NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
hát, ez egy nagyon fogós kérdés! Egyrészről ilyen játékosra vártunk és öröm nézni, amit megtesz a csapatért meg a győzelemért, másrészről viszont ha összetörik, nem lesz mit nézni... Én azt mondom, hogy a játékstílus maradjon, de ne sérüljön meg soha! 😀 Így mindenki boldog.nexion218
Na ezt most vegyük át mégegyszer, ha kérhetem. Tehát: megjött álmaink irányítója (mondjuk nekem az, sapkának nem annyira.. 😛) úgy játszik ahogy képzeljük, és amit Shanahan is várt. De mégse játszon úgy, mert hímestojás, és összetörhetik. Szóval Shanahan kapja be. Csináljon olyan game plan-t, amiben nem kerülnek a közelébe. Vagy lesz szíves O falat csinálni elé. Vagy a playbookot faragja át. Legalábbis Kyle-t rúgja ki a p.csába. De minimum az óceánig.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azért egész pontosan úgy fogalmaz, hogy "7 vagy 8 ÜTÉS elkerülhető lett volna". 😉 Összesen 13szor ütötték meg plusz talán 12 futást említ a cikk., abból a 7-8 alig több, mint a 30%! 😉

És ezt most olvasom, én sem tudtam:

“If you take some of those shots in the face you’ll learn real fast. I thought they were not legal hits but Coach informed me that technically they can hit me. Even on keepers, they can hit you if you’re carrying out your fake. I didn’t know that so I guess I’ll be running with my arms up a lot more, letting them know, ‘Hey, I don’t have the ball. Please hit me if you want to get a 15-yard penalty.’”

 www.csnwashington.com/blog/redskins-talk/post/rg3-talks-about-taking-less-hits?blockID=779683&feedID=10316

Szerintem ezekről beszélt Shanahan. Szóval túl jól játszotta el a fake-et és mivel nem egyértelmű, hogy nincs nála a tojás, szabályosan meg lehet ütni.nexion218
És az Shanahannek baj? Ha nem így játszott volna, Morris fele annyit sem tudott volna futni.apeszos
hát, ez egy nagyon fogós kérdés! Egyrészről ilyen játékosra vártunk és öröm nézni, amit megtesz a csapatért meg a győzelemért, másrészről viszont ha összetörik, nem lesz mit nézni... Én azt mondom, hogy a játékstílus maradjon, de ne sérüljön meg soha! 😀 Így mindenki boldog.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért egész pontosan úgy fogalmaz, hogy "7 vagy 8 ÜTÉS elkerülhető lett volna". 😉 Összesen 13szor ütötték meg plusz talán 12 futást említ a cikk., abból a 7-8 alig több, mint a 30%! 😉

És ezt most olvasom, én sem tudtam:

“If you take some of those shots in the face you’ll learn real fast. I thought they were not legal hits but Coach informed me that technically they can hit me. Even on keepers, they can hit you if you’re carrying out your fake. I didn’t know that so I guess I’ll be running with my arms up a lot more, letting them know, ‘Hey, I don’t have the ball. Please hit me if you want to get a 15-yard penalty.’”

 www.csnwashington.com/blog/redskins-talk/post/rg3-talks-about-taking-less-hits?blockID=779683&feedID=10316

Szerintem ezekről beszélt Shanahan. Szóval túl jól játszotta el a fake-et és mivel nem egyértelmű, hogy nincs nála a tojás, szabályosan meg lehet ütni.nexion218
És az Shanahannek baj? Ha nem így játszott volna, Morris fele annyit sem tudott volna futni.
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Végén kiderül hogy Rg3 bust.

több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azért egész pontosan úgy fogalmaz, hogy "7 vagy 8 ÜTÉS elkerülhető lett volna". 😉 Összesen 13szor ütötték meg plusz talán 12 futást említ a cikk., abból a 7-8 alig több, mint a 30%! 😉

És ezt most olvasom, én sem tudtam:

“If you take some of those shots in the face you’ll learn real fast. I thought they were not legal hits but Coach informed me that technically they can hit me. Even on keepers, they can hit you if you’re carrying out your fake. I didn’t know that so I guess I’ll be running with my arms up a lot more, letting them know, ‘Hey, I don’t have the ball. Please hit me if you want to get a 15-yard penalty.’”

