NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Szerintem semmi ok sincs arra hogy ne lehessen bízni griffinben.. ez csak preseason .. A redskins 3-4 éven belül felnő az Nfc East szintjére és akkor bármi lehet már. Inkább más dolgokon kéne gondolkozni , van franchise Qb! Jah és én inkább az OL-ről gondolom hogy kiábránditóan rossz.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nem tudom, hogy lehet beágyazni szépen:
 www.csnwashington.com/pages/video?PID=Yg60xhoaWZIvzO16207b71h8yRsqqdva&awid=4765240344588515139-849

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
és;
Griffin kezdők ellen 2 meccs alapján:
9-14 (~64%), 119y (8,5y átlag), 1TD-0INT , 3 futás-17y (5,67y átlag), 1 fumble
Cousins cserék ellen 2 meccs alapján:
27-45 (~60%), 338y (7,5y átlag), 3TD-1INTsapka
Hasonló a kettő, Rg3-é egy fokkal jobb szerintem.Petikievak01
igen jobb+kezdők ellen játszott!, de hadd tegyem rögtön hozzá, hogy Cousins össz-statjával meccset lehet nyerni, Griffinével nem

ideírom Luckyt is, (majd továbbgörgetem idővel)
26-41 (~63%), 363y (8,85y átlag), 2TD-2INT, mintha lenne egy futott TDje is + egyéb kevés yardos futás futássapka
Majd szombaton egymás ellen.. 😀 😀
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Griffint nagyon védik az alapszakasz előtt, nem nagyon játszik a preseasonban.Talán 3 drive-ja volt összesen?aztec
A Bills ellen 3, a Macik ellen egy félidő.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
és;
Griffin kezdők ellen 2 meccs alapján:
9-14 (~64%), 119y (8,5y átlag), 1TD-0INT , 3 futás-17y (5,67y átlag), 1 fumble
Cousins cserék ellen 2 meccs alapján:
27-45 (~60%), 338y (7,5y átlag), 3TD-1INTsapka
Hasonló a kettő, Rg3-é egy fokkal jobb szerintem.Petikievak01
igen jobb+kezdők ellen játszott!, de hadd tegyem rögtön hozzá, hogy Cousins össz-statjával meccset lehet nyerni, Griffinével nem

ideírom Luckyt is, (majd továbbgörgetem idővel)
26-41 (~63%), 363y (8,85y átlag), 2TD-2INT, mintha lenne egy futott TDje is + egyéb kevés yardos futás futás

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na, most egy darabig megint nem fárasztalak titeket, jó? 😊)agent T
Könyörgöm, miért nem???
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Lehet félreértettetek, nem azt mondtam, hogy RGIII betli volt, és hogy megy a kukába, hanem hogy ezen a meccsen nagyon nem tetszett amit csinált. És igen, korai volt szerintem sokaknak sok helyen elájulni tőle, először bizonyítson a nagyok között. Való igaz, szemptemberben látjuk majd az igazi állását a dolgoknak, de olyan 50% max, amennyire tetszik.
(tudomelőszezon, tudommáspalyeklesznek, eztcetcetcetcetcetcetc)

Na, most egy darabig megint nem fárasztalak titeket, jó? 😊)

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Griffint nagyon védik az alapszakasz előtt, nem nagyon játszik a preseasonban.Talán 3 drive-ja volt összesen?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Teljesen más játékhívások voltak, mint a Bills ellen. Garcon egyszer sem találkozott a labdával, javarészt blokkolt. Az az egy play amit WR-re hívtak, meg is találta Moss-t. Én úgy láttam -bár nagyon nem értek hozzá- hogy javarészt a TE-re hívtak playt, rövid routra.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Én egyelőre nem merek semmit se mondani... Nem a káröröm miatt, de azért Luck-ot is kijózanították Pittsburgh-ben, tehát nem feltétlenül a mi "készülékünkben" van a hiba. Bár tényleg nagyon bizonytalan volt illetve a fumble előtt lehet a protection-ön igazatínia kellett volna, mert ha jól emlékszem érkezett egy védő érintetlenül és ebből lett a galiba, de az is tény, hogy több mint egy félidő alatt nem volt összesen 15 passzkísérlete, ami azért nem egy reprezentatív mintamennyiség. Én visszatartom a lélegzetem szeptemberig....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Örülnék, ha Cousinst meg lehetne nézni vmi kezdő D ellen, Garconékkal a pályán.
Számomra (most néztem meg a meccset) kiábrándító volt RGIII. Jó esélyét látom, hogy beáll a "sztárosan vigyorgok a vonal mellett, a pályán meg nem érzem a nyomást, nem látom, hogy mit kell tennem, kinek kell passzolnom, ezért gyakran futok, mert jobb nem jut eszembe" típusú feka irányítók sorába.
biztos fog fejlődni, meg ugye meg kell szokni h ez nem a college blablablabla, de az a rohadt nagy hype, na az kicsit elkapkodottnak tűnik.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
olvasgattam, és azt írták Orakpo sérülése nem tűnik súlyosnak, Meriweatherről még nincs konkrétum

