NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins inactives

  • Rex Grossman QB
  • Brandon Meriweather DB
  • Richard Crawford CB
  • Adam Gettis G
  • Maurice Hurt G
  • Pierre Garcon WR
  • Doug Worthington DT

    Ki lesz a RG csere??
  • apeszos
    LeRibeus?
    annál érdekesebb, hogy crawford inaktívsapka
    LeRibeus minkét oldalra? Az igen.
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    Redskins inactives

  • Rex Grossman QB
  • Brandon Meriweather DB
  • Richard Crawford CB
  • Adam Gettis G
  • Maurice Hurt G
  • Pierre Garcon WR
  • Doug Worthington DT

    Ki lesz a RG csere??
  • apeszos
    LeRibeus?
    annál érdekesebb, hogy crawford inaktív

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Redskins inactives

  • Rex Grossman QB
  • Brandon Meriweather DB
  • Richard Crawford CB
  • Adam Gettis G
  • Maurice Hurt G
  • Pierre Garcon WR
  • Doug Worthington DT

    Ki lesz a RG csere??
  • több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    "The NFL won’t make an announcement Friday regarding disciplinary action against Washington Redskins cornerback DeAngelo Hall, according to a league spokesman.
    Hall remains eligible to play in Sunday’s game against the Carolina Panthers at FedEx Field."


    Pedig reméltem, hogy kivágják pár meccsre.apeszos
    szerintem Crawford nem lenne jobb helyettesapka
    De rosszabb se... 😛 És ő legalább a pofáját tartja.
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    "The NFL won’t make an announcement Friday regarding disciplinary action against Washington Redskins cornerback DeAngelo Hall, according to a league spokesman.
    Hall remains eligible to play in Sunday’s game against the Carolina Panthers at FedEx Field."


    Pedig reméltem, hogy kivágják pár meccsre.apeszos
    szerintem Crawford nem lenne jobb helyette

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    "The NFL won’t make an announcement Friday regarding disciplinary action against Washington Redskins cornerback DeAngelo Hall, according to a league spokesman.
    Hall remains eligible to play in Sunday’s game against the Carolina Panthers at FedEx Field."


    Pedig reméltem, hogy kivágják pár meccsre.
    több mint 11 éve
    tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
    2004-ig tudtam visszafejteni a fonalat, kirajzoltam, (korábban is tettem ilyesmit, érdekesen alakulnak a dolgok így is, nexion?😀😛)

    (katt a képre a nagyobb példányért)
    így oldottam meg két ábrában, így szemléletesebbnek gondolom
    nagyjából annyit lehet leolvasni, ha a QBR diff pozitív, olyan 8-9 győzelem környékén végzünk, ez is valami.
    Többit majd később.😕sapka
    Szerintem érdemes lenne még hozzávenned az eladott labdákat. Én csak 2007-ig néztem vissza, a Redskins támadói 2008 kivételével nagyon sok labdát adtak el. Talán kijönne értelmezhető (jelentős) korreláció a győzelmeitek száma és a ratingek, valamint az eladott labdák száma között.
    (2007: 29; 24; -5, 2008: 18; 18; 0, 2009: 28; 17; -11, 2010: 31; 27; -4, 2011: 35; 21; -14)

    "A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    2004-ig tudtam visszafejteni a fonalat, kirajzoltam, (korábban is tettem ilyesmit, érdekesen alakulnak a dolgok így is, nexion?😀😛)

    (katt a képre a nagyobb példányért)
    így oldottam meg két ábrában, így szemléletesebbnek gondolom
    nagyjából annyit lehet leolvasni, ha a QBR diff pozitív, olyan 8-9 győzelem környékén végzünk, ez is valami.
    Többit majd később.😕

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
    sidenote, itt nem foglalkoznak pl. tavalyi évre visszamenő idősorral?sapka
    A dátumot írd csak át, és látod az előző éveket is:  www.coldhardfootballfacts.com/stats/2011

    Az eredeti kérdésről lemaradtam, elnézést. tomi-tomival részben erre kerestük a választ pár hete egy hosszabb cikk keretében, bár Pats szempontból, hogy mitől lesz jó/rossz egy védelem, mi alapján tudjuk mérni a sikerességüket.