 www.csnwashington.com/blog/redskins-talk/post/rg3-talks-about-taking-less-hits?blockID=779683&feedID=10316

Szerintem ezekről beszélt Shanahan. Szóval túl jól játszotta el a fake-et és mivel nem egyértelmű, hogy nincs nála a tojás, szabályosan meg lehet ütni.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lássuk be, van benne valami. Van mikor túl sokáig vár, de azt Shanahan sem gondolhatja komolyan, hogy csak ő lenne a hibás. Mikor Williams visszajött a második félidőben, egy osztállyal magasabb szintű lett a fal. Jóval több ideje volt nézelődni Griffinnek, meg is látszott a driveokon, no meg az eredményen. A kicsi fiának a szar play hívásait nem nagyon akarja emlegetni vajon miért? Azt is elfelejti, hogy a Garcont helyettesítő Robinson alig volt fent, pedig az ember azt hihette volna, hogy a betegeskedő Bengals secondary-t fogja támadni, ehelyett futás hegyek, és rövid screen passzok. Oké, Morris megtette a magáét, de Hankerson DPI-ét nem zászlózták, akkor nem kellett volna befosni, és hanyagolni a mélységi passzokat.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem normális Shannahan. A cikkből megtudhatjuk hogy nem a nem létező O line, hanem RGIII felelős a sackekért.

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000066492/article/mike-shanahan-rg3-must-get-rid-of-ball-to-avoid-hits?module=HP11_headline_stack
több mint 12 éve
carragher 46
Az oldal szépül frissül ma is vannak új hírek már csak a facebook oldalon is kérnék lájkolást.

 redskinsfan.hu/

 www.facebook.com/apeszos2
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 redskinsfan.hu/rb-ryan-grant/carragher
 redskinsfan.hu/ryan-grant-erkezett/ a jó link.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
 redskinsfan.hu/rb-ryan-grant/carragher
Redskins place Helu on IR (turf toe, Achilles')
remélem nem olyan igazolás lesz Grant mint Butler... (1 meccs az aktív kerettel és IR)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
carragher 46
 redskinsfan.hu/rb-ryan-grant/
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Morris fárad. Rookie létére egyedül tolja, Royster és Helu egy-két snapet van fent, Royster rásérült, Helu meg se gyógyult. Kell a tandem.

Crezdon Butler IR, David Jones resigned. De jó. Visszajött a 25-ös. Kár hogy Hihgtower elment, most csak egy 25-ös raszta feka lesz. Skandallum! Ahogy Jones játéka is az volt.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
RB Ryan Grant is signing with the Redskins after mulling offers from multiple teams. Worked out for Bears today before deciding
Morris carryjeit nem elvenni, kell fantasybe! 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
apeszos, lehet kicsit elbeszélünk egymás mellett, de csak az volt a célom, hogy megvizsgáljam, hogy a D cord váltások mennyire hatnak a 'hullámokra', igazából kiderült hogy hatnak, azt nem sikerült maradéktalanul belátni, hogy ez lenne a hullámzás mögötti fő ok, de ez is valami.
másrészről nexion + te is említetted még hogyan lehet tovább bővíteni, (vannak közte nagyon jó ötletek is), magyarázni, esetleg érdekességeket észrevenni; bőven vevő vagyok ilyen modellépítgetésekre, nekem is van hozzá pár ötletem; de felépíteni fel lehet 'könnyen' egy izgalmas komplex modellt, de a tesztelése (esetleg adatgyűjtés, pl. 80-as 90-es évek speciális adatai), na az már elég kemény dió
| (nem igazán szeretek scripteket irogatni, vagy ha valaki ebben járatos, és vinné tovább a kérdést akkor szívesen ötletelek, de most részemről az időhiány miatt elhalt a nagyon messze mutató további projekt | sapka
😀 😀 mint mindíg.. 😛 Én írok scripteket, mert jelenleg ez(is) a munkám, de a saját oldalunkra sincs elég időm sajnos. Pedig ebbe én is belevágnék, érdekesen hangzik. Majd a szezon végén visszatérünk rá.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
apeszos, lehet kicsit elbeszélünk egymás mellett, de csak az volt a célom, hogy megvizsgáljam, hogy a D cord váltások mennyire hatnak a 'hullámokra', igazából kiderült hogy hatnak, azt nem sikerült maradéktalanul belátni, hogy ez lenne a hullámzás mögötti fő ok, de ez is valami.
másrészről nexion + te is említetted még hogyan lehet tovább bővíteni, (vannak közte nagyon jó ötletek is), magyarázni, esetleg érdekességeket észrevenni; bőven vevő vagyok ilyen modellépítgetésekre, nekem is van hozzá pár ötletem; de felépíteni fel lehet 'könnyen' egy izgalmas komplex modellt, de a tesztelése (esetleg adatgyűjtés, pl. 80-as 90-es évek speciális adatai), na az már elég kemény dió
| (nem igazán szeretek scripteket irogatni, vagy ha valaki ebben járatos, és vinné tovább a kérdést akkor szívesen ötletelek, de most részemről az időhiány miatt elhalt a nagyon messze mutató további projekt |

