NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem mondhatom, hogy kedvelném a csoport riválisokat, nekem csak egy csapat létezik. Viszont ellenszenv sincs bennem, ellenfelek, ennyi az egész. Igaz kicsit jobban izgat ha kikapunk, vagy esetleg nyerünk ellenük, de (az amerikaiakkal ellentétben) nem hinném hogy gyűlöletre adna okot akármelyik verzió.
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Én is fogom nézni a meccset , bár mindenesetre a redskinst jobban szeretem , a meccsen a 2 legérdekesebb dolog az számomra RG3 lesz és a másik oldalról a Buffalo DL-je - persze ne váljon RG3 kárára.Petikievak01
Ez még mindíg nem fér a fejembe... Eagles ÉS Redskins fan. Jujjj... Bár itt a fórumon jól elvagyunk, de azért mégis... Olyan idegenül hangzik.. 😛apeszos
Ezt én se tudom felfogni. Én a Redskinst kedvelem mint franchiset, meg hát az utóbbi években idekerült újoncok közül is sokat. Szerencsére a csoportban velük nem vagyunk olyan viszonyban mint a Cowgirlzel meg a Dzsájenccel. 😀Shawn84
Elbaszott vagyok nagyon tudom 😀 De vigasztaljon mindenkit hogy utáloma cowboyst meg a giantset is. Amugy valahogy pont ennek a 2 csapatnak tetszika legjobban a játéka .

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Én is fogom nézni a meccset , bár mindenesetre a redskinst jobban szeretem , a meccsen a 2 legérdekesebb dolog az számomra RG3 lesz és a másik oldalról a Buffalo DL-je - persze ne váljon RG3 kárára.Petikievak01
Ez még mindíg nem fér a fejembe... Eagles ÉS Redskins fan. Jujjj... Bár itt a fórumon jól elvagyunk, de azért mégis... Olyan idegenül hangzik.. 😛apeszos
Ezt én se tudom felfogni. Én a Redskinst kedvelem mint franchiset, meg hát az utóbbi években idekerült újoncok közül is sokat. Szerencsére a csoportban velük nem vagyunk olyan viszonyban mint a Cowgirlzel meg a Dzsájenccel. 😀
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én is fogom nézni a meccset , bár mindenesetre a redskinst jobban szeretem , a meccsen a 2 legérdekesebb dolog az számomra RG3 lesz és a másik oldalról a Buffalo DL-je - persze ne váljon RG3 kárára.Petikievak01
az a 2 snap, amikor találkozni fognak, nem lesz olyan húzós

apeszos, azt olvastam Jenkinsről, hogy a sérülése után elég rossz formában van, sehol sincs a tavalyi legjobb falember formától..., erre kíváncsi leszeksapka
Több lesz az két snapnél.. Jenkins sem gyógyult meg szerintem még, ezért leszek rá kíváncsi. Tavaly nagyon vártam a bemutatkozást, most ez nem lesz az igazi...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én is fogom nézni a meccset , bár mindenesetre a redskinst jobban szeretem , a meccsen a 2 legérdekesebb dolog az számomra RG3 lesz és a másik oldalról a Buffalo DL-je - persze ne váljon RG3 kárára.Petikievak01
Ez még mindíg nem fér a fejembe... Eagles ÉS Redskins fan. Jujjj... Bár itt a fórumon jól elvagyunk, de azért mégis... Olyan idegenül hangzik.. 😛
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Én is fogom nézni a meccset , bár mindenesetre a redskinst jobban szeretem , a meccsen a 2 legérdekesebb dolog az számomra RG3 lesz és a másik oldalról a Buffalo DL-je - persze ne váljon RG3 kárára.Petikievak01
az a 2 snap, amikor találkozni fognak, nem lesz olyan húzós

apeszos, azt olvastam Jenkinsről, hogy a sérülése után elég rossz formában van, sehol sincs a tavalyi legjobb falember formától..., erre kíváncsi leszek

