Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Cedric Griffin hamstring injury
Evan Royster Térdficam
Leonard Hankerson Izomhúzódás/ficam
Trent Williams MRI vizsgálat a jobb térden.

Ha Belichick-et megbüntetik, az a világ csúfsága lenne, bár a szabályok egyértelműek. De az is, hogy ezek a bírók az iskola udvarra valók.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nekem nincs különösebb bajom Haslettel, a tavalyi D igenis jó volt. Váltás volt a secondary coatch poszton, azt hittük hú de jó lesz. Gondolom, hogy nem Haslett hozta ide azokat a fickókat, abban Morris és Slowik keze is vastagon benne van. Össze kell szokniuk. Szerencsétlen hívásokból is volt elég, de azért nézzük úgy: nincs sok lehetőségük. Vödör kimaradt, megsérült C.Griffin is, Tanard Jackson és Minnifield nem is játszott, és nem is fog, az elején lesérült Bernstine is. Ehhez hozzájön Carriker, Orakpo, Neild... A secondaryban ki marad? A rookie Crawford, akiről kiderült hogy sok ez még neki, aztán Butler, Jordan Pugh... Na jó, ettől még a Hall, Wilson, Gomes, Williams csapat jobb is lehetne...
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Én vágom, hogy Kyle Shanahan nem jó semmire, és a faternak kell átvenni fontosabb percekben a playcallingot, hisz azt, hogy nem jó OC, elég régóta tudjuk. De ha ránézek sapka lentebbi ábrájára, meg amúgy is... hisz látom a meccseket...
Nem kellene most már esetleg Haslettet föltenni az első buszra?
Más: ha egyszer felépül Vödör, és esetleg erősödik a secondary, akkor még van remény, nem? Mennyi kell még neki, hogy jöjjön?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én azt nem értem, hogyan lehet egy csapatot ennyire demoralizálni. Kicsit a Philly elleni meccsre hajazott ez, első playre nagy játék, beszoptuk, aztán onnantól nem volt defense. Ez azért érint nagyon rosszul, mert tavaly úgy hittük (még Te is Sapka 😛 ) hogy van egy konstans védelmünk, csak egy irányító kell és Hawaii dizsi napszemüveg. Megjött az irányító (kettő is, jó drága volt, de azt mondom megérte), lett egy relatíve jobb offense, erre behal a védelem. A támadók rookie irányítóval, szar fallal, az első három meccsen 98 pontot tettek fel a táblára, nem gyenge. Tavaly csak 66-ot. A védelem viszont 101(!!)-et engedett a tavalyi 53-al szemben. Tavaly nem tűnt fel a secondary gyengesége, mert jó volt a passrush, idén ennek nyoma sincs, ergo szét dobálják a secondaryt. Mi lehetne akkor, ha az O# meg is tudná védeni Griffint, és a védelem csak azt hozná amit tavaly? Azért tényleg elég merész az edzői kar, mert nincs kizárva, hogy Cousins is tudna hozni egy ilyen formát, de meddig? Amíg szét nem ütik őt is? Jelenleg nem fogom RG3-nak hívni Griffint, hanem csak Cutler2-nek. Csoda lesz ha bírni fogja, bár eddig le a kalappal. Két ember van ebben a csapatban (a teljesben) aki megszakad a győzelemért, Griffin és Morris. És egy, akit már rég világgá kellett volna zavarni: Kyle Shanahan.

😀 😀 Kiderült. A senki által nem értett utolsó bünti Kyle Shanahan miatt volt. Csúnyát mondott a bírónak. 😀 Káosz van itt a fejekben, ez a legnagyobb baj...

Nem hivatalosan 18 alkalommal ütötték meg Griffint a meccsen. Volt mikor elég nehezen állt fel (a guta kerülgetett) de felállt. Szóval hype ide vagy oda, kemény a srác, amellett hogy jó is. Sapka mondta jól tegnap: Griffin felszántotta a pályát (néha szó szerint is) ezért a győzelemért. Nem rajta múlt.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nexion;
csináltam egy gyors táblát a defense rosterről évekre visszamenőleg (csak a Zorn éra kezdetéig), pirossal jelöltem a már 30 éveseket...+sárga sáv a lényeg

(kidobja nagyba ha rákattintasz)

szerk.: nem vonok le semmi következtetést...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nem értem h mi történt a védelemmel. kurva jó h deangelot berakjuk középre, mert griffin ott nem tud játszani, de így minden meccsen minimum 120 yardot kapdosnak el az elsőszámú elkapók... nem volt tavaly ilyen probléma. mert az h szar az Ofal nem ér meglepetésként de ez nagyon bassza a csőrömet
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
De idegesítő egy meccs volt ez.
Remélem Robert megúszta sérülés nélkül, valamint Shanny levonta a következtetéseket.

