NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Shanahan szerint visszatérünk a hagyományos módszerhez, és max. egy félidőt játszanak a kezdők a preseason meccsein. Davis teljesen fel van spannolva, hetente ad vizeletmintát és terapeutához jár. Kentwan Balmer lelépett a térképről, senki sem tud róla semmit. Legalábbis hivatalosan. Asszem tavaly is volt egy ilyen emberke nálunk, egy RB, de a nevét nem tudom....
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
állítólag Cooley olyan formában van, hogy nemigen várható rosterre

+ a beatwriterek nem tudják eldönteni, hogy Williams vagy Davis jelenleg a legjobb a campben

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Brown szerződésétől hogy lehetne szabadulni? apeszos
itt a válasz: (nem a pittsburghi wr😊
Brown was signed to a head-scratching five-year, $27.5 million contract last July. He counts $4.553 million against the 2012 cap (even if he lands on injured reserve), but that number can be reduced to $1.1 million if he's released.
ha kivágják spórolnak 3 milliót, remélem megteszik

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Griffinnek mindig is nagyon nagy baja volt, hogy nem érzi a nyomást, így sok-sok elkerülhető sacket szed be. Gondolom most is ez a fő probléma.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Skins RT Jammal Brown's injury not serious. No surgery. Rest and rehab. No exact return date scheduled but not season threatening empty taxi
itt a folytatása:
Redskins coach Mike Shanahan revealed Wednesday that RT Jammal Brown is battling pain in both of his hips.
It's not just the surgically repaired one. Brown won't need surgery, but Rich Campbell of the Washington Times characterized him as "out indefinitely." The Redskins likely aren't going to be able to count on Brown to start the season.

és kifejtették ezt a would be sack témát, úgy volt ahogy kb, belőttem, Griffin egyelőre túl hosszan tartja a labdát...

Young egy-két hétig regenerálódik

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Skins RT Jammal Brown's injury not serious. No surgery. Rest and rehab. No exact return date scheduled but not season threatening empty taxi
Smith ideje eljött. Brown szerződésétől hogy lehetne szabadulni?
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Skins RT Jammal Brown's injury not serious. No surgery. Rest and rehab. No exact return date scheduled but not season threatening


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Tavaly Riley volt a 3. ILB mégis elég sokat fent volt. Lassan az öregnek is kevesebbet kellene pályán lenni... Young üveg, Morrisnak meg meg kellene mutatni azt a tojás alakú izét, és simán kiszorítja. Hacsak nem sérül le ő is. Lassan el kellene gondolkodnia Sellersnek a visszatérésen. Az O fal meg szétesik? Lassan a tavalyi cseresor fog kezdeni...apeszos
Riley a 10. héttől kezdő volt, na meg mert McIntosh elég rossz volt, és sokat rotálták..., de itt van még Bryan Kehl ILB-nek, de arra már nem emlékszek miért volt a Giantsből kirakva annó, szóval lesz itt is camp battle
Young tényleg egy üveg, csak a helyet foglalja így...

Én eddig sem számoltam Koryval, nem is kedvelem, Hurt nem volt rossz, szerzett kis rutint, ugyanazt tudja hozni mint tavaly az úgy kb. jó; persze továbbra is egy fos az interior fal, de lehetnek jobbak, nem zárnám azért ki; legalább van egy elég jó center, már csak két jó guard kell a régiek helyett 😊, odadobtam volna Nicksnek a nagy lóvét, kár ezért a cap-penaltyért
a jobb tackle még kiadó

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tavaly Riley volt a 3. ILB mégis elég sokat fent volt. Lassan az öregnek is kevesebbet kellene pályán lenni... Young üveg, Morrisnak meg meg kellene mutatni azt a tojás alakú izét, és simán kiszorítja. Hacsak nem sérül le ő is. Lassan el kellene gondolkodnia Sellersnek a visszatérésen. Az O fal meg szétesik? Lassan a tavalyi cseresor fog kezdeni...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Jonathan Goff ACL szakadás.shawnka
De fasza. Hát akkor Robinson mély víz.apeszos
3. számú ILB lesz, ez nem annyira mélyvíz

Redskins sixth-round pick Alfred Morris will handle fullback duties after starter Darrel Young left Monday's practice early with a hamstring injury.
Morris struggled at tailback during OTAs, but can help his chances of making the 53-man roster if he can help out at fullback.

Tanard Jacksont leszedték a PUP listáról

Lichtensteiger underwent a clean-up procedure on his troublesome right knee Monday, but is expected to be ready for Week 1.
Color us skeptical. Lichtensteiger absolutely shredded his knee last season, tearing his ACL and MCL while suffering meniscus damage. Coach Mike Shanahan claimed his MRI revealed no ACL or MCL damage, however. Regardless, Lichtensteiger is now in real danger of missing Week 1.

