Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Sziasztok
Tudnátok némi infóval szolgálni OT Willie Smith-ről?
Mit lehet róla tudni?Az elő szezon meccseken milyen játékot mutatott?
Előre is kösziCubehead
persze
tavaly LT-ben játszott utolsó 3 meccsen, Jared Allen, Trent Cole és JPP ellen
engedett nyomást is és sack is jött róla pár, de tavalyi udfa, tolni nagyon szépen tud, kezdőnek vártam nálunk RT-ben, de egy exdenveri ***** kezd helyette...
potenciál bőven van benne
preseasonban számomra érthetetlenül csak második vonalas volt (de a második soros falunk meglepően jó volt😀)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Köszi nexion218
Csak azért kérdeztem,mert ahogy utána néztem láttam,hogy tud LT és RT poszton is játszani és sérülést sem írtak a részére.Szóval nyugodtan tarts gyanakvónak de cutolt játékosról lévén szó felmerült akkor a kérdés,hogy miért?
Se akkor ez a kérdés nálatok is játszik.
Köszi még egyszer a választ.



több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Sziasztok
Tudnátok némi infóval szolgálni OT Willie Smith-ről?
Mit lehet róla tudni?Az elő szezon meccseken milyen játékot mutatott?
Előre is kösziCubehead
Nos röviden talán csak annyi, hogy senki nem érti, miért hagytuk menni...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
One more: the Giants also put in a claim for OT Willie Smith (Redskins) but lost out to the Raiders on him
idióták!!! remélem év végén eltakarodnak...sapka
Akkor lennénk igen nagy szarban már megint!Ennek ellenére én sem értem, hogy miért nem kellett nekünk Smith... Összességében nem viszik rossz irányba a csapatot, bár van jópár fejvakarásra okot adó húzás (pl. Cousins is ilyen volt, de azóta meg már nem is bánjuk). De hibának tartanám az útilaput, ez a vezetés számomra még mindig nem olyan bukta, mint az előzőek. Oké, a szezonvégi mutató nem ezt tükrözi, de ebben legalább látszik vmi elképzelésféle, nem úgy, mint Zorn meg a bingós papi stb. Jönne egy új stáb új koordinátorkkal, új rendszer, urambocsá 4-3-as defense-t akarnának megint jobb nem is folytatni... Én azt mondom, hogy lassan eljutnak oda, hogy a labda mindkét oldalán minimális híja van a kompetens csapatnak. Ha a kövi 2-3 évben se produkálnak pozitív mérleget, az már más tészta...
nexion218
végiggondoltam, aludtam rá egyet, de csak röviden indoklok😛
amikor átvették az irányítást, volt egy elég jó 4-3 defense, aminek a secondaryja kicsit gyengus volt, de a front7 bitang volt (pl. BigAl...)
kitalálták legyen 3-4, amihez semmi falunk nem volt (+elszarták Haynesworth, Rockyt, Carlos Rogerst-igen utáltam, de milyen szezont tolt tavaly!!, ?Landryt?)
akkor jött az ötlet legyen fal mert ez így nagyon rossz, ok, idénre összeállt a fal kb., de a secondary még jobban leamortizálódott, oda senkit nem hoztak (ugye abból a 4-5 posztból 1-et töltöttek fel rendesen), és elárulok valamit:
tavaly a snapek 49%ában base 4-3át játszottunk, ebben a felállásban:
Kerrigan-Bowen-Cofield-Orakpo+Fletch.-Riley +5DB, mert ezt játszuk ha kell még egy DB. Ha kitalálnák újra a 4-3at, fél nap alatt átállnánk... (kell még 1 Lb csere+Kehl visszajönne, és a falból kidobnánk egy kis ballasztot), és akkor most-idén talán ott tartunk, hogy lehet hogy elérjük azt a szintet, mint annó a felforgatás előtt
a labda másik oldaláról tényleg katasztrófa volt, TE-elkapó sor rendben volt, volt itt egy Campbell aki WCO-ban nagyon rossz volt (igen őt is utáltam😊), és kiöregedett a korábbi igen-igen jó fal és futóegység; és most ott tartunk, hogy talán van egy jobb futóegység, hoztak egy legitim QBt (aki még semmi olyat nem mutatott, hogy megérte volna a rengeteg első kört), ( de pl. McNabb bukta..., Grossman-Beck)
és ott tartunk, hogy fal az még mindig nagyon necces

szóval ha azt nem nézem, amit a köztes években csináltak, az annyi, hogy összehoztak egy 3-4es védőfalat+LB sort, ami 4-3ban is elég jó
ezenkívül mi történt azt nem tudom, mert idén rakják igazán össze a darabokat, !idén!
tudom sokan nem kedvelik Snydert, de én azért becsülöm, mert egy olyan owner aki akar tenni, néha rosszul csinálja, de követi az eseményeket nem spórol, mindent megtesz, és ha van egy kis esze újfent, és megint nem jön a 8W közeli eredmény, még most levágja a fejeket, mert most van olyan keret, ami elég jól formálható, mindkét oldalon (és csak a secondary+támadófal kusza), és keres egy olyan HCt, aki képes innen folytatni, ha Shanahanék megint eltolják a szezont.

sapka

Részben egyetértek, mint azt én is í1tam volt pár érthetetlen döntés. Viszont a Defense felforgatással nem értek egyet. Asszem tavaly szedtem össze, hogy bárnilyek jó is volt az a D, de kb 80%ban Fletcher kortársai (Washington, Daniels, Griffin stb), tehát esedékes volt egy átalakulás. Az meg teljesen mindegy, hogy ha 8-10 új emberre szükség van lecserélem-e mellé a sémát is. Landryért valóban kár , de nem az ő hibájuk: amíg nem sérült le, az egyik legjobb szezonját hozta, mert Haslett v,gre visszatette strong safetynek, utána meg nem volt hajlandó rendbraatni a lábát, csak falta a koxot. BigAl-re szót sem fecsérelnék, mindent elmond róla, hogy jelenleg is FA, ráadásul baszott sok lóvénkba került. Nekem szimpatikus, hogy a nehezebb utat választották és nem az instant, de rövidéletű sikert célozták meg, hanem megpróbáltak/nak egy olyan fiatal gerincet kialakítani, ami hosszútávon sikeres lehet. Persze ha belebuknak menjenek, de én még nem látom összeomlottnak a tervet. Ja és esetleg képzeljük bele az egyenletbe azokat a FA falembereket, akiket a Goodell-féle einstand során elbukott lóvéból hozhattink volna...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Sziasztok
Tudnátok némi infóval szolgálni OT Willie Smith-ről?
Mit lehet róla tudni?Az elő szezon meccseken milyen játékot mutatott?
Előre is köszi



több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
One more: the Giants also put in a claim for OT Willie Smith (Redskins) but lost out to the Raiders on him
idióták!!! remélem év végén eltakarodnak...sapka
Akkor lennénk igen nagy szarban már megint!Ennek ellenére én sem értem, hogy miért nem kellett nekünk Smith... Összességében nem viszik rossz irányba a csapatot, bár van jópár fejvakarásra okot adó húzás (pl. Cousins is ilyen volt, de azóta meg már nem is bánjuk). De hibának tartanám az útilaput, ez a vezetés számomra még mindig nem olyan bukta, mint az előzőek. Oké, a szezonvégi mutató nem ezt tükrözi, de ebben legalább látszik vmi elképzelésféle, nem úgy, mint Zorn meg a bingós papi stb. Jönne egy új stáb új koordinátorkkal, új rendszer, urambocsá 4-3-as defense-t akarnának megint jobb nem is folytatni... Én azt mondom, hogy lassan eljutnak oda, hogy a labda mindkét oldalán minimális híja van a kompetens csapatnak. Ha a kövi 2-3 évben se produkálnak pozitív mérleget, az már más tészta...
nexion218
végiggondoltam, aludtam rá egyet, de csak röviden indoklok😛
amikor átvették az irányítást, volt egy elég jó 4-3 defense, aminek a secondaryja kicsit gyengus volt, de a front7 bitang volt (pl. BigAl...)
kitalálták legyen 3-4, amihez semmi falunk nem volt (+elszarták Haynesworth, Rockyt, Carlos Rogerst-igen utáltam, de milyen szezont tolt tavaly!!, ?Landryt?)
akkor jött az ötlet legyen fal mert ez így nagyon rossz, ok, idénre összeállt a fal kb., de a secondary még jobban leamortizálódott, oda senkit nem hoztak (ugye abból a 4-5 posztból 1-et töltöttek fel rendesen), és elárulok valamit:
tavaly a snapek 49%ában base 4-3át játszottunk, ebben a felállásban:
Kerrigan-Bowen-Cofield-Orakpo+Fletch.-Riley +5DB, mert ezt játszuk ha kell még egy DB. Ha kitalálnák újra a 4-3at, fél nap alatt átállnánk... (kell még 1 Lb csere+Kehl visszajönne, és a falból kidobnánk egy kis ballasztot), és akkor most-idén talán ott tartunk, hogy lehet hogy elérjük azt a szintet, mint annó a felforgatás előtt
a labda másik oldaláról tényleg katasztrófa volt, TE-elkapó sor rendben volt, volt itt egy Campbell aki WCO-ban nagyon rossz volt (igen őt is utáltam😊), és kiöregedett a korábbi igen-igen jó fal és futóegység; és most ott tartunk, hogy talán van egy jobb futóegység, hoztak egy legitim QBt (aki még semmi olyat nem mutatott, hogy megérte volna a rengeteg első kört), ( de pl. McNabb bukta..., Grossman-Beck)
és ott tartunk, hogy fal az még mindig nagyon necces

