NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
"The Washington Redskins worked out three defensive backs and two linebackers, but didn’t immediately sign any of them, according to people with knowledge of the situation.
Safeties Aaron Rouse and Jaiquawn Jarrett, cornerback Jerome Murphy and linebackers Kourtnei Brown and Ricky Elmore all worked out for Washington, which has struggled both in the pass coverage and pass rushing departments this season."

[Washington Post]
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mike Shanahan’s job isn’t in jeopardy — yet
Nem tudom van-e összefüggés, de amióta Raheem Morris a DB edző, azóta nemhogy rossz, de egyszerűen eltűnt a secondary. Tavaly is rossz volt, ám azóta szinte nincs is. apeszos
ezt észre se vettem!, sajnos egyfelől ez igaz, de
Chris Horton, Kareem Moore és Justin Tryon is ígéretes korai körös játékosként jött, és eltűnt! Sőt voltak jobb periódusaik is, Steve Jackson volt az akkori safety coach, nehéz megmondani, hogy ki jobb kinél.sapka
Ezt most nem azért írtam, mert Morris rossz edző, csak feltűnt az időbeli összefüggés.apeszos
látok rá esélyt, hogy elbúcsúzunk tőle is az év végén, rossz az anyag, de nem váltotta meg velük a világot, talán ha Tálibot idecsalná FA-ként maradhatna; persze ha rezsimváltás lesz, szerintem jó esélye van a DC posztra! (lehet csak ezért jött??)
+azt még kicsit emésztenem kell, miért nem szedték össze a waiverről Routtot, rossz formában van, de legalább próbálkoznának
kíváncsi leszek Vödör mit fog hozzátenni a bye week utánsapka
Vödör? Semmit. Max megint lesérül. Mint ahogy nem hiszek már Garconban sem, egy meccset adok neki, és ismét fájni fog a lába. Ha egyáltalán...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nem tudom van-e összefüggés, de amióta Raheem Morris a DB edző, azóta nemhogy rossz, de egyszerűen eltűnt a secondary. Tavaly is rossz volt, ám azóta szinte nincs is. apeszos
ezt észre se vettem!, sajnos egyfelől ez igaz, de
Chris Horton, Kareem Moore és Justin Tryon is ígéretes korai körös játékosként jött, és eltűnt! Sőt voltak jobb periódusaik is, Steve Jackson volt az akkori safety coach, nehéz megmondani, hogy ki jobb kinél.sapka
Ezt most nem azért írtam, mert Morris rossz edző, csak feltűnt az időbeli összefüggés.apeszos
látok rá esélyt, hogy elbúcsúzunk tőle is az év végén, rossz az anyag, de nem váltotta meg velük a világot, talán ha Tálibot idecsalná FA-ként maradhatna; persze ha rezsimváltás lesz, szerintem jó esélye van a DC posztra! (lehet csak ezért jött??)
+azt még kicsit emésztenem kell, miért nem szedték össze a waiverről Routtot, rossz formában van, de legalább próbálkoznának
kíváncsi leszek Vödör mit fog hozzátenni a bye week után

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem tudom van-e összefüggés, de amióta Raheem Morris a DB edző, azóta nemhogy rossz, de egyszerűen eltűnt a secondary. Tavaly is rossz volt, ám azóta szinte nincs is. apeszos
ezt észre se vettem!, sajnos egyfelől ez igaz, de
Chris Horton, Kareem Moore és Justin Tryon is ígéretes korai körös játékosként jött, és eltűnt! Sőt voltak jobb periódusaik is, Steve Jackson volt az akkori safety coach, nehéz megmondani, hogy ki jobb kinél.sapka
Ezt most nem azért írtam, mert Morris rossz edző, csak feltűnt az időbeli öszzefüggés. Szerintem (most lehet röhögni) Taylor halála óta el van átkozva a safety poszt nálunk. Mindenki lesérül, tönkremegy, nem tudja nyújtani a valós tudását. Illetve egyvalaki (sajnos): Doughty azt nyújtja. Gomes is nagyon jó kis safety - volt. Erős a gyanúm, hogy nem marad itt jövőre.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nem tudom van-e összefüggés, de amióta Raheem Morris a DB edző, azóta nemhogy rossz, de egyszerűen eltűnt a secondary. Tavaly is rossz volt, ám azóta szinte nincs is. apeszos
ezt észre se vettem!, sajnos egyfelől ez igaz, de
Chris Horton, Kareem Moore és Justin Tryon is ígéretes korai körös játékosként jött, és eltűnt! Sőt voltak jobb periódusaik is, Steve Jackson volt az akkori safety coach, nehéz megmondani, hogy ki jobb kinél.