és;
Griffin kezdők ellen 2 meccs alapján:
9-14 (~64%), 119y (8,5y átlag), 1TD-0INT , 3 futás-17y (5,67y átlag), 1 fumble
Cousins cserék ellen 2 meccs alapján:
27-45 (~60%), 338y (7,5y átlag), 3TD-1INTsapka
Hasonló a kettő, Rg3-é egy fokkal jobb szerintem.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
olvasgattam, és azt írták Orakpo sérülése nem tűnik súlyosnak, Meriweatherről még nincs konkrétum

és;
Griffin kezdők ellen 2 meccs alapján:
9-14 (~64%), 119y (8,5y átlag), 1TD-0INT , 3 futás-17y (5,67y átlag), 1 fumble
Cousins cserék ellen 2 meccs alapján:
27-45 (~60%), 338y (7,5y átlag), 3TD-1INT

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Megítélés kérdése, de szerintem ha egy labda már a WR (TE 😛 ) kezében van, akkor az elkapható.

Amúgy:
1. Miért nem Smith kezdett Polumbus helyett? Talán Gettis sem lett volna olyan "nyers". Nem hinném, hogy Brown helyén automatikusan Polumbusnak kellene kezdeni, márpedig Brown nem fog visszajönni, tehát ezt a kérdést nagyon hamar meg kellene oldani.
2. Az előző meccsen Griffin elég nyugodtan állt a zsebben, pedig a Bills defense sem olyan rossz. Gyanítom mást próbáltak vele játszatni, nem jött be. Én nem vártam tőle soha, hogy első évében megváltsa a világot, Beckhez hasonlítani meg durva sértés, ezt kikérem magamnak.. 😀 Különben Cousinst is kipróbálnám az első sorban, mert egyre jobb lesz a srác. Rexynél mindenképpen jobb.
3. Cedriket nem erőltetném, nála ebben a formában Barnes is jobb, de miért ne lehetne Crawford a helyén? És így egyre inkább sajnálom Minnifieldet.

Az első csapat passprotja sem volt olyan jó, azért ne feledjük, hogy csak egy FG-ra voltak képesek az első félidőben, ha nincs Banks visszahordása, csúnyán kikapott volna az első sor.
A defensen nagyon csodálkoztam, mert ugye a macik O fala sem éppen világverő, Cutler mégis relatíve nyugodtan dobálhatott.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
élőben nem követtem, megnéztem ameddig a kezdők fenn voltak
redskins 3at szerzett, replay meg 20at
replay nyert

