Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
(..)Magastoronyt meg FB-ként próbálgatásról itt olvastam nálatok valamikor régebben..(..)Shawn84
Nem ő volt, hanem Cooley...apeszos
JA, lehet. Ez van ha túl sok infó ha keveredik a sörrel 😛
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
(..)Magastoronyt meg FB-ként próbálgatásról itt olvastam nálatok valamikor régebben..(..)Shawn84
Nem ő volt, hanem Cooley...
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Remélem nem túl sok minden maradt ki:  philly.blog.hu/2012/08/28/szemelyi_valtozasok_a_holtszezonban_washington_redskinsShawn84
Nem láttam benne Chase Minnifield-et, aki ugyan IR-en van, de nagyon jól tolta addig. Morris lassan meghatározó lesz, LeRibeus is oda fog kerülni szerintem hamar. Rackers ugye már nincs, és Gano sem a mai nap lett a játékosunk, viszont a mai nap távozott. (hála a magasságosnak...)apeszos
ha már te is ide írtad, bár én csak PM-et akartam dobni (Shawn ha gond írd meg és visszatörlöm ezt!!)
-Spanos nem a Steelersbe dolgozik most, onnan jött, de az egyik NCAA egyetem felkérte egy magasabb pozícióra (UCLA-n DC lett), ezért ment el, és nem kirúgták
-Chris Wilson nem új, hanem csak egy sikertelen workout után visszatért, de eddig is a csapat kötelékébe tartozott (de itt csak szőrszálat hasogatok)
-szerintem Hightower még sohasem játszott fullbacket, és nem hiszem, hogy fog
-Sean Locklear (T) a támadó fal egyik legjobb játékosa. ?? ezt miből szűrted le?, naggggyon rossz volt RT-nek
-draftelemzés nagyon tetszett
-Morris várhatóan kezdeni fog week 1en

összességében jól sikerült, csak így tovább!
(szándékot tekintve no offense jellegű a hsz, de néha elvetem a sulykot😕)sapka
Na akkor: Spanos dolgot wikipédiáról néztem le. Ott ezt írták, de bízom az ismereteidben ezért természetesen kijavítom. Igazából a lényegen nem változtat. Wilsont csak nfl.com-ról néztem le. Nem tudtam hogy volt már nálatok korábban. Lényeg hogy hozzátok került. Magastoronyt meg FB-ként próbálgatásról itt olvastam nálatok valamikor régebben. Locklear meg azért nem olyan rossz játékos. De a kedvedért kijavítom középszerűvé 😊 Draftelemzésben meg jó szoktam lenni 😛 Ennyi 😀
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem ehhez tartozik ugyan (csak részben), de én szívesebben látnám mondjuk nickelben Crawford-ot, mint C.Griffint...apeszos
Hall játszik nickelt, és Griffin van a szélen ilyenkorsapka
Tudom, nem is azt írtam hogy Griffin van nickelben, hanem hogy ott látnám szívesen Crawfordot. Griffint egyáltalán nem szeretném....

Most látom, tényleg úgy jött le, de azt hiszem már evidens a bal szél Hall-nak..
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nem ehhez tartozik ugyan (csak részben), de én szívesebben látnám mondjuk nickelben Crawford-ot, mint C.Griffint...apeszos
Hall játszik nickelt, és Griffin van a szélen ilyenkor

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem ehhez tartozik ugyan (csak részben), de én szívesebben látnám mondjuk nickelben Crawford-ot, mint C.Griffint...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Remélem nem túl sok minden maradt ki:  philly.blog.hu/2012/08/28/szemelyi_valtozasok_a_holtszezonban_washington_redskinsShawn84
Nem láttam benne Chase Minnifield-et, aki ugyan IR-en van, de nagyon jól tolta addig. Morris lassan meghatározó lesz, LeRibeus is oda fog kerülni szerintem hamar. Rackers ugye már nincs, és Gano sem a mai nap lett a játékosunk, viszont a mai nap távozott. (hála a magasságosnak...)apeszos
ha már te is ide írtad, bár én csak PM-et akartam dobni (Shawn ha gond írd meg és visszatörlöm ezt!!)
-Spanos nem a Steelersbe dolgozik most, onnan jött, de az egyik NCAA egyetem felkérte egy magasabb pozícióra (UCLA-n DC lett), ezért ment el, és nem kirúgták
-Chris Wilson nem új, hanem csak egy sikertelen workout után visszatért, de eddig is a csapat kötelékébe tartozott (de itt csak szőrszálat hasogatok)
-szerintem Hightower még sohasem játszott fullbacket, és nem hiszem, hogy fog
-Sean Locklear (T) a támadó fal egyik legjobb játékosa. ?? ezt miből szűrted le?, naggggyon rossz volt RT-nek
-draftelemzés nagyon tetszett
-Robinsonnnal elfogult voltál😊, Riley nagyon jó ILB, majd Fletcher helyén fog játszani pár év múlva, addig beletanulhat a szakmába
-Morris várhatóan kezdeni fog week 1en