Redskins WRs have combined for 6 games of 60-plus receiving yards (15 all of 2011). One game over 100 (Garcon, opener).

Panthers safety Haruki Nakamura fined $21,000 for his hit on Redskins WR Josh Morgan

Griffin took a hard hit early on against the Panthers last week and needed a pain-killing injection at halftime. But he has no fractures and the Redskins are on a bye this week. The Redskins are confident the soreness will be out by the time RG3 returns to practice next week.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
nem irónia volt, nekem tényleg amit és ahogy írtál! Csak történetesen úgy érzem, hogy alátámasztja a kezdeti felvetésemet....nexion218
Akkor félreértettelek.
Elsőre tényleg a pozíciós edző felelőssége merülhet fel. De ha a probléma folyamatosan előáll, akkor arra már az OC-nak is illik reagálnia. Több időt biztosítani, elrendelni az orvoslására, vagy ha ez stimmel, akkor a WR-coach alkalmasságát felmérni stb. Bonyolultabb dolgok is meghúzódhatnak a háttérben - mentális gondok, dekoncentráltság, frusztráció. Tehát a csapat(egység) mélyebb működési defektusának ez csak egy tünete, akkor meg akár HC szintű beavatkozást igényelhet az egész.
Alig láttam idén Redskins meccset (egyet), nem tudom, hogy ez a jelenség (labdaelejtés) mennyire tér el a nagy átlagtól. Lehet, hogy túlspilázzuk az egészet és valahol máshol van a nem várt eredmény oka.tomi-tomi
Ezzel tökéletesen egyetértek.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
csak a rend kedvéért.

1. ti pedig finoman fogalmazva nem értettetek egyet, mindezt olyan formában, hogy a másik lássa, nyeretlen kétéves.-> ez fals infó, idézz tőlem😉

2. kicsit zavaró, hogy bizonyos dolgokat hozzáképzelsz bizonyos írott formákhoz, nem látok rá semmilyen racionális okot ezt miért teszed
azt sem értem, ha nem szeretnél vitázni, miért gerjeszted tovább?
sapka
Kicsit elbizonytalanodtam már...
Most akkor idézzek, de ne írjak? Vagy hogy csináljam ezt? De talán sehogy. A fórumot nem érdekli ez. A véleményem leírtam, ti is, ennyi.
Mindenki leszűri belőle a saját igazát.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
nem irónia volt, nekem tényleg amit és ahogy írtál! Csak történetesen úgy érzem, hogy alátámasztja a kezdeti felvetésemet....nexion218
Akkor félreértettelek.
Elsőre tényleg a pozíciós edző felelőssége merülhet fel. De ha a probléma folyamatosan előáll, akkor arra már az OC-nak is illik reagálnia. Több időt biztosítani, elrendelni az orvoslására, vagy ha ez stimmel, akkor a WR-coach alkalmasságát felmérni stb. Bonyolultabb dolgok is meghúzódhatnak a háttérben - mentális gondok, dekoncentráltság, frusztráció. Tehát a csapat(egység) mélyebb működési defektusának ez csak egy tünete, akkor meg akár HC szintű beavatkozást igényelhet az egész.
Alig láttam idén Redskins meccset (egyet), nem tudom, hogy ez a jelenség (labdaelejtés) mennyire tér el a nagy átlagtól. Lehet, hogy túlspilázzuk az egészet és valahol máshol van a nem várt eredmény oka.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
csak a rend kedvéért.
No ezért veszlek titeket egy kalap alá.-> mindegy miért teljesen helytelen

A hülyeség modorosan kifejezve is hülyeség és modortalanul is.->személyesedés
Öltöztethetitek akármibe, erősítgethetitek egymást akárhogyan, hülyeség.->személyeskedés