sajnos mindkét Griffin rossz volt
Cedric nagyon, folyamatosan rajta csinálták meg a nagy playeket, szomorú hogy nincs jobb alternatíva, és nem kéne rosteren tartani
Robert kevésbé, de írták korábban, hogy nem érzi a nyomást, hát tényleg, sokszor nem állt bele a zsebbe, igen volt nyomás, de jó pocket presence mellett/esetén nem lett volna annyira erős, nincs olyan tökéletes Ofal, hogy egyetlen pressure sem lesz, kár erről álmodozni; bootlegekből magabiztosabb volt, és ha nem kapott erős nyomást szépen dobált, de egyelőre Beck az angolnát idézi, rá kell dobni az emberre akkor is ha vannak mellette!!! a fal passprot részlege az erős Bears fal ellen, lehozta a meccset, jók voltak, Gettis még kicsit nyers, de ha neki kell kezdeni ám legyen. Utakat is nyitottak rendesen a meccs elején Morris jól is játszott, később Royster is jól hozzátett, második negyedben kicsit megkopott a lendület, de ott nem Morrist (és a stílusát) kellett volna játszatni valódi meccsen; mindketten jók voltak.
Az Fb helyzet viszont eléggé elkeserítő.
A védelemmel nem volt gond, front seven meccs elején kicsit bentmaradt az öltözőben, és épp mondtam is magamban Meriweather elég jó Ssafety, és kiegyeznék vele a teljes szezonban, erre megsérült... Jackson jól ugrott be a helyére, de Madieu Williams nem volt éppenséggel jó; Wilson megint magabiztosan hozta a szintet (azt hiszem benne még nem csalódtam), Riley nem volt az igazi, de nem is baj ha szokja, hogy ő lesz a no.1. LB egyszer; Lorenzo is jó volt, ketten kicsit kevesek még, de nem is nekik kell kezdeni...

apeszos azt a bizonyos dobást/elkapást Paulnak, Griffin hibázta el, nem volt elkapható abban a testhelyzetben-sebességben.

előző meccshez képest hullámvasút volt RGIII, ez még nem baj, de ugye tőle várnánk, hogy meccseket nyerjen minél előbb; hááát ettől még elég messze van...

cserék:
csak aki tetszett;
-csere Ofal erős volt (a cseresor ellen), Compton-LeRibeus-Cook-Gettis-W.Smith, egykét embert ki kéne próbálgatni előrébb is, de elég nyugodton passzolhatott mögülök Cousins, mondjuk ekkora hátrányban, bátor is volt, és pontos is (az a Robinsonos TD passz, elég komoly volt), morálisan sokat érhet a meccs második fel neki, de azért Chicagoban már 3. sorok is játszottak negyedik negyed vége felé
-Kehl-Robinson csere Lb sor
-Crawford megint jó volt
-Niles Paul

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
elszomoritó ez az OL 😥

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt hiszem ez van, ha nincsenek meg a kezdőink. Az O fal jobb oldala rongyokban, baloldalon Hurt-nek is van még mit tanulnia. De a Polumbus-Gettis kettős kimagaslóan rossz volt. Főleg Polumbus. Hol van Smith??? TE játék gyakorlatilag nem volt, Paulsen mutatott némi életjelet, de Paul még mindig WR szappanos kesztyűvel, Cooley meg a végét járja már. Davis szabin van? Cooley FB való működtetése nagyon elbaszott gondolat, de ez a Boyce nevű figura se volt jobb. A futást teljesen megölték, köszönhetően a szar O fal munkának. No meg annak, hogy se Hightower se Helu nincs, Royster pár snappet volt fent, Morrisnak meg ez még kicsit erős. Griffin bizonytalan volt, nagyon látszik, hogy egy biztos célpontja van, és ha Garcont megfogják, a többiek nem nagyon segítenek neki, most még ideje sem volt nagyon. Nem nagyon maradt meg a zsebben, bár elég hamar rárogyott, így nem is csodálom. Most hogy valós nyomás volt rajta, pontatlanul dobott, a zsebből kimozogva meg nem is merte eldobni. Legalább megvolt az első fumble, és az első sackek is.. Kár, hogy nem dobott interceptiont, legalább azon is túl lenne. A defense is bealudt ezen a meccsen, nagyon kijöttek a secondary hiányosságai, azt nem is tudom Cedric Griffint milyen megfontolásból tartják a pályán. Cutler első hosszú passzánál ő fogta Marshallt, és Hall volt nickelben, de ezt gyorsan vissza kellett csinálni. A régi Hall-Barnes-Wilson trió jobb volt.... Orakpo sérülésével a passrush féloldalassá vált, nem volt állandó nyomás, és így hogy Fletcher nem játszott Riley sem azt adta amit tud. Alex a spec teamben jó, de ide valahogy nem illik...Most hogy Vödör is kiesett, a safety-k sem álltak a helyzet magaslatán, bár annyira nem rossz a helyzet, hogy Doughty visszajöjjön. Gomes sajnos nem lesz NFL játékos, bármilyen jók a képességei, ha örökké lesérül, most éppen a bokája fordult ki egy rossz lépésnél. El kellene gondolkodnia, talán a jóisten sem akarja hogy játszon. És akkor: Úgy látszik a csere QB kérdés is eldőlt, Cousins nagy comebacket produkált, igaz a cserék ellen, de neki is harmadik vonalbeli fala volt. A negyedik negyedet én sem láttam, majd ma megnézem, mert erre kíváncsi vagyok...

