Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na ja, csak Tampában nem volt Doughty meg Williams a secondary-ben... De legyen igazad Sapka!Meg lehet rosszul tudom, de nekem Brees nem ilyen P. Manning féle QB/OC hibridként él az emlékeimben, szóval csak meglátszik rajtuk, hogy HC nélkül vannak...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát ez elég karakteres vélemény sapka, azért a Saints defnek 30-35 pontot adni elég merész feltételezés. Különben csatlakozom nexionhoz, Shanny megint kavarja, csak jól is süljön el. RGIII-al biztos hogy takargat valamit, nagyon keveset játszott a pre-ben ahhoz mérten, hogy rookie, és hogy starter. Kulcs lesz a futójáték.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A Williams-Liktenfaszom-Montgomery-Chester-Polumbus ötös kezd? nexion218
szerintem ök kezdenek, mert Lichtensteinről azt írták, hogy nagyon redí, szóval nekem gyanús, ha megsérül majd beáll Hurt helyette, vagy LeRibeus, bár azon meglepődnék. Tackleben már nincs jobb opciónk, de szerintem mind1 is a Saints nem olyan erős rusher csapat, legalábbis a visszatérő Smith a legjobb DE-jük, és utóbbi években igen-igen halovány; a fal közepe lesz csak kérdéses runblock miatt.
A kulcs a győzelemhez továbbra is 30-35 pont Griffintől, egyébként tavaly Raheem Morris mindkétszer 27 pont alatt tartotta őket a tampával, szóval ez még jól is elsülhet.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Én egyre inkább nem tudom, hogy mit is várjak... Én kinézem Shanahan-ből, hogy az előszezonban direkt teljesen mást játszatott Griffin-nel, mint amit tényleg tud/akarnak. Ha ez tényleg így van, csak remélni merem, hogy vmi győztes csodát rejtegettek eddig! Arról amúgy már van hivatalos infó, hogy a "fal" hogy fog kinézni? Vagy a Williams-Liktenfaszom-Montgomery-Chester-Polumbus ötös kezd? (Bár nem tudom, milyen jobb opciónk van, szóval kissé költői ez a kérdés...)

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ja, csak működjön is.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Dan Hellie reports rookie Alfred Morris will start at running back for the Redskins
jó döntés, muszáj működnie a futásnak a Saints ellen, Morris beszippanthatja majd az A gapre a nem túl okos (és lassú), Saints többnyire 2 downos LB sorát, és majd Royster+Helu be-be ugorhat egy-két látványos cutra
eddig tetszik

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Aztán ki lehet próbálni az új chat-et is.
 redskinsfan.hu/chat/apeszos
kíváncsi leszek rá, jó időzítéssapka
Ja, én is. 😀 Valahogy útnak kéne már indítani az új oldalt, de időm az nem sok van rá....
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Aztán ki lehet próbálni az új chat-et is.
 redskinsfan.hu/chat/apeszos
kíváncsi leszek rá, jó időzítés

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Aztán ki lehet próbálni az új chat-et is.
 redskinsfan.hu/chat/
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 www.thefirstrow.eu/watch/139801/1/watch-washington-redskins-vs-new-orleans-saints.html

 www.vipboxsports.eu/watch/71263/1/washington-redskins-at-new-orleans-saints-live-stream-online.html

 www.wiziwig.tv/broadcast.php?matchid=168044&part=sports

 www.sportlemon.tv/c-11.html
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Üdv!
A multkori streameken amiket adtatok(amit nagyon köszönök 😀)azon most is lehet nézni majd az esti meccset? 😊
wr21
www.thefirstrow.eu ezen szinte mindig működik.

több mint 12 éve
wr21 Washington Commanders 7
Üdv!
A multkori streameken amiket adtatok(amit nagyon köszönök 😀)azon most is lehet nézni majd az esti meccset? 😊
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Ez még nekem is tetszene. Főleg ha RGIII is megmutatná, hogy miért nyert Heismant.Shawn84
mert néger😛, ezt gyanúsan hozni fogjasapka
 www.slamonline.com/online/media/slam-tv/2012/09/rgiii-and-trent-richardson-play-h-o-r-s-e-video/ 😀😀

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ez még nekem is tetszene. Főleg ha RGIII is megmutatná, hogy miért nyert Heismant.Shawn84
mert néger😛, ezt gyanúsan hozni fogja

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Előzetes esélylatolgatás következik:
Holnap győzni fogunk 😊agent T
Ez még nekem is tetszene. Főleg ha RGIII is megmutatná, hogy miért nyert Heismant.
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Előzetes esélylatolgatás következik:
Holnap győzni fogunk 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ráadásul, csak hogy fokozzam, kíváncsi leszek a bírókra. Eddig nem nagyon jeleskedtek a holdingok befújásával, ez nem jó előjel a Kerrigan-Orakpo párosnak...apeszos
Már megint más tollával ékeskedek, mert ez is kinti vélemény, de jogos felvetés, hogy vajon mennyire lesznekaz meg a zebrák ráállítva a Saints D-re a bounty ügy miatt? Mert az meg a mi malmunkra hajthatja a vizet...nexion218
kéne nyomni Breesre egy jó kis bountyt, kellett volna gyűjtést szervezni, adó 1% stb. 😛, bár akkor nem Breest küldeném kés alá (a bajszos félvér vesszen)sapka
Azkiaz? Egyébként csak félig szar a helyzet, csak Smith játszik az első héten az eltiltottak közül Vilma nem. Payton meg nem nyert bűnbocsánatot. És az a nagyobb érvágás nekik.apeszos
Campbell
sapka
😀 😀 De gonosz vagy.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ráadásul, csak hogy fokozzam, kíváncsi leszek a bírókra. Eddig nem nagyon jeleskedtek a holdingok befújásával, ez nem jó előjel a Kerrigan-Orakpo párosnak...apeszos
Már megint más tollával ékeskedek, mert ez is kinti vélemény, de jogos felvetés, hogy vajon mennyire lesznekaz meg a zebrák ráállítva a Saints D-re a bounty ügy miatt? Mert az meg a mi malmunkra hajthatja a vizet...nexion218
kéne nyomni Breesre egy jó kis bountyt, kellett volna gyűjtést szervezni, adó 1% stb. 😛, bár akkor nem Breest küldeném kés alá (a bajszos félvér vesszen)sapka
Azkiaz? Egyébként csak félig szar a helyzet, csak Smith játszik az első héten az eltiltottak közül Vilma nem. Payton meg nem nyert bűnbocsánatot. És az a nagyobb érvágás nekik.apeszos
Campbell