A példa én azt mondtam gyengék az elkapóitok,->tényleg ezt mondtad!, de nem támasztottad ezt alá semmivel (annó), tehát a megérzésedre hagyatkoztál, amit ténynek állítottál be
ti pedig finoman fogalmazva nem értettetek egyet, mindezt olyan formában, hogy a másik lássa, nyeretlen kétéves.-> ez fals infó, idézz tőlem😉
Kb két hét múlva nagy a depresszió mert szarok az elkapók, a fal, a D.-> szintén idézz tőlem, ha ebben konkrétan ilyen biztos vagy
Én szomorúan konstatálom aham, mintha ezt mondtam volna, te pedig leírod, mekkora dinnye vagyok, mert év eleji statokat hoztam.-> ilyeneket szintén nem írtam, ez most már nexion része?
Emellé még személyeskedsz is.-> hol, de keressük inkább a mikorra a választ, másrészt ez nekem is szól még?, vagy már nem?
Delonso_
kicsit zavaró, hogy bizonyos dolgokat hozzáképzelsz bizonyos írott formákhoz, nem látok rá semmilyen racionális okot ezt miért teszed
azt sem értem, ha nem szeretnél vitázni, miért gerjeszted tovább?
és azt sem értem, hogy miért gyanúsítasz engem azzal, hogy a beszélgetést én tereltem személyeskedő síkra
--
de nem tartozik ez már ide!, de legfőképpen mi értelme van?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
másrészt, inkább kezdjük az alapoknál; fizikai-technikai alkalmasság/technika és mentális rész. Ok mondd azt, hogy fejben nincsenek rendben a játékosok (HC?), egyetértek! De azt ne találd már ki újfent, hogy egy akármilyen legalább 5-6 éves veterán nyers játékos.
És persze hogy végeznek alapedzést, ilyenkor edzés többnyire=gyakorlás; meg lehet egy komplex technikát tanítani egy hét alatt egy meccs előtt?, Nem!, el lehet ezt felejteni egy hét alatt egy meccs előtt?, Nem!
sapka
Nem azért gyakorolja egy sportoló az alapokat, mert különben elfelejtené. A motoros (motorikus) automatizmusnak van erre szüksége; ha ez működik, akkor az agy-szem (érzékszerv)-izom koordináció képes emelt(ebb) szintre ügyelni.
Ennek a két területnek a szimbolikus zavarát, ütközését láthatjuk, amikor a tök üresen álló elkapó droppol. A motoros automatizmust (kapd el a labdát) felülírja (mert nem elég mélyen - majd' feltétlen reflex szinten - rögzült) a következő feladat: nézz körül és indulj el.tomi-tomi
tomi-tomi: Ez igen szépen és tudományos igénnyel lett megfogalmazva!! 😀 De még midig úgy érzem, hogy jogos volt a felvetésem, miszerint Moss&co inkább hunyó, mint Kyle Shanahan. Mert ugyebár Moss, Cooley, Hankerson stb motoros működése és reflexei NEM Kyle Shanahan motoros működése és reflexei és amennyiben valóban ezen funkciók nem megfelelő működése okozza a problémát, azért én, mint laikus, a position coach-ot tartanám ludasnak, nem pedig az OC-t.

De tényleg befejeztem. Üdvös lenne, ha a vita és érvelés tudományát újra oktatni kezdenék az iskolákban...nexion218
Bármennyire is másképp tűnt Neked, én csak sapka idézett néhány gondolatára reagáltam. A Redskins-t érintő konkrétumoktól függetlenül írtam, ugyanis fogalmam sincs például a sapka által említett Redskins edzői stáb felépítéséről, feladatainak megosztásáról stb. Az már a csapatot sokkal jobban ismerők vitassák meg, hogy az ilyen jelenségek mennyire befolyásolják a Skins teljesítményét (érdemes-e felelőst keresni), és ezek a hibák(?) hogyan oszlanak el az edzői stáb tagjai közt.

