Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
holnapi meccsel kapcsolatban eszembe jutott egyik kedvenc filmem magyar fordítása...


Joey, láttál-e már karón varjút?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként Mara így utólag verheti a fejét a falba, amiért nem sikerült távoltartania RG3-t az NFC Easttől. Főleg a hétfő után. Akkor meg majd végképp, mikor a Giants sorozatban a 3. vereségét könyveli el, mi pedig vígan verjük el a hátralévő ellenfeinket 😀farkaspeti
Csak az a Mara azalatt az idő alatt, amíg rájátszásban sem voltatok ünnepelhetett két Super Bowlt is 😉Asbee
Ez gyenge volt. Ennél tudsz jobbat is. Ennek semmi köze RG3-hoz, és Mara szándékaihoz. De már tényleg elég volt Marából, hiszen nem tudjuk meggyőzni egymást semmiképp. Szerintünk Mara egy fasz, szerintetek talpig becsületes úriember. Ez így van jól, de ennek itt nem kéne átcsapni vagdalkozásba, meg "kinek az apukája erősebb" ovis vitába. Tesznek mostanában eleget arról New Yorkban, hogy ne nagyon szeressék a Giants-t. Nem csak itt, máshol sem. Ne erőltessük tovább, jobb a békesség. Szerintem.apeszos
Én csak úgy gondolom, hogy most ezzel az 1 pontos győzelmetekkel néhányan elkezdték kicsit magas lóról figyelni az eseményeket (akinek nem inge...) és úgy gondolják, hogy kb. automatikusan a PO-ban vagytok már, mi pedig el is véreztünk. Erre akár azt is lehetne mondani, hogy így van rendjén, hiszen hosszú évek sikertelensége után kezdtek összeállni. Nem beszólni kívántam senkinek, meg semmi ilyesmi, de azért az előny még mindig New Yorkban van és a Giants-től függ a csoport helyzetet, legyen akármilyen erős a schedule. Részemről én befejeztem.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egyébként Mara így utólag verheti a fejét a falba, amiért nem sikerült távoltartania RG3-t az NFC Easttől. Főleg a hétfő után. Akkor meg majd végképp, mikor a Giants sorozatban a 3. vereségét könyveli el, mi pedig vígan verjük el a hátralévő ellenfeinket 😀farkaspeti
Csak az a Mara azalatt az idő alatt, amíg rájátszásban sem voltatok ünnepelhetett két Super Bowlt is 😉Asbee
Ez gyenge volt. Ennél tudsz jobbat is. Ennek semmi köze RG3-hoz, és Mara szándékaihoz. De már tényleg elég volt Marából, hiszen nem tudjuk meggyőzni egymást semmiképp. Szerintünk Mara egy fasz, szerintetek talpig becsületes úriember. Ez így van jól, de ennek itt nem kéne átcsapni vagdalkozásba, meg "kinek az apukája erősebb" ovis vitába. Tesznek mostanában eleget arról New Yorkban, hogy ne nagyon szeressék a Giants-t. Nem csak itt, máshol sem. Ne erőltessük tovább, jobb a békesség. Szerintem.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként Mara így utólag verheti a fejét a falba, amiért nem sikerült távoltartania RG3-t az NFC Easttől. Főleg a hétfő után. Akkor meg majd végképp, mikor a Giants sorozatban a 3. vereségét könyveli el, mi pedig vígan verjük el a hátralévő ellenfeinket 😀farkaspeti
Csak az a Mara azalatt az idő alatt, amíg rájátszásban sem voltatok ünnepelhetett két Super Bowlt is 😉


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
sajnálom, hogy nem lehet megérteni miről van most szó...
a mostani információk alapján (azon túl, hogy fantom szabály, és ki látta a szóbeli megegyezést😊) Mara cap büntin túl, úgy meg akarta büntetni a skinst, hogy ne tudjuk Griffint behúzni..., nem tudom ezt miért nehéz megérteni, meg belelátni, hogy milyen rendes ember😊sapka
De a klub történetének talán legnagyobb húzásával behúztuk, úgyhogy szerintem nem érdemes ezen rágódni. Kicsit olyan mint egy labdarúgásban egy csúnya becsúszás, amit átugrik a támadó- a szándék elítélendő, de utólag már nem oszt, nem szoroz, mert a célját nem érte el.farkaspeti
A soccerben a szándékot is büntetik.. 😀apeszos
Az ilyen átugrós, kikerülős eseteknél nem feltétlenül

