NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Most már nekem is kezd sok lenni a Griffin hype.. apeszos
Mer mi van?agent T
Lassan nem merek felmenni az NFL.com-ra.. Nincs nap Griffin nélkül. Főoldalon kétnaponta.. 😀
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Most már nekem is kezd sok lenni a Griffin hype.. apeszos
Mer mi van?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Most már nekem is kezd sok lenni a Griffin hype..
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Holnap lesz a napja annak, hogy a sapka által kreált "csak Garconnal győzünk" átok megtörik. 😊agent T
mintha a Bucs ellen megtört volna, vagy a vikingek ellen, már nem tudom😀sapka
akkor meg nagy baj már nem lehet, nyugodtan megyek aludni 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Holnap lesz a napja annak, hogy a sapka által kreált "csak Garconnal győzünk" átok megtörik. 😊agent T
mintha a Bucs ellen megtört volna, vagy a vikingek ellen, már nem tudom😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Nem akartok lejönni a Chilibe egy közös meccsnézésre? A Steelers csapat minden héten itt nézi a meccseket. Szívesen látunk bárkit.
Chili bár, Bp. VII. ker Damjanich útpolamalu
Elég kevesen vagyunk pestiek... Talán csak Bjoca.apeszos
Én sem vagyok az én pl. Esztergomból járok fel. Mindegy aki szeretne eljönni azt szívesen látjuk. Élvezetesebb félig stadion hangulatban nézni a meccset 😀polamalu
Azért Esztergom kicsit közelebb van mint Pécs, pláne Debrecen.. 😊 De egyszer biztos szerét ejtem, mégha nem is 'skins meccs lesz..apeszos
OK te nyertél 😀
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Meglepődtem. Garcon meg ennyi pénzért jól elvan. Valami gubanc lehet itt a dokikkal, Garcon sem akarja a műtétet, mint Landry. apeszos
Garcon szerintem azért nem akarja, mert azzal lőnének a szezonjának. Megpróbálja így kihúzni, hátha pár meccset még játszthat idén, aztán legfeljebb offseasonban helyrerakatja azt a lábujjat.peterk2005
Ja ja. Mint Landry. Ő is így volt vele, aztán ráment egy offseason meg a következő idény. Nem mindegy hogy játszik-e pár meccset? Sérülten? Akkor is rásérülhet, mert ha hetek óta sérült, akkor magától nem fog meggyógyulni. Ráolvasással sem.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem akartok lejönni a Chilibe egy közös meccsnézésre? A Steelers csapat minden héten itt nézi a meccseket. Szívesen látunk bárkit.
Chili bár, Bp. VII. ker Damjanich útpolamalu
Elég kevesen vagyunk pestiek... Talán csak Bjoca.apeszos
Én sem vagyok az én pl. Esztergomból járok fel. Mindegy aki szeretne eljönni azt szívesen látjuk. Élvezetesebb félig stadion hangulatban nézni a meccset 😀polamalu
Azért Esztergom kicsit közelebb van mint Pécs, pláne Debrecen.. 😊 De egyszer biztos szerét ejtem, mégha nem is 'skins meccs lesz..
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Nem akartok lejönni a Chilibe egy közös meccsnézésre? A Steelers csapat minden héten itt nézi a meccseket. Szívesen látunk bárkit.
Chili bár, Bp. VII. ker Damjanich útpolamalu
Elég kevesen vagyunk pestiek... Talán csak Bjoca.apeszos
Én sem vagyok az én pl. Esztergomból járok fel. Mindegy aki szeretne eljönni azt szívesen látjuk. Élvezetesebb félig stadion hangulatban nézni a meccset 😀
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Meglepődtem. Garcon meg ennyi pénzért jól elvan. Valami gubanc lehet itt a dokikkal, Garcon sem akarja a műtétet, mint Landry. apeszos
Garcon szerintem azért nem akarja, mert azzal lőnének a szezonjának. Megpróbálja így kihúzni, hátha pár meccset még játszthat idén, aztán legfeljebb offseasonban helyrerakatja azt a lábujjat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem akartok lejönni a Chilibe egy közös meccsnézésre? A Steelers csapat minden héten itt nézi a meccseket. Szívesen látunk bárkit.
Chili bár, Bp. VII. ker Damjanich útpolamalu
Elég kevesen vagyunk pestiek... Talán csak Bjoca.
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Nem akartok lejönni a Chilibe egy közös meccsnézésre? A Steelers csapat minden héten itt nézi a meccseket. Szívesen látunk bárkit.
Chili bár, Bp. VII. ker Damjanich út
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Holnap lesz a napja annak, hogy a sapka által kreált "csak Garconnal győzünk" átok megtörik. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
"Testing on Redskins ILB London Fletcher has confirmed that he did not suffer a Week 7 concussion.
Fletcher has been dealing with "balance issues" recently, and also suffered a hamstring injury in last week's loss to the Giants. Perhaps it's a higher being giving 37-year-old Fletcher a heads up that he is not gonna play forever. Fletcher did practice fully on Friday. He'll be a game-time decision in Week 8."


Meglepődtem. Garcon meg ennyi pénzért jól elvan. Valami gubanc lehet itt a dokikkal, Garcon sem akarja a műtétet, mint Landry.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Redskins HC Mike Shanahan rules Garçon and Meriweather out. LB London Fletcher gets good news on his test, is questionable for Sunday. vassadi
No para Fletcher játszik úgyis majd. Ha ő Q akkor szinte tuti játszik , nem hagyna cserbe fantasyban 😀😀 Amugy Meriweather attól a nyomorék ütközéstől van offon ami bemelegítésnél történt?

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Redskins HC Mike Shanahan rules Garçon and Meriweather out. LB London Fletcher gets good news on his test, is questionable for Sunday.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
...de meglepődnék ha játszanaapeszos
arra számítok, hogy fogsapka
Úgy legyen.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
...de meglepődnék ha játszanaapeszos
arra számítok, hogy fog

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tedd hozzá Fletchert is...apeszos
miért tenném?
hol olvastad, hogy nem fog játszani?sapka
 www.washingtonpost.com/blogs/football-insider/wp/2012/10/25/london-fletcher-undergoing-tests-for-balance-problem/

 www.washingtonpost.com/blogs/football-insider/wp/2012/10/25/redskins-preparing-to-play-without-london-fletcher-if-needed/

Kategórikusan ugyan nem jelentették ki, de meglepődnék ha játszana
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Tedd hozzá Fletchert is...apeszos
miért tenném?
hol olvastad, hogy nem fog játszani?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
sérültlista:
Coach Mike Shanahan said Logan Paulsen, not Chris Cooley, will be the Redskins' No. 1 tight end with Fred Davis out for the season.

Pierre Garcon (foot/toe) admitted he can't run full speed right now.

Redskins SS Brandon Meriweather (knee) has resumed practicing, but isn't expected to play in Week 8.
Meriweather is targeting a Week 9 return, but beat writer Chris Russell believes after the Redskins' Week 10 bye is more realistic.sapka
 redskinsfan.hu/a-partvonal-mellol/

Tedd hozzá Fletchert is...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
sérültlista:
Coach Mike Shanahan said Logan Paulsen, not Chris Cooley, will be the Redskins' No. 1 tight end with Fred Davis out for the season.

Pierre Garcon (foot/toe) admitted he can't run full speed right now.

Redskins SS Brandon Meriweather (knee) has resumed practicing, but isn't expected to play in Week 8.
Meriweather is targeting a Week 9 return, but beat writer Chris Russell believes after the Redskins' Week 10 bye is more realistic.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Már ilyen is van:
 www.nfl.com/qs/rg3zone/index.jsp?icampaign=NFL_Rewards_RG3Zone
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azon kívül hogy kicsi, szvsz a legjobb DB a csapatnál.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
seattleből ezért lett elküldve, mert kicsi a bors