Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Chri Wilson: It's official! Like a referee whistle!! Whoooo! Place at the table!!! (In my Lattimore voice) 😀
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
RB: 4: Helu, Royster, Morris*, Slaton
sapka
Már biztos a trade?apeszos
nem még nem!, de én azt várom létrejön

kis öröm; a Houston leigazolta John Becket😀, és ezért kitették Case Keenumotsapka
Szegény Texans.. Mutatták a Vikings meccsen, de nem akartam hinni a szememnek...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Chris Wilsonnak biztossá vált a helye
állítólag Hightowert IR-re akarják tenni ezért rúgták ki, mert 3.a után lehet ezzel babrálni, mert ha most tennék beleszámítana az 53ba

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
RB: 4: Helu, Royster, Morris*, Slaton
sapka
Már biztos a trade?apeszos
nem még nem!, de én azt várom létrejön

kis öröm; a Houston leigazolta John Becket😀, és ezért kitették Case Keenumot

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
RB: 4: Helu, Royster, Morris*, Slaton
sapka
Már biztos a trade?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins released RB Tim Hightower.

Smith marad a PS-benapeszos
Olvasta Shanny, hogy kevered Hightower mezszámát, megoldotta a problémádat.ulpianus
De most aztán végleg. Mert Jones-t is kitette. Most egyáltalán nincs 25-ös.. 😀
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Redskins released RB Tim Hightower.

Smith marad a PS-benapeszos
Olvasta Shanny, hogy kevered Hightower mezszámát, megoldotta a problémádat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
most már következetesen teleszemetelem a topikot...
azt elárulom, hogy őket követem:
 twitter.com/john_keim
 twitter.com/granthpaulsen
 twitter.com/Rich_Campbell
 twitter.com/MikeJonesWaPo
 twitter.com/Russellmania980
szóval ha minden marad így egy kis ideig ez eddig a roster:
QB: 3: RGIII, RGII, RGI (RGII=Cousins)
RB: 4: Helu, Royster, Morris*, Slaton
FB: 2: Young, Boyce
WR: 8: Garcon, Moss, Hankerson, Morgan, Briscoe, Banks*, Robinson*, Darius Hanks
TE: 4: Davis, Paul, Paulsen, Quinn
OT: 3: Trent W., Polumbus, Black
OG: 5: Lichtensteiger, Hurt, Chester, LeRibeus, Gettis*
OC: 1: Montgomery
ez 30
DL: 8: Cofield, Bowen, Carriker, Jenkins, Scott, Golston, Baker*, Favorite,
OLB: 5: Orakpo, Kerrigan, Jackson, Wilson, White
ILB: 4: Fletcher, Riley, Alexander, Robinson
CB: 4: Hall, Wilson, Griffin, Crawford
S : 6: Gomes*, Meriweather, Jackson, Doughty*, M. Williams, Bernstine*
ez pedig 27
össz. 57+3
tehát még 7 név távozik
(csillagos a biztos megerősített roster hely)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins released RB Tim Hightower.

Smith marad a PS-ben
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
állítólag Hightowert kiteszik és Robinson és Bernstine biztosan rosteren van (Berstinet állítólag az Eagles el akarta vinni waiveren)sapka
Aldrick Robinson? Mert a HOF Keenan nem is kérdés 😊 Amúgy jól játszott a Colts ellen, amikor néztem. És tegnapelőtt is jó statjai voltak, mondjuk ezt nem láttam.
Robilluma
Keenan nem is kérdéses, mert Kehlt mellőle el is akarják tradelni (tényleg félreérthető volt), nekem csak az a bajom, hogy Aldrick a 3. vonalak ellen villogott, mondjuk csak ekkor kapott perceketsapka
Kicsit csúszós neki a labda még. Nem hinném, hogy Garcon, Moss, Morgan, Hankerson, de még Brisco mellett is labdába rúghatna még. A specbe még elment volna, de Banks úgy látszik lóherét talált a FedEx-en.
Jól látom? Compton? Smith? Thompson? Na neee... Smith mindenképpen nagy meglepetés nekem. Cook? Azt hiszik Monty acélból van? Ki fog centert játszani?
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
állítólag Hightowert kiteszik és Robinson és Bernstine biztosan rosteren van (Berstinet állítólag az Eagles el akarta vinni waiveren)sapka
Aldrick Robinson? Mert a HOF Keenan nem is kérdés 😊 Amúgy jól játszott a Colts ellen, amikor néztem. És tegnapelőtt is jó statjai voltak, mondjuk ezt nem láttam.
Robilluma
Keenan nem is kérdéses, mert Kehlt mellőle el is akarják tradelni (tényleg félreérthető volt), nekem csak az a bajom, hogy Aldrick a 3. vonalak ellen villogott, mondjuk csak ekkor kapott perceket
de ha te Keenanra gondoltál végig😀, akkor a második vonalakban Alexander mellett tényleg jó volt (ahogy Kehl is), de Alexander hatalmas nagy workhorse, és inkább csak akar, mint tud; de jó volt Robinson is végig

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
állítólag Hightowert kiteszik és Robinson és Bernstine biztosan rosteren van (Berstinet állítólag az Eagles el akarta vinni waiveren)sapka
Aldrick Robinson? Mert a HOF Keenan nem is kérdés 😊 Amúgy jól játszott a Colts ellen, amikor néztem. És tegnapelőtt is jó statjai voltak, mondjuk ezt nem láttam.
Off
Őt kellett volna húznia a Steelers-nek, a tegnapi Sean Spence ACL-LCL szakadás a karma műve :/😕.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Armstrong- Steve Slaton trade készülőben, lassan elkúszok egy xanaxért

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
állítólag Hightowert kiteszik és Robinson és Bernstine biztosan rosteren van (Berstinet állítólag az Eagles el akarta vinni waiveren)sapka
Hát ilyen az az eagels...Petikievak01
gondolom az a hetedik körös rookie safety sokat dobott volna a secondaryn...
Morrisnak is megvan a roster
Doughtynak és Gomesnek is

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
állítólag Hightowert kiteszik és Robinson és Bernstine biztosan rosteren van (Berstinet állítólag az Eagles el akarta vinni waiveren)sapka
Hát ilyen az az eagels...