Egyébként Mara így utólag verheti a fejét a falba, amiért nem sikerült távoltartania RG3-t az NFC Easttől. Főleg a hétfő után. Akkor meg majd végképp, mikor a Giants sorozatban a 3. vereségét könyveli el, mi pedig vígan verjük el a hátralévő ellenfeinket 😀


több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
sajnálom, hogy nem lehet megérteni miről van most szó...
a mostani információk alapján (azon túl, hogy fantom szabály, és ki látta a szóbeli megegyezést😊) Mara cap büntin túl, úgy meg akarta büntetni a skinst, hogy ne tudjuk Griffint behúzni..., nem tudom ezt miért nehéz megérteni, meg belelátni, hogy milyen rendes ember😊sapka
De a klub történetének talán legnagyobb húzásával behúztuk, úgyhogy szerintem nem érdemes ezen rágódni. Kicsit olyan mint egy labdarúgásban egy csúnya becsúszás, amit átugrik a támadó- a szándék elítélendő, de utólag már nem oszt, nem szoroz, mert a célját nem érte el.farkaspeti
A soccerben a szándékot is büntetik.. 😀
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
sajnálom, hogy nem lehet megérteni miről van most szó...
a mostani információk alapján (azon túl, hogy fantom szabály, és ki látta a szóbeli megegyezést😊) Mara cap büntin túl, úgy meg akarta büntetni a skinst, hogy ne tudjuk Griffint behúzni..., nem tudom ezt miért nehéz megérteni, meg belelátni, hogy milyen rendes ember😊sapka
De a klub történetének talán legnagyobb húzásával behúztuk, úgyhogy szerintem nem érdemes ezen rágódni. Kicsit olyan mint egy labdarúgásban egy csúnya becsúszás, amit átugrik a támadó- a szándék elítélendő, de utólag már nem oszt, nem szoroz, mert a célját nem érte el.


több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
sajnálom, hogy nem lehet megérteni miről van most szó...
a mostani információk alapján (azon túl, hogy fantom szabály, és ki látta a szóbeli megegyezést😊) Mara cap büntin túl, úgy meg akarta büntetni a skinst, hogy ne tudjuk Griffint behúzni..., nem tudom ezt miért nehéz megérteni, meg belelátni, hogy milyen rendes ember😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Nos, nem hivatalos szabályra mondhat valaki nemet, ez max rossz arcság. Nem létező szabály alapján megbüntetni valakit, az bizony nehezen egyeztethető össze bármilyen jogalkotta törvénnyel. Valami vagy szabály vagy ajánlás.

Ez kb olyan mint amikor valaki nem állítja le a csapatát 30 pontos előnynél, nem rendes dolog, de nem lehet érte büntetni.

Olyanról hallottam már több országban, hogy szóbeli megegyezést is írásbeliként értelmeznek, de hogy egy szervezetet épp nem létező szerződés alapján büntessenek meg, ez kissé nonszensz. Az pedig semmiképp nem egy úri gesztus, hogy emellé pont egy rivális csapat elnöke áll.Delonso_
Itt van egy liga, aminek elfogadták a szabályait magukra kötelező jelleggel a tagok. Például, hogy szóbeli többségi döntések kötelező jelleggel bírnak. (Mert például túl lassú lenne mindig 32 (+liga) ügyvédi csapataira várni a szövegezéssel.)

