játékosnak nevezni de a többiek csak legfeljebb backup szintek, vagy az se. Még talán Polombus lesz használhatóbb. RGIII elé viszont baszott jó falat kell építeni, különben szét lesz törve. A Giants meg a mi védő falunk ellen komoly gondjaitok lesznek. Amit csak azért sajnálok mert RGIII továbbra is nagy kedvencem.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Csere a láthatáron?Shawn84
milyen csere?sapka
OL-be ezek szerint nem ártana egy használható embert hozni.Shawn84
szerintem van már oda ember
sőt ezt írtam legutóbb: RT - Willie Smith/Lee/Compton/Polumbus+Moll
ha részletesen leírod, melyikük miért nem használható (van akinél nem lesz nehéz), akkor visszavonom, hogy van használható
de addig elég nehéz értelmezni ezt a hsz-t részedről

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Csere a láthatáron?Shawn84
milyen csere?sapka
OL-be ezek szerint nem ártana egy használható embert hozni.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Csere a láthatáron?Shawn84
milyen csere?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Csere a láthatáron?
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
aláírt hozzánk bizonyos Tony Moll. OT-t játszik, 28 éves, a GB draftolta 2006 5. körében. És ezennel Brown sztem végleg kuka, ami jó is meg nem is. Jó, mert végre rendes kezdő után kell nézni és nem szivatjuk magunkat azzal, hogy van egy Pro Bowl tackle-ünk, csak éppen mindig sérült és így állandóan cserék vannaka pályán. Viszont szopás, mert az egyébként is gyenge pontnak számító falba megint új embert kell betanítani. nexion218
Moll-lal semennyire nem vagyunk előrébb..., remek run-blocker volt annó és RG-t is játszott a nyaksérülése előtt (utána rásérült megint), és volt egy évet Baltimoreban, majd megsérült, utána jaguar és charger is volt pár napig, ha megéri az első szűkítést az remek teljesítmény lenne tőle

Brown tavaly is már kuka volt, csak nem mertek bedobni helyette mást, (gondolom nem véletlen), kíváncsi leszek mi lesz Willievel, egész jó LT volt, TW eltiltása okán, érdekel át tud e menni a másik oldalra, vagy ott tartják biztos cserének (TW még nem fejezett be teljesen egy szezont se...)

üdv újra a fedélzeten, merre jártál?😛😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
aláírt hozzánk bizonyos Tony Moll. OT-t játszik, 28 éves, a GB draftolta 2006 5. körében. És ezennel Brown sztem végleg kuka, ami jó is meg nem is. Jó, mert végre rendes kezdő után kell nézni és nem szivatjuk magunkat azzal, hogy van egy Pro Bowl tackle-ünk, csak éppen mindig sérült és így állandóan cserék vannaka pályán. Viszont szopás, mert az egyébként is gyenge pontnak számító falba megint új embert kell betanítani.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson