Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kíváncsi leszek a bíráskodásra a hétvégén. Mindkét meccsen. Mert ha jól tévedek, a Giants veresége és a mi győzelmünk esetén már a hétvégén csoportelsők lehetünk?apeszos
jól tévedsz!
de ha mi nyerünk és kikap a seahawks, akkor is 6.aksapka
Akkor Mara kapja be a f.szomat, és vegyen azon át levegőt. Így legyen. Nem sok keresni valónk lenne a PO-ban ezzel a defense-el, de már csak azért is, hogy Mara pukkadjon meg Goodellel karöltve.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Kíváncsi leszek a bíráskodásra a hétvégén. Mindkét meccsen. Mert ha jól tévedek, a Giants veresége és a mi győzelmünk esetén már a hétvégén csoportelsők lehetünk?apeszos
jól tévedsz!
de ha mi nyerünk és kikap a seahawks, akkor is 6.ak

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kíváncsi leszek a bíráskodásra a hétvégén. Mindkét meccsen. Mert ha jól tévedek, a Giants veresége és a mi győzelmünk esetén már a hétvégén csoportelsők lehetünk?
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
a belét is kikínlódhatja a buzi Mara, akkor is megetetjük őket 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Remélem még nem volt:
Redskins DB Cedric Griffin suspended for 4 games for violating NFL policy on PEDs. (small world: was TX HS sr my 1st yr as TX sportswriter)Shawn84
remélem úgy tiltják el mint Brownert meg Shermant...
tehát sehogysapka
"Most of these suspensions have been for Adderall, though that's not confirmed in Griffin's case. The suspension kicks in immediately, which means Griffin will miss the final four games of the regular season. He had been playing in nickel packages as the third cornerback. Rookie Richie Crawford is the top candidate to take his place."


És Griffin elég jól játszott. Erre most már készülhetünk minden évben? Tavaly Williams és Davis, idén Jackson és most C.Griffin. Jövőre jön RG3?
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
mivan most hirtelen mindenki nagy doppingoló lett? faszért nem a szezon elején játssza ezt a liga, nem most a rájátszás kapujában...a.kacsa
Azért, mert esélyünk van a PO-ra. 😀 De amúgy minden viccnek a fele igaz... Ma olvastam, hogy kinti rossznyelvek szerint anno a cap bünti ügyben azért volt a Skins ellen annyira nagyszájú Mara, mert draftcetlit akart elvetetni tőlünk, vagyis a Griffin III esélyét... Ez nem megy, akkor pisiltessünk mindenkit. 😀 De tényleg csak poénnak szánom, de azért elgondolkodtató....

 profootballtalk.nbcsports.com/2012/12/04/skins-used-cap-penalties-as-motivation/

“I thought the penalties imposed were proper,” John Mara said at the time. “What they did was in violation of the spirit of the salary cap. They attempted to take advantage of a one-year loophole, and quite frankly, I think they’re lucky they didn’t lose draft picks.” (Mara)

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
mivan most hirtelen mindenki nagy doppingoló lett? faszért nem a szezon elején játssza ezt a liga, nem most a rájátszás kapujában...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Remélem még nem volt:
Redskins DB Cedric Griffin suspended for 4 games for violating NFL policy on PEDs. (small world: was TX HS sr my 1st yr as TX sportswriter)Shawn84
remélem úgy tiltják el mint Brownert meg Shermant...
tehát sehogy

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Remélem még nem volt:
Redskins DB Cedric Griffin suspended for 4 games for violating NFL policy on PEDs. (small world: was TX HS sr my 1st yr as TX sportswriter)
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
agent!, folytatom a Garcon ságát: Washington is 5-1 when Garcon plays...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
bassza meg, szimpatikus a Redskins, de most már veszélyes is! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
görgetem tovább:
Atlanta (11-1), San Francisco (8-3-1),

Green Bay (8-4), New York (7-5), Chicago (8-4)

Atlanta megnyerte a divízióját, megvan a helyük.
SF másfél meccsel vezet mindenki előtt, szerintem ők is bentvannak.
Lehet, hogy az NFC Northos egyik hely veszélybe került, ileltve most a Giants a WC és NFC East trónusa

6th Seattle 7-5
Remaining games: Arizona, at Buffalo, San Francisco, St. Louis.
meglepetésgyőzelmet szereztek, azt gondoltam végleg ki tudják magukat írni a WC helyről, de nem.😕
Nagyon rossz az Arizona, és otthon fogadják őket, elmennek Buffaloba, legyen ez konzekvensen L (talán cornerek nélkül...), fogadják a Friscot élet halál meccsen, és a Lajost
nem nézem most meg a kickereket, de nem biztos, hogy elég lesz e a 9-7-ük.

7th Washington 6-6
Remaining games: Baltimore, at Cleveland, at Philadelphia, Dallas.
még mindig nagyon erős a kicker, bárki ellen elég az azonos mérleg..., de el kell odáig jutni, legalább a 8-8 mindenképp meglesz😊😊
Cleveland ellen nehéz lehet, mert a Ravens ellen szerintem mindegy, de nyerő szériában a Browns

8th Dallas 6-6
Remaining games: at Cincinnati, Pittsburgh, New Orleans, at Washington.
Még mindig nagyon erős a hátralévő sorsolás, a Bengals nyerő szériába került, és a Pittsburgh az életéért fog küzdeni..., 6-8-cal game over, de lehet meglepik őket

9th Tampa Bay 6-6
Remaining games: Philadelphia, at New Orleans, St. Louis, at Atlanta.
még továbbra is van lehetőségük bejutni!, most győzni fognak, az Atlantának mindegy lesz, lehet pihentetnek addigra...
NO??
7-6-ra fognak javulni, lehet ez már az instant 6. hely lesz, és nem vagyok benne biztos, hogy onnan kikerülnek e még

10th Minnesota6-6
Remaining games:Chicago, at St. Louis, at Houston, Green Bay.
Továbbra is nagyon kemény a sorsolás, mégha meglepik is a medvéket, sem tennék sokat a PO helyükre, báár azzal sok csapatnak tennének jót

nem tudom néztétek e, de Morris kiegyenlítette Martin számláját 1106 yard mindkettőnél..., remélem beelőzi
sapka
A tavalyi playoffba való kerülésért menő verseny ehez képest piskóta volt.

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
görgetem tovább:
Atlanta (11-1), San Francisco (8-3-1),

Green Bay (8-4), New York (7-5), Chicago (8-4)

Atlanta megnyerte a divízióját, megvan a helyük.
SF másfél meccsel vezet mindenki előtt, szerintem ők is bentvannak.
Lehet, hogy az NFC Northos egyik hely veszélybe került, ileltve most a Giants a WC és NFC East trónusa

6th Seattle 7-5
Remaining games: Arizona, at Buffalo, San Francisco, St. Louis.
meglepetésgyőzelmet szereztek, azt gondoltam végleg ki tudják magukat írni a WC helyről, de nem.😕
Nagyon rossz az Arizona, és otthon fogadják őket, elmennek Buffaloba, legyen ez konzekvensen L (talán cornerek nélkül...), fogadják a Friscot élet halál meccsen, és a Lajost
nem nézem most meg a kickereket, de nem biztos, hogy elég lesz e a 9-7-ük.

7th Washington 6-6
Remaining games: Baltimore, at Cleveland, at Philadelphia, Dallas.
még mindig nagyon erős a kicker, bárki ellen elég az azonos mérleg..., de el kell odáig jutni, legalább a 8-8 mindenképp meglesz😊😊
Cleveland ellen nehéz lehet, mert a Ravens ellen szerintem mindegy, de nyerő szériában a Browns

8th Dallas 6-6
Remaining games: at Cincinnati, Pittsburgh, New Orleans, at Washington.
Még mindig nagyon erős a hátralévő sorsolás, a Bengals nyerő szériába került, és a Pittsburgh az életéért fog küzdeni..., 6-8-cal game over, de lehet meglepik őket

9th Tampa Bay 6-6
Remaining games: Philadelphia, at New Orleans, St. Louis, at Atlanta.
még továbbra is van lehetőségük bejutni!, most győzni fognak, az Atlantának mindegy lesz, lehet pihentetnek addigra...
NO??
7-6-ra fognak javulni, lehet ez már az instant 6. hely lesz, és nem vagyok benne biztos, hogy onnan kikerülnek e még

