NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
apeszos
Jó, de benne van mindenki, aki nemhogy nem 2013-as, de már idén sincs köze a csapathoz, Landrytől DMacig, szóval nem annyira értem 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Polombus-szal semmi, inkább a bíróval, aki rádobta a zászlót, mivel ez a "legwhip" csak akkor kéne zászló legyen, ha akadályozza vele a védőt a labdáhozjutásban, erről pedig jelen esetben szó sem volt. nexion218
igen, és nagyon csalódott, hogy visszafújták a Morris futást, +visszanézte és nem látott semmi ilyesmit

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Polombus-szal semmi, inkább a bíróval, aki rádobta a zászlót, mivel ez a "legwhip" csak akkor kéne zászló legyen, ha akadályozza vele a védőt a labdáhozjutásban, erről pedig jelen esetben szó sem volt. Illetve nem volt hajlandó kommentálni a secondary M. Williams teljesítményét a Cruz TD kapcsán.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ezt most magyarul is ha szabad kérnem, mert szerintem félreértek valamit. Mi baja Polumbussal? Én nem szeretem (nagyon) a palit, de most nem volt rossz, sőt...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Shanahan on Tyler Polumbus’ leg whip, which wiped out a gain inside the Giants’ 15-yard line. Shanahan said his understanding is that it should be called if it interferes with the defenders ability to get to the ball. “In that case, I did not see that. I was disappointed when I did look at the film,” Shanahan said.

…Shanahan wasn’t going to be forthcoming about the 77-yard touchdown pass and if, for example safety Madieu Williams could have played it differently – was he lined up too shallow, for example.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
  • Chris Cooley passes physical, officially back with Redskins
  • London Fletcher nursing hamstring strain, status unclear until Wednesday
  • Mike Shanahan: Pierre Garcon’s status remains unchanged
    Garconnak nincs Achilles sérülése, a sajtóban megjelent híresztelések ellenére.
  • több mint 11 éve
    vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
    A hírek szerint Garconnak egy ín is elszakadt a lábában, így néhány hétig még pihenni fog, a bye week utánra várják vissza.
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    Chick Hernandez of Comcast SportsNet has reported that Cooley has passed his physical and is officially a member of the Redskins. apeszos
    “I was pretty giddy yesterday,” he said. “I was waiting for Mike [Shanahan] to call me. Once it was like this is a done deal then yeah I felt good about it. … It’s a [bad] situation for Fred. It’s not what I would have wanted for him. It’s tough for him.

    “What I’m looking forward to is coming into a league where everyone has played seven games and I’m 100 percent healthy.”

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Chick Hernandez of Comcast SportsNet has reported that Cooley has passed his physical and is officially a member of the Redskins.
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    egyértelműen nem számított a védelem arra, h Cruz slotból be fog indulni ami érthetetlen számomra, mert ebben azért olyan nagy trükk nincsSzesze
    pont ezt mondom én is
    de ennek ellenszere lett volna, ha a safety hátrébb helyezkedik, az időzítés miatt (mégha gyorsabb is Cruz mindenkinél), nem tudta volna Eli odadobni
    és akkor ment volna egy checkdown Bennettnek, ha sikerül..., de akkor is csak checkdown😀

    más. elnézve a schedulet, ha feltámadna a védelem, akár mindegyik meccset behúzhatnánk, van még 5 csoportmeccs 1 bye, jön a Carolina, Pittsburgh-Baltimore-Cleveland és ebből a hármasból mindegyik jelenleg (állítólag) maga alatt játszik, szóval verhetőek, egy normális D-vel, és a jelenlegi o-val akár 23 ponttal is.

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    Szesze New York Giants 21 030 — Giants fan
    megnéztem még egyszer az utolsó giants driveot, nem tudok elmenni amellett, hogy ne szidjam el mindennek a playhívást, nem volt rendes safety fenn!, hanem a vonal melletti WR-t kettőztették meg Williamsszel.
    az lett volna a minimum, hogy legalább 3 safetyt felraknak, hogy semmiképpen se legyen TD, hanem legfeljebb egy Ot-ra mentő FG, és akkor ott lehetett volna trükközni, meg bármi, de ilyet...sapka
    darabszámra megvoltak az embereitek ott, csak valami iszonyat szarul helyezkedtek mind
    itt megnézheted:  www.youtube.com/watch?v=sdIaOts9fGASzesze
    apeszos videójából is oda lehet jutni
    részletesebben:
    Giants felállás routokkal,
    Hixon szélen (kb. 9-10 yardos hook),
    Cruz slotban (fly),
    Bennett ezen az oldalon ('fake' block, majd kb. checkdownra pozícionált)
    ?Bradshaw? a backfielden, másik oldal, csak blokk
    Nicks a másik szélen szeparálva (nem látszik a route😕)

