Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
de Irsay és a Colts nagyon fogja még sajnálni, hogy elengedték Garcont az biztos... sapka
Nem akarom elkiabálni, de lehet még azt is fogják sajnálni, hogy nem Griffin-t húzták az 1/1-gyel... Nyilván ez csak az első meccs volt, meg kellett hozzá a gameplan, meg a csapattársak, meg a Saints is, de eddig annyival jobban néz ki (akár csak a számok alapján is) RGIII, mint a többi rookie QB, mintha nem is ugyanabból a kategóriából származnának...nexion218
Garcont nem tudtuk egyszerűen megtartani. Ajánlottunk neki szerződést, de annyi, amennyit ti ajánlottatok neki, nálunk egyszerűen nem volt a cap space-ben a rengeteg dead cap miatt. Szóval jó időben csaptatok le rá, jó áron. Ha nem most járt volna le a szerződése, tuti, hogy még évekig Colt maradt volna. 😊
peterk2005
szerintem nekünk nagyobb dead capünk lett/volt a büntetés miatt is
bár azt nem tudom miért jött inkább ide Garcon, de szerintem tudtatok volna olyan opciót ajánlani, hogy maradjon, mi jobban akartuk, kellett egy igazi no1. WR, azt nem értem nektek miért nem kellett, de majd kiderül😊

RGIII-at pedig be kellett vállalni, nagyobb a kockázata, de eddig bejött..., ezt sem vállalta fel a Colts, szerintem nem kell 2 év, idény végére el fog dőlni

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
de Irsay és a Colts nagyon fogja még sajnálni, hogy elengedték Garcont az biztos... sapka
Nem akarom elkiabálni, de lehet még azt is fogják sajnálni, hogy nem Griffin-t húzták az 1/1-gyel... Nyilván ez csak az első meccs volt, meg kellett hozzá a gameplan, meg a csapattársak, meg a Saints is, de eddig annyival jobban néz ki (akár csak a számok alapján is) RGIII, mint a többi rookie QB, mintha nem is ugyanabból a kategóriából származnának...nexion218
Garcont nem tudtunk egyszerűen megtartani. Ajánlottunk neki szerződést, de annyi, amennyit ti ajánlottatok neki, nálunk egyszerűen nem volt a cap space-ben a rengeteg dead cap miatt. Szóval jó időben csaptatok le rá, jó áron. Ha nem most járt volna le a szerződése, tuti, hogy még évekig Colt maradt volna. 😊

RGIII más eset. Ott egyértelműen Luck volt a célpontunk. Hozzáteszem, hogy nekem személy szerint mindig is nagyon tetszett RGIII, és egyáltalán nem sajnáltam volna, ha őt választjuk. 😊 Nézni is fogom idén a meccseiteket, mert nagyon bírom a srácot.

Ezzel együtt, a Luck vs RGIII összehasonlítás még nagyon korai. Majd 2 év múlva talán.

Amúgy hajrá csak így tovább, igen csak csípném, ha idén megtréfálnátok a csoport nevesebb csapatait. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Vödör felépült?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Most egy meccsre épp ezért ki lehet kiáltani szerintem Briles-t "hősnek", lévén ekkora "újítás" rég nem volt az NFL-ben, ami az újfajta no-huddle offense-ekkel alapjaiban változtathatja meg a ligát. Nyilván ha a Skins tényleg jó csapat lesz, az már abszolút Shanahanék érdeme, de ennyi rivaldafényt megérdemel az egyik ötletgazda isjjncaa
várjunk, Briles találta ki az 'eredeti' spread O-kat? (akkor valamennyire jogos is)
csak az a baj, hogy tavaly Newton is hozta ezeket az elemeket (mintha az Auburn is spreadet játszott volna); az igaz, nem egy big market teamben, és nem is kapott annyi figyelmet, mint RGIII, de ott úgy emlékszem nem dobálták őt ilyen szinten 'fel', mármint elismerték, hogy várakozásokhoz képest remek játékos, de ahhoz képest, hogy idén volt egy (állítólag) Manning klón 1/1es (Luck), mindenki Griffint hozza szinte végig témába.
Szóval ilyen tekintetben bizonyos dolgokat nagyzásnak érzek, +idei preseason bújkálás +tavalyi kudarcok, megértem, hogy ez szinte csodaszámba menő teljesítmény, de én azt is el tudom képzelni, hogy ez a játékkép/struktúra csak egy mostani alkalomnak szólt.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Most egy meccsre épp ezért ki lehet kiáltani szerintem Briles-t "hősnek", lévén ekkora "újítás" rég nem volt az NFL-ben, ami az újfajta no-huddle offense-ekkel alapjaiban változtathatja meg a ligát. Nyilván ha a Skins tényleg jó csapat lesz, az már abszolút Shanahanék érdeme, de ennyi rivaldafényt megérdemel az egyik ötletgazda is