Szóbeli megállapodás pedig nem egyes, hanem minden országban joghatással bír, szerződésnek minősül. Ha én veszek egy kiflit, biztos nem írok szerződést róla az Örs Vezér téren télvíz idején. Vagy ha tőled megveszem a mobilod (ezt ne vedd ajánlatnak 😀).
Ők szóban megegyeztek. Amit két csapat megszegett. De nem csak megszegték, és jött a bünti. Hanem szóltak nekik, hogy csinálják vissza, akkor nincs gond, vannak rá hónapjaik. Erre a válasz, hogy eszükben sincs. És remélik ezt a többiek megértik. Nem értették meg.ulpianus
Büntessetek már másokat ezzel a szócsépléssel!
Menjetek valami más topicba okoskodni. Ez itt már egy rég lerágott csont, csak azért mert valaki visszakérdezett, nem feltétlenül szükséges mindenkinek hozzászólnia...
Bjoca
Ti hoztátok fel és rugóztok azon, hogy köcsög Mara. Az hogy kaptok véleményt más megvilágításból az előfordul. Ulpival teljes mértékben egyezik a véleményem. De igazad van nem kimondottan ide való a téma. Én többet nem hozom fel, legyen vége a parttalan vitának. Peace.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
kis stat, és most is ez lesz a kulcs a félsérült ravens ellen, mondjuk ngata-o-fal párharcra kíváncsi leszek
Skins 1-4 when score 23 or less

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Nos, nem hivatalos szabályra mondhat valaki nemet, ez max rossz arcság. Nem létező szabály alapján megbüntetni valakit, az bizony nehezen egyeztethető össze bármilyen jogalkotta törvénnyel. Valami vagy szabály vagy ajánlás.

Ez kb olyan mint amikor valaki nem állítja le a csapatát 30 pontos előnynél, nem rendes dolog, de nem lehet érte büntetni.

Olyanról hallottam már több országban, hogy szóbeli megegyezést is írásbeliként értelmeznek, de hogy egy szervezetet épp nem létező szerződés alapján büntessenek meg, ez kissé nonszensz. Az pedig semmiképp nem egy úri gesztus, hogy emellé pont egy rivális csapat elnöke áll.Delonso_
Itt van egy liga, aminek elfogadták a szabályait magukra kötelező jelleggel a tagok. Például, hogy szóbeli többségi döntések kötelező jelleggel bírnak. (Mert például túl lassú lenne mindig 32 (+liga) ügyvédi csapataira várni a szövegezéssel.)

Szóbeli megállapodás pedig nem egyes, hanem minden országban joghatással bír, szerződésnek minősül. Ha én veszek egy kiflit, biztos nem írok szerződést róla az Örs Vezér téren télvíz idején. Vagy ha tőled megveszem a mobilod (ezt ne vedd ajánlatnak 😀).
Ők szóban megegyeztek. Amit két csapat megszegett. De nem csak megszegték, és jött a bünti. Hanem szóltak nekik, hogy csinálják vissza, akkor nincs gond, vannak rá hónapjaik. Erre a válasz, hogy eszükben sincs. És remélik ezt a többiek megértik. Nem értették meg.ulpianus
Büntessetek már másokat ezzel a szócsépléssel!
Menjetek valami más topicba okoskodni. Ez itt már egy rég lerágott csont, csak azért mert valaki visszakérdezett, nem feltétlenül szükséges mindenkinek hozzászólnia...

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Nos, nem hivatalos szabályra mondhat valaki nemet, ez max rossz arcság. Nem létező szabály alapján megbüntetni valakit, az bizony nehezen egyeztethető össze bármilyen jogalkotta törvénnyel. Valami vagy szabály vagy ajánlás.

Ez kb olyan mint amikor valaki nem állítja le a csapatát 30 pontos előnynél, nem rendes dolog, de nem lehet érte büntetni.

Olyanról hallottam már több országban, hogy szóbeli megegyezést is írásbeliként értelmeznek, de hogy egy szervezetet épp nem létező szerződés alapján büntessenek meg, ez kissé nonszensz. Az pedig semmiképp nem egy úri gesztus, hogy emellé pont egy rivális csapat elnöke áll.Delonso_
Itt van egy liga, aminek elfogadták a szabályait magukra kötelező jelleggel a tagok. Például, hogy szóbeli többségi döntések kötelező jelleggel bírnak. (Mert például túl lassú lenne mindig 32 (+liga) ügyvédi csapataira várni a szövegezéssel.)