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
állítólag Hightowert kiteszik és Robinson és Bernstine biztosan rosteren van (Berstinet állítólag az Eagles el akarta vinni waiveren)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
David Jones is kirakva
össz-vissz 4 corner van rosteren... Hall-Wilson-Griffin-Crawford, ez így kemény...
spec team vagy valami?😊

Brian McNally is kirakva
még 8

állítólag Banks megcsinálta a rostert.................

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
The Redskins will release ILB Bryan Kehl if they cannot trade him Friday.
It's a surprise as Kehl had a standout preseason and was expected to stick as the eighth or ninth linebacker.
😮😮, akkor csak 8 LB-vel számolnak, és nagyon sajnálom Kehlt, nagyon jól mozgott preseasonben

Redskins waived WR Terrence Austin. Várható volt.

Redskins waived or released C Eric Cook, RB Tristan Davis, OL Grant Garner, DL Doug Worthington, OL Tom Compton, CB Brandyn Thompson, LB Donnell Holt, DT Delvin Johnson and CB Travon Bellamy.
Compton és Thompson nekem meglepetés, azt gondoltam Comptonnak adnak roster helyet is, de PS-ben mindenképp maradni fog
sőt nekem Worthington is meglepetés

Redskins waived QB Jonathan Crompton and OT Willie Smith.
faszkivan

szerk.: ez eddig 12+1 tehát 75-12 azaz 63nál vagyunk
még10

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
engem inkább az zavar, hogy az ellenfél védelme annyira semmilyen volt, hogy gyakszilag nem lehet következtetéseket levonni pl a futóinkról. agent T
Ebben az esetben azt se feledjük, hogy az Oline gyakorlatilag újoncokból állt, csak Cook volt idősebb. És az adott szinten elég jól muzsikáltak.
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
megnéztem végül a meccset
tényleg sokat foglalkoztatták Cundiffot, jól rúgdosott, de az a 46os bosszantó, mert nagyon mellé ment (lecsúszott vagy nem tudom), de 35-40 alatt nagyon magabiztos volt a tétnélkülin
mintha dícsértétek volna Cousinst, háát nekem egyáltalán nem tetszett; olyan fal volt előtte, hogy bármikor bármerre futhattak mögüle+rengeteg ideje volt, és összehozott egy 50% körüli pontosságot, ezt így nagyon kevésnek tartom
a többi nagyjából papírforma volt, legalábbis nem lepett meg senki; de nagyon sajnálom, hogy Jenkins nem kapott snapeketsapka
mmmgen, bár azt is nézzük, hogy legalább három labdára emlékszem, amikor nagyon nem Cousins sara volt a rossz elkapás. Meg olyan is volt (kettő?) mikor direkt kidobta nyomás alatt. Ha ezt is nézed, már jobb az aránya.
engem inkább az zavar, hogy az ellenfél védelme annyira semmilyen volt, hogy gyakszilag nem lehet következtetéseket levonni pl a futóinkról.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
megnéztem végül a meccset
tényleg sokat foglalkoztatták Cundiffot, jól rúgdosott, de az a 46os bosszantó, mert nagyon mellé ment (lecsúszott vagy nem tudom), de 35-40 alatt nagyon magabiztos volt a tétnélkülin
mintha dícsértétek volna Cousinst, háát nekem egyáltalán nem tetszett; olyan fal volt előtte, hogy bármikor bármerre futhattak mögüle+rengeteg ideje volt, és összehozott egy 50% körüli pontosságot, ezt így nagyon kevésnek tartom
a többi nagyjából papírforma volt, legalábbis nem lepett meg senki; de nagyon sajnálom, hogy Jenkins nem kapott snapeket

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Szerintem a Redskins legnagyobb vesztesége az lenne, ha Haslett elmenne. apeszos
Nem vagyok ebben annyira biztos, (de nagyon jó a védelem, meccseket fog nyerni ez biztos) mert Morris egy jó def. cord., nem mondom, hogy jobb mint Haslett, de ha mégis úgy dönt, hogy ha kap ajánlatot mint tavaly és nem marad akkor olyan nagyot nem veszítenénk vele, sőt ha idén is jó idényt futnak akkor esélyes távozó lehet.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Na emberek Ten Yardról lejött a meccs.
Aki szeretné fájlátvitelben megkapni, az vegyen föl szkájpon, nick: tamasdanyi

technical info: a jobb hangcsatorna nem túl jó

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
a TYT mai termése eddig: a Pats meccs kétszer, a Cowboys háromszor.
Wazz
Amúgy jó az apeszos-féle oldal, a Хоккей rovat felkeltette az érdeklődésem 😊agent T
nálam alapba angol. csak ha rákattintasz egy sportágra akkor vált ruszkiraShawn84
Köszi 😊 Amúgy azt h amerikanszki futbol meg hokkei megismerem, a többi meg nem érdekel, a szar foci meg ilyenek, nem érdekel úgyse. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
a TYT mai termése eddig: a Pats meccs kétszer, a Cowboys háromszor.
Wazz
Amúgy jó az apeszos-féle oldal, a Хоккей rovat felkeltette az érdeklődésem 😊agent T
nálam alapba angol. csak ha rákattintasz egy sportágra akkor vált ruszkira