A cikk mondjuk az atapapa-féle véleményre csattanós válasz, aki a mérkőzés elején ki volt készülve, hogy RGIII nem passzol át még a LOS-on sem... Ahogy te is tetted, érdemes többször kielemezni azt a drive-ot, mennyire zseniális is volt és milyen lehetőségek is rejlenek ebben a támadósorban: szóval GO REDSKINS! 😊jjncaa
Az egyetemi edzőnek ehez semmi köze sincs szerintem. RG3 jó döntéseket hozott. a playbook fasza volt. shanahanék megoldották.Még a falnak lehet megköszönni. Nem várt eredmnyt nyújtottak.

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 925 — no es importante
Most egy meccsre épp ezért ki lehet kiáltani szerintem Briles-t "hősnek", lévén ekkora "újítás" rég nem volt az NFL-ben, ami az újfajta no-huddle offense-ekkel alapjaiban változtathatja meg a ligát. Nyilván ha a Skins tényleg jó csapat lesz, az már abszolút Shanahanék érdeme, de ennyi rivaldafényt megérdemel az egyik ötletgazda is

A cikk mondjuk az atapapa-féle véleményre csattanós válasz, aki a mérkőzés elején ki volt készülve, hogy RGIII nem passzol át még a LOS-on sem... Ahogy te is tetted, érdemes többször kielemezni azt a drive-ot, mennyire zseniális is volt és milyen lehetőségek is rejlenek ebben a támadósorban: szóval GO REDSKINS! 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Miért?jjncaa
Természetesen fontos mit játszott, mit tud/tanult igazából egy QB, mikor odakerül egy nfl csapathoz. És hozzávetőlegesen két út létezik, vagy írnak neki egy egész playbookot, vagy megtanul egy rendszert. Ez kb. egy offseason programja, utána jönnek majd a gameplanek, ha elindul a szezon. Több út van itt is; nagyon általánosan építenek az ellenfél gyengéire+saját erősségek. Eddig még semmit sem mondtam😊.
De megnézve a meccset, volt egy drive, az első; ami rendkívüli volt a többihez képest. Ez a kedvenc momentumom a meccsből elég sokszor megnéztem. És a cikk is ezt emeli ki; sőt csak ezzel foglalkozik😀.
Tavaly azért tudtak nyerni ellenünk sokan (és ezt nem tudom elégszer hangsúlyozni), mert feltöltötték legalább 8 emberrel a boxot, és Grossman nem tudta így megnyerni a meccset.
Szerintem teljesen logikus volt hogy a Saints is ezzel próbálkozott eleinte, sőt... +rookie QB+Dome (Harper nagyon sokszor zárkózott fel oda). Szóval ehhez idomították az első pár driveot, amely elég sikeresen zárult (+Garcon megmozdulása). Ezt megelőzendő a nem túl gyors, több igazából mikekal felálló saints lb sort egyszerű screen+bubble+qb optionnel bizonytalanították el. Természetesen shotgunból a blitzek/nyomás miatt. Igen adta magát mert játszott is ilyesmit collegeban RGIII. Sőt erre a spread rendszerre építettek. DE úgy gondolom, ez nem volt egy egyszerű copy-paste, sőt ezen kívül a második negyedtől főként center alól játszott. Tovább megyek, inkább csak imitálták ezt, hogy gondolják csak azt egy 'egyszerű' spreadet fognak egész meccsen futtatni. Azt gondolom emiatt is tudott RG egész meccsen eredményes lenni, ügyesen váltogatták a stílusokat+ ültek a playhívások+saints secondary sem volt az igazi.
Az a kérdésem ehhez a koncepcióhoz mi köze Brilesnek? Az ő playbookjával verték meg a Saintset? Melyik meccsen? Egy 'fél'drive és real hero of Washington’s offensive success?
Kötve hiszem.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 925 — no es importante
Miért?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ezért fogok Skins meccseket nézni idén
 www.grantland.com/blog/the-triangle/post/_/id/36841/back-to-school-how-mike-shanahan-is-using-rg3s-college-offense-with-the-redskinsjjncaa
ez egy jó, igényes írás, de ez egy méretes ökörség:
The real hero of Washington’s offensive success wasn’t Kyle or Mike Shanahan. In fact, he isn’t even on the staff. It was Art Briles, Griffin’s college coach at Baylor, and, based on what the Redskins showed in Week 1, the team’s de facto co–game planner along with Washington’s head coach.
szerintem nem is szükséges magyarázni miért