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Basszus Sapka, jól kipihented magad... 😀
Én vitatkoznék (milyen meglepő 😛). Mert értem én amit sugallni akarsz, de a változókban nem látom a védelmi rendszer többi tagját, akár mínusz, akár plusz értékben. Ugyanez igaz a támadó rendszerre is.
A korrelációd együtthatójának lineáris értéke azért nem releváns, mert a változókat túlságosan leegyszerűsíted. A változókra túl sok tényező hat ahhoz, hogy ezt személyekre le lehessen bontani. Ahogy nexion is mondta, minden évben (nem csak ciklusonként) volt új játékos, esetleg edzőváltások, a változó ellenfelek erőssége, és itt a minden évben beköszönő csoportellenfelek erejének változása is számít. Valamint az emberek személyisége ugyancsak. Értelmezzük. 2010-ben a sémaváltáskor sem lett volna gyenge (amúgy nem is volt), de jelentős tényező volt a változóban BigAl, valamint a McNabb polémia a Shanahanakkel. A pontátlag valóban alacsony volt, de javarészt az offense impotenciájának köszönhetően. 2011-ben ugyancsak, mert arra a defense-re még Te sem mondhatod, hogy gyenge volt, de az együtthatókat jelentősen lerontotta a gyenge O fal, és a Grossman-Beck páros. Statisztikailag ügyesen levezetted, hogy Haslett húzzon a p.csába, lehet hogy igazad van, ám akkor fogja kézen a Shanahan családot, elsősorban a kicsi fiút(?), és együtt vitorlázzanak a messzi távolba. Mert a statisztikában valamint a slamasztikában vastagon benne vannak ők is.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na várj, ezt át kell futnom gép előtt, otthonról, mert telefonról nem megy! 😀 esetleg talán annyi, hogy lehetne a kapott eredményeket korrigálni/korreláltani a mindenkori játékosállomány állandóságával (hány új kezdőjátékos van az adott évi kezdőben?), meg talán a sémaváltás - mint extra feladat vagy plusz nehézség - kaphatna korrekciós tényezőként egy egytől kisebb, de pozitív értékű szorzótagot a kapott pontátlag mellé a séma váltást követő mondjuk 3 évben... LOL Otthonról majd persze jár a +1 is, a telefon nem adja....😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
újfent támadok egy ábrával, bár én szeretem az egyszerűbbeket, mert egyértelműen egyvalamit fejeznek ki és nem kell rajta agyalni, hogy ez meg mi...
de akkor ez kicsit advanced.
kis súgó hozzá, ezt nem volt kedvem már rászerkeszteni (+bocs a paint miatt), és innen lehetne puskázni:
19XX-1981: Urich
1981-1984: Pettibon
1984-1993: Pettibon&Peccatiello
1993-1994: Peccatiello
1994-1997: Lynn
1997-2000: Mike Nolan
2000-2001: Ray Rhodes
2001-2002: Kurt Schottenheimer
2002-2003: Marvin Lewis
2003-2004: George Edwards
2004-2008: Gregg Williams
2008-2010: Blache
2010-20XX: Haslett
bár a Rhodes-Edwards korszakot egynek venném (Spurrier és hatásai...)