Szóbeli megállapodás pedig nem egyes, hanem minden országban joghatással bír, szerződésnek minősül. Ha én veszek egy kiflit, biztos nem írok szerződést róla az Örs Vezér téren télvíz idején. Vagy ha tőled megveszem a mobilod (ezt ne vedd ajánlatnak 😀).
Ők szóban megegyeztek. Amit két csapat megszegett. De nem csak megszegték, és jött a bünti. Hanem szóltak nekik, hogy csinálják vissza, akkor nincs gond, vannak rá hónapjaik. Erre a válasz, hogy eszükben sincs. És remélik ezt a többiek megértik. Nem értették meg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
szoktam nézni az nfl.comos pollokat, ez tetszett:

Which team will win the NFC East?
42%
New York Giants
43%
Washington Redskins
15%
Dallas Cowboys
😀😛sapka
El tudnánk viselni, ha igazuk lenne


több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
No most ezután a kanyar után inkább a - Tépdd a hollót, ne siránkozz! józsefattilai útra kellene ráugrani, nem-e?sutianap
nah, tudtam, h már itt is ellenünk fogsz buzdítani... ehhe... 😀
Collapo
ők az enyéim, hess


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
No most ezután a kanyar után inkább a - Tépdd a hollót, ne siránkozz! józsefattilai útra kellene ráugrani, nem-e?sutianap
nah, tudtam, h már itt is ellenünk fogsz buzdítani... ehhe... 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
No most ezután a kanyar után inkább a - Tépdd a hollót, ne siránkozz! józsefattilai útra kellene ráugrani, nem-e?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
szoktam nézni az nfl.comos pollokat, ez tetszett:

Which team will win the NFC East?
42%
New York Giants
43%
Washington Redskins
15%
Dallas Cowboys
😀😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A savanyú szőlő esete. 😀 De köszönjük a normális QB-t, megfizettünk érte. És az se Marán múlott.
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ti most komolyan azt hiszitek, hogy a főgonosz Mara - mint a mesében - egyedül elérte, hogy két csoportriválist megbüntessenek, miközben 29 másik tulaj csak pislogott, mint hal a szatyorban és persze a 2 érintett ezerrel harcolt ellene??? Melyikőtök ült ott bármelyik tulajdonosi értekezleten is vagy Goodell mondta tegnap este a sörözőben?

Vagy csak könnyebb nektek, ha a Giants iránt érzett utálatot racionális érvekkel alá tudjátok támasztani? - Csak szólok, érzelmi kérdéseket nem szükséges racionálisan magyarázni.

Inkább örüljetek, hogy 10 (esetleg 15) év elteltével végre szert tettetek egy normális QB-ra és drukkoljatok tovább a PO-ért velünk nem foglalkozva.

Még annyi, hogy vitázni a továbbiakban nem szándékozom a fenti témában (sem). Idei első vitánk az októberi meccsünk előtt itt a topicotokban is érdekes eredményt hozott. (ha vki nem emlékezne: feltesztek ellenünk 30-40 pontot a táblára kontra hiszi a piszi. Ja, mellesleg ez most sem jött össze.)

Egyébként gratulálok a győzelmetekhez, mely egy kihagyott FG-on múlt! Jók voltatok, jó volt a playhívás, tudtátok, hogy ellenünk futni kell, szerencsétek is volt és megkaptátok a hazai pályát is a bíróktól. Ennyi kell!

Világbéke!G-men
Dehogy főgonosz Mara! Inkább az NFL Management Council eklnöke...😀 A többi 29 meg köszönte szépen a köztük szétosztott lóvénkat. 😊 De abban tényleg nagyon igazad van, hogy nem ültünk ott egyik ülésen se, az a gyöker Roger meg nem jár velünk kocsmázni, mióta nem lehet zárt helyen bagózni. 😀 Szóval az igazat sosem tudjuk meg, de nekem akkor is büdös a sztori. Nagyon csendben el lett tussolva, kb. nagyobb port kavart, hogy Greenway piálásra buzdította a fanokat... De amúgy tényleg szarok az egészbe, mert a csapat fényéveket javult tavalyhoz képest, a bizniszmenek megcsináljanak, amit akarnak.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ti most komolyan azt hiszitek, hogy a főgonosz Mara - mint a mesében - egyedül elérte, hogy két csoportriválist megbüntessenek, miközben 29 másik tulaj csak pislogott, mint hal a szatyorban és persze a 2 érintett ezerrel harcolt ellene??? Melyikőtök ült ott bármelyik tulajdonosi értekezleten is vagy Goodell mondta tegnap este a sörözőben?