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 925 — no es importante
Ezért fogok Skins meccseket nézni idén
 www.grantland.com/blog/the-triangle/post/_/id/36841/back-to-school-how-mike-shanahan-is-using-rg3s-college-offense-with-the-redskins


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Számomra nem kérdés, hogy meglesz a meccs, úgy számoltam 20-23 pont már elég, mert ha valamennyire betliznek is a támadók a védelem képes lehozni a meccset.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt meg megint csak nem hiszem, hogy a Rams védelem sokkal jobb lenne, mint a szenteké. Akkorát nem fejlődött tavaly óta, és Rexy is megverte őket tavaly. Kemény meccs lesz, nem biztos hogy be tudjuk húzni. Kíváncsi leszek Rocky-ra...apeszos
Kolléga Ön melyik meccset nézte legutóbb?😛 Ez a Saints védelem ezzel a koncepcióval és emberanyaggal, passz ellen liga alsó harmada. (futás ellen elméletileg sokkal jobb, főleg a front sevent lenne nehéz megverni futással, Bunkley, Jordan, Lofton, Haw. mindmind sokkal inkább runstopper)
Másrészről Ramsék 30pont alatt tartották Staffordékat; és Finnegan elég jó volt pl. Megatron ellen. És van nem rossz passrushuk is.
sapka
Szerintem jó meccset néztem kolléga. Az az érzésem ezzel a game plane-el más védelmet is gallyra tett volna Shanahan, nem csak a Szentekét. Bár okosabbak csak a meccs után leszünk, szerintem Megatronnak is lehet rossz napja, mint ahogy Finnegannek is jó. De ő sem lehet ott mindenütt, és (hál' istennek) most jóval több kompetens célpontja van RG-nek, mint volt tavaly Rexynek. A passrush ellen tavaly sem volt rossz az O line, idén úgy látom (minden rossz érzésünk ellenére) javult is. Ez is benne lehet a pakliban azért. Mindezek ellenére kaphatunk a pofánkra, nem kétlem, viszont Bradford kemény nap elé fog nézni, nyomás alatt elég pontatlan, ezért vagyok optimistább mint a Saints meccs előtt. Steven Jacksontól jobban tartok.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Azt meg megint csak nem hiszem, hogy a Rams védelem sokkal jobb lenne, mint a szenteké. Akkorát nem fejlődött tavaly óta, és Rexy is megverte őket tavaly. Kemény meccs lesz, nem biztos hogy be tudjuk húzni. Kíváncsi leszek Rocky-ra...apeszos
Kolléga Ön melyik meccset nézte legutóbb?😛 Ez a Saints védelem ezzel a koncepcióval és emberanyaggal, passz ellen liga alsó harmada. (futás ellen elméletileg sokkal jobb, főleg a front sevent lenne nehéz megverni futással, Bunkley, Jordan, Lofton, Haw. mindmind sokkal inkább runstopper)
Másrészről Ramsék 30pont alatt tartották Staffordékat; és Finnegan elég jó volt pl. Megatron ellen. És van nem rossz passrushuk is.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nose tackle Delvin Johnson was signed to the Redskins' practice squad
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Rocky McIntosh? Nem tudtam, hogy Kos lett... Amúgy nekünk hivatalosan mi is volt a bajunk vele? Már nem emlékszem, csak arra, hogy ígéretes LB-ként kezdte a dolgot...nexion218
Nem illett a sémába, és év végére el is hagyta magát kicsit.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Rocky McIntosh? Nem tudtam, hogy Kos lett... Amúgy nekünk hivatalosan mi is volt a bajunk vele? Már nem emlékszem, csak arra, hogy ígéretes LB-ként kezdte a dolgot...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tenorx tette be az NFL csevegőbe:

