NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A pletykák szerint Tim pont úgy lesz egészséges mint Brown. Az amcsi blogokban -egy két kivételtől eltekintve- a Royster-Helu-Morris triót jósolják 53-ba.

Helu Achilles íngyulladás, Neild térdsérülés miatt nem edz ma.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A Redskins aláírt Chris Campbell-el, a Packers OL játékosával.apeszos
végülis csak 25 éves (ahogy nézem), lehet szerencsénk lesz vele

ha elküldik Hightowert kell hozni valaki hasonlót helyette, nem tudom, de ez nehézkesnek tűnik, cserét tudnék még elgondolni, de ha nem játékos-játékos alku lenne, akkor tul.képpen nincs más érték...
szóval nehézkes lenne nélküle, ha van esély, hogy felépül

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Redskins aláírt Chris Campbell-el, a Packers OL játékosával. Valószínűleg az OT hiány miatt.. 😀 A hely felszabadítására elküldték Darius Hanks WR-t.

Amúgy lehet hogy meglepi lesz, és Hightower repülni fog...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Köszi nex, most néztem csak a pm-et...
Shawnnak is köszönöm, most onnan szedtem le, mert kicsit bealudtam. Még fel kell vennem a ritmust. Annak idején, nekem Höri segített, így én innen szoktam leszedni őket.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Megsajnáltalak titeket 😀
Töltsétek innen a meccset. Ez ingyen meg HD-ban van.  sport-video.org.ua/WRBB090812.html
De azért 1-2 napig maradjatok seedelni hogy az oldal is maradhasson, és tudjunk még tölteni a szezonban.Shawn84
köszi!😉 bár én már terjesztettem a linket vmelyik nap pm-ben, mert nem tudtam, mennyire illik ilyesmit "nyilvánosan" megtenni... nexion218
Illik vagy nem illik, nem írok kismillió PM-et. 😊Úgyis 1-2 napon belül elévül a hsz. Így viszont legalább többen felismerik hogy TYT-n kívül is van hely ahonnan lehet meccset beszerezni. Meg ha a linkeket az oldal ruszki tulaja többször is kitette Facebookra, akkor a bowl.hu nem számít olyan nagy nyilvánosságnak 😊
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Megsajnáltalak titeket 😀
Töltsétek innen a meccset. Ez ingyen meg HD-ban van.  sport-video.org.ua/WRBB090812.html
De azért 1-2 napig maradjatok seedelni hogy az oldal is maradhasson, és tudjunk még tölteni a szezonban.Shawn84
köszi!😉 bár én már terjesztettem a linket vmelyik nap pm-ben, mert nem tudtam, mennyire illik ilyesmit "nyilvánosan" megtenni...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Megsajnáltalak titeket 😀
Töltsétek innen a meccset. Ez ingyen meg HD-ban van.  sport-video.org.ua/WRBB090812.html
De azért 1-2 napig maradjatok seedelni hogy az oldal is maradhasson, és tudjunk még tölteni a szezonban.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
megtalálták 😀😀
Redskins DE Kentwan Balmer has been located by the team.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
LT, Jordan Black/ LG, Josh LeRibeus/ C, Will Montgomery/ RG, Adam Gettis/ RT, Tyler Polumbus.apeszos
erre a sorra nehéz mit mondani...
azt sem értem hol van James Lee, tavaly a Bucksban volt 3.tackle, nem csere-csere meg rookie...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A kezdő O Line egyedül Montgomery. Hurt is lesérült. A pre meccs utáni edzéseken csak Monty volt jelen, elvileg sérült Williams, Hurt, Lichtensteiger, Chester, és ugye Brown. Smith-ről továbbra sincs hír, de edzésen sem volt. A szombati edzésen így állt fel a "kezdő" fal: LT, Jordan Black/ LG, Josh LeRibeus/ C, Will Montgomery/ RG, Adam Gettis/ RT, Tyler Polumbus.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért alakul az a nagy szar..
Trent Williams injures foot on TD
Állítólag nem komoly, na de mégis... A két szélső OT nélkül tényleg szarban lesz RGIII. Jó lesz ha rágyúrunk a csere O Line-ra...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nekem eszembe jutott valami, hogy Crawfordnak meglehet a roster helye, szedett egy interceptiont és puntreturnerként is jól mozgott

apeszos; ezzel a hosszal semmi gond nem volt...sapka
Igen, tényleg... És nekem is eszembe jutott valami: sürgősen utána kellene nézni egy csere centernek, mert Cook katasztrófa. Nem tudom Garner játszott-e, a jövő héten majd jobban odafigyelek. Ha Monty lesérülne akkor lennénk igazán nagy szarban...

