NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem mi fogjuk megtörni a Falconst.apeszos
tényleg nem mi, hanem majd RGIII meg Morris meg Garcon meg...
😛😛
de kezdjük ott, hogy játszik Garcon és eddig mindig nyertünk ilyenkor😛
másrészt előző héten a Carolina majdnem elverte őket, pedig a támadósoruk sem annyira pontérzékeny a védelmük (főleg a secondary) tulajdonképpen rosszabb
és miért ne most álljon össze a D mint a beton😛sapka
A betonnal az a baj, hogyha egyszer összeáll, az úgy marad. Nehogy olyan mozgékony legyen a sec mint a kötött beton.. 😛 A majdnem szóval van egy kis bajom. Kevéssé fog vígasztalni hétfőn, hogy majdnem megvertük őket. 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nem mi fogjuk megtörni a Falconst.apeszos
tényleg nem mi, hanem majd RGIII meg Morris meg Garcon meg...
😛😛
de kezdjük ott, hogy játszik Garcon és eddig mindig nyertünk ilyenkor😛
másrészt előző héten a Carolina majdnem elverte őket, pedig a támadósoruk sem annyira pontérzékeny a védelmük (főleg a secondary) tulajdonképpen rosszabb
és miért ne most álljon össze a D mint a beton😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ne komolytalankodjatok má'... 😀 Beck neve nemhogy viccekben, de rémmesékben se jöjjön elő többet...

Más: Grant játékra jelentkezett, én megnézném mit alakítana, mielőtt Morrist össze nem törik teljesen. Garcon is játszani fog, bár még nem 100%-os, mint ahogy Williams sem. Ez a meccs a védelmeken fog eldőlni, és az nekünk jelenleg nem jelent jót. Ezzel a kevéske nyomással, passrush nélkül, ilyen secondaryvel sokat tehetünk azért, hogy Ryan továbbra is MVP formában legyen. Nem mi fogjuk megtörni a Falconst. Sajnálom Griffinéket, a tavalyi védelemmel nem 2-2 lenne.
több mint 12 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
De, csak megint kiadtak vmit a collusion üggyel kapcsolatban és ez abból származik... Nem tudok vele mit csinálni, de mindig felbosszant, ha hallok az ügyről....nexion218
vannak ilyenek, én most pl. ezen mosolyogtam egy jót:
Texans released QB John Beck.sapka
Esélyes neki egy gyűrű :p

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
De, csak megint kiadtak vmit a collusion üggyel kapcsolatban és ez abból származik... Nem tudok vele mit csinálni, de mindig felbosszant, ha hallok az ügyről....nexion218
vannak ilyenek, én most pl. ezen mosolyogtam egy jót:
Texans released QB John Beck.sapka
Ezen mosolyogni? Már régen csatornatisztító munkásnak kellene lennie Miamiben. Kb. 2008-tól.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
De, csak megint kiadtak vmit a collusion üggyel kapcsolatban és ez abból származik... Nem tudok vele mit csinálni, de mindig felbosszant, ha hallok az ügyről....nexion218
vannak ilyenek, én most pl. ezen mosolyogtam egy jót:
Texans released QB John Beck.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
De, csak megint kiadtak vmit a collusion üggyel kapcsolatban és ez abból származik... Nem tudok vele mit csinálni, de mindig felbosszant, ha hallok az ügyről....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Na erre varrjunk gombot:

"It’s a strong presentation of facts and law. But, as the league seems to do from time to time, it brief goes one step too far, at page 13: “There were no rules or agreements broken by the Redskins, the Cowboys, or any other Club with respect to Player Contracts executed in the 2010 League Year.” "

 profootballtalk.nbcsports.com/2012/10/02/leagues-latest-collusion-brief-is-a-two-edged-sword/nexion218
de ezt már eddig is tudtuk nem?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na erre varrjunk gombot:

"It’s a strong presentation of facts and law. But, as the league seems to do from time to time, it brief goes one step too far, at page 13: “There were no rules or agreements broken by the Redskins, the Cowboys, or any other Club with respect to Player Contracts executed in the 2010 League Year.” "

 profootballtalk.nbcsports.com/2012/10/02/leagues-latest-collusion-brief-is-a-two-edged-sword/

