Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
RG3 a play action király:  www.profootballfocus.com/blog/2012/12/01/robert-griffin-perfect-play-action/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez meg elsikkadt kicsit. Hétfőről: Redskins signed LB Roddrick Muckelroy.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
DeAngelo Hall fined $35,750 by the NFL. The breakdown: $20K for the horse collar, $15,750 for the late hit.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ez alapján a rangsor alapján az első 21-ben van 3 LB-nk, hol van az SF front7??😊😊
 wp.advancednflstats.com/defenderstats.php?pos=LB

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
most nézem a saints meccset, úgy tűnik kiszálltak a PO versenyből...
de még játszanak a giantsszel a tampával és a dallasszal, szóval ebből az első kettőt meg kéne még nyerniük😀
de főleg a tampa ellenit

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
viszont Kehlnek nagyon örülöksapka
Hát nemtom mit látsz Kehl-ben, nálunk nagy nulla volt anno, mondjuk utána már nem követtem a pályafutását. Szesze
preseasonban jó volt nálunk, versenyzett a roster spotért, csak azért hozták Robinsont, mert rookie
backupnak tökéletes, és ha pályára kerülne sem csinálna hatalmas nagy baromságokat
+ismeri a rendszert és a csapattársakat, ez így előnyösebb mint akárki idegensapka
jah hát nekem az sem volt meg, h nálatok próbálkozott idén, kiegészítő embernek végül is elmegy, de több sztem nincs benne.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
McClainre is remélem berakjuk a waiverta.kacsa
hááát, nem tudom mi az a plusz amit tudna nyújtani, Rileynál magasabb ez igaz, de Riley pl. high-profile játékos, és szerintem egyre jobb, egy tacklegyár, coverban lehetne jobb is, ez igaz
de ha elmegy egyszer Fletch, akkor mi lenne az öltözővel?

mondjuk nem láttam túl sokat Rolandot, csak tapogatózok miben jó igazán, meg egyáltalán 3-4 kompatibilis?
szerk. mármint tudom Bama alumni, de technikára gondolok, nagyobb teret kell bejátszania gyorsabban, stbsapka
muszáj neki, mert 4-3ba egész biztosan nem passzol.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
viszont Kehlnek nagyon örülöksapka
Hát nemtom mit látsz Kehl-ben, nálunk nagy nulla volt anno, mondjuk utána már nem követtem a pályafutását. Szesze
preseasonban jó volt nálunk, versenyzett a roster spotért, csak azért hozták Robinsont, mert rookie
backupnak tökéletes, és ha pályára kerülne sem csinálna hatalmas nagy baromságokat
+ismeri a rendszert és a csapattársakat, ez így előnyösebb mint akárki idegen

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
mcclain adottságai alapján pont h 3-4-ben lehetne sokkal jobb, mint 4-3-ban szvsz
azonban az, h egyetemen olyan jó volt kicsit leértékelődött, a Bama védelme játssza a legjobb sémát, ezért onnan könnyebb kitűnni, ettől még lehetne jó, de ő nem az. persze van rá esély, h magára találjon, új környezetben új rendszerben, próbálkozni éppen lehet.
Character issue-k is előjöttek nála, mondjuk azok Shannyt sosem érdekelték, fáradhatatlanul lapátolta a szart a sok iqbajnokunk után, van amiből jól jött ki, van amiből nem...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
nem, Babin a base 4-3-ban kapott volna szerepet, (csak 3 millió a garantált a szerződéséből...), és 50%-ban játszunk 4-2-5-öt, ezért egész nagy rolet kapott volna. De a Jaguars vitte el. Rajtunk kívül a Billsnek kellett volna még Babin, de én örülök, hogy nincs itt.

