NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Ó azért ez nem ilyen egyszerű. A három év alatt illett volna mutatni VALAMIT a Shanahan & Co.-nak nem? Ez a játékos politika nem igazán jött be, nézzük csak a futókat, ami ugye Shanny erőssége. Kukáz pár futót, van szeme hozzá kétségtelen, de utána tönkre teszi őket a game plane. Torain? Helu? Royster? Attól félek Morris is hasonló sorsra jut, a meccsek háromnegyedében ő fut, az idény második felében IR lesz ebből is. Az O falat tudjuk, régóta szar, azzal hogy draftolta Williams-t, be is fejeződött az építése. Amiért Sapka jogosan haragszik, elküldte Smith-t, aki toronymagasan jobb volt mint Polumbus, a jóképességű Jordan Blackről nem is beszélve. A kicsi fia pedig a legnagyobb hiba ami jelenleg fellehető a franchiseban. Jellemzően rá, milyen támadó alakulatot várt tavaly Grossmantól és Becktől? Most kapott egy jó irányítót, ezzel sem tud mit kezdeni, ráadásul egy kiváló futóval megerősítve. Elment a szezon közel harmada és ugyanott tartunk mint két éve. Nehogy azt mondják, hogy a harmadik évében kezd el építkezni a Shanahan Corporation, mert sírógörcsöt kapok...apeszos
igen tönkreteszi a futókat, de épp ezért kukázza őket és használja ameddig tudja. ez a filozófia, hogy tök mindegy ki van ott ugyis megcsinálja. shany futó filozófiáját ne szidjuk. és ha kiesik morris? na bumm, jön majd béla azt ő fut 120 yardot.
azt is értsük meg h az első 2 évben ki kellett takarítani a szemetet. most végre van pozitívum nézzük azt, végig lehet nézni a meccseket, ami tavlayhoz képest hatalmas dolog
több mint 12 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Agent T-vel értek egyet. Az idei első meccs, ahol nem működött az O, egyébként szerintem az összes létező kategóriában eddig Top5 (nem néztem utána, de sztem nem hazudok nagyot). A legnagyobb ludas pedig Cundiff! A Moss TD után 3 ponttal vezettünk volna, az utsó 2é s fél percet pedig megesszük futással meg térdeléssel. A D pedig végre összekapta magát. Sajnálom, hogy kikaptunk és bosszant is, mert nagyon közel volt, de mindenki tudja, hogy nem tőlünk volt elvárható, hogy megverjük a Falcons-t. Két nagyon aggasztó dolog van az egészben: Griffin sérülése és Cundiff.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
sajna az is hozzátartozik, hogy a falcons D az idei leggyengébb teljesítményét hozta le és így sem volt szinte támadó játékotok ( morrist kiv. )
a védelmetek viszont kellemes megleptés volt, ahhoz képest h mindenhonnan ez a így szét meg úgy szét lehet titeket dobálni jött, abszolút korrekt és meghatározó játékot tettetek le az asztalra. kicsit olyan nekem ez a team mint a carolina, van benne kakaó csak nem klappolnak egyszerre a dolgok...peach
Pontosan. Ha a dropok nem dropok, szerintem bőven Falcons verés van, ha nem idióta playcalling meg, amikor a north and south futás működik, minek reverseket meg értelmetlen optionöket hívni? Morris szétfutotta a Falcons amúgy is siralmas run D-jét. Nem mondom azt, hogy RG3 sérülése nélkül meg lett volna a meccs, de szerintem simán benne volt a győzelem a Skinsbe.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
sajna az is hozzátartozik, hogy a falcons D az idei leggyengébb teljesítményét hozta le és így sem volt szinte támadó játékotok ( morrist kiv. )
a védelmetek viszont kellemes megleptés volt, ahhoz képest h mindenhonnan ez a így szét meg úgy szét lehet titeket dobálni jött, abszolút korrekt és meghatározó játékot tettetek le az asztalra. kicsit olyan nekem ez a team mint a carolina, van benne kakaó csak nem klappolnak egyszerre a dolgok...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Remélem RGIII okés lesz következő meccsre, egy élmény a tesó játéka.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ó azért ez nem ilyen egyszerű. A három év alatt illett volna mutatni VALAMIT a Shanahan & Co.-nak nem? Ez a játékos politika nem igazán jött be, nézzük csak a futókat, ami ugye Shanny erőssége. Kukáz pár futót, van szeme hozzá kétségtelen, de utána tönkre teszi őket a game plane. Torain? Helu? Royster? Attól félek Morris is hasonló sorsra jut, a meccsek háromnegyedében ő fut, az idény második felében IR lesz ebből is. Az O falat tudjuk, régóta szar, azzal hogy draftolta Williams-t, be is fejeződött az építése. Amiért Sapka jogosan haragszik, elküldte Smith-t, aki toronymagasan jobb volt mint Polumbus, a jóképességű Jordan Blackről nem is beszélve. A kicsi fia pedig a legnagyobb hiba ami jelenleg fellehető a franchiseban. Jellemzően rá, milyen támadó alakulatot várt tavaly Grossmantól és Becktől? Most kapott egy jó irányítót, ezzel sem tud mit kezdeni, ráadásul egy kiváló futóval megerősítve. Elment a szezon közel harmada és ugyanott tartunk mint két éve. Nehogy azt mondják, hogy a harmadik évében kezd el építkezni a Shanahan Corporation, mert sírógörcsöt kapok...
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Shanahan says #rg3 didn't know what quarter it was.sapka
Shanahan kapja be a f.szomat, de kétlem hogy megengedem neki. Hogy a p.csába engedte ide Snyder ezt a familiáris marhacsordát?apeszos
és amikor kicsit elkeseredtem Willie Smith kapcsán leszóltatok😛 (úgy tudom Willie nagyon jó Oaklandben)
még mindig ugyanúgy van esély a hurrikánra (azt sem hiszem el, hogy 5 meccs alatt most először sikerült normális védelmi playcallingot, és taktikát kihozni a meccsre)sapka
Ki volt az az elvetemült? 😛 Én biztos nem. Nem lesz itt semmiféle hurrikán. Végre a tavalyi formáját hozza a defense, erre ugyanazt teszi az offense is. Kizárt, hogy valamikor egyszerre legyenek jók? apeszos
Nem, nem kizárt, már ha RGIII nem esik ki a fél szezonra. Az O jó szar volt, tehát takarodjanak Shannyék. Eddig nem volt jó a D, eddig Haslettnek kellett volna takarodnia. Én a meccs előtt egyetértettem sapkával, hogy kikapunk vagy 40-10-re. Ehhez képest a kiváló Falcons egy TD-vel vert meg minket úgy, hogy a csereirányítónk volt a pályán a végjátékban.
Mi lenne, ha egy kicsit pozitívabbak lennénk?
Mi lenne, ha azt gondolnánk, hogy ha pariban voltunk jó sokáig a Flaconssal, akkor ha mindkét csapatrész működik, mondjuk megverhetjük a Vikest?
Továbbá mi lenne, ha most, hogy végre már láttunk a védelmünktől is elfogadható teljesítményt, azt gondolnánk, hogy a szokásos szezon helyett (jó kezdés, utána meg egy kalap szar) mondjuk novembertől fog jól játszani a csapat? Hm?