A letöltési link:
 sport-video.org.ua/WRCB180812.html
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A 'skins aláírt a DT Marlon Favorite-al, a sérült Neild helyére. Biztos jó playa, két év alatt ez a 13. csapata...
Utána olvastam kicsit, Favorite max a harmadik lehet a sorban, Chris Baker-ről nagyon jó hírek jönnek a camp-ből. Szóval lesz azért Cofieldnek cseréje. Bár Neild-et nagyon sajnálom.

Helu és Hightower biztos hogy nem fog játszani a macik ellen, Morris jó eséllyel egész meccsen játszik majd. A WReknél Banks utolsó esélyt kap, Morgant Briscoe-val váltják. apeszos
Szerencsés szám 😀

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A 'skins aláírt a DT Marlon Favorite-al, a sérült Neild helyére. Biztos jó playa, két év alatt ez a 13. csapata...
Utána olvastam kicsit, Favorite max a harmadik lehet a sorban, Chris Baker-ről nagyon jó hírek jönnek a camp-ből. Szóval lesz azért Cofieldnek cseréje. Bár Neild-et nagyon sajnálom.

Helu és Hightower biztos hogy nem fog játszani a macik ellen, Morris jó eséllyel egész meccsen játszik majd. A WReknél Banks utolsó esélyt kap, Morgant Briscoe-val váltják.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Uraim! A fan oldalunkat pár hónapja valaki sikeresen feltörte, engem is kizárva onnan. Hosszas harc után sikerült úrrá lenni a helyzeten, így arra kérek mindenkit aki érez egy kis energiát magában, és segíteni tudna bármivel, az ne tartsa vissza magát... Egy cikk, vagy a véleménye leírásának nagyon tudnék örülni, akár a riválisoktól is. Átalakítottam a formát is, most teljesen az amerikai hivatalos oldalra hajaz..
Szóval megköszönném a segítséget.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hankerson és Josh Morgan belázasodott, nem edzett, de állítólag játszani fognak. Williams lába javult, újra jelentkezett gyakorlásra, de valószínű a Bears ellen nem játszik. Chester viszont nem fog játszani, nála komolyabb bajok vannak. Hightower úgy látszik megijedt, hogy kiteszik, mert egyre jobb... 😀
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Neild térdsérülés miatt nem edz ma.apeszos
Redskins NT Chris Neild is out for the season after tearing his left ACL in Monday's training camp practice.sapka
Basszák meg!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Neild térdsérülés miatt nem edz ma.apeszos
Redskins NT Chris Neild is out for the season after tearing his left ACL in Monday's training camp practice.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért van rá esély, hogy megszabaduljunk végre Gano-tól.

"The spotlight shined on the kicking competition today, as coaches thrust Graham Gano and Neil Rackersinto practice and live scenarios.
It was a mixed bag for Gano, today, as he hit field goals from 37, 43, 51 and 52 yards. Rackers was perfect on the day, drilling kicks from 51, 52, 57 and 58 yards.
His kick from 58 yards came in a game situation late in practice, as he lined up beyond the 50-yard line.
His kick had enough power and direction to be good from several yards longer. The franchise long for field goals is 59 yards, set last year by Gano against the 49ers."


És arra is, hogy Doughty csak egy rossz emlék legyen. Gomes kimagaslót nyújtott sz edzésen...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Helu Achilles íngyulladás, Neild térdsérülés miatt nem edz ma.apeszos
ezt akartam én is írni, szerintem megmagyarázza a Royster helyzetet...
kéne már egy jó futó, küldjük el a GM-et Carolinaba, addig nem jöhet vissza amíg az ottani hármasból nem hoz haza valakit...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!