Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
úgy áll a front7 hogy két hét alatt 3. ember ment belőle IR-re, lehet megpróbálnék egy lazább 4-3-at; Kerrigannek nem megy ez a cover téma olyan jól + mindig Orakpora váltották az OLB cover playeket, és endként ez nem kimondottan feladata..., másik oldal pedig jó rotációval (ugye Jackson,Wilson mind inkább 4-3as) megoldható cover nélkül; a DT sor is inkább 4-3as😀, + a depth is úgy alakult, hogy inkább 2 fő az igazi+cseréjük is nekik van
Lb-k zónájával lehet gond, főleg Robinson kapna szívrohamot, ha kezdeni kéne, Fletch. és Riley mellett, akik mindketten 4-3 mikeok; szóval visszajöhetnek Kehl pl.
és 48-50%ban amúgyis 4-2-5öt játszunk...
megkockáztatnám, gondolom most jön a búúú, hogy de nee, de én megpróbálnám😛
sapka
Eddig is váltogattuk a két sémát, most se lesz nagy gond.. 😛 A Saints ellen bejött a 4-2-5, de csak azért mert Griffin ihletett állapotban nyomta nickelben. Mikor Hall ment a sarokba nem ment annyira.. A Rams ellen meg teljesen erőtlen volt a nyomás, Bradford meg sem érezte. Nem is tudom, még az átállás évében sem láttam őket ilyen gyengének. Kerrigan témában egyetértek, elég lassú a coverhez. Orakpoval volt ütős ez a páros, most rendesen meg leszünk fogva. Én nem várok minőségi romlást a bal oldalon, Jenkins szerintem nem rosszabb mint Carriker, a probléma ott lesz, hogy összesen hat falemberünk maradt, így bajban leszünk a rotációval és ha RG3 nem tud hosszú driveokat vezetni kifulladnak a negyedik negyedre teljesen. Nem tudjuk hogy Baker és Worthington mire képes. Ha legalább Neild itt lenne sokkal nyugodtabb lennék.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ha volt már, akkor elnézést a zavarásért.

 www.grantland.com/blog/the-triangle/post/_/id/36841/back-to-school-how-mike-shanahan-is-using-rg3s-college-offense-with-the-redskinsDoM
volt!
Ezért fogok Skins meccseket nézni idén
 www.grantland.com/blog/the-triangle/post/_/id/36841/back-to-school-how-mike-shanahan-is-using-rg3s-college-offense-with-the-redskinsjjncaa

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ha volt már, akkor elnézést a zavarásért.

 www.grantland.com/blog/the-triangle/post/_/id/36841/back-to-school-how-mike-shanahan-is-using-rg3s-college-offense-with-the-redskins
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ja és most látom csak, hogy valóban félreérthetően írtam:
Collapo
hali
nem félreérthető voltál, hanem kihagytál lényeges szavakat😀, most a fene se tudja mire is gondolsz/tálsapka
Ugye?! 😀
Lényeg: nem volt szép az ütközés, jó hogy 'csak' egy hét sérülés lett belőle, nem season-ending, de maga a mozdulat, ami okozta, officially legal... nem szép, de szabályos... kevesebb ilyen kell a ligába, de az ütközés önmagában még nem baj...
Ha meg szándékos, sérülést okoz, azt meg eddig is rendezte a liga...
Talán most már jobb 😀Collapo
rendben, menjünk apránként😛 (remélem most nem hagytál ki belőle szavakat😛😛)
sehol sem írtam, hogy csak 1 hetes a sérülése, csak hogy elkezdődtek a vizsgálódások a fejsérülés miatt és valószínű (inkább lehetséges) nem fog tudni játszani, szóval a lába csúnyábbnak tűnt, de az a sisak odaérhetett a sisakhoz, ki tudja mi lesz abból még. (nagyon remélem semmi)
másrészről, szerintem az a gubanc ezzel a szereléssel, hogy nagyon nem szerelni akart, hanem csak kitűnni, hogy akkor smash mouth húúúú, és nem hiszem hogy büntetni fogja a liga ezt, de nagyon wannabe mozdulat volt

