NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A secondaryről beszéltem. Passz ellen tök utolsó a 'skins. apeszos
csak szólok, hogy ez nem így van!
és nem neked mondom, de kényelmes ebbe a szerepbe beleülni, de sajnos nem igaz😕
mert a játékot nem yardra játszák.
pl. QB ratingban nem utolsó, hanem 24. a passdef
pl. interceptionokben 3.
de engedett TD-ben 32.
pl. ellenpass%-ban 22.
pl. 1. down%-ban 28.

nem azt mondom jó a passdef, mert nem az, de messze nem utolsó

szerk. az el is felejtettem, hogy elütött passzok tekintetében ligaelső a csapat...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Maximum a new orleans ellen lehetne bármi esélyünk defense oldalon , ha engedett yardokról van szó.Petikievak01
Ellenük se. Azóta felébredtek. Gondolod Brees ellen hirtelen feljavulna a sec? 😀apeszos
A két Def. összehasonlításában mutatna jobb képet a Redskins a Saints-nél. Brees ebből a szempontból nem játszik.tomi-tomi
Jó hogy erre jártál. A secondaryről beszéltem. Passz ellen tök utolsó a 'skins. Brees és a passz összeegyeztethetetlen.... Hú de jó szó volt ez. És hosszú...apeszos
Ne haragudj, Te belinkelted az nfl.com szokásos meccs előtti csapatrészeket összehasonlító grafikáját. Erre írták, hogy ezek a grafikonok csak a Saints ellen mutatnának jól a Redskins szempontjából. Tehát a Saints pass Def. összehasonlítva a Tietekkel. Ezek után milyen alapon hozod elő a Saints Off. (Brees) vs. Redskins Def. szempontot?
(Írjátok ki az ajtóra, hogy belépés csak Redskins szurkolóknak.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Maximum a new orleans ellen lehetne bármi esélyünk defense oldalon , ha engedett yardokról van szó.Petikievak01
Ellenük se. Azóta felébredtek. Gondolod Brees ellen hirtelen feljavulna a sec? 😀apeszos
A két Def. összehasonlításában mutatna jobb képet a Redskins a Saints-nél. Brees ebből a szempontból nem játszik.tomi-tomi
Jó hogy erre jártál. A secondaryről beszéltem. Passz ellen tök utolsó a 'skins. Brees és a passz összeegyeztethetetlen.... Hú de jó szó volt ez. És hosszú...
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Maximum a new orleans ellen lehetne bármi esélyünk defense oldalon , ha engedett yardokról van szó.Petikievak01
Ellenük se. Azóta felébredtek. Gondolod Brees ellen hirtelen feljavulna a sec? 😀apeszos
A két Def. összehasonlításában mutatna jobb képet a Redskins a Saints-nél. Brees ebből a szempontból nem játszik.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Maximum a new orleans ellen lehetne bármi esélyünk defense oldalon , ha engedett yardokról van szó.Petikievak01
Ellenük se. Azóta felébredtek. Gondolod Brees ellen hirtelen feljavulna a sec? 😀
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
apeszos
Ez nagyon nem tetszik D oldalon.agent T
Bárki ellen ez jönne ki
Bjoca
Maximum a new orleans ellen lehetne bármi esélyünk defense oldalon , ha engedett yardokról van szó.

több mint 11 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
apeszos
Ez nagyon nem tetszik D oldalon.agent T
Bárki ellen ez jönne ki

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
apeszos
Ez nagyon nem tetszik D oldalon.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Álmodik a nyomor. 😀

Vasárnap mi játszunk "csúnyában".

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
(az öreg ezt tényleg megcsinálta Friscoban)Delonso_
tudom, ezért is írtam, hogy nézném ahogy építik

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jah, vagy hogy megrántotta az ellenfele.
Meg is kérdezné az öreg. És leszakadt a vállad tőle? Nem, akkor?

De mivel lehet azért van mert túl gyenge az erőlénted, az elkövetkező három napban edzőtábor és hegyen futás persze felfelé.
Imádná a csapat Hallt egy ilyen kis szuvenírért. (az öreg ezt tényleg megcsinálta Friscoban)
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
lepergett a szemeim előtt, ahogy Hall+Wilson próbálja meccs után magyarázni az öregnek vigyázállásban, hogy de a névtelen safetyk nem értek oda, jaj nem értek oda😀😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ezenkívül nagyon tud tüzelni is az az ember, HC-nek nem való, de DC-nek én is nagyon el tudnám képzelni. Játékosként is brutális volt.
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan


Én is bírom az öreg harcost, lehet hogy O terén nem egy nagy guru, de a mostani SF D alapjait ő rakta le, az pedig elég szigorú alakulat lett.
Jan
Tévedsz. Azt a D-t egy bizonyos Mike Nolan kezdte el építeni.empty taxi
Rendben.