Ja, és most sajnálom igazán Minnifield-et...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nekem eszembe jutott valami, hogy Crawfordnak meglehet a roster helye, szedett egy interceptiont és puntreturnerként is jól mozgott

apeszos; ezzel a hosszal semmi gond nem volt...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát a TYT engem sem szeret... 😀
Szerintem pedig:
Bár ebből a pár snapből nem lehet megállapítani, de úgy gondolom Griffin megfelelő választás hosszú távra. Semmi különöset nem csinált, mindössze annyit amennyit egy kezdő irányítónak kell. Nem próbált bravúroskodni, nyugodtan, és ' magasan' állt a zsebben, kereste és meg is találta a másodlagos célpontot, ha kellett. Az hogy legtöbbször shotgunból indul lehet a playhívás miatt is. Külön dícsérendő -bár az ütő megállt bennem- a fumble-nél a védekezési szándék, hogy ment a labda után, mint egy safety. Williams majdnem el is gázolta. Az tisztán látszik, hogy Garcon lesz a biztos célpontja, a legtöbbször őt kereste, bár pont a TD esetében nem ő volt az elsődleges, és Griffin jó döntést hozott. Az O fal érdekesen lett megkeverve, az első snapet sem a kezdőfal indította. A jobb oldal folyamatosan változott, Polumbus-Hurt kezdéssel, és Compton-Garner/Martinez formációval folytatva. Szerintem -bár most nem tudni mi okból, de Willie Smith nem játszott- Brown távollétében Smith helye biztosnak látszik. A bal oldalon észrevehető Williams beharangozott jó formája, bár nem Gettis mellette az álom guard. Már a meccs elejétől folyamatosan cserélgették az oldalakat és az embereket, a végén már minden falember játszott mindenhol, kivéve a centert. LeRibeus kellemes csalódás számomra, a későbbiekben, mikor Compton megragadt a bal tackle-ben, ő volt a guardja, és nagyon jól mozgott. Az utóbbi évek átka, a futás blokkolás most sem működött, így a futókat nem nagyon lehet értékelni, ezek alapján viszont Hightower starter pozíciója beton biztos. A fumble esetén szvsz Royster hibázott, nem Griffin. Alfred Morris az előzetes rossz hírek után nem is volt rossz, bár a Bills harmadik vonala ellen kellett futnia. A TE csapat elég szar estét zárt, Cooley nem gyógyult/nincs formában, és a fullback játék nagyon nem fekszik neki. Davis összesen két snapet volt fent, de az látszott, blokkolni továbbra sem tud. Paul már nem WR és még nem TE, de ahhoz képest hogy jó képességű WR volt, elég szappanos volt neki a labda. Paulsenre, Quinnre, és Relifordra szót sem kell pazarolni. Fent voltak a pályán néha. Ennyi. A WR csapatnál tisztán látszik, hogy Garcont Griffinnek hozták ide, és érzik is egymást, Garcon remek munkát végzett. Ami tavaly nyomokban volt csak fellelhető, ő pontosan és gyorsan futotta meg a routokat, elérhető volt a QB számára szinte mindíg. Hankerson a tavalyi balszerencsés éve után igazolhatja a tehetségét, és jó úton jár. Moss nem játszott, de a TC beli hírek alapján ez lesz a kezdő hármas. A többiek ugyanúgy játszottak mint tavaly, vagyis 50-50%-ban. Vagy sikerült elkapni a labdát, vagy nem. Illetve kiemelném Brandon Banks-t, mert elkeserítő volt. A mostani szabályok alapján már nincs olyan égető szükség a visszahordóra, és most kiderült, másra nem is alkalmas. Sokat volt fent a pályán, sokat ment felé a labda, de nem emlékszem sikeres elkapásra. És akkor pár szó erejéig visszatérnék a QB kérdésre. Grossman hozta a megszokott formáját, amiből természetesen semmi jó nem sült ki. Cousins nagyon lámpalázasnak látszott, de nem teljesített rosszul, a passzai kicsit pontatlanok voltak, de ez eredhet az izgalmából is, valamint abból, hogy kicsit sietnie kellett, mert a fal ami előtte játszott kicsit szellős volt már. Azt hiszem Rexy csak harmadik számú QB lesz...
A kezdő def. line a megszokott remek teljesítményt hozza. Az LB sor szintúgy, nincs kivetnivaló benne, a cseresor is kurva kemény lesz. A secondary viszont... Wilsonnak és Hallnak nem forog veszélyben a helye sajnos. Nickelben is marad Barnes, mert Cedric Griffin nyomozása a labda és ember után általában eredménytelen maradt. Illetve ha találkozott is WR-el szinte mindíg szabálytalan volt, nem az ő érdeme hogy csak keveset fújtak be. A safetyk meg hááát... Maradjunk annyiban, hogy majd kiderül. Raheem Morrisnak sokat kell még faragni rajtuk. A cserék közül a várakozásaimnak megfelelően Jarvis Jenkins nagyon állat volt, szinte mindíg duplázták, ez viszont teret adott Neild-nek, szóval ez a páros ott lesz a szeren ha kell. Most látom, kicsit hosszúra sikeredett, elnézést érte...
Azért ha még eszembe jut valami szólok... 😀 😀 😛
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan

Feltölthetné vki a Ten Yardra, nem találom még.agent T
Én már annak is tudnék örülni, ha lenne megint egy TYT account-om... 😀
nexion218
már nekem sincs😕

agent T: a támadófaltól eltekintve szerintem nagyon bíztató volt; tetszettsapka
Nekem is olyan ,mint ha nem lenne, pl nem működik a keresőfunkció.