szóval mit láthatunk:
most pirossal fut a D pontátlag (ez van kiiratva),és kékkel ezzel hasonlóan az O pontátlag (érdekességképp)
zöld színű a győzelmek száma kiiratva, és lilával az O-D pontátlag (szintén kiiratva)
bekarikáztam feketével a védelmi edző váltásokat (a piros téglalap remélem kitalálható, hogy mi😛)
ami könnyen leolvasható, hogy az utóbbi időben, mindkét fő változó elszabadult, de ezentúl nevezzük 'relatív pontátlag'-nak irtó alacsony, 2008-tól negatív, ami pontosan egy meccs loss, (kevesebb O pont, mint D), + még valami kevés kivétellel amikor új D cord érkezett a csapathoz mindig javult a védelem rövid időn belül! pl 1997-2000-2004-2008 és ?2010?, ott meg nem!
sorry ha túlmagyaráztam valamit, rászabadítottam az SPSS-t és a biztonság kedvéért inkább spoilerezem a következőket:

| szóval: ami elsőre szemmel is könnyen belátható, hogy a győzelmek száma-pontkülönbség eléggé együttmozog (kvázi magyarázza is egymást), nos ez így is van elég magas a két idősor korrelációja, tehát egyértelmű, hogy a pontkülönbség hatással van a győzelmek számára a redskins esetében. Jogos kérdés melyik erősebb (O/D), kicsit érdekes lehet, de az erősebb hatás a offense eredményessége, tehát amikor jól ment az O-nak több győzelem született, gyorsan hozzáteszem az O azért erősebb mert sokkal hektikusabban alakult, míg a D kisebb szóródással rendelkezik, de ha ezt valamennyire szűröm, akkor kb. egyforma erősek.
ja igen az O és D pontátlag között gyenge korreláció van, tehát (speciel én) nem mondanám, hogy egymástól függne a két idősor, talán ez is kicsit meglepő, mert hasonló az alakulásuk, de ezek szerint külön kezelendőek
csináltam kíváncsiságból egy gyors regressziót ez a két változó mennyire magyarázza a győzelmek számát; nos erősebbre számítottam, csak (0,853-as a korrigált R négyzet), hogy ezen felül mi hat rá konkrétan futball szemszögből az egy érdekes kérdés😊
|
de ez csak szócséplés volt, tehát a lényeg, hogy van e a D pontátlagban trendhatás/ciklikusság és ez mennyire függ az új D cord-októl/D cord cseréktől, vagy nincs.
talán a módszertani fejtegetés nem olyan érdekes, -STC-, az eredmény röviden és érthetően, van egy erősebb ciklikusság az idősorban ez kb. 3-4 éves átfutású, és ez közepesen erősen függ az új D cordtól, tehát ha nagyon el szeretném ferdíteni, akkor azt mondanám, hogy igen függ és 😛 nexionnak, de ha korrekt; akkor azt, hogy részben ez is befolyásolja, de az nem derült most ki mi lenne a fő tényezője (túl egyszerű a modell), ennek a trendnek, bár lehetségesnek tartom, hogy ez a fő komponense, de nem vagyok erről teljesen meggyőződve ez alapján; és felületesen ismerve a footballt, nem vagyok benne biztos, hogy ez számokkal kifejezhető lenne (mármint a fő komponens);
összességében szerintem nagyon kézenfekvő, hogy elfogadjuk ezt az ingadozást (fogjuk rá a játékosok korára😊), és ha olyan szakaszhoz ér a csapat, hogy elméletileg egy pontátlag esésnek kellene jönnie, akkor az jogosan elvárható, és várjuk is el!!
legalábbis a 2010-es évek környékére egy ilyen periódus jött ki, és tul.képpen tavaly egy minimálisat esett is, de a mostani év nem hiszem, hogy továbbtudna esni, na most ezek alapján kell egy új D cord mert akkor szinte azonnal instant esés várható.

lehet egy-két lényegesebb dologról most hirtelen megfeledkeztem, szóljatok😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ha jól emlékszem Williams hivatolsan csontzúzódás. Egyébként Kyle hivatalos közleményben kért elnézést az unsportsmanlike büntiért, amit összehozott.... 😛 (redskins.com)nexion218
Azzal a csontzúzódással simán visszament játszani. Nem érdekel, foltozzák össze, vagy cseréljék ki a lábát, de azt a Fekete Jancsit nem szeretném látni LT-ben.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
ha jól emlékszem Williams hivatolsan csontzúzódás. Egyébként Kyle hivatalos közleményben kért elnézést az unsportsmanlike büntiért, amit összehozott.... 😛 (redskins.com)

