Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
a TYT mai termése eddig: a Pats meccs kétszer, a Cowboys háromszor.
Wazz
Amúgy jó az apeszos-féle oldal, a Хоккей rovat felkeltette az érdeklődésem 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nagy arc ez a manus. Ha a dolgát is ilyen jól teszi mint a showman-t, januárban házi oltárt emelek neki.apeszos
nem kell ez az alibizés, nagyon átlátszó (már áprilisban megcsináltad az oltárt😛)
--
még mindig nincs fenn a meccs 😕sapka
De onnantól áldozok is előtte.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nagy arc ez a manus. Ha a dolgát is ilyen jól teszi mint a showman-t, januárban házi oltárt emelek neki.apeszos
nem kell ez az alibizés, nagyon átlátszó (már áprilisban megcsináltad az oltárt😛)
--
még mindig nincs fenn a meccs 😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 www.washingtonpost.com/blogs/football-insider/post/redskins-bucs-robert-griffin-iii-nails-field-goal-in-warmups/2012/08/29/e28158d0-f22e-11e1-adc6-87dfa8eff430_blog.html

"Griffin (III)walked over to the 10-yard line where long-snapper Nick Sundberg, holder Sav Rocca and new kicker Billy Cundiff were warming up. Griffin stepped in and attempted a 20-yard field goal. The Heisman Trophy winning quarterback split the uprights like a natural, grinned, raised his arms in triumph and jogged off the field to the cheers of fans in the first few rows of the lower bowl."

Minek kellett ide Cundiff??😀nexion218
Nagy arc ez a manus. Ha a dolgát is ilyen jól teszi mint a showman-t, januárban házi oltárt emelek neki.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
 www.washingtonpost.com/blogs/football-insider/post/redskins-bucs-robert-griffin-iii-nails-field-goal-in-warmups/2012/08/29/e28158d0-f22e-11e1-adc6-87dfa8eff430_blog.html

"Griffin (III)walked over to the 10-yard line where long-snapper Nick Sundberg, holder Sav Rocca and new kicker Billy Cundiff were warming up. Griffin stepped in and attempted a 20-yard field goal. The Heisman Trophy winning quarterback split the uprights like a natural, grinned, raised his arms in triumph and jogged off the field to the cheers of fans in the first few rows of the lower bowl."

Minek kellett ide Cundiff??😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És amit elfelejtettem, pedig fontos lehet: ezért nem értettem Crompton újra aláírását. A harmadik negyed közepén jött fel, de másra nem volt jó, csak a futójáték menedzselésére. Az első passza int lett, reménytelenül rövid. Igaz, Banksnek szánta, az meg már kiszaladt a világból, mire arrafelé ért a labda. De Cousins ugyanőt pontosan eltalálta, a kezébe ejtette a labdát sokkal messzebbről.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Sapka, innen próbáld, itt szokott a leghamarabb fent lenni:
 sport-video.org.ua/americanfootball.html

Igaz, még ott sincs fent.apeszos
figyelem ezt is, majd előbb-utóbb megoldódik

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
El tudom képzelni (mint ahogy McNabb esetében) hogy nevelő célzattal lecseréli. Egy két snap erejéig. Az öregtől kitelik, eleve tekintélyelvű a vezetése.apeszos
ilyen csak akkor lehetne, ha Griffin agyi kapacitása lesüllyedne...
eddig példásan kezeli a csapatot/médiát

off. nekem nem jön be a piratebay 😕sapka
mert részben blokkolva van a piratebay
ne közvetlenül nyisd meg, hanem a google kereső felől közelíts 😊
........
Apeszos: RGIII pontosan tudja, hogy meddig mehet el egyelőre, nem hülye gyerek az 😊agent T
Igen, tudom, én bírom a gyereket, emberileg is nagyon ott van a szeren. Tudja, hogy tanulnia kell még, és mindent meg is tesz ezért.

Sapka, innen próbáld, itt szokott a leghamarabb fent lenni:
 sport-video.org.ua/americanfootball.html

Igaz, még ott sincs fent.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
mert részben blokkolva van a piratebay
ne közvetlenül nyisd meg, hanem a google kereső felől közelíts 😊
agent T
épp ezaz, hogy úgysem hozza be, más böngészővel sem