más.
úgy áll a front7 hogy két hét alatt 3. ember ment belőle IR-re, lehet megpróbálnék egy lazább 4-3-at; Kerrigannek nem megy ez a cover téma olyan jól + mindig Orakpora váltották az OLB cover playeket, és endként ez nem kimondottan feladata..., másik oldal pedig jó rotációval (ugye Jackson,Wilson mind inkább 4-3as) megoldható cover nélkül; a DT sor is inkább 4-3as😀, + a depth is úgy alakult, hogy inkább 2 fő az igazi+cseréjük is nekik van
Lb-k zónájával lehet gond, főleg Robinson kapna szívrohamot, ha kezdeni kéne, Fletch. és Riley mellett, akik mindketten 4-3 mikeok; szóval visszajöhetnek Kehl pl.
és 48-50%ban amúgyis 4-2-5öt játszunk...
megkockáztatnám, gondolom most jön a búúú, hogy de nee, de én megpróbálnám😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
ja és most látom csak, hogy valóban félreérthetően írtam:
Collapo
hali
nem félreérthető voltál, hanem kihagytál lényeges szavakat😀, most a fene se tudja mire is gondolsz/tálsapka
Ugye?! 😀
Lényeg: nem volt szép az ütközés, jó hogy 'csak' egy hét sérülés lett belőle, nem season-ending, de maga a mozdulat, ami okozta, officially legal... nem szép, de szabályos... kevesebb ilyen kell a ligába, de az ütközés önmagában még nem baj...
Ha meg szándékos, sérülést okoz, azt meg eddig is rendezte a liga...
Talán most már jobb 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ja és most látom csak, hogy valóban félreérthetően írtam:
Collapo
hali
nem félreérthető voltál, hanem kihagytál lényeges szavakat😀, most a fene se tudja mire is gondolsz/tál

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Az a csoda, hogy nem szakadt szanaszét Davis térde....nexion218
A szabályok lehetővé teszik, bár valóban szép, csak kemény... még ha azt is mondjuk, hogy védtelen volt, akkor is vállal ütközték le, ami szabályos... legalábbis, ahogy én tudom. Szóval nem látom okát a büntiknek ilyen esetekben... kivéve ha belesérül az aki kapja...Collapo
Te figyumá'! 😉 Nem akarok szőrszálhasogatónak tűnni, de én egy árva szót nem szóltam a büntikről, csak csodálkoztam, hogy nem lett belőle komoly (térd)sérülés.nexion218
Mint ahogy én se azt mondtam, hogy ez így szép és jó... nekem az esetről ez jutott eszembe. BTW, én is örülök, hogy nem lett túl komoly a sérülés... a többi meg túró! 😊

ja és most látom csak, hogy valóban félreérthetően írtam:
A szabályok lehetővé teszik, bár valóban EDIT: nem szép, csak kemény... még ha azt is mondjuk, hogy védtelen volt, akkor is vállal ütközték le, ami szabályos... legalábbis, ahogy én tudom. Szóval nem látom okát a büntiknek ilyen esetekben... kivéve ha belesérül az aki kapja...Collapo

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Az a csoda, hogy nem szakadt szanaszét Davis térde....nexion218
A szabályok lehetővé teszik, bár valóban szép, csak kemény... még ha azt is mondjuk, hogy védtelen volt, akkor is vállal ütközték le, ami szabályos... legalábbis, ahogy én tudom. Szóval nem látom okát a büntiknek ilyen esetekben... kivéve ha belesérül az aki kapja...Collapo
Te figyumá'! 😉 Nem akarok szőrszálhasogatónak tűnni, de én egy árva szót nem szóltam a büntikről, csak csodálkoztam, hogy nem lett belőle komoly (térd)sérülés.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Morgan Trent-ről írhatna valaki némi infót a topikunkba.
Eléggé ráálltunk a kidobott Redskins CB-kre úgy néz ki.
Barnes után most egy újabb.Bazzani
szívesen segítenék, de még nem láttam játszani, az elején elkaszálták

szerk. Worthington, és White jött fel a rosterre (Carriker+Orakpo helyett)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Morgan Trent-ről írhatna valaki némi infót a topikunkba.
Eléggé ráálltunk a kidobott Redskins CB-kre úgy néz ki.
Barnes után most egy újabb.

több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Az a csoda, hogy nem szakadt szanaszét Davis térde....nexion218
A szabályok lehetővé teszik, bár valóban szép, csak kemény... még ha azt is mondjuk, hogy védtelen volt, akkor is vállal ütközték le, ami szabályos... legalábbis, ahogy én tudom. Szóval nem látom okát a büntiknek ilyen esetekben... kivéve ha belesérül az aki kapja...Collapo
bele is sérült...(és kérdéses a játéka a week 3ra)
sapka
akkor utólag megkaphatja a pénzbüntetést/eltiltást... szabálykönyv szerint ez akkor is belefért... de tartom, hogy azért vigyázni lehet a másikra szereléskor is...