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Williams MRI negatív, ennek ellenére kb 50%, hogy kihagyja a hétvégét. Garcon állapota változatlan, Vödör talán játszhat már, de az sem 100%. Szóval szopás lesz a hétvégén is.
nexion:
Történtek már csodák. 😀 Én viszont azt nem látom, hogy mondjuk jövőre jelentős előrelépés lenne várható. Egy szar drafttal, pénz nélkül. Ha csak nem cserélik Cousins-t egy első és egy második körre, de ahhoz játszania kéne, és nem is akárhogy. De akkor meg minek cserélnék el? 😛 Na szóval, én most úgy látom, a főedzői slep cseréje hozhatna változást, de nem hinném hogy jelentőset. Most már meg kell ennünk amit főztünk.
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
de arra érdemes odafigyelni, hogy a tendencia szerint esésnek/javulásnak kell jönnie, és nem éppen arra felé haladunk; szóval abban megegyezhetünk, ha év végén 24.0 felett van a pontátlag akkor az jelentheti valaminek a végét
ugye?
😀sapka
Valószínűleg a Shanahan éra végét. Haslett most hosszabbított. Bár Snyder feltűnően csendben van, ez most már lehet a vihar előtti csend jele is. Zorn másfél idény után lett kuka, Shanny így is tovább húzta jóval, majd ugyanolyan eredményesség mellett. Vagy eredménytelenség mellett. Szóval az öregnek nem jött be a villantás, harmadik éve nagy a szar, és ha felszínen akar maradni változtatnia kellene a stábon. Ez egyfelől igaz. Másfelől tökmindegy hogy maradnak-e, két évre előre oda a draftunk, a cap bünti is él még jövőre, ezzel kell főzni ami van, és ehhez a főzelékhez ők szedték össze a hozzávalókat. Nekünk meg marad ami tavaly: meccsenként a "hátha majd most..."apeszos
Én pont ezért hagynám őket ahol vannak. Nem sok érrtelmét látnám egy új stábnak, mikor nekik is ugyanannyi lóvéval meg draftcetlivel kellene operálni, mint Shanahannek. Nem hiszem, hogy pusztán egy másik HC személye vagy sémája varázsütésre 15-1-es szezont produkálna, arról nem beszélve, hogy az új főnök tuti nekiállna a saját szája íze szerint takarítani a rosteren és arra se a rookie QBnknak se nekünk nincs igazán szükségünk. Az O végre müködik, alapvetően a Dt is láttuk már jól muzsikálni (sőt, a szezon előtt kint is a jobbak közé sorolták), kb. 3-5 minőségi játékos híja van a dolognak ( O fal és secondary, főleg safety).

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
de arra érdemes odafigyelni, hogy a tendencia szerint esésnek/javulásnak kell jönnie, és nem éppen arra felé haladunk; szóval abban megegyezhetünk, ha év végén 24.0 felett van a pontátlag akkor az jelentheti valaminek a végét
ugye?
😀sapka
Valószínűleg a Shanahan éra végét. Haslett most hosszabbított. Bár Snyder feltűnően csendben van, ez most már lehet a vihar előtti csend jele is. Zorn másfél idény után lett kuka, Shanny így is tovább húzta jóval, majd ugyanolyan eredményesség mellett. Vagy eredménytelenség mellett. Szóval az öregnek nem jött be a villantás, harmadik éve nagy a szar, és ha felszínen akar maradni változtatnia kellene a stábon. Ez egyfelől igaz. Másfelől tökmindegy hogy maradnak-e, két évre előre oda a draftunk, a cap bünti is él még jövőre, ezzel kell főzni ami van, és ehhez a főzelékhez ők szedték össze a hozzávalókat. Nekünk meg marad ami tavaly: meccsenként a "hátha majd most..."
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nexion;
szerettem volna már válaszolni, de nem voltam gépközelben
úgy látom nem vagyunk egy hullámhosszon, próbáltam valamit sugallni a kerettel, de majd most😛