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egy kis elmélkedés az offense-ről..

 redskinsfan.hu/fokuszban-az-offense/
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
bocs, hogy itt... de nem lehetne valahogy megoldani, hogy ha rámegyek a fanoldalon valamelyik cikkre, akkor ne takarja ki a közepét kiirthatatlanul, akadályozva az olvasást az a függőleges sáv, amelyik megosztásra meg lájkolásra meg ilyenekre bíztat?
Opera browseragent T
Megoldva. Mondjuk az opera nálam elég furán viselkedik...
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
bocs, hogy itt... de nem lehetne valahogy megoldani, hogy ha rámegyek a fanoldalon valamelyik cikkre, akkor ne takarja ki a közepét kiirthatatlanul, akadályozva az olvasást az a függőleges sáv, amelyik megosztásra meg lájkolásra meg ilyenekre bíztat?
Opera browser

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Vödör minimum egy hétre out... Engem csak az bosszant az egészben, hogy hogy a bánatba akart ez játszani, ha egy teljesen ártatlan ütközést se bírt ki a térde? Lehet még így jártunk jobban, mert egy komolyabb hit a szezon vége lett volna neki...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
agent T: eddig ezek a Garconos győzelmek ülnek😀sapka
Nem tudok arról, hogy rásérült volna, szóval akkor a Falcons ellen mi lesz, hm? 😊agent T
hát, ez elég egyértelmű, követjük a megkezdett utat

egyébként abból a szempontból jó a matchup, hogy a falcons runD-je elég rossz, nekünk meg most éppen ligaelső a futójáték (és nem is próbálkozunk túl sokat), szóval tudjuk az órát futtatni, szokásos passzok úgy is bejönnek 40pont körül simán van esély szerezni erről az oldalról.
védelem nagy kérdés lesz, futás ellen jók vagyunk, de ők meg főleg passzolnak, ami nem lesz jó, elnézve hogy 1v1-ben butára verhetik bármelyik cornert; de ha kontorráljuk az órát, és nem 175öt futunk most hanem 200at, akkor bejöhet.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Ezt hallottátok?

Robert Griffin III’s headset in his helmet stopped working, forcing the rookie quarterback to call the plays on the final game-winning drive. Redskins.com has more here:  redsk.in/RuO7hq

“Like” if you’re impressed with Griffin’s ability to handle adversity and lead the team to victory.farkaspeti
 redskinsfan.hu/griffin-a-vezer/apeszos
Tehát igen


több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ezt hallottátok?

Robert Griffin III’s headset in his helmet stopped working, forcing the rookie quarterback to call the plays on the final game-winning drive. Redskins.com has more here:  redsk.in/RuO7hq

“Like” if you’re impressed with Griffin’s ability to handle adversity and lead the team to victory.farkaspeti
 redskinsfan.hu/griffin-a-vezer/
több mint 12 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Ezt hallottátok?

Robert Griffin III’s headset in his helmet stopped working, forcing the rookie quarterback to call the plays on the final game-winning drive. Redskins.com has more here:  redsk.in/RuO7hq

“Like” if you’re impressed with Griffin’s ability to handle adversity and lead the team to victory.


több mint 12 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 477 — karsaijanos@gmail.com
Apeszos, köszi! (Sajna igazad van)
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Vödör nagy király, a következő RGIII lesz. 😀Stez
Áááá, idén már csak a gyúrószobába mehet be...apeszos
na! mondtam én hogy Vödör futott bele Robinsonbasapka
Ja ja, rosszul olvastam a hírt ezek szerint. Tekintve az angol tudásomat, nem csoda. 😀

