Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Szerintem nincs baj Jenkinssel. Állat módjára tolja, és Robinsonnak nincs meg a "tömege" a fal szélére. Jarvis DE, Robinson inkább LB, azért közel 30kg a különbség. 3-4-ben a fal szélén nem lenne jó Robinsonnak, hidd el... 😀apeszos
félreértesz, Riley helyett hoznám fel, Perry is alacsonyabb, bár Fletcher azért nagyon jó munkát végzett, de talán-talán jobb lenne így az emberfogás

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem nincs baj Jenkinssel. Állat módjára tolja, és Robinsonnak nincs meg a "tömege" a fal szélére. Jarvis DE, Robinson inkább LB, azért közel 30kg a különbség. 3-4-ben a fal szélén nem lenne jó Robinsonnak, hidd el... 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Sapka: Csak az első kettőt. A harmadikon kikaptunk a tehenészektől 18-16-ra. Aztán a Rams win, és utána a Philly. És hat vereség zsinórban.apeszos
igen, és tényleg 3-1 volt az, rosszul emlékeztem

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ata hívta fel rá a figyelmet, hogy tavaly az első meccsen simán vertétek a Giantset, úgyhogy ezt a vereséget innentől kezdve jó előjelnek veszem 😀Gyurma Pappa
Jól teszed. 😊 Hidd el, mi lepődtünk meg a legjobban. Ez a Redskins jelenleg mérföldekkel jobb, mint a tavalyi, úgy hogy a futójátékunk gyakorlatilag alig működött. Sok hibával játszottunk, de ha defense nem lazázza el a végét, nem lett volna ilyen szoros.. 😛

Sapka: Csak az első kettőt. A harmadikon kikaptunk a tehenészektől 18-16-ra. Aztán a Rams win, és utána a Philly. És hat vereség zsinórban.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
keresem, de még nem találtam meg Griffin első driveját, a shotgun spreaddel (Banks is elég jó elkapást csinált), ha valaki rálel ne tartsa magába😛
és Griffinnek volt a legjobb az első héten a passerratingje, az elég jó

Gyurma: tavaly az első három meccset hoztuk..., utána Grossmannek elment az agya az eagles ellen, és jött Beck stb.stb.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 021 — Egyéb témák lakó
ata hívta fel rá a figyelmet, hogy tavaly az első meccsen simán vertétek a Giantset, úgyhogy ezt a vereséget innentől kezdve jó előjelnek veszem 😀

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
törölve;
és akkor visszanéztem többször a blokkolt puntot, úgy álltak fel azon a részen, hogy Sundberg-Chris Wilson-Jackson, velük szemben Jackson és Wilson között a 3 emberük, jobbra kellett volna blokkolni, de Wilsont elnyomta az ellenfele, elég csúnyán! ezért tudott érintés nélkül átmenni, sajnálom a dolgot, mert Wilson nagyon jó volt preseasonben.

jaigen, két dolog: Jenkins egy driveot nagyon elrontott valami hatalmas butaságon stop helyett kaptunk majdnem 7 pontot, de csak 3mat. Hová lett a tavalyi forma?
Lehet egyszer-egyszer megpróbálnám felrakni Robinsont (Keenan) a pályára, elvileg 6'3 magas, és ex-OLBként, lehet jobban tudná a magasabb TE-ket fogni ha emberezni kell; persze Riley is nagyon jól dolgozott, de rossz látni, ha simán Fletcherre hozzák a mismatcheket.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jordan Bernstine ACL, irány az IR. Garcon lába fájt, azért nem ment vissza, de a röntgen semmit nem mutatott, játszani fog a Rams ellen.

A meccset le lehet tölteni innen.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ha még kikaptunk volna akkor is boldog lettem volna, de így, baromi boldog vagyok. rg félelemetesen jól mozgott, védelem is felülkerekedett azon h milyen szar a secondary, és legnagyobb meglepésemre a fal jól muzsikált. jó volt megnézni a meccset 😊a.kacsa
Előkerültél? 😀 Most már csak Wilson hiányzik a boldogságodhoz. Remélem bejön neki is...apeszos
olvastam eddig is, csak nem volt inspiráció a falember cserélék kommenteléséhez 😊
több mint 12 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Amit a legjobb volt látni, hogy a nagyon féltett RG3 szinte hiba nélkül játszott. Magasan verte az összes többi rookie QB-t, a 2 TD-0 INT magáért beszél. Reménykedem a hasonló folytatásban, ami a schedulet elnézve nem lehetetlen... Go SKINS!


több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 www.youtube.com/watch?v=tlSFtmr7vj4&feature=player_embeddedcarragher
Jó újra látni.. 😀
Az aláírásodban a képet cseréld le kisebbre. A fórumszabályzat szerint max 150px lehet a magassága. A Redskins galériában ennek a képnek a kicsinyített változatát is megtalálod. Meg sok mást is. 😊
több mint 12 éve
carragher 46
több mint 12 éve
Red Washington Commanders 49 — Redskins fan
Nagyon meglepő volt számomra, hogy nem volt olyan csapatrész, amit lehúzhatnék így utólag... mondjuk ez legyen a legnagyobb baj. 😀agent T
Szerintem is elkényeztettek bennünket ma a fiuk csak maradjon is ez így. Mondjuk ha a kákán is csomót akarnánk keresni, akkor a spec egység nem volt a helyzet magaslatán annál a blokolt punt-nál. De ettől eltekintve régen nem láttunk ilyen jó teljesítményt


Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Így kell kezdeni egy klasszisnak. 70% fölötti pontosság stb stb... Hasonló folytatást kívánok neki.
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Nagyon meglepő volt számomra, hogy nem volt olyan csapatrész, amit lehúzhatnék így utólag... mondjuk ez legyen a legnagyobb baj. 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
Red Washington Commanders 49 — Redskins fan
Sajnos holnap is kinéz egy zakó. Csak akkor lehetne esélyünk, ha Breest elvinnék az ufók. Mondtam ugye a pre alatt, hogy Hall nickelben vicc? Hát Griffin méginkább. És nem nagyon van alternatíva.