na ez az ábra jobban kifejezi ezt; (1985-től 2012-ig felraktam a meccs/pontot),
van egy elég erős ciklikusság, ami a korral van összefüggésben, amikor magasabb az érték kis fiatalalítás van, ami beérik, és akkor ennek megfelelően (valamennyire) lejjebb süllyed az éves átlag. Volt ennek az ábrának egy béta verziója, felraktam rá az összes D kord cserét; stb., de ez nem mutatott szemmel látható erős összefüggést (bár regressziót nem végeztem erre a trendre, remélem ezt elnézed nekem)
szóval a lényeg a vége felé van. 2010-ig tartott az emelkedés, ahonnan teljesen jogosan elvárható (én pl. elvárom), hogy lefelé essen az átlag, de mintha még jobban felfelé haladt, sőt ez franchise rekord eddig. Foghatod a játékospolitikára is, valamennyire kell is, de azért elég sokkoló ez az ábra, szerintem.
sapka
az a baj sapka, hogy javíthatatlan vagyok! 😛 valóban sokkoló a pontátlag és valóban a D bukta el mindkét meccset (30+ szerzett pont elég kell legyen egy W-hez), DE! 😀 Szerintem vétettél egy apró logikai hibát azáltal, hogy nem ábrázoltad a D koordinátorokat is a grafikonon, ezáltal elvetetted a saját (null)hipotézisedet, miszerint a D koordinátor személyétől függ a kapott pontok mennyisége, azaz hogy Haslett miatt szar a D. Ezzel szemben az ábra béta verziója kimutatta, hogy a koordinátorok személye és a teljesítmény között látszólag nincs ok-okozati összefüggés, hanem az sokkal inkább a játékosállomány váltakozásaival/ életkorával korrelál. És ez így már értelmezhetőbb: a secondary tele van újonnan érkezett és rookie játékosokkal és miattuk szar a D. Nagyon szörnyű vagyok? 😀nexion218
tudtam valamit elkeféltem még😀
és Bjocának is igaza van, mert 3 meccs nem jelent semmit, de azért személy szerint nem várnám ezt a hatalmas nagy visszaesést a pontátlagban; mert Brees ellen fasza-elég a 30, de Bradford (akit ki akartak tenni páran?), vagy a másodéves Dalton (néha akkora homályokat dobott csak lestem mi van); szóval holnap ha már nullhipotézisezünk..., szóval holnap belátom ezt, amit most elfelejtettem😛😛
--
de arra érdemes odafigyelni, hogy a tendencia szerint esésnek/javulásnak kell jönnie, és nem éppen arra felé haladunk; szóval abban megegyezhetünk, ha év végén 24.0 felett van a pontátlag akkor az jelentheti valaminek a végét
ugye?😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
nexion;
szerettem volna már válaszolni, de nem voltam gépközelben
úgy látom nem vagyunk egy hullámhosszon, próbáltam valamit sugallni a kerettel, de majd most😛

na ez az ábra jobban kifejezi ezt; (1985-től 2012-ig felraktam a meccs/pontot),
van egy elég erős ciklikusság, ami a korral van összefüggésben, amikor magasabb az érték kis fiatalalítás van, ami beérik, és akkor ennek megfelelően (valamennyire) lejjebb süllyed az éves átlag. Volt ennek az ábrának egy béta verziója, felraktam rá az összes D kord cserét; stb., de ez nem mutatott szemmel látható erős összefüggést (bár regressziót nem végeztem erre a trendre, remélem ezt elnézed nekem)
szóval a lényeg a vége felé van. 2010-ig tartott az emelkedés, ahonnan teljesen jogosan elvárható (én pl. elvárom), hogy lefelé essen az átlag, de mintha még jobban felfelé haladt, sőt ez franchise rekord eddig. Foghatod a játékospolitikára is, valamennyire kell is, de azért elég sokkoló ez az ábra, szerintem.

carragher: szerintem jól tette sapka, hogy megkért😛sapka
az a baj sapka, hogy javíthatatlan vagyok! 😛 valóban sokkoló a pontátlag és valóban a D bukta el mindkét meccset (30+ szerzett pont elég kell legyen egy W-hez), DE! 😀 Szerintem vétettél egy apró logikai hibát azáltal, hogy nem ábrázoltad a D koordinátorokat is a grafikonon, ezáltal elvetetted a saját (null)hipotézisedet, miszerint a D koordinátor személyétől függ a kapott pontok mennyisége, azaz hogy Haslett miatt szar a D. Ezzel szemben az ábra béta verziója kimutatta, hogy a koordinátorok személye és a teljesítmény között látszólag nincs ok-okozati összefüggés, hanem az sokkal inkább a játékosállomány váltakozásaival/ életkorával korrelál. És ez így már értelmezhetőbb: a secondary tele van újonnan érkezett és rookie játékosokkal és miattuk szar a D. Nagyon szörnyű vagyok? 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson