NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Szerintetek a mostanában látottak után, ha jönne egy-két komolyabb zakó megint, pl a törpöktől meg a hollóktól, elzavarnák Shannyékat?agent T
nem ünneprontás ez a kérdés egy kicsit??? 😀 De egyébként idén olyan szörnyű, klasszikus zakó még nem volt, szóval nem számítok rá. Reményeim szerint a GB bedarálja holnap a Törpöket és attól picit megrogynak, ami nekünk kedvezhet. Ha a Ravens-től meg kikapunk, az se meglepő se szégyen nem lenne. De pl az Atlanta meccsnek se volt sok híja és finoman szólva nem mi voltunk az esélyesek... A lényeg az lenne, hogy az East meccseket hozzuk, az meg nem lehetetlen!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Szerintetek a mostanában látottak után, ha jönne egy-két komolyabb zakó megint, pl a törpöktől meg a hollóktól, elzavarnák Shannyékat?agent T
PO nélkül 8-8 alatt szerintem igen!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Szerintetek a mostanában látottak után, ha jönne egy-két komolyabb zakó megint, pl a törpöktől meg a hollóktól, elzavarnák Shannyékat?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Keenan Robinson kiszállt a szezonra😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
RG nagy találmány és remélem továbbfejlődik a csapat is hozzá.Delonso_
hát igen, ha nem ez a gyalázatos elkapó gárda lenne itt, talán még a 120%-os pontosság is összejöhetne 😛

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Igen, tényleg klasz srác.

Sokat szídtam az edzőket, de el kell ismernem a dropokat kissé helyretették, vagy a fejeket. A fal is stabilabb volt az utóbbi két meccsen, bár még most is sokat menekül Robert. Különbség még a védelem hozzáállása is, most valahogy sokkal komolyabb hőfokon izzanak. Ez a Cows O nem gyenge, Dez, Witten, Austin elég jó nevek és meglepően könnyedén megoldották. (oké utóbbi megsérült) Hiába Dez 150+ yardja, én nem éreztem hogy reális esélyük lett volna elérni bármit is.

RG nagy találmány és remélem továbbfejlődik a csapat is hozzá.Delonso_
Kevés meccset láttál tőlünk ez az offense gyenge. Nincs futójáték és nincs O- line sem. Vannak playmakerek de támadó fal és futás nélkül ezt s játékot nem lehet játszani. Ehhez jön meg a borzalmas red zone offense.

Egy különbség volt s múlt heti és az idei meccsünkben. Weeden vs Griffin.
Gratulálok nektek megérdemelt győzelmet arattatok. Remélem Ti nyeritek a csoportot (ha mi nem persze- bár ennek esélye konvergál a nullához).
Nem láttam idén ezen kívül RG3-at játszani de úgy tűnik valami tán elindult Nálatok.
Blevi
Hát én azért félek a jővő meg az azutáni évtől. Az a kettő első pick hiányozni fog. Bár Griffinért megérte. Fletcher kiöregszik , ami nagy gáz lesz , Jó irányítónál csak egy valamit lehet nehezebben találni , jó safety-t már pedig az kéne. Úgyhogy vannak / lesznek azért problémák.

több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Igen, tényleg klasz srác.

Sokat szídtam az edzőket, de el kell ismernem a dropokat kissé helyretették, vagy a fejeket. A fal is stabilabb volt az utóbbi két meccsen, bár még most is sokat menekül Robert. Különbség még a védelem hozzáállása is, most valahogy sokkal komolyabb hőfokon izzanak. Ez a Cows O nem gyenge, Dez, Witten, Austin elég jó nevek és meglepően könnyedén megoldották. (oké utóbbi megsérült) Hiába Dez 150+ yardja, én nem éreztem hogy reális esélyük lett volna elérni bármit is.

RG nagy találmány és remélem továbbfejlődik a csapat is hozzá.Delonso_
Kevés meccset láttál tőlünk ez az offense gyenge. Nincs futójáték és nincs O- line sem. Vannak playmakerek de támadó fal és futás nélkül ezt s játékot nem lehet játszani. Ehhez jön meg a borzalmas red zone offense.