    A legfontosabb szerintem, hogy nem lehet a támadóktól, special teamstől elszigetelten elemezni a védelem teljesítményét. Persze a futás elleni védelmet jól mutatja a y/futás míg a passz ellenit a védő passer rating.
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    Ti most ebben a mutatóban a középmezőnyhöz tartoztak:  www.coldhardfootballfacts.com/stats/2012/9/PRD/DoM
    logikus amit mondasz, az itt lévő eredeti kérdés az volt, mennyire rossz a passD, mert yardban tökutolsó, erre reflektáltam
    de kutakodhattam volna tovább, mert jó ez a lista!
    ahogy nézem, az offense 7.
    a defense pedig 25.  www.coldhardfootballfacts.com/stats/2012/9/DPR/
    azt gondolom ez most a lényeg

    sidenote, itt nem foglalkoznak pl. tavalyi évre visszamenő idősorral?

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
    szerk.: annyi érdekességet látok, hogy passer rating különbséget számoltak, és nem mindkét félét megnézték külön-külön, azt hiszem, most itt konkrétan ez volt a kérdéssapka
    Adott meccsen az a csapat nyer 80%-ban, amelyik hatékonyabban passzol. Egy csapat azért tud nagyobb passer ratinget felmutatni, mert 140-es OPR-t hoznak össze a támadók, vagy mert a védelmük 20-as OPR alatt tartja az ellenfél támadóit, az eredmény szempontjából mindegy. Több meccset vizsgálva semmit sem érsz a támadó passer ratinggel önmagában, mert nem tudott, hogy mi szerepel a másik oldalon. Nem tudott mihez viszonyítani. Ezért van szükség a PRD-ra, a két mutató különbségére.

    Ti most ebben a mutatóban a középmezőnyhöz tartoztak:  www.coldhardfootballfacts.com/stats/2012/9/PRD/
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    ....mert a játékot nem yardra játszák.sapka
    Ezt azért gondold újra.. 😀apeszos
    ...úgy értettem, hogy nem az a csapat szokott győzni, amelyik a legtöbb yardot szerzi, hanem a pont a lényeg...sapka
    Most mondtad ki. Minden más humbug, szemfényvesztés, magyarázkodás, varázslat. A lényeg: kinek a neve mellé írják a W-t. Mert statisztikailag a mi offenseünk kurva jó, a védelmünk nem is olyan rossz (sicc!) mégis 3-5 a mérleg.
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    azt hiszem, az lenne a legtisztább, ha ki lehetne számolni, valami össz 25 éves adatsor alapján, hogy melyik a legnagyobb magyarázóerejű; de én egyelőre hiszem, hogy nem a yard a fő-fő komponens.sapka
    Megtették. A QB rating áll a legszorosabb összefüggésben a győzelemmel (>80%). A megtett/engedett yard-nál 50% körüli az eredmény; vagy nyer, aki többet tett meg, vagy nem.tomi-tomi
    Itt van hozzá a cikk:  www.coldhardfootballfacts.com/content/40-and-fabulous-praise-passer-rating/14959/DoM
    köszi a gyors infót
    jó tudni, hogy ezt is kiszámolták, kár, hogy az adatsorokhoz nem lehet hozzáférni, amivel dolgoztak😕

    szerk.: annyi érdekességet látok, hogy passer rating különbséget számoltak, és nem mindkét félét megnézték külön-külön, azt hiszem, most itt konkrétan ez volt a kérdés

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
    azt hiszem, az lenne a legtisztább, ha ki lehetne számolni, valami össz 25 éves adatsor alapján, hogy melyik a legnagyobb magyarázóerejű; de én egyelőre hiszem, hogy nem a yard a fő-fő komponens.sapka
    Megtették. A QB rating áll a legszorosabb összefüggésben a győzelemmel (>80%). A megtett/engedett yard-nál 50% körüli az eredmény; vagy nyer, aki többet tett meg, vagy nem.tomi-tomi
    Itt van hozzá a cikk:  www.coldhardfootballfacts.com/content/40-and-fabulous-praise-passer-rating/14959/
    több mint 11 éve
    tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
    azt hiszem, az lenne a legtisztább, ha ki lehetne számolni, valami össz 25 éves adatsor alapján, hogy melyik a legnagyobb magyarázóerejű; de én egyelőre hiszem, hogy nem a yard a fő-fő komponens.sapka
    Megtették. A QB rating áll a legszorosabb összefüggésben a győzelemmel (>80%). A megtett/engedett yard-nál 50% körüli az eredmény; vagy nyer, aki többet tett meg, vagy nem.