Race for Rookie of the Year

1. Robert Griffin III, QB, WAS (+4.0)

It’s the hardest position to play and RG3 made it look easy for a rookie. With an offensive line that protected him, Griffin made all the right decisions in having an Accuracy Percentage of 88% (best of the week in the entire NFL).
apeszos
csak az a baj, hogy ez nem igaz!!
72% körüli volt a tényleges pontossága, csak szeretik levonni a sack-fumble stb. 'ügyetlenségeket' és csak a ténylegesen eldobott labdákat nézték, nem mondom, hogy ez a 88% kevés, de nem is annyira rendkívüli.
Másrészről meg mi értelme ezeknek az unorthodox mértékeknek? (ha ezt fel sem tűntetik mellette?!)
de a70% feletti pontosság, tényleg nagyon jó
kíváncsi leszek St Louis ellen, hogy fog játszani, ott kicsit komolyabb a védelem, bár a támadósoruk nem olyan erős, mint a szenteknek.

Sundberg pedig visszahozhatós IR-re került
sapka
Szőrszálhasogatás.. 😀 Gondolom a többieknél is levonták. Nem hinném, hogy az egyiknél igen csak azért hogy jobb eredménye legyen. Azt meg megint csak nem hiszem, hogy a Rams védelem sokkal jobb lenne, mint a szenteké. Akkorát nem fejlődött tavaly óta, és Rexy is megverte őket tavaly. Kemény meccs lesz, nem biztos hogy be tudjuk húzni. Kíváncsi leszek Rocky-ra...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Tenorx tette be az NFL csevegőbe:

Race for Rookie of the Year

1. Robert Griffin III, QB, WAS (+4.0)

It’s the hardest position to play and RG3 made it look easy for a rookie. With an offensive line that protected him, Griffin made all the right decisions in having an Accuracy Percentage of 88% (best of the week in the entire NFL).
apeszos
csak az a baj, hogy ez nem igaz!!
72% körüli volt a tényleges pontossága, csak szeretik levonni a sack-fumble stb. 'ügyetlenségeket' és csak a ténylegesen eldobott labdákat nézték, nem mondom, hogy ez a 88% kevés, de nem is annyira rendkívüli.
Másrészről meg mi értelme ezeknek az unorthodox mértékeknek? (ha ezt fel sem tűntetik mellette?!)
de a70% feletti pontosság, tényleg nagyon jó
kíváncsi leszek St Louis ellen, hogy fog játszani, ott kicsit komolyabb a védelem, bár a támadósoruk nem olyan erős, mint a szenteknek.

Sundberg pedig visszahozhatós IR-re került

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hát meg azért Griffin-re van miért hype-olni... Szegény Tebow-ra a legigazabb jelző, amit hallottam/olvastam az a "throwing fullback" volt, csak próbálnak QB-t játszatni vele... 😀 Griffin pedig ténylegesen QB és az eddig látottak alapján abból is a jobbféle! Ennek ellenére csatlakozom, hogy jobb neki/nekünk a hype nélkül.Írjanak csak arról, hogy jó játékkal nyeri a meccseket, nem ilyen bulvárszarságról!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tenorx tette be az NFL csevegőbe:

Race for Rookie of the Year

1. Robert Griffin III, QB, WAS (+4.0)

It’s the hardest position to play and RG3 made it look easy for a rookie. With an offensive line that protected him, Griffin made all the right decisions in having an Accuracy Percentage of 88% (best of the week in the entire NFL).
Azért offseason ide, morális tartás oda, a Saints ellen a Superdome-ban ez nem kis dolog.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem nagyon szeretem ezt a hypot, Tebownak sem jött be. Bár Griffinnél lehet hogy lesz mire. Viszont mint minden ilyen, ki fogja termelni az ellendrukkereket is. A Griffining meg azért nem tetszik, mert ez azt jelenti, hogy előtte ütést kapott...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Javarris Williams RB practice squad.
Kansas City Chiefs (2009)
Seattle Seahawks (2010)
Houston Texans (2011–2012)
Dallas Cowboys (2012)

Sundberg IR

Redskins released running back Antwon Bailey, fullback Robert Hughes and defensive lineman Jason Shirley from the team’s practice squad.
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Hejhó, írjatok már a Griffiningról, mert hogy a Tebowingnak már lecsó 😊
A Griffining, mikor az ember a földön ül, és a két mutatóujjával az évre mutat.. 😊))

 misterirrelevant.com/index.php/2012/09/10/griffining-rgiii-robert-griffin-iii-pose/

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 268 — E/1
Elég jó volt RGIII!
Most néztem a TD-ket...Grat.(és Ő hozzá is)
😊