Egy különbség volt s múlt heti és az idei meccsünkben. Weeden vs Griffin.
Gratulálok nektek megérdemelt győzelmet arattatok. Remélem Ti nyeritek a csoportot (ha mi nem persze- bár ennek esélye konvergál a nullához).
Nem láttam idén ezen kívül RG3-at játszani de úgy tűnik valami tán elindult Nálatok.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
elfelejtettem odaírni, de szerintem ebben a pillanatban Morris sem tudta, hogy ő fogja e vinni a labdát, vagy csak fake!sapka
De ezt amúgy sztem Morris soha nem is tudja! Legalábbis tudomásom szerint az a read option lényege az outside backer mozgása alapján dönt a QB, megtartja vagy handoff. De ha rosszul tudom, az akkor is áll, hogy itt gőze se volt róla. 😀
nexion218
úgy tudom, amikor a snapnél eltolja a QB a szokásos KILL!KILL!KILL!-t akkor ez tartalmazza pontosan kinél is lesz a labda elsőszándékból, majd hogy megváltoztatja az csak rajta áll, de azért ez brutális váltás volt😀😀, betette a kezei közé aztán vissza is vette

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
elfelejtettem odaírni, de szerintem ebben a pillanatban Morris sem tudta, hogy ő fogja e vinni a labdát, vagy csak fake!sapka
De ezt amúgy sztem Morris soha nem is tudja! Legalábbis tudomásom szerint az a read option lényege az outside backer mozgása alapján dönt a QB, megtartja vagy handoff. De ha rosszul tudom, az akkor is áll, hogy itt gőze se volt róla. 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
...és hogy ez a QB pont a Skins játékosa- álomszerű! 😊farkaspeti
akkor lesz álomszerű, ha bejutunk a PO-ba;
go Packers!!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Igen, tényleg klasz srác.

Sokat szídtam az edzőket, de el kell ismernem a dropokat kissé helyretették, vagy a fejeket. A fal is stabilabb volt az utóbbi két meccsen, bár még most is sokat menekül Robert. Különbség még a védelem hozzáállása is, most valahogy sokkal komolyabb hőfokon izzanak. Ez a Cows O nem gyenge, Dez, Witten, Austin elég jó nevek és meglepően könnyedén megoldották. (oké utóbbi megsérült) Hiába Dez 150+ yardja, én nem éreztem hogy reális esélyük lett volna elérni bármit is.

RG nagy találmány és remélem továbbfejlődik a csapat is hozzá.
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Na ez szép volt, kár azért a pickért, nem is nagyon értem. Szemre így is 70% pontosság felett van RGDelonso_
Tényleg kár érte, bár a "jó" oldala az, hogy nem egy hülye döntés eredménye volt, hanem egy pontatlan passzé. Ha már INT akkor inkább pontatlanság legyen, mint rossz döntés... nexion218
Igen, ha jól tévedek kicsit fölédobta a Wr-t.
Szerencsére nem oszt nem szoroz, amikor kellett más sebességbe kapcsolt RG és ismét megnyugtató vezetés volt. Ez a nagy dolog.Delonso_
Én azt hiszem eléggé RG fan vagyok/lettem. Semmi komolyat nem vártam tőle idén, de baromira meglepett azzal, hogy elenyésző rookie hibát vét, GONDOLKODIK a pályán, nem vágja hozzá az első célponthoz a labdát, érett irányítóként viselkedik. Nem szaladgáló feka QB, hanem irányító. Én (!személyes!) meg tudnám fojtani egy kanál vízben Kyle-t, de LaFleur mellett neki is nagy szerepe lehetett ebben. Kalapot le. apeszos
És ami még meglepett, hogy nagyon labdabiztos. 11 meccs, 4INT, és azt hiszem 1 fumble. Brett papa óta vártam, hogy bekerüljön az NFL-be egy olyan QB, akit tényleg az abszolút kedvencemnek nevezhetek. és hogy ez a QB pont a Skins játékosa- álomszerű! 😊