összességében jól sikerült, csak így tovább!
(szándékot tekintve no offense jellegű a hsz, de néha elvetem a sulykot😕)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Remélem nem túl sok minden maradt ki:  philly.blog.hu/2012/08/28/szemelyi_valtozasok_a_holtszezonban_washington_redskinsShawn84
Nem láttam benne Chase Minnifield-et, aki ugyan IR-en van, de nagyon jól tolta addig. Morris lassan meghatározó lesz, LeRibeus is oda fog kerülni szerintem hamar. Rackers ugye már nincs, és Gano sem a mai nap lett a játékosunk, viszont a mai nap távozott. (hála a magasságosnak...)apeszos
Igazad van. IR-eseket utólag tettem be, és ő valahogy kimaradt.Shawn84
Bocs, hogy belepofáztam, mert amúgy nagyon jó lett. Annyit még hozzá tennék, tapasztalat ide vagy oda, Cedrik Griffin eddig nagyon nem vált be. Kb. mint Barnes, akit most cseréltünk el egy ballábas zokniért a Lions-al..
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Remélem nem túl sok minden maradt ki:  philly.blog.hu/2012/08/28/szemelyi_valtozasok_a_holtszezonban_washington_redskinsShawn84
Nem láttam benne Chase Minnifield-et, aki ugyan IR-en van, de nagyon jól tolta addig. Morris lassan meghatározó lesz, LeRibeus is oda fog kerülni szerintem hamar. Rackers ugye már nincs, és Gano sem a mai nap lett a játékosunk, viszont a mai nap távozott. (hála a magasságosnak...)apeszos
Igazad van. IR-eseket utólag tettem be, és ő valahogy kimaradt.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
megnyerték volna és Cundiff 32-ről mellérúgta...
sapka
Ez így sántít... azzal a rúgással csak OT lett volna, előtte volt két-három lehetőség behúzni a meccset, leginkább Lee Evans
'megvan-a-labda-az-EZ-ben-de-kiüthetik-a-kezemből' helyzetére érdemes gondolni.
Cundiff akkor ugyan hibázott, de az már csak "szépségtapasz" lett volna.Collapo
ne értsetek félre, nem azt írtam azzal a rúgással nyert volna a Ravens, hanem (szerintem), ha az bennt van nyertek volna (és 32ről kellett rúgni)
az Evanses elkapásról nekem az rémlik, hogy a védő nagyot védekezett rajta, és beleütött az 'elkapott' labdába, de ez utóbbiért nem vállalok felelősségetsapka
Tök mindegy, Ganonál csak jobb lehet.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
megnyerték volna és Cundiff 32-ről mellérúgta...
sapka
Ez így sántít... azzal a rúgással csak OT lett volna, előtte volt két-három lehetőség behúzni a meccset, leginkább Lee Evans
'megvan-a-labda-az-EZ-ben-de-kiüthetik-a-kezemből' helyzetére érdemes gondolni.
Cundiff akkor ugyan hibázott, de az már csak "szépségtapasz" lett volna.Collapo
ne értsetek félre, nem azt írtam azzal a rúgással nyert volna a Ravens, hanem (szerintem), ha az bennt van nyertek volna (és 32ről kellett rúgni)
az Evanses elkapásról nekem az rémlik, hogy a védő nagyot védekezett rajta, és beleütött az 'elkapott' labdába, de ez utóbbiért nem vállalok felelősséget

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Remélem nem túl sok minden maradt ki:  philly.blog.hu/2012/08/28/szemelyi_valtozasok_a_holtszezonban_washington_redskinsShawn84
Nem láttam benne Chase Minnifield-et, aki ugyan IR-en van, de nagyon jól tolta addig. Morris lassan meghatározó lesz, LeRibeus is oda fog kerülni szerintem hamar. Rackers ugye már nincs, és Gano sem a mai nap lett a játékosunk, viszont a mai nap távozott. (hála a magasságosnak...)
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
megnyerték volna és Cundiff 32-ről mellérúgta...
sapka
Ez így sántít... azzal a rúgással csak OT lett volna, előtte volt két-három lehetőség behúzni a meccset, leginkább Lee Evans
'megvan-a-labda-az-EZ-ben-de-kiüthetik-a-kezemből' helyzetére érdemes gondolni.
Cundiff akkor ugyan hibázott, de az már csak "szépségtapasz" lett volna.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
láttad a tavalyi ravens-patriots playoff meccset?
megnyerték volna és Cundiff 32-ről mellérúgta...
sapka
te láttad? nem cundiffon ment el a meccs, de ha berúgja akkor is csak hosszabbítás. 32-ről bármelyik rugó hibázhat egyszer-egyszer, neki pont szar időpontban jött ez, de ettől még sokkal jobb, mint gano.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Remélem nem túl sok minden maradt ki:  philly.blog.hu/2012/08/28/szemelyi_valtozasok_a_holtszezonban_washington_redskins
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
amúgy sztem Gano csak azért lett cut, hogy ki tudjanak az utolsó meccsen próbálni még egy rúgót és ne kelljen a 75ös listára két rúgót cipelni, mert akkor egy "mezőnyjátékost" kellett volna az utcára tenni. Szóval simán el tudom képzelni, hogy ha Billy szar, akkor cut és jön vissza Gano. Rackerstől Shanny szerint jobb volt, ha meg Cundiff szar, akkor ki fog rúgni?nexion218
Nem tudom Gano kinél jobb... azt tudom, hogy meccseket bukott tavaly. Nem egyet. Már 2010-ben is kifelé állt a rúdja, nem véletlenül jön minden évben valaki mellé. De ő pre-harcos. Preseasonben nagyon megy neki, de aztán....apeszos
láttad a tavalyi ravens-patriots playoff meccset?
megnyerték volna és Cundiff 32-ről mellérúgta...
ha tudja hozni a 2010es formáját nagy nyereség, ha nem akkor pontosan ugyanúgy vagyunk csak öregebb és nagyobbat rúg kickoffra, de az teljesen mindegy most