Rohadt negatív hulámok, eh 😀 😀

szerk: Ha tudjátok mi van RGIII fejével, mondjátok 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Shanahan says #rg3 didn't know what quarter it was.sapka
Shanahan kapja be a f.szomat, de kétlem hogy megengedem neki. Hogy a p.csába engedte ide Snyder ezt a familiáris marhacsordát?apeszos
és amikor kicsit elkeseredtem Willie Smith kapcsán leszóltatok😛 (úgy tudom Willie nagyon jó Oaklandben)
még mindig ugyanúgy van esély a hurrikánra (azt sem hiszem el, hogy 5 meccs alatt most először sikerült normális védelmi playcallingot, és taktikát kihozni a meccsre)sapka
Ki volt az az elvetemült? 😛 Én biztos nem. Nem lesz itt semmiféle hurrikán. Végre a tavalyi formáját hozza a defense, erre ugyanazt teszi az offense is. Kizárt, hogy valamikor egyszerre legyenek jók?
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Robert Griffin III - QB - Redskins

Coach Mike Shanahan told reporters after Sunday's Week 5 loss to the Browns that Robert Griffin III has been diagnosed with a "mild" concussion.
Mild or not, Griffin will have to pass the NFL's protocol for concussion testing in order to be medically cleared ahead of a Week 6 matchup with the Vikings. Griffin's injury happened at the end of a third-quarter red-zone run, where he was leveled by Falcons LB Sean Weatherspoon on a play many observers will deem "predictable" because Griffin has been running so often. His status going forward will be updated throughout the upcoming week.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Valami info van RG3-ről?Milyen súlyos a sérülése?aztec
Elvileg agyrázkódás, de ez nem hivatalos egyelőre,gondolom majd holnap derül ki.

