NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Szerintem Max a giantstól kell félnünk... Eagles - Dallas gyenge . De a playoff eléggé merész álom itt mindenkinek.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hagyjuk ezt a PO-t. Az még jövőre is álom kategória lesz. A Giants túl jó most nekünk, főleg a secondarynek, Eli szétdobálja Hall-ék agyát. A Philly meg mindig mi ellenünk támad fel, Romo éppen nem hullámvölgyben lesz, és amúgy is a csoportmeccsek duplán nyomnak a latban, akkor nem számít ki milyen mérleggel áll. Szerintem örüljünk egy 8-8nak, az is túl megy a határon már.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nagyjából most kezdődik a szezon lényegi része. A hátralévő 10 fordulóból hatot játszunk csoportellenféllel. A másik négy meccs nyerhető (Steelers, Panthers, Ravens, Browns) az ellenfelek formáját tekintve, de ha a mi hullámzó teljesítményünket nézzük, már más a képlet. A csoport meccsek pedig, mindegyik külön-külön egy harakiri. Mindent egybevetve egy 8-8 kijöhet még az év végére, ez -figyelembe véve az elmúlt két évet- jelentős előrelépés lehetne.apeszos
de ha megnézed a csoportellenfeleket ők is elképesztően hullámzanak😀, szóval akár ha a 6 csop meccsből 3-3ra jövünk ki, jelen állás+kis szerencsével még a PO-ba is beférhetünk 😂

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
giantset idén is 2x megverjük 😊😊

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nagyjából most kezdődik a szezon lényegi része. A hátralévő 10 fordulóból hatot játszunk csoportellenféllel. A másik négy meccs nyerhető (Steelers, Panthers, Ravens, Browns) az ellenfelek formáját tekintve, de ha a mi hullámzó teljesítményünket nézzük, már más a képlet. A csoport meccsek pedig, mindegyik külön-külön egy harakiri. Mindent egybevetve egy 8-8 kijöhet még az év végére, ez -figyelembe véve az elmúlt két évet- jelentős előrelépés lehetne.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
most akadtam erre rá; érdekes öltözői jelenet, na ki kapott még gameballt?😀 | lorenzo |
 www.nfl.com/videos/washington-redskins/0ap2000000080680/RG3-awarded-game-ball-after-Redskins-win?module=HP11_content_stream

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
6 forduló alatt mi szereztük a legtöbb TD-t, 22-t.Mate90
már az eaglesnek is van 10 😀 Rg3 meg hihetelen , amit lemüvel hétről hétre. Grossman helyében lesülne a képemről a bőr a tavalyi teljesítménye után.Petikievak01
Nem egy kategória. Nekem se sült volna le a bőr a képemről, ha egy matekórára járok Einsteinnel.
Simán csak néztem volna, mint a lukinyúl.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
6 forduló alatt mi szereztük a legtöbb TD-t, 22-t.Mate90
már az eaglesnek is van 10 😀 Rg3 meg hihetelen , amit lemüvel hétről hétre. Grossman helyében lesülne a képemről a bőr a tavalyi teljesítménye után.

több mint 11 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
6 forduló alatt mi szereztük a legtöbb TD-t, 22-t.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
He also caught one ball for nine yards. The Redskins' run game met an immovable object against Minnesota's stout front, so playcaller Kyle Shanahan turned to Robert Griffin III to carry Washington's rushing offense. sapka
Ja, most bejött. Ettől még nem szerettem meg. 😛
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
apeszos videójára, a sváb és a center akkora helyet csinált, hogy két kamion átfért volna, csak mondom, hogy a sváb😛 (kicsit magamnak is😊)
LB-k elmérték a playt+Morgan blockja (Morgan😊)
de nekem az a kedvencem, hogy eredménykövetőben pont írtam, hogy nem kell aggódni, hogy feljöttek garbageban 5 pontra, simán jók vagyunk egy FG-vel, és köv playben pontosan ez a play volt😀

szerk. hoppá😊 According to the Washington Times, Robert Griffin III ran the final 40 yards of his 76-yard rushing touchdown Sunday in 4.0 seconds.

még valami fontos: Alfred Morris was held to 47 yards on 16 carries in Week 6 by the Vikings, but scored a one-yard touchdown in the second quarter to save his fantasy day.
He also caught one ball for nine yards. The Redskins' run game met an immovable object against Minnesota's stout front, so playcaller Kyle Shanahan turned to Robert Griffin III to carry Washington's rushing offense. Griffin responded with two rushing TDs including a highlight-reel 76-yarder to seal the win. Stay the course with Morris as an elite RB2 in Week 7 against the Giants.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
RGIII ember vagy gép....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nekem a legjobban Wilson (Chris)+Lorenzo tetszett ahogy megölték a meccsen Kalilt, jól van tudom RGIII, meg nem tudom
de Morris csak 40 körül, és végre volt rendes D (nekem ez a fontos, sry)
garbage time nem számít

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Ez a mostani Eagles kurva szar. Náluk már csak a Lions fosabb. És ez a Philly vezeti a csoportot. Mert szarok ugyan, de győzni tudnak valahogy mégis.apeszos
A Lions is elvert 😀 akkor már nyilvánvalóvá vált hogy mi lettünk a legrosszabb csapat a ligában 😀 Az egész eredendője az offense fal. Na persze erről megoszlanak a vélemények. a szurkolók fele vicket hibáztatja mindenért. Most már tökre lemondtam a playoffról az eaglesel.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gondoltam hátha érdekel itt pár embert. A Redskins ex-punter Andy Groom nem épen hízelgő véleménye a még most is ott lévő ST coachotokról, Danny Smithről.
 www.bangcartoon.com/bcrh.htm (19:10től - priceless 😊 ) iktriad
ez nagyon alja műsor, már sajnálom, hogy meghallgattam

egy jó hír
Adam Schefter confirms that Robert Griffin III (questionable, concussion) will start against the Vikings on Sunday.
két dologra leszek kíváncsi, hogy a védelem továbbfejlődik a megkezdett úton, és mit fog csinálni Forbathsapka
Nekem nagy kedvencem ez a podcast. A humora időként erős ez tény. Ja és az egyik műsorvezető, John óriási Redskins fan.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
oh yesss
Inactive for the #Redskins: Garcon, Grossman, Cedric Griffin, Meriweather, LeRibeus, Gettis, Worthington.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez a mostani Eagles kurva szar. Náluk már csak a Lions fosabb. És ez a Philly vezeti a csoportot. Mert szarok ugyan, de győzni tudnak valahogy mégis.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem. És a másodikra is nem.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
játszik meriweather?

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Gondoltam hátha érdekel itt pár embert. A Redskins ex-punter Andy Groom nem épen hízelgő véleménye a még most is ott lévő ST coachotokról, Danny Smithről.
 www.bangcartoon.com/bcrh.htm (19:10től - priceless 😊 ) iktriad
ez nagyon alja műsor, már sajnálom, hogy meghallgattam

egy jó hír
Adam Schefter confirms that Robert Griffin III (questionable, concussion) will start against the Vikings on Sunday.
két dologra leszek kíváncsi, hogy a védelem továbbfejlődik a megkezdett úton, és mit fog csinálni Forbath

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gondoltam hátha érdekel itt pár embert. A Redskins ex-punter Andy Groom nem épen hízelgő véleménye a még most is ott lévő ST coachotokról, Danny Smithről.
 www.bangcartoon.com/bcrh.htm (19:10től - priceless 😊 )
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
A Zone Blocking az futásblokkoló rendszer. Semmi köze a pass prothoz.ulpianus
azért ez érdekes😊 (mármint a link)
 www.drafttek.com/teamother2012.html
Pittsburgh MBS (ZBS for passing)

| (egyéb: egyszer láttam olyat, hogy a rusher 5-ös pozícióból indult, kifelé húzott, a tacklet tolta bullrushsal, és beváltott, ahol ott állt a guard a 'helyén' (zónájában😊), aki így felvette és a tackle utána csak a vonallal mozgott együtt)
| sapka
Aki ezt írta az valamit benézett. (Nekem jobban tetszik, hogy az Eagles szerintük "Blocking" sémában blokkol. 😀)

Van ilyen hogy váltanak. De az nem ZB ettől. Sőt egy centertől el is várják, hogy tudjon váltani. Például egy késleltetett blitz többnyire belül érkezik, és a center felelőssége ezek blokkolása, mikor nincs extra blokkoló (FB mondjuk). Van, hogy hárman blokkolnak egy védőt, és valaki ráébred, ez egyszerűen felesleges.

Mindenesetre felőlem vitázhattok róla. Csak azért írtam, hogy aki idetéved ne higgye, hogy a ZB és a pass protect összefügg.
Van összefüggés annyiban, hogy a ZB ember kisebb, mozgékonyabb, jobban fel tud venni egy blitzet. Ugyanaz a játékos is gyorsulhat, mikor lefogy ZBhez. Más (több) oka is van, hogy a ZB terjed a mai pass happy ligában, de ez is benne van. Én így értettem, hogy érdemes lehet összevetni csak a ZB csapatok pass protection munkáját is. Ellenben önmagában ZB csapat és nem ZB csapat passz blokkja ugyanúgy összevethető, mert ha nem futás, akkor nem számít a futásblokkolási rendszer.

Szerk:
Az jutott eszembe, lehet aki a listát írta, beugrott neki a Steelers híres Zone blitz sémája (ZB), és gondolta, csak van benne valami beleírja a cikkbe. Csak a Zone blitz meg a zone block teljesen más eset.ulpianus
Amugy az eagles támadófal zoneblockingra van beállva , észrevehető hogy az utóbbi években a nagyobb embereket kisebb mozgékonyabb játékosokra cseréltük le. De mind1 hogy milyen block ha egyszer kimagaslóan szar a teljesitménye a falnak. Sokat gondolkodhatnák hogy melyik csapatnak roszabb az Ol-je (Redskins - Eagles). nehéz döntés lenne.

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
szokásos részletes összegzés most a D-ről, ha valakinek van hozzá türelme
 washingtonexaminer.com/redskins-vs.-falcons-studs-and-duds-defense/article/2510539#.UHf_xcUxqCJ
nagyon jól megfogott bizonyos dolgokat (nem is tudtam, hogy Wilson csak 5-9)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!