Vagy csak könnyebb nektek, ha a Giants iránt érzett utálatot racionális érvekkel alá tudjátok támasztani? - Csak szólok, érzelmi kérdéseket nem szükséges racionálisan magyarázni.

Inkább örüljetek, hogy 10 (esetleg 15) év elteltével végre szert tettetek egy normális QB-ra és drukkoljatok tovább a PO-ért velünk nem foglalkozva.

Még annyi, hogy vitázni a továbbiakban nem szándékozom a fenti témában (sem). Idei első vitánk az októberi meccsünk előtt itt a topicotokban is érdekes eredményt hozott. (ha vki nem emlékezne: feltesztek ellenünk 30-40 pontot a táblára kontra hiszi a piszi. Ja, mellesleg ez most sem jött össze.)

Egyébként gratulálok a győzelmetekhez, mely egy kihagyott FG-on múlt! Jók voltatok, jó volt a playhívás, tudtátok, hogy ellenünk futni kell, szerencsétek is volt és megkaptátok a hazai pályát is a bíróktól. Ennyi kell!

Világbéke!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
gyurczi! Kivételesen és tőlem szokatlan módon nem kivántam lavinát és vitát indítani, csupán azért elevenítettem fel a TÉNYEKET, mert k,rdés szenvedett a dolog. Éppen ezért az alábbiakkal szeretném a magam részéről konkludálni a dolgot:
A nemlétező szabályt nem lehet megszegni.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Nos ez most megérintett.Petikievak01
szexuálisan?sapka
Erre most nem szeretnék válaszolni 😉

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nos ez most megérintett.Petikievak01
szexuálisan?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
A csokis példánál maradva én így látom ezt a kérdést. Van X (32) osztály egy iskolában, amelyeknek van bizonyos mennyiségű csokoládéja minden napra a diákoknak. Az egyik nap több csokoládé érkezik, lehetne a szokásosnál többet adni a tanulóknak. A tanárok egymás között megbeszélik, (nem túl korrekt módon), hogy ne kapjanak a diákok többet, csak a szokásosat. Nem volt semmilyen szabály erre, csak egymás között megegyeztek, lemutyizták. Néhány tanár azt mondja, l.f.sz a többiek seggébe én népszerűbb, jobb akarok lenni a többieknél, ezért én többet adok az enyéimnek, mert később hátha nem jut annyi. Na erre a többség, a közutálatnak örvendő dirivel együtt berág és azt mondja, hogy másnap kevesebb csokit kapnak az érintett tanárok, oldják meg kevesebből, azért mert megszegték a közös (nem hivatalos) megállapodást. Mara tanár úr úgy gondolta, hogy a vörös hajú, meg a stetson kalapos jobban utálja őt a többikenél, ezért azokat jobban meg kellene büntetni. Nem jött neki össze.
Nem biztos, hogy megérte a többség által elfogadott széllel szemben p...ni.
Nem azt mondom, hogy a tulajdonosok korrektek voltak a megállapodással, sőt, de a megbüntetettek szartak a többiekre és olyan előnyt akartak szerezni a többiekkel szemben, amelyről mindenki egyetértett, hogy nem élnek vele.
Lehet utálni a Giantset, meg Marát, de a két büntetett csapat FO-ja semmivel sem inkorrektebb nála.gyurczi
Nos ez most megérintett.

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
John Keim ‏@john_keim
Big impact of #RG3: #Redskins QBs on pace for 11 turnovers in 2012; committed 30 in 2011. I know what you're thinking: only 30?
😊😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!