Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Egy órája ébredtem, vörös szem, reszelős hang 😊
Megyek bocsánatot kérni a szomszédoktól az éjszakai hangeffektusokért 😊

Nekem nem tűnt annyira űbernek a Vasas ellen a Baltimore, de azért ne szálljunk el, mint a kismadár a 67-es úton.
Ha sikerülne valahogy a következő meccs is, és a támadóink túlélnék a Ravens D-t... jaj 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Hihetetlen meccs! A két rookie rendesen hülyítette a törpöket, és végre a védelem is hozzá tette a magáét. Morris a fumble után úgy felszívta magát, hogy teljesen elhitte, hogy ő az, akit buldózernek hívnak 😊 Bravó srácok!


több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mekkora meccs, és még annál is nagyobb győzelem. Imádom ezt a csapatot, Morris mit játszott megint tejóég.

Egyébként ha már Morris, nagyon komoly steal volt ő, ráadásul a hatodik körben. 1000 yard felett jár már, és még van hátra négy meccs.

#Redskins RB Alfred Morris breaks the franchise rookie rushing record, set by Reggie Brooks in 1993 (1,063). Congrats, Alf!
Zolee23
És a lényeg, hogy még egészben van...
több mint 11 éve
Hendrix California Golden Bears 1 470
Mekkora meccs, és még annál is nagyobb győzelem. Imádom ezt a csapatot, Morris mit játszott megint tejóég.

Egyébként ha már Morris, nagyon komoly steal volt ő, ráadásul a hatodik körben. 1000 yard felett jár már, és még van hátra négy meccs.

#Redskins RB Alfred Morris breaks the franchise rookie rushing record, set by Reggie Brooks in 1993 (1,063). Congrats, Alf!

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
remélem nagyon nyerünk, azokat a meccseket nem szeretem nézni
és ezt kb. szombaton lesz időm megnézni😊sapka
??
😊
Én is jobban szeretem azokat nézni, amiken szarrá vernek minket, szöges ágyam is van itthon, meg egyéb mazochista eszközök 😀agent T
😀
nekem nincsenek ilyen mazochista hajlamaim, a szoros meccseket szeretem lehetőleg győzelemmel a végén, nem azt amin a meccs 3/4e garbagesapka
Pont azért jó csapat a Redskins, mert az ilyen meccsek végére is mindig csinálunk magunknak valami izgalmat 😀 (lsd. Cowboys)


több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
remélem nagyon nyerünk, azokat a meccseket nem szeretem nézni
és ezt kb. szombaton lesz időm megnézni😊sapka
??
😊
Én is jobban szeretem azokat nézni, amiken szarrá vernek minket, szöges ágyam is van itthon, meg egyéb mazochista eszközök 😀agent T
😀
nekem nincsenek ilyen mazochista hajlamaim, a szoros meccseket szeretem lehetőleg győzelemmel a végén, nem azt amin a meccs 3/4e garbage

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
remélem nagyon nyerünk, azokat a meccseket nem szeretem nézni
és ezt kb. szombaton lesz időm megnézni😊sapka
??
😊
Én is jobban szeretem azokat nézni, amiken szarrá vernek minket, szöges ágyam is van itthon, meg egyéb mazochista eszközök 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
remélem nagyon nyerünk, azokat a meccseket nem szeretem nézni
és ezt kb. szombaton lesz időm megnézni😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Denver csak behúzza, bár a Colts meccs után csak óvatosan.. 😀 Nekünk innentől csak nyerni szabad, aztán meglátjuk mire lesz elég...apeszos
Mert Shanahan mindíg ügyesen választ rúgót. Ja nem. De most véletlenül eltalálta.
Én rendszeresen be szoktam írni, hogy úgy érzem, ma győzünk.
Ma nem érzem úgy. Remélem, rám cáfolnak.agent T
Akkor csöndbe legyél... 😀 😀 Én se szólok egy szót se a meccs alatt.
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Én rendszeresen be szoktam írni, hogy úgy érzem, ma győzünk.
Ma nem érzem úgy. Remélem, rám cáfolnak.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
nyugi majd verjük a giantset 😊

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Philly sem tette meg azt a szívességet, hogy leszakítja a Boys-t. Könnyebben vettem volna a levegőt ha kikapnak.. 😊
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Annak mi az oka, hogy Suisham a Vasasnál úgy rúg, mint az óramű (bocs a képzavarért), tőlünk meg el kellett küldeni?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Denver csak behúzza, bár a Colts meccs után csak óvatosan.. 😀 Nekünk innentől csak nyerni szabad, aztán meglátjuk mire lesz elég...
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
A híres maci defense is elmehet a p.csába.apeszos
bizony elmehet, végülis utolsó 4 meccsük a kezdő cornerek nélkül töltik, nem hiszem, hogy nélkülük eredményesek tudnak maradni
és nekünk most muszáj nyerni, 1 meccs különbség nem olyan erős sapka
De legalább a Vikingek kikaptak. Ha még a Tampa is bukik ma, akkor nem is sajnálom annyira a maci verést..apeszos
a vikingek sosem voltak kérdésesek, kb. legnehezebb sorsulásuk van
azért eddig nem rossz a hét, a seattle most kicsit erősödött, de a saints legalább kiesett a körből
Denvernek kell most belejönnisapka
Úgy néz ki, hogy a Denver belejött, de nekünk ettől függetlenül innentől csupa must win jön.
A Seattle győzelmével ott tartunk, hogy ha a Giants ellen győzünk, akkor megyünk a csoportgyőzelemért meg a hatodik helyes WCért is, ha viszont nem lesz W holnap...
Akkor mindegy is, mert a Giantst már nem érjük be, a CHI-GB másodikját már nem érjük be, és a Seahawkst se érjük be valószínűleg, mert kitől kap ki a Seahawks? Szerintem a Ninerstől mondjuk, a többi hármat venni fogják.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A híres maci defense is elmehet a p.csába.apeszos
bizony elmehet, végülis utolsó 4 meccsük a kezdő cornerek nélkül töltik, nem hiszem, hogy nélkülük eredményesek tudnak maradni
és nekünk most muszáj nyerni, 1 meccs különbség nem olyan erős sapka
De legalább a Vikingek kikaptak. Ha még a Tampa is bukik ma, akkor nem is sajnálom annyira a maci verést..apeszos
a vikingek sosem voltak kérdésesek, kb. legnehezebb sorsulásuk van
azért eddig nem rossz a hét, a seattle most kicsit erősödött, de a saints legalább kiesett a körből
Denvernek kell most belejönni

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A híres maci defense is elmehet a p.csába.apeszos
bizony elmehet, végülis utolsó 4 meccsük a kezdő cornerek nélkül töltik, nem hiszem, hogy nélkülük eredményesek tudnak maradni
és nekünk most muszáj nyerni, 1 meccs különbség nem olyan erős sapka
De legalább a Vikingek kikaptak. Ha még a Tampa is bukik ma, akkor nem is sajnálom annyira a maci verést..
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A híres maci defense is elmehet a p.csába.apeszos
bizony elmehet, végülis utolsó 4 meccsük a kezdő cornerek nélkül töltik, nem hiszem, hogy nélkülük eredményesek tudnak maradni
és nekünk most muszáj nyerni, 1 meccs különbség nem olyan erős

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A híres maci defense is elmehet a p.csába.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nem tudom néztétek e már, de Morrisnak 18 yard hiányzik az 1000eshez, sajnos Martin a jó hajrájával beelőzte😕, de még semmi sincs veszve

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
RG III csapatkapitány lett a játékosok szavazata alapján. Ez Shanny alatt sosem fordult még elő, hogy rookiet nevezett ki C-nek.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Ez meg elsikkadt kicsit. Hétfőről: Redskins signed LB Roddrick Muckelroy.apeszos
ez most mennyire jó nekünk? nem sok infóm van rólafarkaspeti
VIDEO
apeszos
Köszi. Ezen adatok alapján, és most volt időm az NFL.com-ra is benézni ezügyben, szerintem jól jártunk. Mondjuk a védelmünkbe lassan bárki érkezik, jól járunk 😛 -bár a legutóbbi meccs nem ezt bizonyította. Remélem egy jó formában lévő, és a védelemnek lendületet adó játékost üdvözölhetünk a személyében.farkaspeti
jó játékos csak mindig sérült

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Ez meg elsikkadt kicsit. Hétfőről: Redskins signed LB Roddrick Muckelroy.apeszos
ez most mennyire jó nekünk? nem sok infóm van rólafarkaspeti
VIDEO
apeszos
Köszi. Ezen adatok alapján, és most volt időm az NFL.com-ra is benézni ezügyben, szerintem jól jártunk. Mondjuk a védelmünkbe lassan bárki érkezik, jól járunk 😛 -bár a legutóbbi meccs nem ezt bizonyította. Remélem egy jó formában lévő, és a védelemnek lendületet adó játékost üdvözölhetünk a személyében.


több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez meg elsikkadt kicsit. Hétfőről: Redskins signed LB Roddrick Muckelroy.apeszos
ez most mennyire jó nekünk? nem sok infóm van rólafarkaspeti
VIDEO
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Ez meg elsikkadt kicsit. Hétfőről: Redskins signed LB Roddrick Muckelroy.apeszos
ez most mennyire jó nekünk? nem sok infóm van róla