több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na ez szép volt, kár azért a pickért, nem is nagyon értem. Szemre így is 70% pontosság felett van RGDelonso_
Tényleg kár érte, bár a "jó" oldala az, hogy nem egy hülye döntés eredménye volt, hanem egy pontatlan passzé. Ha már INT akkor inkább pontatlanság legyen, mint rossz döntés... nexion218
Igen, ha jól tévedek kicsit fölédobta a Wr-t.
Szerencsére nem oszt nem szoroz, amikor kellett más sebességbe kapcsolt RG és ismét megnyugtató vezetés volt. Ez a nagy dolog.Delonso_
Én azt hiszem eléggé RG fan vagyok/lettem. Semmi komolyat nem vártam tőle idén, de baromira meglepett azzal, hogy elenyésző rookie hibát vét, GONDOLKODIK a pályán, nem vágja hozzá az első célponthoz a labdát, érett irányítóként viselkedik. Nem szaladgáló feka QB, hanem irányító. Én (!személyes!) meg tudnám fojtani egy kanál vízben Kyle-t, de LaFleur mellett neki is nagy szerepe lehetett ebben. Kalapot le.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Na ez szép volt, kár azért a pickért, nem is nagyon értem. Szemre így is 70% pontosság felett van RGDelonso_
Tényleg kár érte, bár a "jó" oldala az, hogy nem egy hülye döntés eredménye volt, hanem egy pontatlan passzé. Ha már INT akkor inkább pontatlanság legyen, mint rossz döntés... nexion218
Igen, ha jól tévedek kicsit fölédobta a Wr-t.
Szerencsére nem oszt nem szoroz, amikor kellett más sebességbe kapcsolt RG és ismét megnyugtató vezetés volt. Ez a nagy dolog.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
elfelejtettem odaírni, de szerintem ebben a pillanatban Morris sem tudta, hogy ő fogja e vinni a labdát, vagy csak fake!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
sapka
eléggé gyenge. 😊😊

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na ez szép volt, kár azért a pickért, nem is nagyon értem. Szemre így is 70% pontosság felett van RGDelonso_
Tényleg kár érte, bár a "jó" oldala az, hogy nem egy hülye döntés eredménye volt, hanem egy pontatlan passzé. Ha már INT akkor inkább pontatlanság legyen, mint rossz döntés...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Remek meccs volt, igaz, hogy a végét elszórakozták, de mikor kellett tudtak újítani.

Éreztem, hogy nyernek és bejött szerencsére.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szokás szerint elszórakoztuk a végét. Az Ezo Tv segített..
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Na ez szép volt, kár azért a pickért, nem is nagyon értem. Szemre így is 70% pontosság felett van RG
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
blowoutnak indult, de nyögés volt a vége...
megvan az 5-6, várjuk a Packers W-t, és utána a csoportelsőségért játszunk!!!!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Pierre Garcon (foot) and MLB London Fletcher (ankle) are active for Thanksgiving against the Cowboys.

Inactive for the Redskins are QB Rex Grossman, WR Dezmon Briscoe, CB Richard Crawford, CB Jerome Murphy, G Adam Gettis, OL Maurice Hurt and DE Doug Worthington.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
érdekes ez a cowboys fal:
 twitter.com/JJT_ESPNDallas/status/271289167890239489/photo/1

egyébként T-Will. 40 jegyet vett a meccsre😊sapka
Becsokiztatok az elit O-linetól mi 😊Blevi
attól nem, de ez érdekesebb:
Tony Romo is MrNovember. He's 14-0 at home in the month. He's also 5-0 all-time on Thanksgiving Day.sapka
Elfog csúszni a kis romo 😀

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
érdekes ez a cowboys fal:
 twitter.com/JJT_ESPNDallas/status/271289167890239489/photo/1

egyébként T-Will. 40 jegyet vett a meccsre😊sapka
Becsokiztatok az elit O-linetól mi 😊Blevi
attól nem, de ez érdekesebb:
Tony Romo is MrNovember. He's 14-0 at home in the month. He's also 5-0 all-time on Thanksgiving Day.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!