El vagyok kényeztetve. Nem tudom melyik meccset nézzem, a Texas-Florida, vagy a TV-ben a Purdue-Notre Dame?apeszos
Hát nem lett igazad szerencsére. Meglátjátok fellendül itt a topic. Jönnek a divatfanok is ha így folytatjuk.Red
Én is örülök neki. Azért két perccel a vége előtt még zabszem effektusom volt.apeszos
Azt meg már megszoktuk mára azt hiszem. Enélkül nem nagyon volt eddig sem Skins győzelem.


Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sajnos holnap is kinéz egy zakó. Csak akkor lehetne esélyünk, ha Breest elvinnék az ufók. Mondtam ugye a pre alatt, hogy Hall nickelben vicc? Hát Griffin méginkább. És nem nagyon van alternatíva.

El vagyok kényeztetve. Nem tudom melyik meccset nézzem, a Texas-Florida, vagy a TV-ben a Purdue-Notre Dame?apeszos
Hát nem lett igazad szerencsére. Meglátjátok fellendül itt a topic. Jönnek a divatfanok is ha így folytatjuk.Red
Én is örülök neki. Azért két perccel a vége előtt még zabszem effektusom volt.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Grat, megérdemelt győzelem, csak a most következő hiper-hype ne viselje meg RG3-atGyurma Pappa
Köszi, jól esik. Végre. Nem hinném, hogy megviseli, eddig is volt körülötte rendesen. Most max az "ugye megmondtam" fog jönni.
több mint 12 éve
Red Washington Commanders 49 — Redskins fan
Sajnos holnap is kinéz egy zakó. Csak akkor lehetne esélyünk, ha Breest elvinnék az ufók. Mondtam ugye a pre alatt, hogy Hall nickelben vicc? Hát Griffin méginkább. És nem nagyon van alternatíva.

El vagyok kényeztetve. Nem tudom melyik meccset nézzem, a Texas-Florida, vagy a TV-ben a Purdue-Notre Dame?apeszos
Hát nem lett igazad szerencsére. Meglátjátok fellendül itt a topic. Jönnek a divatfanok is ha így folytatjuk.


Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
kis összefoglaló:
csak két dologra lehet rosszat mondani:
-összvissz 5 db punt volt, és ebből 1 block-TD, és egy illegal touch rossz snap stb.; ezt a tavalyi után nem vártam
-figyelmetlenség, többször meg kellett nyerni a meccset és nem mondanám, hogy csak a Saints miatt

Azt az első driveot aki lecsupaszítva berakja ide kap tőlem egy lájkot😀 (többet nem tudok adni😛). Griffin elég brutális volt, shotgunból spreadek nagyon jók, pro felállás center alól is!, kétszer kigáncsolta Morris😀, az elég fura megint; a QB sneakeket nem kéne erőltetni, a spontánok nagyon szépek, de amikor direkt ez van behívva az túlzás. A nyomást meglepően jól kezelte (talán nem is igazán volt, gyenge volt a passrush, ha pedig blitzek voltak, helyén nagyon sok yardot hoztak). Összejött a 30-as, ha ezt a játékképet hozza a szezonra az bőven elég, első meccs alapján összes rookiet lenyomta.
Morris is jó volt goallinenál főleg, oldalfutás, többször behoztam volna Roystert😊. Fal is nagyon jó volt, offensere nem lehet rosszat mondani.

Védelem, ők is fantasztikusak voltak. Ahhoz képest hogy milyen a secondary névsora, Hall-Wilson-Griffin-Gomes-Williams is nagyon jó volt, kár hogy a fél safety sor megint lesérült. Brees ellen!

Nem kiabálnám el, de most sokáig tartó W sorozatot várok (StLouis, bár nagyon is jónak tűntek, Cincy Daltonnal, Tampa Bay); kell, ez mind kell. Hadd álmodjak PO-sat.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 021 — Egyéb témák lakó
Grat, megérdemelt győzelem, csak a most következő hiper-hype ne viselje meg RG3-at

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ha még kikaptunk volna akkor is boldog lettem volna, de így, baromi boldog vagyok. rg félelemetesen jól mozgott, védelem is felülkerekedett azon h milyen szar a secondary, és legnagyobb meglepésemre a fal jól muzsikált. jó volt megnézni a meccset 😊a.kacsa
Előkerültél? 😀 Most már csak Wilson hiányzik a boldogságodhoz. Remélem bejön neki is...
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ha még kikaptunk volna akkor is boldog lettem volna, de így, baromi boldog vagyok. rg félelemetesen jól mozgott, védelem is felülkerekedett azon h milyen szar a secondary, és legnagyobb meglepésemre a fal jól muzsikált. jó volt megnézni a meccset 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na akkor ez most Heisman forma volt vagy minden feka így játszik?Shawn84
Kikérem magamnak a rasszisták nevében. Ja nem. A Nem rasszisták nevében. Vagy mindegy. 😀
Egyébként nem, hibázott párat azért, de ha mindíg így játszik már jó lesz...
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Na akkor ez most Heisman forma volt vagy minden feka így játszik?