szóval ha azt nem nézem, amit a köztes években csináltak, az annyi, hogy összehoztak egy 3-4es védőfalat+LB sort, ami 4-3ban is elég jó
ezenkívül mi történt azt nem tudom, mert idén rakják igazán össze a darabokat, !idén!
tudom sokan nem kedvelik Snydert, de én azért becsülöm, mert egy olyan owner aki akar tenni, néha rosszul csinálja, de követi az eseményeket nem spórol, mindent megtesz, és ha van egy kis esze újfent, és megint nem jön a 8W közeli eredmény, még most levágja a fejeket, mert most van olyan keret, ami elég jól formálható, mindkét oldalon (és csak a secondary+támadófal kusza), és keres egy olyan HCt, aki képes innen folytatni, ha Shanahanék megint eltolják a szezont.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A regular season meccseinek kezdési időpontja, magyar idő szerint.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
One more: the Giants also put in a claim for OT Willie Smith (Redskins) but lost out to the Raiders on him
idióták!!! remélem év végén eltakarodnak...sapka
Akkor lennénk igen nagy szarban már megint!Ennek ellenére én sem értem, hogy miért nem kellett nekünk Smith... Összességében nem viszik rossz irányba a csapatot, bár van jópár fejvakarásra okot adó húzás (pl. Cousins is ilyen volt, de azóta meg már nem is bánjuk). De hibának tartanám az útilaput, ez a vezetés számomra még mindig nem olyan bukta, mint az előzőek. Oké, a szezonvégi mutató nem ezt tükrözi, de ebben legalább látszik vmi elképzelésféle, nem úgy, mint Zorn meg a bingós papi stb. Jönne egy új stáb új koordinátorkkal, új rendszer, urambocsá 4-3-as defense-t akarnának megint jobb nem is folytatni... Én azt mondom, hogy lassan eljutnak oda, hogy a labda mindkét oldalán minimális híja van a kompetens csapatnak. Ha a kövi 2-3 évben se produkálnak pozitív mérleget, az már más tészta...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
One more: the Giants also put in a claim for OT Willie Smith (Redskins) but lost out to the Raiders on him
idióták!!! remélem év végén eltakarodnak...sapka
Kapós a fiú, csak nekünk nem kellett. Ez óriási hiba volt. Sose lesz normális Oline Washingtonban.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
One more: the Giants also put in a claim for OT Willie Smith (Redskins) but lost out to the Raiders on him
idióták!!! remélem év végén eltakarodnak...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Közben nézem a Nebraska meccset, azért jó volna jövőre itt látni Burkheadet.