Apeszos miután azt mondta leültette kis Shannyt a nagy sokkal jobb hívások voltak, fel is éledt a leghíresebb Robert Griffin.

Azt viszont tartom, hogy így elég rossz végű szezon lesz ha nem sikerül legalább középszarra stabilizálni a falat.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért az érdekelne milyen megfontolásból lőtte el az időkéréseket a harmadik negyedben...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Meg ilyen O fallal, meg ilyen bírókkal, game plannel...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ilyen védelemmel nem lehet😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Amúgy nem vagyok nyelvtannáci, de ez műveltetés. 😊

MűtTette meg 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
lehet a ti meccsetek nézem 7től

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért azt se feledjétek el, hogy Landryvel olyan szerződést kötött a Jets, hogy kikötötte, hogy X meccsen egészségesnek kell lennie, ha zsozsót akar. Egyrészt.
Másrészt meg, ami komolyabb indok, hogy Ő most ha tol egy jó szezont, akkor jövőre a piacon, vagy a Jetstől brutális szerződést fog kapni, tehát idén ezért küzd. Úgyhogy nem fogja elalibizni a szezont.
De ez mondjuka Jets topikba való, itt off.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Úgy akartam írni, hogy nálunk, mert azt vágtam, hogy a Skinsnél nem műtette meg.Beki
ez jó😀
azt írtad "itt" (=redskins topicban😛), de a Jetsben😛
meglátjuk mire megy vele, gondolom a szteroidok nem segítenek rajtasapka
Nyilván a szteroidok nem segítik, de nem tenne jót a kiválása, mert vékonyka a S depth chart. 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Úgy akartam írni, hogy nálunk, mert azt vágtam, hogy a Skinsnél nem műtette meg.Beki
ez jó😀
azt írtad "itt" (=redskins topicban😛), de a Jetsben😛
meglátjuk mire megy vele, gondolom a szteroidok nem segítenek rajta

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azért itt felvetődik már az orvosi stáb felelőssége is. Landry most pl vígan játszik a Jetsben. Kicsit sok itt a sérülés és a krónikus sérülékenység.Delonso_
messze van a szezon vége...
másrészt azt olvastam Landry mégis megműtötte a lábát NY-ban, amire itt nem volt hajlandó..., de messze még a végesapka
Nem tudom pontosan itt műtette-e meg a lábát, de edzéseken úgy vigyáztak rá, mint a porcelánra. 😊Beki
A Jetsben műtette meg maximum.Stez
Úgy akartam írni, hogy nálunk, mert azt vágtam, hogy a Skinsnél nem műtette meg.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért itt felvetődik már az orvosi stáb felelőssége is. Landry most pl vígan játszik a Jetsben. Kicsit sok itt a sérülés és a krónikus sérülékenység.Delonso_
messze van a szezon vége...
másrészt azt olvastam Landry mégis megműtötte a lábát NY-ban, amire itt nem volt hajlandó..., de messze még a végesapka
Nem tudom pontosan itt műtette-e meg a lábát, de edzéseken úgy vigyáztak rá, mint a porcelánra. 😊Beki
A Jetsben műtette meg maximum.

több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
előrejelzés: ma győzni fogunk!

szerk: elugrok sörért és jövök, 10 perc

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azért itt felvetődik már az orvosi stáb felelőssége is. Landry most pl vígan játszik a Jetsben. Kicsit sok itt a sérülés és a krónikus sérülékenység.Delonso_
messze van a szezon vége...
másrészt azt olvastam Landry mégis megműtötte a lábát NY-ban, amire itt nem volt hajlandó..., de messze még a végesapka
Nem tudom pontosan itt műtette-e meg a lábát, de edzéseken úgy vigyáztak rá, mint a porcelánra. 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Azért itt felvetődik már az orvosi stáb felelőssége is. Landry most pl vígan játszik a Jetsben. Kicsit sok itt a sérülés és a krónikus sérülékenység.Delonso_
messze van a szezon vége...
másrészt azt olvastam Landry mégis megműtötte a lábát NY-ban, amire itt nem volt hajlandó..., de messze még a vége

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Más. Jó lenne ha a védelem felébredne a mai meccsre és az elkapók is koncentráltabbak lennének. Delonso_
Háát igen, ha ez a két csapatrész magára talál, akkor nincs félni valónk..


több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azért itt felvetődik már az orvosi stáb felelőssége is. Landry most pl vígan játszik a Jetsben. Kicsit sok itt a sérülés és a krónikus sérülékenység.

Más. Jó lenne ha a védelem felébredne a mai meccsre és az elkapók is koncentráltabbak lennének.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Vödörrel is úgy járunk mint Landryvel. Basszus, amíg Doughty a keretben van, nem lesz normális safetynk. Megátkozza Gomest is.
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
nem lesz ez se egy könnyű meccs.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
S Brandon Meriweather and WR Pierre Garcon inactive for the Redskins.