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
El tudom képzelni (mint ahogy McNabb esetében) hogy nevelő célzattal lecseréli. Egy két snap erejéig. Az öregtől kitelik, eleve tekintélyelvű a vezetése.apeszos
ilyen csak akkor lehetne, ha Griffin agyi kapacitása lesüllyedne...
eddig példásan kezeli a csapatot/médiát

off. nekem nem jön be a piratebay 😕sapka
mert részben blokkolva van a piratebay
ne közvetlenül nyisd meg, hanem a google kereső felől közelíts 😊
........
Apeszos: RGIII pontosan tudja, hogy meddig mehet el egyelőre, nem hülye gyerek az 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ekkora hype után? 😊
Megfeszítik 😊))
bár sztem mit érdekli őt az 😊agent T
Mondjuk attól is függ hogyan játszik 😛 Ha szarul, akkor igen, ki fogja venni. Ha csak jól, de szófogadatlanul, akkor is. Csak a hypenak megfelelő szintű játék menti meg.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
El tudom képzelni (mint ahogy McNabb esetében) hogy nevelő célzattal lecseréli. Egy két snap erejéig. Az öregtől kitelik, eleve tekintélyelvű a vezetése.apeszos
ilyen csak akkor lehetne, ha Griffin agyi kapacitása lesüllyedne...
eddig példásan kezeli a csapatot/médiát

off. nekem nem jön be a piratebay 😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Srácok, most nálatok mi a helyzet az RB poszttal, milyen lesz a snap megosztás?Eazzy
Jelenleg? Ecc pecc kimehecc. Kiszámolóval eldöntik. Öt futóból három nem 100%-os, egy rookie, és egy tényleg csere szintű (Tristan Davis). Ebben a helyzetben lehet hogy tényleg kockáztatnia kell az öregnek, és az 53-ban lesz öt RB. A snap leosztást meg eldönti az,hogy ki sántít kevésbé.apeszos
Hát nem tűnik túl rózsásnak. Na majd RGIII hozza a futott yardokat is 😀Eazzy
Addig állok én a sarokba támasztva, amíg Shanny hagyja futkosni...apeszos
Ahogy láttam RGIII hozzáállását, szerintem nem kérdezi meg előtte 😊
az értékelés amúgy jó, amit írtál, szóval D front7 oké, a secondary ki tudja mire lesz képes (pl Hall és Vödör melyik arcát mutatja, létkérdés) Cundiff sanszos h beválik, QB-ben elvagyunk, elkapók vannak, TE Davis vagy senki, a támadófal lehetne erősebb, a futójáték meg attól függ h hányan mennek rokkantnyugdíjasnak, a playcalling javult. Kbagent T
El tudom képzelni (mint ahogy McNabb esetében) hogy nevelő célzattal lecseréli. Egy két snap erejéig. Az öregtől kitelik, eleve tekintélyelvű a vezetése.apeszos
Ekkora hype után? 😊
Megfeszítik 😊))
bár sztem mit érdekli őt az 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Srácok, most nálatok mi a helyzet az RB poszttal, milyen lesz a snap megosztás?Eazzy
Jelenleg? Ecc pecc kimehecc. Kiszámolóval eldöntik. Öt futóból három nem 100%-os, egy rookie, és egy tényleg csere szintű (Tristan Davis). Ebben a helyzetben lehet hogy tényleg kockáztatnia kell az öregnek, és az 53-ban lesz öt RB. A snap leosztást meg eldönti az,hogy ki sántít kevésbé.apeszos
Hát nem tűnik túl rózsásnak. Na majd RGIII hozza a futott yardokat is 😀Eazzy
Addig állok én a sarokba támasztva, amíg Shanny hagyja futkosni...apeszos
Ahogy láttam RGIII hozzáállását, szerintem nem kérdezi meg előtte 😊
az értékelés amúgy jó, amit írtál, szóval D front7 oké, a secondary ki tudja mire lesz képes (pl Hall és Vödör melyik arcát mutatja, létkérdés) Cundiff sanszos h beválik, QB-ben elvagyunk, elkapók vannak, TE Davis vagy senki, a támadófal lehetne erősebb, a futójáték meg attól függ h hányan mennek rokkantnyugdíjasnak, a playcalling javult. Kbagent T
El tudom képzelni (mint ahogy McNabb esetében) hogy nevelő célzattal lecseréli. Egy két snap erejéig. Az öregtől kitelik, eleve tekintélyelvű a vezetése.
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
megéri megnézni a meccset?
Cundiff rúgott Fg-t? gondolom kickoffba kirúgta a nézőtérresapka
Rúgott és mhm, megéri 😊
egyet vagy negyvennyolcról mellévert nagyon, de amúgy magabiztos volt.
Jelen állás szerint Ten yardon még nincs fönt.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Srácok, most nálatok mi a helyzet az RB poszttal, milyen lesz a snap megosztás?Eazzy
Jelenleg? Ecc pecc kimehecc. Kiszámolóval eldöntik. Öt futóból három nem 100%-os, egy rookie, és egy tényleg csere szintű (Tristan Davis). Ebben a helyzetben lehet hogy tényleg kockáztatnia kell az öregnek, és az 53-ban lesz öt RB. A snap leosztást meg eldönti az,hogy ki sántít kevésbé.apeszos
Hát nem tűnik túl rózsásnak. Na majd RGIII hozza a futott yardokat is 😀Eazzy
Addig állok én a sarokba támasztva, amíg Shanny hagyja futkosni...apeszos
Ahogy láttam RGIII hozzáállását, szerintem nem kérdezi meg előtte 😊
az értékelés amúgy jó, amit írtál, szóval D front7 oké, a secondary ki tudja mire lesz képes (pl Hall és Vödör melyik arcát mutatja, létkérdés) Cundiff sanszos h beválik, QB-ben elvagyunk, elkapók vannak, TE Davis vagy senki, a támadófal lehetne erősebb, a futójáték meg attól függ h hányan mennek rokkantnyugdíjasnak, a playcalling javult. Kb