Martinez még mindig olyan furcsán dob, hogy rossz nézni...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Shanahan confirms the signing of CB Crezdon Butler. Says they liked his speed & he had an injury he has recovered from.apeszos
gondolom azért dobták ki Arizonából..., ők sem állnak túl jól CB-kelsapka
Aszongya meggyógyult... 😀apeszos
gondolom mennyire😊

egy dalocska jutott eszembe (kicsit átírva)
When the big wheel keep on turning
Proud Shanny keep on burning
And we're rolling, rolling
Rolling into the river

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Shanahan confirms the signing of CB Crezdon Butler. Says they liked his speed & he had an injury he has recovered from.apeszos
gondolom azért dobták ki Arizonából..., ők sem állnak túl jól CB-kelsapka
Aszongya meggyógyult... 😀

Shanahan says the primary backup at center will come down to J. LeRibeus, C. Chester and K. Lichtensteiger. Flexibility is key on O-line.

Ez igen. Szegény LeRibeus ugrálhat ide is, oda is. Hurt akkor hová álljon?
Közben azt mondja Shanahan, hogy a mérete miatt választotta Black-et.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Shanahan confirms the signing of CB Crezdon Butler. Says they liked his speed & he had an injury he has recovered from.apeszos
gondolom azért dobták ki Arizonából..., ők sem állnak túl jól CB-kel

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Shanahan confirms the signing of CB Crezdon Butler. Says they liked his speed & he had an injury he has recovered from.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hogy engedhették el Smith-t?apeszos
Black már 32 éves...sapka
Erről beszélek. És még szarabb is.
Közben: #Redskins RB Evan Royster expected to change jersey number to 22.
Még jó hogy az előbb írtam Butlernél.. 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Hogy engedhették el Smith-t?apeszos
Black már 32 éves...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Közben egy teljes rosterapeszos
nem látom benne Butlert, mondjuk csak 31.én frissült utoljárasapka
Még nincs benne a gyakorló banda sem. Hogy engedhették el Smith-t?
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Közben egy teljes rosterapeszos
nem látom benne Butlert, mondjuk csak 31.én frissült utoljára

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Közben egy teljes roster

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
The Fins carrying 5 RBs no longer. Released Steve Slaton. Could end up in WSH. Doubt Fins carry 4 Qbs for long, either 😀 😀 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Armstrong meg Dolphin lettsapka
A kurva életbe, és Slaton is maradt mi?
apeszos
maradt hát! 5. RB lett ott 😊😊

szerk. most tette ki a Dolphins Slatont, ezt szeretem... fél perc múlva meg is cáfolnak

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
WR Emmanuel Arceneaux turned down #Vikings' practice squad offer to go to #Redskins practice squad instead.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Crezdon Butler ide jött?apeszos
még workoutol, hogy keret vagy PS
úgy tudom sérülékeny, mint rossz, hogy az 5. körös kiválasztódás után ide jutottsapka
A Wiki már Washingtoninak írja, No.22

Roster status: Injured Reserve 😀apeszos
ezt írta a beatwriter:
Mike Jones ‏@MikeJonesWaPo
Former Steeler, Cardinal Crezdon Butler @butlerboy28 is a Clemson product. Working on finding out if to the 53 or practice squad.

ezt meg teljesen félreolvastam, a keretbe jött, az a rögtön IR vicces😊

Armstrong meg Dolphin lettsapka
A kurva életbe, és Slaton is maradt mi?

Crezdon Butler ‏@butlerboy28
@Jarvis99jenkins I am a Washington redskin bruh.
Chuck Carroll retweetelte
Megnyitás
Válasz Retweet Kedvenc
😀 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Crezdon Butler ide jött?apeszos
még workoutol, hogy keret vagy PS
úgy tudom sérülékeny, mint rossz, hogy az 5. körös kiválasztódás után ide jutottsapka
A Wiki már Washingtoninak írja, No.22

Roster status: Injured Reserve 😀apeszos
ezt írta a beatwriter:
Mike Jones ‏@MikeJonesWaPo
Former Steeler, Cardinal Crezdon Butler @butlerboy28 is a Clemson product. Working on finding out if to the 53 or practice squad.

ezt meg teljesen félreolvastam, a keretbe jött, az a rögtön IR vicces😊

Armstrong meg Dolphin lett

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!