Utolsó mondatoddal egyetértek. Ha így lenne, akkor talán le se írtad volna egy vitában. Az azt megelőzőt meg biztosan nem.tomi-tomi
nem irónia volt, nekem tényleg amit és ahogy írtál! Csak történetesen úgy érzem, hogy alátámasztja a kezdeti felvetésemet.... sőt Delonso_-val egyetértettem - részben. Abban nem értek egyet, hogy a konkrét szituációban nem állja meg a helyét a véleménye.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
másrészt, inkább kezdjük az alapoknál; fizikai-technikai alkalmasság/technika és mentális rész. Ok mondd azt, hogy fejben nincsenek rendben a játékosok (HC?), egyetértek! De azt ne találd már ki újfent, hogy egy akármilyen legalább 5-6 éves veterán nyers játékos.
És persze hogy végeznek alapedzést, ilyenkor edzés többnyire=gyakorlás; meg lehet egy komplex technikát tanítani egy hét alatt egy meccs előtt?, Nem!, el lehet ezt felejteni egy hét alatt egy meccs előtt?, Nem!
sapka
Nem azért gyakorolja egy sportoló az alapokat, mert különben elfelejtené. A motoros (motorikus) automatizmusnak van erre szüksége; ha ez működik, akkor az agy-szem (érzékszerv)-izom koordináció képes emelt(ebb) szintre ügyelni.
Ennek a két területnek a szimbolikus zavarát, ütközését láthatjuk, amikor a tök üresen álló elkapó droppol. A motoros automatizmust (kapd el a labdát) felülírja (mert nem elég mélyen - majd' feltétlen reflex szinten - rögzült) a következő feladat: nézz körül és indulj el.tomi-tomi
tomi-tomi: Ez igen szépen és tudományos igénnyel lett megfogalmazva!! 😀 De még midig úgy érzem, hogy jogos volt a felvetésem, miszerint Moss&co inkább hunyó, mint Kyle Shanahan. Mert ugyebár Moss, Cooley, Hankerson stb motoros működése és reflexei NEM Kyle Shanahan motoros működése és reflexei és amennyiben valóban ezen funkciók nem megfelelő működése okozza a problémát, azért én, mint laikus, a position coach-ot tartanám ludasnak, nem pedig az OC-t.

De tényleg befejeztem. Üdvös lenne, ha a vita és érvelés tudományát újra oktatni kezdenék az iskolákban...nexion218
Bármennyire is másképp tűnt Neked, én csak sapka idézett néhány gondolatára reagáltam. A Redskins-t érintő konkrétumoktól függetlenül írtam, ugyanis fogalmam sincs például a sapka által említett Redskins edzői stáb felépítéséről, feladatainak megosztásáról stb. Az már a csapatot sokkal jobban ismerők vitassák meg, hogy az ilyen jelenségek mennyire befolyásolják a Skins teljesítményét (érdemes-e felelőst keresni), és ezek a hibák(?) hogyan oszlanak el az edzői stáb tagjai közt.

Utolsó mondatoddal egyetértek. Ha így lenne, akkor talán le se írtad volna egy vitában. Az azt megelőzőt meg biztosan nem.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
másrészt, inkább kezdjük az alapoknál; fizikai-technikai alkalmasság/technika és mentális rész. Ok mondd azt, hogy fejben nincsenek rendben a játékosok (HC?), egyetértek! De azt ne találd már ki újfent, hogy egy akármilyen legalább 5-6 éves veterán nyers játékos.
És persze hogy végeznek alapedzést, ilyenkor edzés többnyire=gyakorlás; meg lehet egy komplex technikát tanítani egy hét alatt egy meccs előtt?, Nem!, el lehet ezt felejteni egy hét alatt egy meccs előtt?, Nem!
sapka
Nem azért gyakorolja egy sportoló az alapokat, mert különben elfelejtené. A motoros (motorikus) automatizmusnak van erre szüksége; ha ez működik, akkor az agy-szem (érzékszerv)-izom koordináció képes emelt(ebb) szintre ügyelni.
Ennek a két területnek a szimbolikus zavarát, ütközését láthatjuk, amikor a tök üresen álló elkapó droppol. A motoros automatizmust (kapd el a labdát) felülírja (mert nem elég mélyen - majd' feltétlen reflex szinten - rögzült) a következő feladat: nézz körül és indulj el.tomi-tomi
tomi-tomi: Ez igen szépen és tudományos igénnyel lett megfogalmazva!! 😀 De még midig úgy érzem, hogy jogos volt a felvetésem, miszerint Moss&co inkább hunyó, mint Kyle Shanahan. Mert ugyebár Moss, Cooley, Hankerson stb motoros működése és reflexei NEM Kyle Shanahan motoros működése és reflexei és amennyiben valóban ezen funkciók nem megfelelő működése okozza a problémát, azért én, mint laikus, a position coach-ot tartanám ludasnak, nem pedig az OC-t.



@Delonso_ : A felületes tudás alatt olyanokra gondolsz, mint pl. az akkor még FA Cooley és PUP Brown adataival és statisztikáival támasztani alá, hogy miért szar az érvelés időpontjában a Redskins? 😛

De tényleg befejeztem. Üdvös lenne, ha a vita és érvelés tudományát újra oktatni kezdenék az iskolákban...nexion218
ÁÁÁÁÁÁ ezért szeretem a redskins topicot 😀😀
Ezek a "viták" mindig megnevettetnek.

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
No ezért veszlek titeket egy kalap alá.

A hülyeség modorosan kifejezve is hülyeség és modortalanul is.
Öltöztethetitek akármibe, erősítgethetitek egymást akárhogyan, hülyeség.

A példa én azt mondtam gyengék az elkapóitok, ti pedig finoman fogalmazva nem értettetek egyet, mindezt olyan formában, hogy a másik lássa, nyeretlen kétéves.
Kb két hét múlva nagy a depresszió mert szarok az elkapók, a fal, a D.
Én szomorúan konstatálom aham, mintha ezt mondtam volna, te pedig leírod, mekkora dinnye vagyok, mert év eleji statokat hoztam.
Emellé még személyeskedsz is.
Ezt kéne megtanulnom? Elég ha te(ti) tudod(tudjátok.
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
másrészt, inkább kezdjük az alapoknál; fizikai-technikai alkalmasság/technika és mentális rész. Ok mondd azt, hogy fejben nincsenek rendben a játékosok (HC?), egyetértek! De azt ne találd már ki újfent, hogy egy akármilyen legalább 5-6 éves veterán nyers játékos.
És persze hogy végeznek alapedzést, ilyenkor edzés többnyire=gyakorlás; meg lehet egy komplex technikát tanítani egy hét alatt egy meccs előtt?, Nem!, el lehet ezt felejteni egy hét alatt egy meccs előtt?, Nem!
sapka
Nem azért gyakorolja egy sportoló az alapokat, mert különben elfelejtené. A motoros (motorikus) automatizmusnak van erre szüksége; ha ez működik, akkor az agy-szem (érzékszerv)-izom koordináció képes emelt(ebb) szintre ügyelni.
Ennek a két területnek a szimbolikus zavarát, ütközését láthatjuk, amikor a tök üresen álló elkapó droppol. A motoros automatizmust (kapd el a labdát) felülírja (mert nem elég mélyen - majd' feltétlen reflex szinten - rögzült) a következő feladat: nézz körül és indulj el.tomi-tomi
tomi-tomi: Ez igen szépen és tudományos igénnyel lett megfogalmazva!! 😀 De még midig úgy érzem, hogy jogos volt a felvetésem, miszerint Moss&co inkább hunyó, mint Kyle Shanahan. Mert ugyebár Moss, Cooley, Hankerson stb motoros működése és reflexei NEM Kyle Shanahan motoros működése és reflexei és amennyiben valóban ezen funkciók nem megfelelő működése okozza a problémát, azért én, mint laikus, a position coach-ot tartanám ludasnak, nem pedig az OC-t.



@Delonso_ : A felületes tudás alatt olyanokra gondolsz, mint pl. az akkor még FA Cooley és PUP Brown adataival és statisztikáival támasztani alá, hogy miért szar az érvelés időpontjában a Redskins? 😛

De tényleg befejeztem. Üdvös lenne, ha a vita és érvelés tudományát újra oktatni kezdenék az iskolákban...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ha a felületes tudás arroganciával párosul ez veszélyes dolog, így inkább nem vitázom. Nameg szórakoztató is ha valakinek mindig igaza kell legyen mindenben.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ide írtam egy hosszabbat de kitöröltem, inkább kimaradok a vitáitokból. Igazatok van mint a múltkor a WR kérdésben.... SaluteDelonso_
szeretem ezt a felülemelkedett stílust, ilyenkor mindig jobb lesz a kedvem😀.
Talán kezdjük azzal a nevetséges ténnyel, hogy összemosol két személyt eggyé...
Másrészt az idő mennyire megszépíti az emlékeket, még jó, hogy az előző szerkesztés előtt benne volt a falkérdés is, igen tényleg igazad volt abban😀
most bennehagytad a wr-eket, kíváncsi leszek ha jó meccset futnak és újra előveszem a szezon végén ezeket a hszeket, (mert abban biztos lehetsz, hogy előfogom), hogy fogsz ezeken 'túlemelkedni', az a tippem úgy mint legutóbb az adatokkal.
hagyjuk, nyugodtan írhatsz ide, megígérem nem fogok többet reagálni rá.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
másrészt, inkább kezdjük az alapoknál; fizikai-technikai alkalmasság/technika és mentális rész. Ok mondd azt, hogy fejben nincsenek rendben a játékosok (HC?), egyetértek! De azt ne találd már ki újfent, hogy egy akármilyen legalább 5-6 éves veterán nyers játékos.
És persze hogy végeznek alapedzést, ilyenkor edzés többnyire=gyakorlás; meg lehet egy komplex technikát tanítani egy hét alatt egy meccs előtt?, Nem!, el lehet ezt felejteni egy hét alatt egy meccs előtt?, Nem!
sapka
Nem azért gyakorolja egy sportoló az alapokat, mert különben elfelejtené. A motoros (motorikus) automatizmusnak van erre szüksége; ha ez működik, akkor az agy-szem (érzékszerv)-izom koordináció képes emelt(ebb) szintre ügyelni.
Ennek a két területnek a szimbolikus zavarát, ütközését láthatjuk, amikor a tök üresen álló elkapó droppol. A motoros automatizmust (kapd el a labdát) felülírja (mert nem elég mélyen - majd' feltétlen reflex szinten - rögzült) a következő feladat: nézz körül és indulj el.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ide írtam egy hosszabbat de kitöröltem, inkább kimaradok a vitáitokból. Igazatok van mint a múltkor a WR kérdésben.... Salute
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Delonso!

bár nem tudom miért lettem megemlítve, csak arra az igencsak erős logikai ugrásra utaltam, hogy a WR dropoknak mi a közvetlen köze az Oc-hoz, itt van ez a pár 10 közvetett assistant akiket ezért el lehet küldeni (másképp utasítani, milyen jellegű munkát végeztessen, HC??), és mivel minden HC nyomokban más szervezeti felépítést visz magával, talááááán jobban átlátom a redskins esetében, mint egy általános hipotetikus példában. Igen itt az OC elméletibb munkát végez az általánosnál, mert olyan a HC filozófiája. Mike jobban szereti közelebből irányítani pl. az edzéseket, mint Chan Gailey, kevesebb helyet ad pl. az OC-nak ezt illetően. De tényleg olyanokon akarsz vitázni ki mikor milyen edzést tart? Ezt egy fan(=nem redskins coach) nem tudja pontosan megítélni, vagy csak csépelni akarod a karaktereket?
de ha már meg lettem szólítva:
| szerintem a referenciák említésével a faszlóbálás mélypontját érted el |
másrészt, inkább kezdjük az alapoknál; fizikai-technikai alkalmasság/technika és mentális rész. Ok mondd azt, hogy fejben nincsenek rendben a játékosok (HC?), egyetértek! De azt ne találd már ki újfent, hogy egy akármilyen legalább 5-6 éves veterán nyers játékos.
És persze hogy végeznek alapedzést, ilyenkor edzés többnyire=gyakorlás; meg lehet egy komplex technikát tanítani egy hét alatt egy meccs előtt?, Nem!, el lehet ezt felejteni egy hét alatt egy meccs előtt?, Nem!

ettől függetlenül témába illő, és egy nagyon korrekt honlapnak tartom!  www.top-wide-receiver-training.com/wide-receiver-drills.html

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ebben a szezonban valóban nem. Sokat fejlődött. apeszos
Veled már nem lehet érveket ütköztetni, inkább a szarkazmust választottad.
Ez nem baj, de te se várj mást legközelebb.sapka
Én már egy ideje semmit sem várok.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az a baj, hogy sarkítasz, pedig részben igazat adtam neked. De akkor legyen, lefordítom nagyon egyszerűre: szerinted a Real edzésein C. Ronaldo-val dekázást, labdakezelést meg labdavezetést gyakoroltat Mourinho? Vagy ha egy keresztbe ívelt labdát nem tud megszelídíteni, azért Mourinho edzései a hibásak? Nem. Még egyszer mondom: ezek a játékosok bekerültek az NFL-be, ami feltételez egy "alapvonalat", pölö képes elkapni egy feléje, sőt, a kezei közé dobott labdát a WR. Ezt a terhet az edző se a lábáról, se a válláról nem tudja levenni egy elkapónak, max ha egész meccsen futást hív. A rendszernek ehhez semmi köze. Jól néznénk már ki, ha az edzőtől függne, hogy Klicsko tud-e jobbegyenest ütni...nexion218
Komolyan sokszor nem értelek se téged se Sapkát, de ez az én bajom, túl sokat beszélgetek veletek.