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
amúgy sztem Gano csak azért lett cut, hogy ki tudjanak az utolsó meccsen próbálni még egy rúgót és ne kelljen a 75ös listára két rúgót cipelni, mert akkor egy "mezőnyjátékost" kellett volna az utcára tenni. Szóval simán el tudom képzelni, hogy ha Billy szar, akkor cut és jön vissza Gano. Rackerstől Shanny szerint jobb volt, ha meg Cundiff szar, akkor ki fog rúgni?nexion218
Nem tudom Gano kinél jobb... azt tudom, hogy meccseket bukott tavaly. Nem egyet. Már 2010-ben is kifelé állt a rúdja, nem véletlenül jön minden évben valaki mellé. De ő pre-harcos. Preseasonben nagyon megy neki, de aztán....
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
amúgy sztem Gano csak azért lett cut, hogy ki tudjanak az utolsó meccsen próbálni még egy rúgót és ne kelljen a 75ös listára két rúgót cipelni, mert akkor egy "mezőnyjátékost" kellett volna az utcára tenni. Szóval simán el tudom képzelni, hogy ha Billy szar, akkor cut és jön vissza Gano. Rackerstől Shanny szerint jobb volt, ha meg Cundiff szar, akkor ki fog rúgni?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez meg Gano..
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Redskins making another change at kicker: Washington is signing former Ravens kicker Billy Cundiff. From Baltimore to Washington.
Meg is vanWyatt
érdekes lesz Cundiff is, pont ellenetek bukta el a meccset 32-ről, szerencsétlen..., tavaly a PO-ban
sapka
Azt az egyet? Mert Ganonál tudnám sorolni...
apeszos
Gano is a Ravensből jött..., szemetek!
itt vannak a statjai:

Season FG-FGA FG Pct.
2009 4/4 100%
2010 24/35 68.6%
2011 12/16 75.5%
Total 34/48 70.8%

itt pedig Cundiffé:
2009-től;
2009 12-17 70,6%
2010 26-29 89,7%
2011 28-37 75,7%

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins making another change at kicker: Washington is signing former Ravens kicker Billy Cundiff. From Baltimore to Washington.
Meg is vanWyatt
érdekes lesz Cundiff is, pont ellenetek bukta el a meccset 32-ről, szerencsétlen..., tavaly a PO-ban
sapka
Azt az egyet? Mert Ganonál tudnám sorolni...
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
egyébként korán kezdtem el örülni, Cundiffot lehet elhozzátok vetélytársnak, sztem simán jól járnátok vele.kristof
Redskins making another change at kicker: Washington is signing former Ravens kicker Billy Cundiff. From Baltimore to Washington.
Meg is vanWyatt
érdekes lesz Cundiff is, pont ellenetek bukta el a meccset 32-ről, szerencsétlen..., tavaly a PO-ban

de: Most touchbacks in a season with 44 in 2010.sapka
A lába kickoffnál erős... de már lényegtelen, 35-ről az NFL-ben már lehet TB-t rúgni. Tartom még mindíg, hogy Billy jó rúgó...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
egyébként korán kezdtem el örülni, Cundiffot lehet elhozzátok vetélytársnak, sztem simán jól járnátok vele.kristof
Redskins making another change at kicker: Washington is signing former Ravens kicker Billy Cundiff. From Baltimore to Washington.
Meg is vanWyatt
érdekes lesz Cundiff is, pont ellenetek bukta el a meccset 32-ről, szerencsétlen..., tavaly a PO-ban

de: Most touchbacks in a season with 44 in 2010.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Kevin Barnesnak örüljünk?Bazzani
Ne...apeszos
mi fogunk örülni, ha bármit adtok érte 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kevin Barnesnak örüljünk?Bazzani
Ne...

]breaking news...
Redskins waived K Graham Gano.sapka
Van ISTEN!