    "A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    ....mert a játékot nem yardra játszák.sapka
    Ezt azért gondold újra.. 😀apeszos
    úgy értettem, hogy nem az a csapat szokott győzni, amelyik a legtöbb yardot szerzi, hanem a pont a lényeg
    aztán ez ilyen tipikus regressziós probléma😀(el se hiszem, hogy megint ezzel jövök), hogy van aki szerint a yard a legfontosabb, vagy a QB rating, vagy hogy hányszor vakarja meg az irányító a fültövét...
    azt hiszem, az lenne a legtisztább, ha ki lehetne számolni, valami össz 25 éves adatsor alapján, hogy melyik a legnagyobb magyarázóerejű; de én egyelőre hiszem, hogy nem a yard a fő-fő komponens.

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Szerintem nem csúnyajjncaa
    Marha jól néz ki, nekem is tetszik.
    peterk2005
    Elvileg a régi bőrsapikra hajaz, azért nincs rajta csapatlogo sem. Mondjuk az pont nem jön át, de nem lenne ellenemre ha nem csak egy meccset játszanának ebben a szerelésben.
    több mint 11 éve
    peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
    Szerintem nem csúnyajjncaa
    Marha jól néz ki, nekem is tetszik.


    “Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    ....mert a játékot nem yardra játszák.sapka
    Ezt azért gondold újra.. 😀
    több mint 11 éve
    r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 916 — no es importante
    Szerintem nem csúnya



    Vasárnapi retro sisak


    ---
    "Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    eléggé utálom a pff-t, de olyan jó érzés, amikor a csapatot nyalogatja😀
     www.profootballfocus.com/blog/2012/10/31/pffs-mid-season-all-nfc-east-team/
    7 redskin
    6 giant
    5 cowboy
    2 philly

    mekkora vicc😀

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    izé, nem lett volna rossz, ha a mi gmünk qrja oda a 4. kört a tálibért, végülis itt van Morris, akinek a kis kedvence; legalább lett volna egy igazánjó cornerünk is.

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
    Vasárnap győzünk.

    Braves on the warpath!!!

    Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
    több mint 11 éve
    sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
    nem azt mondom jó a passdef, mert nem az, de messze nem utolsósapka
    Sapka, nézd meg ezt a linket. Ajánlom figyelembe az utolsó helyet.apeszos
    ,de azt írtam, hogy nem a yard a legfontosabb stat.
    igen az is fontos, de pl. az a 4-5 dolog amit felsoroltam hasonlóan fontos

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 11 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Maximum a new orleans ellen lehetne bármi esélyünk defense oldalon , ha engedett yardokról van szó.Petikievak01
    Ellenük se. Azóta felébredtek. Gondolod Brees ellen hirtelen feljavulna a sec? 😀apeszos
    A két Def. összehasonlításában mutatna jobb képet a Redskins a Saints-nél. Brees ebből a szempontból nem játszik.tomi-tomi
    Jó hogy erre jártál. A secondaryről beszéltem. Passz ellen tök utolsó a 'skins. Brees és a passz összeegyeztethetetlen.... Hú de jó szó volt ez. És hosszú...apeszos
    Ne haragudj, Te belinkelted az nfl.com szokásos meccs előtti csapatrészeket összehasonlító grafikáját. Erre írták, hogy ezek a grafikonok csak a Saints ellen mutatnának jól a Redskins szempontjából. Tehát a Saints pass Def. összehasonlítva a Tietekkel. Ezek után milyen alapon hozod elő a Saints Off. (Brees) vs. Redskins Def. szempontot?
    (Írjátok ki az ajtóra, hogy belépés csak Redskins szurkolóknak.)tomi-tomi
    Nem magyarázkodok, hogy mire gondoltam, valószínű érted te azt. Kötekedni biztos jó érzés. Nem írunk ki az ajtóra semmit, a többieket milyen alapon számítod ide? Örültem a szerencsének.

    nem azt mondom jó a passdef, mert nem az, de messze nem utolsósapka
    Sapka, nézd meg ezt a linket. Ajánlom figyelembe az utolsó helyet.

    Aztán én ezzel be is fejeztem. Jó volt itt.