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ráadásul, csak hogy fokozzam, kíváncsi leszek a bírókra. Eddig nem nagyon jeleskedtek a holdingok befújásával, ez nem jó előjel a Kerrigan-Orakpo párosnak...apeszos
Már megint más tollával ékeskedek, mert ez is kinti vélemény, de jogos felvetés, hogy vajon mennyire lesznekaz meg a zebrák ráállítva a Saints D-re a bounty ügy miatt? Mert az meg a mi malmunkra hajthatja a vizet...nexion218
kéne nyomni Breesre egy jó kis bountyt, kellett volna gyűjtést szervezni, adó 1% stb. 😛, bár akkor nem Breest küldeném kés alá (a bajszos félvér vesszen)sapka
Azkiaz? Egyébként csak félig szar a helyzet, csak Smith játszik az első héten az eltiltottak közül Vilma nem. Payton meg nem nyert bűnbocsánatot. És az a nagyobb érvágás nekik.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ráadásul, csak hogy fokozzam, kíváncsi leszek a bírókra. Eddig nem nagyon jeleskedtek a holdingok befújásával, ez nem jó előjel a Kerrigan-Orakpo párosnak...apeszos
Már megint más tollával ékeskedek, mert ez is kinti vélemény, de jogos felvetés, hogy vajon mennyire lesznekaz meg a zebrák ráállítva a Saints D-re a bounty ügy miatt? Mert az meg a mi malmunkra hajthatja a vizet...nexion218
kéne nyomni Breesre egy jó kis bountyt, kellett volna gyűjtést szervezni, adó 1% stb. 😛, bár akkor nem Breest küldeném kés alá (a bajszos félvér vesszen)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ráadásul, csak hogy fokozzam, kíváncsi leszek a bírókra. Eddig nem nagyon jeleskedtek a holdingok befújásával, ez nem jó előjel a Kerrigan-Orakpo párosnak...apeszos
Már megint más tollával ékeskedek, mert ez is kinti vélemény, de jogos felvetés, hogy vajon mennyire lesznekaz meg a zebrák ráállítva a Saints D-re a bounty ügy miatt? Mert az meg a mi malmunkra hajthatja a vizet...nexion218
Pont ezért nem lesznek.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ráadásul, csak hogy fokozzam, kíváncsi leszek a bírókra. Eddig nem nagyon jeleskedtek a holdingok befújásával, ez nem jó előjel a Kerrigan-Orakpo párosnak...apeszos
Már megint más tollával ékeskedek, mert ez is kinti vélemény, de jogos felvetés, hogy vajon mennyire lesznekaz meg a zebrák ráállítva a Saints D-re a bounty ügy miatt? Mert az meg a mi malmunkra hajthatja a vizet...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Sajnos holnap is kinéz egy zakó. Csak akkor lehetne esélyünk, ha Breest elvinnék az ufók. Mondtam ugye a pre alatt, hogy Hall nickelben vicc? Hát Griffin méginkább. És nem nagyon van alternatíva.apeszos
Már nem emlékszem, hogy hola olvatstam, de kint is feltették a költői kérdést, hogy vajon lecserélik-e majd végleg Griffin, ha már csak rajta +300 yardot passzolt Brees... Pedig a Vödör sérülése előtt meg Jackson eltiltása előtt bizakodó voltam, hogy a nyári bounty cirkusz miatt meg lesznek kicsit zuhanva és elcsíphetjük őket, de így már tényleg necces...😕
nexion218
háhá
de jó fej vagy, a lap tetején pont ezt idéztem, még hogy nem tudod hol😛
sapka
😀 Eskü, hogy azt a cikket még nem olvastam végig! Talán a Bleacher Reporton kattingattam... De most már az általad linkelt cikk kötelező....😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ráadásul, csak hogy fokozzam, kíváncsi leszek a bírókra. Eddig nem nagyon jeleskedtek a holdingok befújásával, ez nem jó előjel a Kerrigan-Orakpo párosnak...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sajnos holnap is kinéz egy zakó. Csak akkor lehetne esélyünk, ha Breest elvinnék az ufók. Mondtam ugye a pre alatt, hogy Hall nickelben vicc? Hát Griffin méginkább. És nem nagyon van alternatíva.apeszos
Már nem emlékszem, hogy hola olvatstam, de kint is feltették a költői kérdést, hogy vajon lecserélik-e majd végleg Griffin, ha már csak rajta +300 yardot passzolt Brees... Pedig a Vödör sérülése előtt meg Jackson eltiltása előtt bizakodó voltam, hogy a nyári bounty cirkusz miatt meg lesznek kicsit zuhanva és elcsíphetjük őket, de így már tényleg necces...😕
nexion218
Most írta az előbb sapka. 😛 Az a baj, hogy mint mondtam, nincs igazán alternatíva. Crawford rookie, Griffin szar.. Hacsak Gomes nem vállalja be mint CB..