10th Minnesota6-6
Remaining games:Chicago, at St. Louis, at Houston, Green Bay.
Továbbra is nagyon kemény a sorsolás, mégha meglepik is a medvéket, sem tennék sokat a PO helyükre, báár azzal sok csapatnak tennének jót

nem tudom néztétek e, de Morris kiegyenlítette Martin számláját 1106 yard mindkettőnél..., remélem beelőzi

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Saintsel játszunk nem a Chiefsel.
Kroos
Igazad van, de a lényegen nem változtat, mert szerintem azt is behúzzátok.
Mate90
erősen indokolt lenne, hogy a végén ki-kimeccset játszunk Romeóékkal
több mint 11 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
Saintsel játszunk nem a Chiefsel.
Kroos
Igazad van, de a lényegen nem változtat, mert szerintem azt is behúzzátok.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nagy esélyünk van az 5-1re a divízión belül, az pedig biztosan ér egy rájátszást; nekem legalábbis igen😀
végül csak megnéztem az ismétlést😊, kellene a Baltimore elleni is, hogy utána lehessen egyet szabadon botlani

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Huuu..., a játékosokat legalább megfizetik, a szurkolónak meg marad a stressz 😀 egy pont... vazze, jó kis meccs volt. Nem mondom nem fogadtam volna rá, mert megtettem 😂 de inkább csak lelkesedésből, sem mint a meccs várható végkimenetelének reális megbecsüléséből 😊
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Na igen baszki le van csapva de hát tényleg annyira beleolvad..., most már Orbán a fekete honfitársainkat is meg fogja védeni.
Kroos
tényleg beleolvad egyébként

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Na igen baszki le van csapva de hát tényleg annyira beleolvad..., most már Orbán a fekete honfitársainkat is meg fogja védeni.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Saintsel játszunk nem a Chiefsel.

Ezek a fake hand offok zseniálisak nagyon durván ugrálnak a futókra 😀 van egy kérdésem szerintetek a mez és bőrszín és a labdaszín nem játszik kicsit közre? annyira beolvad h nem is látszik tényleg kinél van a labda. Kroos
Ráááásszistáááá 😀😀😀DDDDDDDDDDD

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Saintsel játszunk nem a Chiefsel.

Ezek a fake hand offok zseniálisak nagyon durván ugrálnak a futókra 😀 van egy kérdésem szerintetek a mez és bőrszín és a labdaszín nem játszik kicsit közre? annyira beolvad h nem is látszik tényleg kinél van a labda.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
De vártam már ezt a pillanatot, hogy meccsben legyünk a rájátszásért 😊 Morris és RG3 is fantasztikus, azt hiszem, ha egészségesek tudnak maradni akkor a következő 8-10 évben sok örömünk lehet a csapatban!

megnézve a sorsolást:

Giants: Saints (o), Falcons (i), Ravens (i), Eagles (o)
Cowboys: Bengals (i), Steelers (o), Chiefs (i), Redskins (i)
Redskins: Ravens (o), Browns (i), Eagles (i), Cowboys (o)

az én tippjeim szerint:

Giants: 2-2
Cowboys: 2-2
Redskins: 3-1

Szóval a végeredmény:

Giants 9-7
Cowboys 8-8
Redskins 9-7

és mivel csoporton belül jók vunk, ezért mi jutunk tovább 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Valahogy én is könnyebb meccsnek érzem a Bolti Mór ellenit, mint amit most túléltünk. De ez csak megérzés.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Egy órája ébredtem, vörös szem, reszelős hang 😊
Megyek bocsánatot kérni a szomszédoktól az éjszakai hangeffektusokért 😊

Nekem nem tűnt annyira űbernek a Vasas ellen a Baltimore, de azért ne szálljunk el, mint a kismadár a 67-es úton.
Ha sikerülne valahogy a következő meccs is, és a támadóink túlélnék a Ravens D-t... jaj 😊agent T
Őszintén megvallva még igazad is lehetne, ha nem azon imádkoznánk, hogy egy meccsre legyen ott a D# 70%-a... kulcsjátékosok hiányoznak ám... ha valamikor, akkor most van esélyetek igazán.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!