3 rossz hír 1 közepesen jó:
Goff ACl
Darrel Young harmstring
Lichtensteiger jó ég tudja megint mi, de hogy nem egészséges az 100
Jackson le lett véve a PUP-ról, de nem véletlen lett odatéve... (biztos meggyógyult 3 nap alatt)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jonathan Goff ACL szakadás.shawnka
De fasza. Hát akkor Robinson mély víz.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
Jonathan Goff ACL szakadás.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
én úgy értelmezem,
pozitívum, hogy nagyon erős és pontos a mélységi labdája, és nagyon gyors (futva)
a hibái, ha balra mozog ki a zsebből/balra bootleg/csak szimplán balra fut, akkor elég pontatlan (elméletileg ha balra fut a jobbkezes QB kevesebb ideje van beleállni a dobásba, esetleg hátsó lábról, vagy rossz testhelyzetből kell dobnia, ez profiknál is szokott gondot okozni), az az igazi kérdés mennyire pontatlan, és hogy néz ki az egész, mert a mértéket nem lehet ebből belőni, szóval ez lehet kis hiba is és komolyabb gond is, de legalább be tudjuk lőni valamennyire a hibáit

taken too many would-be sacks, ezt nekem is gondot okoz értelmezni mire gondol, vagy arra hogy sokat vár a zsebben vagy túl sokat vállal lábon, esetleg minden együtt 😀, de jobban kell vigyáznia a sackekre

underneath with some of his ball placement, ezt passzolom mire gondol, talán a snappel van valami apróbb problémasapka
Szerintem itt arról van szó, ha lehetne kontaktolni az irányítót, akkor sack lett volna, de mivel vigyáznak rá, így a védő nem baszta földre

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
én úgy értelmezem,
pozitívum, hogy nagyon erős és pontos a mélységi labdája, és nagyon gyors (futva)
a hibái, ha balra mozog ki a zsebből/balra bootleg/csak szimplán balra fut, akkor elég pontatlan (elméletileg ha balra fut a jobbkezes QB kevesebb ideje van beleállni a dobásba, esetleg hátsó lábról, vagy rossz testhelyzetből kell dobnia, ez profiknál is szokott gondot okozni), az az igazi kérdés mennyire pontatlan, és hogy néz ki az egész, mert a mértéket nem lehet ebből belőni, szóval ez lehet kis hiba is és komolyabb gond is, de legalább be tudjuk lőni valamennyire a hibáit

taken too many would-be sacks, ezt nekem is gondot okoz értelmezni mire gondol, vagy arra hogy sokat vár a zsebben vagy túl sokat vállal lábon, esetleg minden együtt 😀, de jobban kell vigyáznia a sackekre

underneath with some of his ball placement, ezt passzolom mire gondol, talán a snappel van valami apróbb probléma

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
According to ESPN 980 Washington's Chris Russell, Robert Griffin III has had an "up and down" beginning to training camp.
The second overall pick has reportedly made a number of "rocket throws" to Pierre Garcon and impressed with "tremendous bursts of speed" while not throwing a single interception in practice. Griffin has also displayed inaccuracy on the run when rolling to his left, however, and taken too many would-be sacks. Russell says RG3 has also struggled "underneath with some of his ball placement." We'll get a better idea of Griffin's progress in preseason games.

a hibák érdekesebbek 😊

és: Trent Williams entered training camp "in the best shape they've ever seen."sapka
Segíts, hogy jól értelmezzem... Az a gond, hogy amikor futást imitálnak rosszul fordul ki balra, vagy rosszul időzítve, esetleg lassan? És így sok lesz rajta a sack? Williamstől meg lassan el is lehet várni így harmadik évében, hogy villantson valamit.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
According to ESPN 980 Washington's Chris Russell, Robert Griffin III has had an "up and down" beginning to training camp.
The second overall pick has reportedly made a number of "rocket throws" to Pierre Garcon and impressed with "tremendous bursts of speed" while not throwing a single interception in practice. Griffin has also displayed inaccuracy on the run when rolling to his left, however, and taken too many would-be sacks. Russell says RG3 has also struggled "underneath with some of his ball placement." We'll get a better idea of Griffin's progress in preseason games.

a hibák érdekesebbek 😊

és: Trent Williams entered training camp "in the best shape they've ever seen."