Milyen volt Cousins??? Ha jól láttam, kilenc per huszonvalamennyi??

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka

Feltölthetné vki a Ten Yardra, nem találom még.agent T
Én már annak is tudnék örülni, ha lenne megint egy TYT account-om... 😀
nexion218
már nekem sincs😕

agent T: a támadófaltól eltekintve szerintem nagyon bíztató volt; tetszett

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan

Feltölthetné vki a Ten Yardra, nem találom még.agent T
Én már annak is tudnék örülni, ha lenne megint egy TYT account-om... 😀

Most nézem a highlights-ot... A TD-nél zseniális volt, ahogy Trent 2 embert egyszerre takarított el Garcon elől!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 www.redskins.com/media-gallery/videos/Redskins-vs-Bills-Highlights/f349627a-b1e1-4903-b9c2-0db2b2130ba3
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Szerettem volna többet megtudni az új QB-nkkal kapcs, de nem sikerült. 4/6, 70yds, 1 TD, 145.8 QB rating - ennyi.
Lehetett volna tovább pályán. Cousins jobb volt, mint reméltem.
Nektek tetszett úgy összesítve az egész?
Feltölthetné vki a Ten Yardra, nem találom még.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én alszom rá egyet.. 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
szeretnék bíztatni mindenkit, hogy irogasson a PS meccsről hátha észrevett pár dolog amit más nem, másokat figyelt stb.
na meg azt hiszem nálam vannak már gondok...
és 4. negyed végét kihagytam😛

ami az első csapat vs első csapatból kitűnt, hogy a támadófal nem tudott utat nyírni a bivaly Bills falon át, de egyrészt nem Gettis fog kezdeni, másrészt lehet Polumbus sem, de passprotban jó volt a fal, vagy nem akartak passrusholni rendesen...
Garcon szerintem nagyon szépen játszott, sok jó pontos routetal és kapta is Griffintől a rutinlabdákat, Hankerson 1 elkapás erejéig volt fenn, Mossra nem emlékszem; Morgan a második csapatoknál sokat villogott,Banks nagyon rossz volt,gyors volt de folyamat elnyomták
ami még feltűnt hogy Paul sokszor indult WR-ből
Cooley elég rossz volt, nem is neki való az FB...
Griffin is jó volt, nem tetszett, hogy ilyen sokszor indult shotgunból, és az a fumble is elég szerencsétlenség volt, dobásai szépek voltak, nem derült ki hogy kezeli a nyomást, center alól nem volt olyan magabiztos
GRossman nagyon rossz napot fogott ki..., Cousins nem volt rossz, de nagyon is project
futóknál, hogy ki lesz a kezdő nagyon-nagy rejtély, komoly helyek nem igazán voltak senkinek, szóval mindenki egyforma volt, innen nehéz ezt eldönteni
fal; kezdőről jót nem nagyon tudok írni, de LeRibeus és Compton LG-LT-ben egész jó volt, és sokat játszottak
de ki az a Black RT? hol van Smith? hol van Lee?

védelem: volt két drive, amin bltizel sackel nyomással abszolút domináltak, de amikor Fitz beváltott no huddlera (és még nem is volt uptempo sem!!!), akkor a secondaryt és az Lb-ket szétszedték, elég könnyen.
aki tetszett, az Jenkins a második vonal ellen, ahhoz képest hogy RDE volt folyamat kettőzték, Bakert elzavarnám a fenébe
Neild a harmadik vonalat dominálta, mintha fogyott volna, és nose-end tweener lenne inkább
Kehl az LB-k közül sokat szerelt, de elejtett egy intet..., Barnes is...
secondariról nehéz írni Thigpen fogalmatlanul össze-vissza hajigált, és Young meg inkább futott.

Összességében a Billsnél szerintem erősebben vakarózhatnak mi lesz a szezonban. Várom a következő PS meccset.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
úgy látom a hivatalos redskins oldalon is adják streamen
hurrá
üdv az újaknak😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szevasztok
HTTRagent T
Na végre! Éppen délután hiányoltalak.. Szia szia.
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Szevasztok
HTTR

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