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Valami info van RG3-ről?Milyen súlyos a sérülése?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Shanahan says #rg3 didn't know what quarter it was.sapka
Shanahan kapja be a f.szomat, de kétlem hogy megengedem neki. Hogy a p.csába engedte ide Snyder ezt a familiáris marhacsordát?apeszos
és amikor kicsit elkeseredtem Willie Smith kapcsán leszóltatok😛 (úgy tudom Willie nagyon jó Oaklandben)
még mindig ugyanúgy van esély a hurrikánra (azt sem hiszem el, hogy 5 meccs alatt most először sikerült normális védelmi playcallingot, és taktikát kihozni a meccsre)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Kirúgtuk már Cundiffot...?jvic
Miket csinált a meccseteken?Flacco5
kihagyott még egyet 30rólsapka
Áldom a napot, amikor Tucker lett a kickerünk 😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Shanahan says #rg3 didn't know what quarter it was.sapka
Shanahan kapja be a f.szomat, de kétlem hogy megengedem neki. Hogy a p.csába engedte ide Snyder ezt a familiáris marhacsordát?
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Kirúgtuk már Cundiffot...?jvic
Miket csinált a meccseteken?Flacco5
kihagyott még egyet 30ról

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Shanahan says #rg3 didn't know what quarter it was.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Kirúgtuk már Cundiffot...?jvic
Miket csinált a meccseteken?
több mint 12 éve
jvic 115
Kirúgtuk már Cundiffot...?
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
No akkor.
Ami az O playhívásokat illeti, nevetségesek már ezen a szinten. A falra szavak nincsenek.
A dropparádé pedig NFL szinten aluli messze.
Ez nem RG III hibája volt.

Shannyt sosem értettem miért utálták Denverben, mostmár igen. Itt van egy ideje és a csapat egy irányítót és egy LB sort tud felmutatni. Az összes többi kikukázott hulladék. A fiát idehozni meg a legnagyobb röhej kb az egészben.
A foci lényege még mindig. Védd meg az irányítód, szerezz playmakereket és dobd össze a védelmet gyilkosra. Itt nyoma nincs szisztematikus építkezésnek, tudatosságnak vagy bárminek amiből egy csapatot fel lehet építeni stabil PO szereplővé.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
végre rendes D playhívások voltak, nem küldtük 1-1ezni a cornereket és nagyon jól tartották magukat, 87 play alatt elfáradtak, mint bármelyik D...; kár hogy nyomást nem nagyon tudtak mutatni; feladtuk a jó secondaryért
viszont RGIII nagyon kevés volt..., Morris összefutotta a szokásos yardjait elég könnyen 114/18 (6,3as avg), de QB teljesítmény semmi nem volt, ja igen meg nyomás sem rajta..., végre elkezdték rendesen használni és megsérült..., sokkal nagyobb possession kellett volna, főleg ilyen futóteljesítménnyel, persze megértem hogy csak 7 ember volt a boxban és csak a második félidőre jött be a 8. és nyíltak ki, de eddig 1st and goalra mindig TD lett, most pedig öööö 3 pont?
és akkor még Cundiff is...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Redskins inactives: Briscoe, Meriweather, LeRibeus, Markus White, Cedric Griffin, Gettis, Grossman.

Grant aktív!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Ezmilyenmár? 😊

 profootballmock.com/?p=4810agent T
ez király , tegnap este néztem 😀 elvoltam vele 😀

több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ezmilyenmár? 😊

 profootballmock.com/?p=4810

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
néha olyan aranyosak a fake storyk (mármint ez speciel több real mondást tartalmaz, de érdekeset körítettek mellé😛)
 profootballmock.com/?p=4694

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
😀 Messze kerülök a sörfizetéstől úgy látom.. Hall nem edzett mert influenzás, lázas, nem biztos hogy játszani tud. Mondjuk nem nagyon vesszük észre ha hiányzik.Most már a gyakorlóban sincs több CB. A lehetséges pótlék David Jones vagy Richard Crawford, és akkor nincs nickel.apeszos
Fasza, pedig Hallból kinéztem egy INT-et holnapra.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