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Azt tudom, hogy lesznek gondok. 😀Shawn84
hasonló jókat kívánok 😛sapka
Ez csak természetes 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Azt tudom, hogy lesznek gondok. 😀Shawn84
hasonló jókat kívánok 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Ezt a palymaker témát asszem eléggé kibeszéltétek már. Mondjatok valamit az OL-ről.Shawn84
értettem!

2 véleményes poszt van a falban, az LG (hogy Kory mennyire egészséges)+ az RT amely teljesen nyílt, és mivel most van a TC nehéz bármi konkrétat mondani, amíg folyik.
elmondhatom ki meccsel:
LG - Lichtsteiger/Hurt/LeRibeus/Gettis/Polumbus
RT - Willie Smith/Lee/Compton/Polumbus/Hurt(de ezt csak olvastam valahol, és lol)
nem tudom mennyivel vagy beljebb, de kérdezz nyugodtan
sapka
Azt tudom, hogy lesznek gondok. 😀 Köszi az infókat.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ezt a palymaker témát asszem eléggé kibeszéltétek már. Mondjatok valamit az OL-ről.Shawn84
értettem!

2 véleményes poszt van a falban, az LG (hogy Kory mennyire egészséges)+ az RT amely teljesen nyílt, és mivel most van a TC nehéz bármi konkrétat mondani, amíg folyik.
elmondhatom ki meccsel:
LG - Lichtsteiger/Hurt/LeRibeus/Gettis/Polumbus
RT - Willie Smith/Lee/Compton/Polumbus/Hurt(de ezt csak olvastam valahol, és lol)
nem tudom mennyivel vagy beljebb, de kérdezz nyugodtan

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Ezt a palymaker témát asszem eléggé kibeszéltétek már. Mondjatok valamit az OL-ről.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A Playmakerséget nem lehet definiálni , a playmaker egy olyan játékos akiről tudja a tömeg hogy minden egyes snapnél amin fent van az veszélyes az ellenfélre nézve , mert még az utolsó pillanatban is óriási játékot tud csinálni . Ilyen például Cruz , Ed Reed ,Desean Jackson .. Csak példákat lehet mondani.Petikievak01
ok, tehát azt mondod, hogy csak szubjektívan lehet megítélni ki a playmaker. aham, de akkor hogy is lehet erről beszélni, vagy ezzel érvelni?? szerinted playmaker a felsorolt 3 név, szerintem meg van aki nem. és mivel szubjektív épp annyira igazam van mint neked 😊.

de érdemesebb advanced statokat böngészni, és nem ezt a pff-féle megmagyarázok valamit-valahogy, hanem ténylegesen nyers statisztikákat felhasználó maximum egy műveletet végzőt.
 wp.advancednflstats.com/playerstats.php?year=2011&pos=WR&season=reg
 www.advancednflstats.com/2010/08/glossary.html
kellemes böngészést

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
kristof, (kötekedés on)
definiáld a playmakerséget egészen pontosan 😛 sapka
nem tudom megfogalmazni, úgyhogy én kiszállok, úgyis vassadinak van igaza 😀kristof
Én igen: Victor Cruz 😊Asbee
tehát playmakerség=Victor Cruz?
aham, tehát aki nem Cruz az nem playmaker 😛, érdekes gondolat

közben helyreállt a világ rendje:
The Washington Times reports the Redskins do not plan "at this time" to add a veteran running back such as Ryan Grant or Cedric Benson.

és Sellers visszavonult, kicsit sajnálom, a csúcsformájában top FB voltsapka
A Playmakerséget nem lehet definiálni , a playmaker egy olyan játékos akiről tudja a tömeg hogy minden eggyes snapnél amin fent van az veszélyes az ellenfélre nézve , mert még az utolsó pillanatban is óriási játékot tud csinálni . Ilyen például Cruz , Ed Reed ,Desean Jackson .. Csak példákat lehet mondani.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
kristof, (kötekedés on)
definiáld a playmakerséget egészen pontosan 😛 sapka
nem tudom megfogalmazni, úgyhogy én kiszállok, úgyis vassadinak van igaza 😀kristof
Én igen: Victor Cruz 😊Asbee
tehát playmakerség=Victor Cruz?
aham, tehát aki nem Cruz az nem playmaker 😛, érdekes gondolat

közben helyreállt a világ rendje:
The Washington Times reports the Redskins do not plan "at this time" to add a veteran running back such as Ryan Grant or Cedric Benson.

és Sellers visszavonult, kicsit sajnálom, a csúcsformájában top FB volt

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
kristof, (kötekedés on)
definiáld a playmakerséget egészen pontosan 😛 sapka
nem tudom megfogalmazni, úgyhogy én kiszállok, úgyis vassadinak van igaza 😀kristof
Én igen: Victor Cruz 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER