Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Amúgy az tényleg eléggé szemet szúrt hogy milyen faszákat dobott RG3 mélyre. Jó, volt hogy picit túl dobta , de minden labdája elkapható volt . Egyébként ez a gorssman dolog is eléggé becsapós lehet , tavaly is jól kezdődött a szezonja , és a vége tragikus lett , még most is emlékszem arra a meccsre ahol vaktában adott kurt colemannek 3 int-t

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
megpróbálok összehozni egy végső 53as roster tippet, (tavalyiban csak 1 helyen tévedtem 😛, sérülés miatt, de idén ez sokkal nehezebb, most nem leszek kimondottan konformista sem), kicsit majd bővebben a kérdéses helyeket
(aláhúzás biztos roster hely, a félkövér tipp)
QB: (3)
RGIII, Grossman, Cousins, Compton
ebben nincs kérdőjel, bár még nem láttam milyen az, ha Griffinnek ténylegesen meg kell nyernie a meccset, de ez már csak a Saints ellen fog kiderülni
RB: (3)
Hightower, Helu, Royster, Morris, Tristan Davis || Antwon Bailey, Lennon Creer
kis túlzással az első 5 névből bármelyik 3 ember lehetne rosteren (Davis a cserék ellen végigzúzta az összes meccset, és elég jó volt), de szerintem az a legavlószínűbb, hogy Royster és Davis megy Ps-be, és reménykedhetünk, hogy Roystert nem viszik el onnan

FB: (1)
Young, Dorson Boyce, Cooley
Young szokásosan sérült, Boyce meg nem egy igazi leadblocker, lehetséges Cooley FBként kerül a rosterre, sőt... (miért ne?)

TE: (3)
Davis, Niles Paul, Paulsen, Richard Quinn, Beau Reliford
3 TE biztosan lesz, lehet több is (kevesebb biztosan nem), és ha Cooleyt elraktam FB-be, Paulsen helye biztos

WR: (6)
Garcon, Hankerson, Moss, Morgan, Armstrong, Austin, Robinson, Banks, Samuel Kirkland, Darius Hanks (IR), Dezmon Briscoe, Lance Lewis
5 vagy több, az ötödik pozíció csak a kérdőjel, ha 6. is lesz, az is kérdőjel, 3 ember osztozik 2 vagy 1 helyért, érdekes battle

OL: (9)
T: T. Williams, Brown (PUP), Polumbus, W. Smith, Compton, Black, Lee
G: Lichtensteiger, Chester, Hurt, LeRibeus, Gettis, Martinez
C: Montgomery, Cook, Garner
Brown jelen állapotában nem számít bele az 53ba, kérdés ha visszatér, kit raknak ki? A Lichtensteiger-Gettis-Cook, buborékból Gettisre voksoltam, de biztosan rajta lesz a sérült...

DL: (6)
DE: Carriker, Bowen, Jenkins, Kedric Golston, Darrion Scott, Delvin Johnson
NT: Cofield, Neild (IR), Baker, Worthington
kb. 50%ban két fős falat használunk, legalábbis tavaly, nincs szükség többre, ha Neild vissza tud térni Worthington helye kérdéses lesz

LB: (9)
ILB: Fletcher, Riley, Alexander, Kehl, Robinson, Donney Holt,
OLB: Kerrigan, Orakpo, Markus White, Rob Jackson, Chris Wilson, Monte Lewis
A 9 kicsit szokatlan, de Alexander szerintem inkább a spec team miatt kerülhet be+akár OLB-t is eljátszik (valahogy), és a Kehl-Robinson egységet nem bontanám meg

CB: (5)
Hall, Griffin, Josh Wilson, Barnes, David Wilson, Morgan Trent, Richard Crawford
ez inkább Griffin vs Barnes csata, de Barnes még rosszabb...

S: (5)
FS: Madieu Williams, Reed Doughty
SS: Meriweather, Tanard Jackson, Gomes, Travon Bellamy, Jordan Bernstine
Doughty spec. teamer...; Jackson érdekes lesz, mert nagyon jó volt tegnap SS-ként, és Meriweather is jó volt, de Williams FS-ben nem, kíváncsi leszek a week 1 kezdőpárosára

P: Rocca
K: Gano, Rackers
LS: Sundberg
--
25+25+3=53
ez most még nekem is hosszú posztnak számít...😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt viszont kérve kérem Uncle Shanahan, hogy David Jones mez számával tegyen valamit, mert tudathasadásom lesz. Két Hightower. Hogy a faszba lehet két közel egyforma testalkatú, hosszú raszta frizurás négert megkülönböztetni sisakban, egyforma mezben??? apeszos
Bírd ki azt a pár napot. Aztán mindkettő más okból többet nem lesz a pályán, és a tudatod megmarad. 😊ulpianus
Teljesen igaz. Csak még a tegnapi sokk újra éledt, most hogy visszanéztem a meccset.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Azt viszont kérve kérem Uncle Shanahan, hogy David Jones mez számával tegyen valamit, mert tudathasadásom lesz. Két Hightower. Hogy a faszba lehet két közel egyforma testalkatú, hosszú raszta frizurás négert megkülönböztetni sisakban, egyforma mezben??? apeszos
Bírd ki azt a pár napot. Aztán mindkettő más okból többet nem lesz a pályán, és a tudatod megmarad. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
chris wilson gyerekek, chris wilson!braxa88
tényleg fantasztikus volt a safetyje tegnap

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
russell wilson gyerekek, russell wilson!braxa88
backupnak ő is jó lesz
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem mindkét rookie QB teljesen jól veszi az akadályokat. Luck-nak annyiból rosszabb, hogy neki talán szarabb az O fala mint Griffinnek, pedig az nagy szó... Vagy csak a mi védelmünk jobb? Nézőpont kérdése. Fogadni mernék, hogy élesben jobban fog menni nekik.
Azt viszont kérve kérem Uncle Shanahan, hogy David Jones mez számával tegyen valamit, mert tudathasadásom lesz. Két Hightower. Hogy a faszba lehet két közel egyforma testalkatú, hosszú raszta frizurás négert megkülönböztetni sisakban, egyforma mezben???
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
russell wilson gyerekek, russell wilson!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
kis továbbgörgetés:
Griffin kezdők ellen 3 meccs alapján:
20-31 (~64,5%), 193y (6,2y átlag), 2TD-0INT , 5 futás-22y (4,4y átlag), 1 fumble

Lucky Luke:
40-64 (~62,5%), 514y (8,03y átlag), 3TD-2INT, 4 futás-18y (4,5y átlag), 1 futott TDsapka
Luck többet tett hozzá a preseasonhöz, mint RGIII, de kellett is, a redskinsnél nem úgy terveznek még vele, hogy 1 személyes offense; és szerintem ez a jó!, bár az a 6,2es YPA kissé sovány, de ha végiggondolom nem is adott még int közeli labdát sem

kristof!, melyik csapat tart 5 futót a rosteren?sapka
De volt tegnap is 3 olyan min. 40 yardos passza, ami csak pár centin/elkapón múlt és szintén nem volt INT veszélyes és ha bejön, majd' 10 lenne az a YPA. Azt figyeltem egyébként, hogy az erőlködés legkissebb nyoma nélkül, kis túlzással hátsó lábról dobta el azokat a passzokat. Félelmetes...nexion218
Tavaly meccsenként volt 5-6 ilyen passza, szóval volt lehetősége belerázódni ebbe a dobásfajtába is.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
kis továbbgörgetés:
Griffin kezdők ellen 3 meccs alapján:
20-31 (~64,5%), 193y (6,2y átlag), 2TD-0INT , 5 futás-22y (4,4y átlag), 1 fumble

Lucky Luke:
40-64 (~62,5%), 514y (8,03y átlag), 3TD-2INT, 4 futás-18y (4,5y átlag), 1 futott TDsapka
Luck többet tett hozzá a preseasonhöz, mint RGIII, de kellett is, a redskinsnél nem úgy terveznek még vele, hogy 1 személyes offense; és szerintem ez a jó!, bár az a 6,2es YPA kissé sovány, de ha végiggondolom nem is adott még int közeli labdát semsapka
Egyébként azért Foles sincs annyira lemaradva a két sztárpicktől számok alapján:

36-57 63% 507 yds 8,9 (avg) 6TD 2 INT

Még akkor is szép, ha nem annyit játszott kezdők ellen.

Meg hát neki is elég erős karja van, a mostani intjénél néztem, hogy valami 60+ yardot simán megdobott...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
kis továbbgörgetés:
Griffin kezdők ellen 3 meccs alapján:
20-31 (~64,5%), 193y (6,2y átlag), 2TD-0INT , 5 futás-22y (4,4y átlag), 1 fumble

Lucky Luke:
40-64 (~62,5%), 514y (8,03y átlag), 3TD-2INT, 4 futás-18y (4,5y átlag), 1 futott TDsapka
Luck többet tett hozzá a preseasonhöz, mint RGIII, de kellett is, a redskinsnél nem úgy terveznek még vele, hogy 1 személyes offense; és szerintem ez a jó!, bár az a 6,2es YPA kissé sovány, de ha végiggondolom nem is adott még int közeli labdát sem

kristof!, melyik csapat tart 5 futót a rosteren?sapka
De volt tegnap is 3 olyan min. 40 yardos passza, ami csak pár centin/elkapón múlt és szintén nem volt INT veszélyes és ha bejön, majd' 10 lenne az a YPA. Azt figyeltem egyébként, hogy az erőlködés legkissebb nyoma nélkül, kis túlzással hátsó lábról dobta el azokat a passzokat. Félelmetes...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
RGIII játéka kezd hasonlítani ahhoz amit egyetemen játszott. Hosszú passzok, kifutások. Élmény nézni, de csak akkor ha nem az Eagles ellen csinálja.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Ájj de mákosok vagytok Griffinnel 😀 Irigy irigy irigy 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
kristof!, melyik csapat tart 5 futót a rosteren?sapka
hát szerintem Hightower, Royster, Helu Jr., és Morris is marad, de majd meglátjuk.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
kis továbbgörgetés:
Griffin kezdők ellen 3 meccs alapján:
20-31 (~64,5%), 193y (6,2y átlag), 2TD-0INT , 5 futás-22y (4,4y átlag), 1 fumble

Lucky Luke:
40-64 (~62,5%), 514y (8,03y átlag), 3TD-2INT, 4 futás-18y (4,5y átlag), 1 futott TDsapka
Luck többet tett hozzá a preseasonhöz, mint RGIII, de kellett is, a redskinsnél nem úgy terveznek még vele, hogy 1 személyes offense; és szerintem ez a jó!, bár az a 6,2es YPA kissé sovány, de ha végiggondolom nem is adott még int közeli labdát sem

kristof!, melyik csapat tart 5 futót a rosteren?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
pedig sztem simán mindegyiket rosteren hagyjátok, nem tudom hova izgultok.
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Morris 7.6os átlag 14 kísérletből, az nagyon jó!sapka
Bennem kiujjúlt egy Royster cut feeling. Vagy mennyi esély van arra hogy 4 Rb-vel vágjunk neki a szezonnak ? Szinte semmi 😥 , csak ne Hightowert istenem!

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Morris 7.6os átlag 14 kísérletből, az nagyon jó!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Eddig nagyon tetszik a Redskins-offense teljesítménye! Rég vártam, hogy ezt kimondhassam/leírhassam, de nekem most kifejezetten tetszik, amit látok. Nektek?
farkaspeti
jaja , egész jó , griffin is szépen játszik , hightower első futása különösen elnyerte a tetszésem 😀 Hall-t meg FS-ben látni nem valami élvezetes. Amúgy van eredménykövető fórum a többiek is oda írnak.

több mint 12 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Eddig nagyon tetszik a Redskins-offense teljesítménye! Rég vártam, hogy ezt kimondhassam/leírhassam, de nekem most kifejezetten tetszik, amit látok. Nektek?


több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tudod mit? Ha kikapunk tőletek oda-vissza, de Super Bowlt játszunk jövök egy sörrel!apeszos
Fordított esetben buli Pécsett. Minden megjelent fejkvótája 5 sör, 3 whiskey.Shawn84
ez elég jó ajánlat, de remélem hazavisz valaki utána 😀
sapka
Azt is vállalom... 😀

Más: Miért nem lehet kipróbálni C.Griffin helyett Crawfordot? Ha Griffin Hall helyett lesz, az a baloldal, pont Luck jobb kezére áll, szét fogja dobálni. Láttuk Cutlernél is.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Tudod mit? Ha kikapunk tőletek oda-vissza, de Super Bowlt játszunk jövök egy sörrel!apeszos
Fordított esetben buli Pécsett. Minden megjelent fejkvótája 5 sör, 3 whiskey.Shawn84
ez elég jó ajánlat, de remélem hazavisz valaki utána 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
FS-ből munkanélküli.Shawn84
Az előfordulhat. De valószínűbb a HC-ból munkanélküli...

Fordítva az úgy van hogy mi nyerünk 2szer de ti játszotok SB-t. Ennyire nem vagyunk olcsóak azértShawn84
Én is ezt mondtam... 😀 ezért nem kell titokban sem szurkolnod nekünk... Max a PlayOffban. Csak én nem ragaszkodnék a két zakóhoz, de legyen ahogy akarod.. 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Hú, még a végén a Redskinsnek kell szurkoljak 😛

...de csak titokban...Shawn84
Nem nem... A feltétel úgy áll: tőletek kétszer kikapunk, aztán SB. 😀 De nem ragaszkodom a vereségekhez sem.. 😛
apeszos
Fordítva az úgy van hogy mi nyerünk 2szer de ti játszotok SB-t. Ennyire nem vagyunk olcsóak azért 😛
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hú, még a végén a Redskinsnek kell szurkoljak 😛

...de csak titokban...Shawn84
Nem nem... A feltétel úgy áll: tőletek kétszer kikapunk, aztán SB. 😀 De nem ragaszkodom a vereségekhez sem.. 😛