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Chester? ez nekem új, ki fog a helyén kezdeni Gettis??😮
mennyit kapnak a kezdők?sapka
Bokaficamot szedett össze a héten. Szerintem LeRibeus...apeszos
nem olvastam roto-n
de nem hiszem hogy ő,
egyébként csak Griffint, a támadófalat, Roystert a secondaryt és Jenkinst fogom figyelni
szóval kb. semmit 😀sapka
The Redskins are without three starters on their offensive line. Left guard Kory Lichtensteiger is expected to miss the entire four-game preseason after undergoing arthroscopic knee surgery. Right guard Chris Chester suffered a sprained ankle this week and is likely to miss Thursday night’s preseason opener at Buffalo.
A falat hiába nézed.. 😀 Jenkinst én is sasolom, de amúgyis a rookie-k a lényegesek. És persze elsősorban Griffin..apeszos
Én is fogom nézni a meccset , bár mindenesetre a redskinst jobban szeretem , a meccsen a 2 legérdekesebb dolog az számomra RG3 lesz és a másik oldalról a Buffalo DL-je - persze ne váljon RG3 kárára.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Chester? ez nekem új, ki fog a helyén kezdeni Gettis??😮
mennyit kapnak a kezdők?sapka
Bokaficamot szedett össze a héten. Szerintem LeRibeus...apeszos
nem olvastam roto-n
de nem hiszem hogy ő,
egyébként csak Griffint, a támadófalat, Roystert a secondaryt és Jenkinst fogom figyelni
szóval kb. semmit 😀sapka
The Redskins are without three starters on their offensive line. Left guard Kory Lichtensteiger is expected to miss the entire four-game preseason after undergoing arthroscopic knee surgery. Right guard Chris Chester suffered a sprained ankle this week and is likely to miss Thursday night’s preseason opener at Buffalo.
A falat hiába nézed.. 😀 Jenkinst én is sasolom, de amúgyis a rookie-k a lényegesek. És persze elsősorban Griffin..
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Chester? ez nekem új, ki fog a helyén kezdeni Gettis??😮
mennyit kapnak a kezdők?sapka
Bokaficamot szedett össze a héten. Szerintem LeRibeus...apeszos
nem olvastam roto-n
de nem hiszem hogy ő,
egyébként csak Griffint, a támadófalat, Roystert a secondaryt és Jenkinst fogom figyelni
szóval kb. semmit 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Chester? ez nekem új, ki fog a helyén kezdeni Gettis??😮
mennyit kapnak a kezdők?sapka
Bokaficamot szedett össze a héten. Szerintem LeRibeus...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Chester? ez nekem új, ki fog a helyén kezdeni Gettis??😮
mennyit kapnak a kezdők?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Royster lesz a kezdő RB este. Azt még nem döntötték el, hogy Hightower játszik-e egyáltalán. Nem gyógyult még ő sem. Három kezdő esett ki a falból: Brown, Chester, Lichtensteiger. Brown nem is edzett a héten, és fingjuk sincs mikorra gyógyul meg. IR lesz ebből...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sziasztok! Én még új vagyok itt. Ma éjjel lesz a meccs?Bjoca
Szórakozol Joci? 😀 😀

Lassan a kedvenc 'ügynököm' is előkerülhetne...
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Sziasztok! Én még új vagyok itt. Ma éjjel lesz a meccs?Bjoca
hello igen 1:00

több mint 12 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Sziasztok! Én még új vagyok itt. Ma éjjel lesz a meccs?

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 www.thefirstrow.eu/watch/134668/1/watch-washington-redskins-vs-buffalo-bills.html

 www.vipbox.tv/watch/64680/1/nfl-pre-season---washington-redskins-vs-buffalo-bills-live-stream-online.html

 atdhenet.tv/48995/watch-washington-redskins-vs-buffalo-bills

 www.wiziwig.tv/broadcast.php?matchid=166386&part=sports

És aki válogatni akar:
 www.wiziwig.tv/competition.php?part=sports&discipline=americanfootball
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Van benne hiba. Pl Jammal Brown kezdőnek van írva. Meg szerintem Helu, Royster előtt van mindenképp. Illetve Keenan Robinson is szerintem előrébb lesz. Persze é n is tudom, hogy mennyire kell ezeket a korai DC-ket komolyan venni de ez érdekes dolog szerintem.Shawn84
szerintem nincs benne hiba, papírforma szerint lett összeírva,
hamarosan jön a preseason, ahol a rookiektól pontosan azt várják, hogy előrébb kerüljenek a veteránok kárára, de teljesen aktuális kép alapján rendben van. Szezonkezdetre fog változni+keretszűkítések.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Van benne hiba. Pl Jammal Brown kezdőnek van írva. Meg szerintem Helu, Royster előtt van mindenképp. Illetve Keenan Robinson is szerintem előrébb lesz. Persze é n is tudom, hogy mennyire kell ezeket a korai DC-ket komolyan venni de ez érdekes dolog szerintem.Shawn84
Brown 'elvileg' felgyógyul szeptemberre. Bár nem látom be, ha eddig nem, akkor miért pont szeptemberre lenne egészséges. Ha gyógyult, akkor vitathatatlanul ő a kezdő. Bár nem ismerjük a pillanatnyi formákat és sérüléseket, sok érdekes dolog van benne. Ha már Brown, akkor (szubjektív) de szvsz Smith jobb mint Polumbus. Williams mögött még érdekesebb a helyzet...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Van benne hiba. Pl Jammal Brown kezdőnek van írva. Meg szerintem Helu, Royster előtt van mindenképp. Illetve Keenan Robinson is szerintem előrébb lesz. Persze é n is tudom, hogy mennyire kell ezeket a korai DC-ket komolyan venni de ez érdekes dolog szerintem.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az első hivatalos depth chart 2012
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Maurice Hurt is filling in at left guard in Lichtensteiger's absence, and very well could find himself there in Week 1.

és Morgan visszatért az edzésbe

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
sztem meg a Washington a legjobb..... nexion218
Szerintem is a Redskins a legjobb csapat az NFL-ben, csak nem eredményes... 😀 😛apeszos
oda vissza vertük a tavalyi győztest...
sőt a tavaly előttit is megvertük, csak jussunk egyszer be a PO-ba😀sapka
Idő kérdése 😀 Addig meg marad a bajnokok alázása.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
sztem meg a Washington a legjobb..... nexion218
Szerintem is a Redskins a legjobb csapat az NFL-ben, csak nem eredményes... 😀 😛apeszos
oda vissza vertük a tavalyi győztest...
sőt a tavaly előttit is megvertük, csak jussunk egyszer be a PO-ba😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
sztem meg a Washington a legjobb..... nexion218
Szerintem is a Redskins a legjobb csapat az NFL-ben, csak nem eredményes... 😀 😛