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Nekem, mint külső szemlélő jól esne, ha látnánk tőle olyan Vick-féle szabadulőművészetet 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
megéri megnézni a meccset?
Cundiff rúgott Fg-t? gondolom kickoffba kirúgta a nézőtérre

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Srácok, most nálatok mi a helyzet az RB poszttal, milyen lesz a snap megosztás?Eazzy
Jelenleg? Ecc pecc kimehecc. Kiszámolóval eldöntik. Öt futóból három nem 100%-os, egy rookie, és egy tényleg csere szintű (Tristan Davis). Ebben a helyzetben lehet hogy tényleg kockáztatnia kell az öregnek, és az 53-ban lesz öt RB. A snap leosztást meg eldönti az,hogy ki sántít kevésbé.apeszos
Hát nem tűnik túl rózsásnak. Na majd RGIII hozza a futott yardokat is 😀Eazzy
Addig állok én a sarokba támasztva, amíg Shanny hagyja futkosni...
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Srácok, most nálatok mi a helyzet az RB poszttal, milyen lesz a snap megosztás?Eazzy
Jelenleg? Ecc pecc kimehecc. Kiszámolóval eldöntik. Öt futóból három nem 100%-os, egy rookie, és egy tényleg csere szintű (Tristan Davis). Ebben a helyzetben lehet hogy tényleg kockáztatnia kell az öregnek, és az 53-ban lesz öt RB. A snap leosztást meg eldönti az,hogy ki sántít kevésbé.apeszos
Hát nem tűnik túl rózsásnak. Na majd RGIII hozza a futott yardokat is 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Srácok, most nálatok mi a helyzet az RB poszttal, milyen lesz a snap megosztás?Eazzy
Jelenleg? Ecc pecc kimehecc. Kiszámolóval eldöntik. Öt futóból három nem 100%-os, egy rookie, és egy tényleg csere szintű (Tristan Davis). Ebben a helyzetben lehet hogy tényleg kockáztatnia kell az öregnek, és az 53-ban lesz öt RB. A snap leosztást meg eldönti az,hogy ki sántít kevésbé.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Srácok, most nálatok mi a helyzet az RB poszttal, milyen lesz a snap megosztás?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A 'skins, a preseason bajnoka. 😀 Csak jó lenne már előrelépni innen... Bár ez az utolsó meccs szerintem vicc volt inkább, arra mégis jó volt, hogy eldönthessük, kár volt háborogni a draft idején Cousins miatt. Kiváló project QB. Kár, hogy idősebb mint Griffin, és ha RG3 is beválik, melyik ujjamat harapjam meg. Minden esetre Rexy-nek nem kell hosszú távon berendezkednie. Nem tudom a Tampa hogyan állt fel, de nálunk a cserék cseréi alkottak az O falban, és nem rosszul. Annyi előnyünk volt, hogy Royster és Helu volt a két futó, de úgy nézem még mindig sérültek. Royster nagyon nehézkesen mozgott, és mindketten bicegtek kissé. Most kell varázsolnia az öregnek valamit RB téren, mert nagy szarban leszünk, Morris nem fogja végig bírni az idényt egyedül. Rookie az igaz, de hát Heluék is azok voltak tavaly. Paul még mindig nem TE, és továbbra is bizonytalan. Ennyit Cooley sérülten is tud. Davis nem igazán volt előtérben a négy meccs alatt, ennek nem tudom mi az oka, remélem jó formában van. Robinson és Banks akár ma is mehetne, Brandont a long catch sem menti meg. A defense második(?)-harmadik vonala is állat. Crawford és Gomes kiemelkedik ebből a vonalból, így Cedrik Griffint továbbra sem értem. Azért Morrisnak lesz még dolga bőven, de ha így folytatja jövőre a secondary is felnő a line szintjére. Szerintem a Redskins legnagyobb vesztesége az lenne, ha Haslett elmenne.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lassan megyek aludni, a többit majd letöltöm.
Jó éjt, szurkolótársak. 😊agent T
Én is megyek, már a harmadik vonal van fent a defben.. Jó éjt.
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Lassan megyek aludni, a többit majd letöltöm.
Jó éjt, szurkolótársak. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