Nem tudok arról, hogy rásérült volna, szóval akkor a Falcons ellen mi lesz, hm?agent T
Mi lenne, nyerünk. A nehéz ellenfelek ellen nagy meccseket szoktunk játszani, a "gyengébbek" ellen általában szívunk. Bár a csapat állapotát tekintve nekünk évek óta csak nagyon nehéz, nehéz, és kevésbé nehéz ellenfeleink vannak. Tavaly az "alig" elvesztett meccseket Rexy és Gano számlájára írtuk. Ezek közül egyik sem hátráltat már, de Gano szelleme még kísért...apeszos
Valaki tud adni linket hogy honnan töltsem le ? TYT kilőve.Petikievak01
Ehhez miért kellett idézni? 😀

 thepiratebay.org/search/redskins/0/99/200apeszos
köszi , tök véletlen volt 😀

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Vödör nagy király, a következő RGIII lesz. 😀Stez
Áááá, idén már csak a gyúrószobába mehet be...apeszos
na! mondtam én hogy Vödör futott bele Robinsonbasapka
Ja ja, rosszul olvastam a hírt ezek szerint. Tekintve az angol tudásomat, nem csoda. 😀

Nem tudok arról, hogy rásérült volna, szóval akkor a Falcons ellen mi lesz, hm?agent T
Mi lenne, nyerünk. A nehéz ellenfelek ellen nagy meccseket szoktunk játszani, a "gyengébbek" ellen általában szívunk. Bár a csapat állapotát tekintve nekünk évek óta csak nagyon nehéz, nehéz, és kevésbé nehéz ellenfeleink vannak. Tavaly az "alig" elvesztett meccseket Rexy és Gano számlájára írtuk. Ezek közül egyik sem hátráltat már, de Gano szelleme még kísért...apeszos
Valaki tud adni linket hogy honnan töltsem le ? TYT kilőve.Petikievak01
Ehhez miért kellett idézni? 😀

 thepiratebay.org/search/redskins/0/99/200
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Vödör nagy király, a következő RGIII lesz. 😀Stez
Áááá, idén már csak a gyúrószobába mehet be...apeszos
na! mondtam én hogy Vödör futott bele Robinsonbasapka
Ja ja, rosszul olvastam a hírt ezek szerint. Tekintve az angol tudásomat, nem csoda. 😀

Nem tudok arról, hogy rásérült volna, szóval akkor a Falcons ellen mi lesz, hm?agent T
Mi lenne, nyerünk. A nehéz ellenfelek ellen nagy meccseket szoktunk játszani, a "gyengébbek" ellen általában szívunk. Bár a csapat állapotát tekintve nekünk évek óta csak nagyon nehéz, nehéz, és kevésbé nehéz ellenfeleink vannak. Tavaly az "alig" elvesztett meccseket Rexy és Gano számlájára írtuk. Ezek közül egyik sem hátráltat már, de Gano szelleme még kísért...apeszos
Valaki tud adni linket hogy honnan töltsem le ? TYT kilőve.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Vödör nagy király, a következő RGIII lesz. 😀Stez
Áááá, idén már csak a gyúrószobába mehet be...apeszos
na! mondtam én hogy Vödör futott bele Robinsonbasapka
Ja ja, rosszul olvastam a hírt ezek szerint. Tekintve az angol tudásomat, nem csoda. 😀

Nem tudok arról, hogy rásérült volna, szóval akkor a Falcons ellen mi lesz, hm?agent T
Mi lenne, nyerünk. A nehéz ellenfelek ellen nagy meccseket szoktunk játszani, a "gyengébbek" ellen általában szívunk. Bár a csapat állapotát tekintve nekünk évek óta csak nagyon nehéz, nehéz, és kevésbé nehéz ellenfeleink vannak. Tavaly az "alig" elvesztett meccseket Rexy és Gano számlájára írtuk. Ezek közül egyik sem hátráltat már, de Gano szelleme még kísért...
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
agent T: eddig ezek a Garconos győzelmek ülnek😀sapka
Nem tudok arról, hogy rásérült volna, szóval akkor a Falcons ellen mi lesz, hm? 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Vödör nagy király, a következő RGIII lesz. 😀Stez
Áááá, idén már csak a gyúrószobába mehet be...apeszos
na! mondtam én hogy Vödör futott bele Robinsonba

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Vödör nagy király, a következő RGIII lesz. 😀Stez
Áááá, idén már csak a gyúrószobába mehet be...