Akkor úgy mondom, mikor odakerült Friscoba a liga egyik legrosszabb védelme volt ott (engedett pontokat tekintve), és az ő HC ideje alatt lett top 10-es a D. Úgy gondolom, hogy -bár nem ő kezdte, és nem ő volt a DC- valamiféle szerepe volt ebben.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat


Én is bírom az öreg harcost, lehet hogy O terén nem egy nagy guru, de a mostani SF D alapjait ő rakta le, az pedig elég szigorú alakulat lett.
Jan
Tévedsz. Azt a D-t egy bizonyos Mike Nolan kezdte el építeni.empty taxi
De ő volt az asszisztense. És LB edző. Mikor Nolant kirúgták 2008-ban még az elején tartottak. Ezt a D-t ő fejezte be. Szerintem. És a Vikings hirtelen feltámadásában is lehet szerepe. Szintén csak szerintem.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!


Én is bírom az öreg harcost, lehet hogy O terén nem egy nagy guru, de a mostani SF D alapjait ő rakta le, az pedig elég szigorú alakulat lett.
Jan
Tévedsz. Azt a D-t egy bizonyos Mike Nolan kezdte el építeni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Az mondjuk mesés produkció lenne amikor Hall yes, sirrel nyugtázza amit mond neki a Samurai.
Lehet ez kéne.Delonso_
Szvsz ott más opció nem is igen lenne. 😊

Én is bírom az öreg harcost, lehet hogy O terén nem egy nagy guru, de a mostani SF D alapjait ő rakta le, az pedig elég szigorú alakulat lett.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Pontosan erre, illetve őrá gondoltam ma reggel. Az öreg kellene nekünk, a másik Mike. Nagyon szeretném, ha a linkelt cikkel ellentétben felébredne már Snyder. Eddig az volt a bajunk, hogy túl sokszor pofázik bele a dolgokba, most meg az, hogy egy szót se szól.
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Az nagyon durva lenne, egy RGIII féle passzjáték, Morris, impresszív playhívások (Kyle? 😛), a D-t meg rendbeszedné a szamuráj. Ha 8-8 környéke lesz mégis, akkor van erre esély, akkor nem kell sztem mindenkinek felállnia, mint f znak a lagziban 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Amúgy most nem látom világosan, hogy mi van.agent T
nagyjából jogos észrevétel😛
azt írtam, ha feltámad a védelem akkor nem lenne meglepő, ha...
az önellentmondásom másik fele😀, pedig még a tradehez kapcsolódik, annó is elleneztem, megint kitört belőlem😕
de sajnos teljesen igaz, hogy tavaly a támadókon állt/bukott a meccs,most ez megfordult

Delonso: tul.képpen igazad is van, ezért is mondtam/gondoltam, hogy megnézném hogy építi Hall Sing. mester kezei alatt a hegyeket😀😀sapka
Az mondjuk mesés produkció lenne amikor Hall yes, sirrel nyugtázza amit mond neki a Samurai.
Lehet ez kéne.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
közben:egy írás egy hír

Redskins coach Mike Shanahan acknowledged Monday that Pierre Garcon (foot) is unlikely to return until after the Week 10 bye.

 washingtonexaminer.com/rick-snider-at-midpoint-of-his-contract-shanahan-is-a-failure-with-redskins/article/2512018#.UI_1usVmKCJsapka
Szinte teljesen az én véleményemet tükrözi.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
közben:egy írás egy hír

Redskins coach Mike Shanahan acknowledged Monday that Pierre Garcon (foot) is unlikely to return until after the Week 10 bye.

 washingtonexaminer.com/rick-snider-at-midpoint-of-his-contract-shanahan-is-a-failure-with-redskins/article/2512018#.UI_1usVmKCJ

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Amúgy most nem látom világosan, hogy mi van.agent T
nagyjából jogos észrevétel😛
azt írtam, ha feltámad a védelem akkor nem lenne meglepő, ha...
az önellentmondásom másik fele😀, pedig még a tradehez kapcsolódik, annó is elleneztem, megint kitört belőlem😕
de sajnos teljesen igaz, hogy tavaly a támadókon állt/bukott a meccs,most ez megfordult

Delonso: tul.képpen igazad is van, ezért is mondtam/gondoltam, hogy megnézném hogy építi Hall Sing. mester kezei alatt a hegyeket😀😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Sapka csak bemásoltam egy cikket miről megy a disputa.

Magam nem kedvelem Hallt, mert brutális sebessége van, de nagyon balhés. Ám sokat keres amivel valamit, pláne ilyen capszűke időszakban kezdeni fogtok.