    erre a Redskins úgy állt fel, hogy 4-2-5 (szokásos)
    Kerrigan (8-as tech)
    ?Baker?/Jenkins 0-ás tech
    Bowen 5-ös
    Jackson 6-os
    -> szerintem már innen is látszik, hogy ha nem érkezik középen blitz nem lesz számottevő nyomás (Kerrigannek ott a plusz blokkolója, másik olb/denek is ott a blokkoló (futó)

    Lb-k: Riley hátramaradt (TE követése),
    Lorenzo blitz

    sec.: Hall-Hixonnal szemben
    Wilson-Cruz

    másik oldal Griffin-Nicks

    ->nyilvánvaló, hogy az egyik safety Nicks ellen fog besegíteni

    marad Williams, válasszon (inkább válasszanak neki), hogy külső vagy belső WR (azért a Hixon-Hall érdekes matchup, no1. Cb; no3/4 WR)
    mivel ment a blitz kiválasztotta a rövidebb routeot, de el tudta dobni Eli időben a hosszabbra...

    két dolog: a meccsen kb. egyszer sem értek rendesen Elihoz, miért pont most, kulcsszituációban ne büntesse ezt meg??
    másik: 1.23 volt vissza, ösztönösen is az 1v1 hosszú routeot keresi a QB..., -> Williams rosszul volt pozícionálva, ha pár yarddal hátrébb helyezkedik el, nem dobhatta volna arra az oldalra ilyen hosszan. Igen feladták volna a 1st down-t (papíron, de a Hall-Hixon matchup nem hiszem, hogy annyira lefutott lett volna), másrészt ok 1st down, megy az idő fel kell futni, tovább pörög az óra, miért nem lehetett sokkal preventívebb felállást behívni...sapka
    egyértelműen nem számított a védelem arra, h Cruz slotból be fog indulni ami érthetetlen számomra, mert ebben azért olyan nagy trükk nincs
    mert itt nem arról volt szó, h megver vkit 1v1ben 1v2ben, hanem egyszerűen benézte a védelem az egészet úgy ahogy van és mivel nálunk meg ez volt az első számú opció így esélytelen volt bárki is odaérni utána már
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    megnéztem még egyszer az utolsó giants driveot, nem tudok elmenni amellett, hogy ne szidjam el mindennek a playhívást, nem volt rendes safety fenn!, hanem a vonal melletti WR-t kettőztették meg Williamsszel.
    az lett volna a minimum, hogy legalább 3 safetyt felraknak, hogy semmiképpen se legyen TD, hanem legfeljebb egy Ot-ra mentő FG, és akkor ott lehetett volna trükközni, meg bármi, de ilyet...sapka
    darabszámra megvoltak az embereitek ott, csak valami iszonyat szarul helyezkedtek mind
    itt megnézheted:  www.youtube.com/watch?v=sdIaOts9fGASzesze
    apeszos videójából is oda lehet jutni
    részletesebben:
    Giants felállás routokkal,
    Hixon szélen (kb. 9-10 yardos hook),
    Cruz slotban (fly),
    Bennett ezen az oldalon ('fake' block, majd kb. checkdownra pozícionált)
    ?Bradshaw? a backfielden, másik oldal, csak blokk
    Nicks a másik szélen szeparálva (nem látszik a route😕)

    erre a Redskins úgy állt fel, hogy 4-2-5 (szokásos)
    Kerrigan (8-as tech)
    ?Baker?/Jenkins 0-ás tech
    Bowen 5-ös
    Jackson 6-os
    -> szerintem már innen is látszik, hogy ha nem érkezik középen blitz nem lesz számottevő nyomás (Kerrigannek ott a plusz blokkolója, másik olb/denek is ott a blokkoló (futó)

    Lb-k: Riley hátramaradt (TE követése),
    Lorenzo blitz

    sec.: Hall-Hixonnal szemben
    Wilson-Cruz

    másik oldal Griffin-Nicks

    ->nyilvánvaló, hogy az egyik safety Nicks ellen fog besegíteni

    marad Williams, válasszon (inkább válasszanak neki), hogy külső vagy belső WR (azért a Hixon-Hall érdekes matchup, no1. Cb; no3/4 WR)
    mivel ment a blitz kiválasztotta a rövidebb routeot, de el tudta dobni Eli időben a hosszabbra...

    két dolog: a meccsen kb. egyszer sem értek rendesen Elihoz, miért pont most, kulcsszituációban ne büntesse ezt meg??
    másik: 1.23 volt vissza, ösztönösen is az 1v1 hosszú routeot keresi a QB..., -> Williams rosszul volt pozícionálva, ha pár yarddal hátrébb helyezkedik el, nem dobhatta volna arra az oldalra ilyen hosszan. Igen feladták volna a 1st down-t (papíron, de a Hall-Hixon matchup nem hiszem, hogy annyira lefutott lett volna), másrészt ok 1st down, megy az idő fel kell futni, tovább pörög az óra, miért nem lehetett sokkal preventívebb felállást behívni...

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    Szesze New York Giants 21 030 — Giants fan
    megnéztem még egyszer az utolsó giants driveot, nem tudok elmenni amellett, hogy ne szidjam el mindennek a playhívást, nem volt rendes safety fenn!, hanem a vonal melletti WR-t kettőztették meg Williamsszel.
    az lett volna a minimum, hogy legalább 3 safetyt felraknak, hogy semmiképpen se legyen TD, hanem legfeljebb egy Ot-ra mentő FG, és akkor ott lehetett volna trükközni, meg bármi, de ilyet...sapka
    darabszámra megvoltak az embereitek ott, csak valami iszonyat szarul helyezkedtek mind
    itt megnézheted:  www.youtube.com/watch?v=sdIaOts9fGA
    több mint 11 éve
    Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
    videoapeszos
    Divat RGIII szurkoló lettem 😀 Mintha csak a 2010-es Vicket nézném...

    Don't talk the walk, Walk the talk!
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    megnéztem még egyszer az utolsó giants driveot, nem tudok elmenni amellett, hogy ne szidjam el mindennek a playhívást, nem volt rendes safety fenn!, hanem a vonal melletti WR-t kettőztették meg Williamsszel.
    az lett volna a minimum, hogy legalább 3 safetyt felraknak, hogy semmiképpen se legyen TD, hanem legfeljebb egy Ot-ra mentő FG, és akkor ott lehetett volna trükközni, meg bármi, de ilyet...

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    több mint 11 éve
    Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
    Jó meccs volt , bár nem így szerettem volna hogy végződjön , de hát mit lehet csinálni. Ami jobban izgat , hogy még1 megbizható játékosunk kiesett. Fred Davis hiánya még nagyon megfog látszani a csapaton.. Garconnal meg mi a franc van ? Milyen sérülést szopott össze hogy minden meccsét kihagyja?

    több mint 11 éve
    Szesze New York Giants 21 030 — Giants fan
    Bár a meccs szituációból úgy látszik, a D-n ment el a meccsetek, szerintem az Offensetek nem hozta azt amit szokott. 480 yard és csak 23 pont, ráadásul 4 turnover, az első két drive a redzoneban csak 2 FG, (az első 2 yardról). Ezen ment el a meccs. A Giants O ellen a 49ers űr D-je is kapott 23-at, úgyhogy a 27 pont nem sok. A két O csatájából a kevesebbet hibázó és legalább az átlagot nyújtó csapat nyert.gyurczi
    konkrétan a 4 turnoveren ment el a meccsük.. ezért lett 480 yard és csak 23 pont. Minden más statisztika bőven jó lett volna, csak elvesztettek 3 fumblit ami nagyon ritkán fér bele.

    Ettől még ennek a redskinsnek a D a rákfenéje és ez ezen a meccsen is látszott sztem, az h nem szívtak be még ennél is sokkal több yardot/pontot kb Eli gyenge napján múlt.Szesze
    Igen, de ezen a meccsen nem ez döntött.gyurczi
    Nem ez döntött, de a meccs végi hosszú passz benyelése nélkül (mindenki tudta, h ez fog jönni) még így is nyertek volna a 4 TO ellenére..
    több mint 11 éve
    gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
    Bár a meccs szituációból úgy látszik, a D-n ment el a meccsetek, szerintem az Offensetek nem hozta azt amit szokott. 480 yard és csak 23 pont, ráadásul 4 turnover, az első két drive a redzoneban csak 2 FG, (az első 2 yardról). Ezen ment el a meccs. A Giants O ellen a 49ers űr D-je is kapott 23-at, úgyhogy a 27 pont nem sok. A két O csatájából a kevesebbet hibázó és legalább az átlagot nyújtó csapat nyert.gyurczi
    konkrétan a 4 turnoveren ment el a meccsük.. ezért lett 480 yard és csak 23 pont. Minden más statisztika bőven jó lett volna, csak elvesztettek 3 fumblit ami nagyon ritkán fér bele.

    Ettől még ennek a redskinsnek a D a rákfenéje és ez ezen a meccsen is látszott sztem, az h nem szívtak be még ennél is sokkal több yardot/pontot kb Eli gyenge napján múlt.Szesze
    Igen, de ezen a meccsen nem ez döntött.

    Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
    több mint 11 éve
    Szesze New York Giants 21 030 — Giants fan
    Bár a meccs szituációból úgy látszik, a D-n ment el a meccsetek, szerintem az Offensetek nem hozta azt amit szokott. 480 yard és csak 23 pont, ráadásul 4 turnover, az első két drive a redzoneban csak 2 FG, (az első 2 yardról). Ezen ment el a meccs. A Giants O ellen a 49ers űr D-je is kapott 23-at, úgyhogy a 27 pont nem sok. A két O csatájából a kevesebbet hibázó és legalább az átlagot nyújtó csapat nyert.gyurczi
    konkrétan a 4 turnoveren ment el a meccsük.. ezért lett 480 yard és csak 23 pont. Minden más statisztika bőven jó lett volna, csak elvesztettek 3 fumblit ami nagyon ritkán fér bele.

    Ettől még ennek a redskinsnek a D a rákfenéje és ez ezen a meccsen is látszott sztem, az h nem szívtak be még ennél is sokkal több yardot/pontot kb Eli gyenge napján múlt.
    több mint 11 éve
    nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
    Részben igazad van, viszont a sok hiba ellenére az O másfél perccel a vége előtt győztes szituációt teremtett, amit a D nem tudott megőrizni.

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
    több mint 11 éve
    gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
    Bár a meccs szituációból úgy látszik, a D-n ment el a meccsetek, szerintem az Offensetek nem hozta azt amit szokott. 480 yard és csak 23 pont, ráadásul 4 turnover, az első két drive a redzoneban csak 2 FG, (az első 2 yardról). Ezen ment el a meccs. A Giants O ellen a 49ers űr D-je is kapott 23-at, úgyhogy a 27 pont nem sok. A két O csatájából a kevesebbet hibázó és legalább az átlagot nyújtó csapat nyert.

    Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
    több mint 11 éve
    nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
    nem tudom, miért nem kellett, de hivatalosan csak akkor ír alá, ha hétfőn sikeresen teljesíti a fizikai tesztet. Más: a secondaryval nagyon kezd telelenni a tököm... És ha Forbath ilyen magabiztosan rúg, miért nem lehetett előbb leigazolni? 5-2-n állnánk 3-4 helyett... A visszafújt Morgan TDről meg ne is beszéljünk... És túlzottan a Bradshaw TD se izgat, mert a kezünkben volt a meccs: büntin elúszott a Morgan TD, a végén pedig 107% tuti passz szituban szopunk egy 77 yardosat... Két apróság és máris 30-20 ide. Arról nem beszélve, hogy Griffin zseniális, de kellene neki a folyamatosság, főleg az első pár évben, de ha főleg a védők ilyen játékkal kirúgatják Shannyt, ez nincs meg és én nem szeretném megtudni, hogy ki jönne és mit csinálna vele. Shannyék egyelőre meccseket nyeretnek vele, a többiek meg, élen a Dvel rendre leszopatják.

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
    több mint 11 éve
    Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
    Hát nincs szerencsétek srácok. Pedig az RGIII show az valami fenomenális!
    Alig várom az ütközetet ellenetek, remélve, hogy Vick is összekapja magát (vagyis inkább a fal), és akkor egy igen komolyan élvezetes meccset csaphatunk (vagyis kettőt)

    Don't talk the walk, Walk the talk!