Alkarral kitámasztva? ... inkább utcai bunyó jellege van az egésznek.
Bjoca
Én nem láttam a kitámasztott alkart, de mint említettem nyugodtan lehet belőle eltiltás... volt már ilyenre példa...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Az a csoda, hogy nem szakadt szanaszét Davis térde....nexion218
A szabályok lehetővé teszik, bár valóban szép, csak kemény... még ha azt is mondjuk, hogy védtelen volt, akkor is vállal ütközték le, ami szabályos... legalábbis, ahogy én tudom. Szóval nem látom okát a büntiknek ilyen esetekben... kivéve ha belesérül az aki kapja...Collapo
Alkarral kitámasztva? ... inkább utcai bunyó jellege van az egésznek.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Az a csoda, hogy nem szakadt szanaszét Davis térde....nexion218
A szabályok lehetővé teszik, bár valóban szép, csak kemény... még ha azt is mondjuk, hogy védtelen volt, akkor is vállal ütközték le, ami szabályos... legalábbis, ahogy én tudom. Szóval nem látom okát a büntiknek ilyen esetekben... kivéve ha belesérül az aki kapja...Collapo
bele is sérült...(és kérdéses a játéka a week 3ra)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Az a csoda, hogy nem szakadt szanaszét Davis térde....nexion218
A szabályok lehetővé teszik, bár valóban szép, csak kemény... még ha azt is mondjuk, hogy védtelen volt, akkor is vállal ütközték le, ami szabályos... legalábbis, ahogy én tudom. Szóval nem látom okát a büntiknek ilyen esetekben... kivéve ha belesérül az aki kapja...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Az a csoda, hogy nem szakadt szanaszét Davis térde....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Shany (többek közt) ezt is reklamálja:



Morgan nem kap büntetést Finnegan miatt.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
igen-igen
Carriker egész pontosan torn quad-dal hagyja ki a szezont
Orakpo pedig a tavalyi sérülésére sérült rá...
jó hír, hogy Carrikernek 2012re nincs garantált pénze a 4 éves 20 milliós szerződéséből; Jenkins+Golston, ez szép lesz
(szerintem a meccsen Jackson nem volt rossz)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Brian Orakpo, Adam Carriker out for season with injury

nfl.com

Carriker is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Orakpo out for season 😮 😕
"The linebacker tore his left pec muscle, coach Mike Shanahan said."MarioAna
Ez asszem nem jelent semmi jót.Petikievak01
Attól függ kinek


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Orakpo out for season 😮 😕
"The linebacker tore his left pec muscle, coach Mike Shanahan said."MarioAna
Ez asszem nem jelent semmi jót.

több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Orakpo out for season 😮 😕
"The linebacker tore his left pec muscle, coach Mike Shanahan said."MarioAna
kerrigan vadállat szezonra fel!
elsőre is látszott h vmi nagy gebasz van sajnos orakpoval... 😕
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Orakpo out for season 😮 😕
"The linebacker tore his left pec muscle, coach Mike Shanahan said."
plusz ráadásként Carriker is szakított valamit.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
tök mind1 mi volt. Semmin se változtat a felesleges szájtépés. Azért nem csak a redskinst sújtotta a bírók balfaszsága . a Steven jackson féle Futott Td is csúnya volt aztán még rátoltak egy unsportsmanlikeot is . úgyhogy az ilyesmiről se feletkezzünk meg.Petikievak01
Ez a topic azért van, hogy tépjük a szánkat. Az értő olvasást pedig vedd át még egyszer. Sapka is, én is leírtuk, hogy mindkét oldalra tévedtek a bírók. Hogy ezt ki hogyan nevezi, vérmérséklet kérdése. Én balfaszságnak, sapka csalásnak. Ha mi nyerünk, a Rams topicban menne a "szájtépés". De mivel kikaptunk, az had ne örüljünk már.apeszos
nem azt mondom hogy ne legyél dühös , én se örülök neki , de attól függetlenül szerintem nem volt csalás. jobb volt a rams . Nekem ez a véleményem. Nem lehet minden meccset megnyerni. Mind 2 csapat kapott hideget, meleget a bíróktól. Mi jöttünk ki rosszul a meccsből. Majd jővőhéten talán Garconnal jobbak leszünk. Én már annak is örülök hogy Griffin állja a helyét az NFl-ben.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
tök mind1 mi volt. Semmin se változtat a felesleges szájtépés. Azért nem csak a redskinst sújtotta a bírók balfaszsága . a Steven jackson féle Futott Td is csúnya volt aztán még rátoltak egy unsportsmanlikeot is . úgyhogy az ilyesmiről se feletkezzünk meg.Petikievak01
Ez a topic azért van, hogy tépjük a szánkat. Az értő olvasást pedig vedd át még egyszer. Sapka is, én is leírtuk, hogy mindkét oldalra tévedtek a bírók. Hogy ezt ki hogyan nevezi, vérmérséklet kérdése. Én balfaszságnak, sapka csalásnak. Ha mi nyerünk, a Rams topicban menne a "szájtépés". De mivel kikaptunk, az had ne örüljünk már.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
tök mind1 mi volt. Semmin se változtat a felesleges szájtépés. Azért nem csak a redskinst sújtotta a bírók balfaszsága . A Steven Jackson féle futott TD is csúnya volt aztán még rátoltak egy unsportsmanlikeot is . úgyhogy az ilyesmiről se feledkezzünk meg.Petikievak01
te elolvastad amit én írtam?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!