viszont Kehlnek nagyon örülöksapka
Hát nemtom mit látsz Kehl-ben, nálunk nagy nulla volt anno, mondjuk utána már nem követtem a pályafutását.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
McClain sztem tökéletes lenne fletcher mellé után stb. bamában ugye 34 van, ott nagy király volt, meg a raidersben is jól nyomta ameddig volt kedve legalábbis amennyit láttam belőle. nyilván nem egy tökéletes játékos, mert emlékszem h sokat panaszkodtak rá vmiért az ottaniak, de már nem emlékszem miért. raidersek jobban tudnának nyilatkozni valszeg róla.a.kacsa
Lassú, körülményes és drága.Delonso_
a szerződése az nem velejáró mostmár nem?a.kacsa
Általában a csapatok először waiverre teszik a játékost, így a szerződése fennmaradó részét új csapata vállalja.Ez nyilván ebben az évben már nem jelentős, de még ha jól tévedek két évig van szerződése, 5-6 M körüli értékben.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
McClain sztem tökéletes lenne fletcher mellé után stb. bamában ugye 34 van, ott nagy király volt, meg a raidersben is jól nyomta ameddig volt kedve legalábbis amennyit láttam belőle. nyilván nem egy tökéletes játékos, mert emlékszem h sokat panaszkodtak rá vmiért az ottaniak, de már nem emlékszem miért. raidersek jobban tudnának nyilatkozni valszeg róla.a.kacsa
Lassú, körülményes és drága.Delonso_
a szerződése az nem velejáró mostmár nem?
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
McClain sztem tökéletes lenne fletcher mellé után stb. bamában ugye 34 van, ott nagy király volt, meg a raidersben is jól nyomta ameddig volt kedve legalábbis amennyit láttam belőle. nyilván nem egy tökéletes játékos, mert emlékszem h sokat panaszkodtak rá vmiért az ottaniak, de már nem emlékszem miért. raidersek jobban tudnának nyilatkozni valszeg róla.a.kacsa
Lassú, körülményes és drága.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Szerintem se lett volna olyan jó Babint leszerződtetni ide. Vagyis én se örültem volna neki. De ahogy látom sapka már megmondta a tutit 😀

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Akkor nem.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
McClain sztem tökéletes lenne fletcher mellé után stb. bamában ugye 34 van, ott nagy király volt, meg a raidersben is jól nyomta ameddig volt kedve legalábbis amennyit láttam belőle. nyilván nem egy tökéletes játékos, mert emlékszem h sokat panaszkodtak rá vmiért az ottaniak, de már nem emlékszem miért. raidersek jobban tudnának nyilatkozni valszeg róla.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
bocs a dupláért, egy kinti fan gondolata megtetszett;
claimeltük Babint, de ha nem claimeljük McClaint, akkor 4-3 lesz jövőre...
van ebben valami

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
McClainre is remélem berakjuk a waiverta.kacsa
hááát, nem tudom mi az a plusz amit tudna nyújtani, Rileynál magasabb ez igaz, de Riley pl. high-profile játékos, és szerintem egyre jobb, egy tacklegyár, coverban lehetne jobb is, ez igaz
de ha elmegy egyszer Fletch, akkor mi lenne az öltözővel?

mondjuk nem láttam túl sokat Rolandot, csak tapogatózok miben jó igazán, meg egyáltalán 3-4 kompatibilis?
szerk. mármint tudom Bama alumni, de technikára gondolok, nagyobb teret kell bejátszania gyorsabban, stb

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
McClainre is remélem berakjuk a waiverta.kacsa
Jameel McClain? De má' minek?
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
McClainre is remélem berakjuk a waivert
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
nem, Babin a base 4-3-ban kapott volna szerepet, (csak 3 millió a garantált a szerződéséből...), és 50%-ban játszunk 4-2-5-öt, ezért egész nagy rolet kapott volna. De a Jaguars vitte el. Rajtunk kívül a Billsnek kellett volna még Babin, de én örülök, hogy nincs itt.
sapka
Erre a pár meccsre jó lett volna, de jövőre max rotationbe, mert Orakpot az életben nem játszaná ki. Futás ellen meg...
Ahhoz viszont drága. Igazából olyan sok értelmét nem is látom, bár szimpatikus hajtós gyerek.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
viszont most eszméltem rá, hogy egy jó box-safetyért igazán cserélhettünk volna szezon közben, nem kellett volna coverolni kb. semmit, csak üssön...
lehet lehetett volna csencselni valakit😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
(....)

viszont Kehlnek nagyon örülöksapka
És miért? Nem ismerem, és nem is nagyon találtam róla semmit...apeszos
preseasonban volt itt😛, és csak Robinson miatt tettük ki, túl sokan voltak így az ILB posztrasapka
Azt tudom, hogy itt volt, de nem nagyon maradt meg bennem róla semmi. apeszos
keretbe vártam😛sapka
Ja, jó. Rendben.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
(....)

viszont Kehlnek nagyon örülöksapka
És miért? Nem ismerem, és nem is nagyon találtam róla semmit...apeszos
preseasonban volt itt😛, és csak Robinson miatt tettük ki, túl sokan voltak így az ILB posztrasapka
Azt tudom, hogy itt volt, de nem nagyon maradt meg bennem róla semmi. apeszos
keretbe vártam😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
(....)

viszont Kehlnek nagyon örülöksapka
És miért? Nem ismerem, és nem is nagyon találtam róla semmit...apeszos
preseasonban volt itt😛, és csak Robinson miatt tettük ki, túl sokan voltak így az ILB posztrasapka
Azt tudom, hogy itt volt, de nem nagyon maradt meg bennem róla semmi.