Volt szerencsém élőben is megnézni edzéseket amerikában, ezen kívül játszottam is amerikai focit.
Meglepő lesz amit mondok. Alapelemeket is gyakorolnak a WR-ek pl kéztartást labdafogadást stb... Hallottatok már arról hogy valaki raw még technikailag, de majd kinevelik?
És igen, egy Mossnál is meghatározó a mit hogyan.

Utoljára pedig. Én úgy tudom pont Ronaldo az akit úgy kell bezavarni az öltözőbe sokszor, mert órák hosszat gyakorolja a lövéseket, a labdakezelést edzés után is. De nem vitatkozom veletek, ahogy érzitek.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ebben a szezonban valóban nem. Sokat fejlődött. apeszos
Veled már nem lehet érveket ütköztetni, inkább a szarkazmust választottad.
Ez nem baj, de te se várj mást legközelebb.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
apeszos hsz-ére
ejj, most sok dologban nem értek egyet.....sapka
Kicsit álságosnak érzem a kérdéseket. Gondoltam egy-két dologra de hosszú, és nem éri meg. Ha ilyen jó Kyle, ám legyen. Ő a legjobb. Biztos azért veszi át az apja a play hívásokat, nehogy jobb legyen nála. apeszos
Sajnálom, ha álságosak lettek a kérdések.
Szóval sem mondtam sohasem, hogy ő lenne a legjobb.
Egyszer sem vette át az apja a playhívásokat a szezonban.sapka
Ebben a szezonban valóban nem. Sokat fejlődött.
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
De Kyle miért hunyó? A 30+ pontos meccseken nem ő volt az O koordinátor? Sokkal inkább Moss, Hankerson, Morgan meg Cooley a hunyó, amiért hajigálják a földre a lasztit...nexion218
Értem, akkor szerinted egy edző Ass coach, coach coordinator etc...)mit csinál? Kidolgozza a gameplant és annyi?
Szerinted nincs hatással az edző a játékos teljesítményére akár a taktikával, akár azzal mit gyakoroltat vele, mennyire tudja a terheket levenni a lábáról, milyen systemben játszatja, megtalálja-e a helyét a csapatban, azt játszatja-e vele amit tud?Delonso_
Az a baj, hogy sarkítasz, pedig részben igazat adtam neked. De akkor legyen, lefordítom nagyon egyszerűre: szerinted a Real edzésein C. Ronaldo-val dekázást, labdakezelést meg labdavezetést gyakoroltat Mourinho? Vagy ha egy keresztbe ívelt labdát nem tud megszelídíteni, azért Mourinho edzései a hibásak? Nem. Még egyszer mondom: ezek a játékosok bekerültek az NFL-be, ami feltételez egy "alapvonalat", pölö képes elkapni egy feléje, sőt, a kezei közé dobott labdát a WR. Ezt a terhet az edző se a lábáról, se a válláról nem tudja levenni egy elkapónak, max ha egész meccsen futást hív. A rendszernek ehhez semmi köze. Jól néznénk már ki, ha az edzőtől függne, hogy Klicsko tud-e jobbegyenest ütni...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
apeszos hsz-ére
ejj, most sok dologban nem értek egyet.....sapka
Kicsit álságosnak érzem a kérdéseket. Gondoltam egy-két dologra de hosszú, és nem éri meg. Ha ilyen jó Kyle, ám legyen. Ő a legjobb. Biztos azért veszi át az apja a play hívásokat, nehogy jobb legyen nála. apeszos
Sajnálom, ha álságosak lettek a kérdések.
Szóval sem mondtam sohasem, hogy ő lenne a legjobb.
Egyszer sem vette át az apja a playhívásokat a szezonban.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!