Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nos, nem hivatalos szabályra mondhat valaki nemet, ez max rossz arcság. Nem létező szabály alapján megbüntetni valakit, az bizony nehezen egyeztethető össze bármilyen jogalkotta törvénnyel. Valami vagy szabály vagy ajánlás.

Ez kb olyan mint amikor valaki nem állítja le a csapatát 30 pontos előnynél, nem rendes dolog, de nem lehet érte büntetni.

Olyanról hallottam már több országban, hogy szóbeli megegyezést is írásbeliként értelmeznek, de hogy egy szervezetet épp nem létező szerződés alapján büntessenek meg, ez kissé nonszensz. Az pedig semmiképp nem egy úri gesztus, hogy emellé pont egy rivális csapat elnöke áll.
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
A csokis példánál maradva én így látom ezt a kérdést. Van X (32) osztály egy iskolában, amelyeknek van bizonyos mennyiségű csokoládéja minden napra a diákoknak. Az egyik nap több csokoládé érkezik, lehetne a szokásosnál többet adni a tanulóknak. A tanárok egymás között megbeszélik, (nem túl korrekt módon), hogy ne kapjanak a diákok többet, csak a szokásosat. Nem volt semmilyen szabály erre, csak egymás között megegyeztek, lemutyizták. Néhány tanár azt mondja, l.f.sz a többiek seggébe én népszerűbb, jobb akarok lenni a többieknél, ezért én többet adok az enyéimnek, mert később hátha nem jut annyi. Na erre a többség, a közutálatnak örvendő dirivel együtt berág és azt mondja, hogy másnap kevesebb csokit kapnak az érintett tanárok, oldják meg kevesebből, azért mert megszegték a közös (nem hivatalos) megállapodást. Mara tanár úr úgy gondolta, hogy a vörös hajú, meg a stetson kalapos jobban utálja őt a többikenél, ezért azokat jobban meg kellene büntetni. Nem jött neki össze.
Nem biztos, hogy megérte a többség által elfogadott széllel szemben p...ni.
Nem azt mondom, hogy a tulajdonosok korrektek voltak a megállapodással, sőt, de a megbüntetettek szartak a többiekre és olyan előnyt akartak szerezni a többiekkel szemben, amelyről mindenki egyetértett, hogy nem élnek vele.
Lehet utálni a Giantset, meg Marát, de a két büntetett csapat FO-ja semmivel sem inkorrektebb nála.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Egyébként én nem is tudtam, h Mara bulizta ki h megbünteseenek minket meg a Boyst.
Buzi seggfej Mara, gyökér vagy, innentől utálom a NY Giantst 😀agent T
Nem tudom mi a sztori, de most akkor bosszút álltak a rézbőrűek, az óriások még most is a nyilakat szedegetik a hátsójukból 😂steroid stewie
A sztori kb. annyi, hogy anno a lockout miatt volt egy uncapped year, azaz nem volt fizetési sapka, szabadon költekezhettél. Asszem a Saints, a Cowboys és mi ennek megfelelően eljárva átstruktúráltuk néhány játékos szerződését úgy, hogy az eredeti szerződésében foglalt nagyobb fizetésű évek (amik a szerződés végén léptek volna életbe) átkerültek a szerződés éveinek elejére. Így a sapka nélküli évben kifizettük a nagy lóvét ezzel felszabadítva összegeket azokra az évekre, amikor életbe lép az új CBA és van újra sapka.Egyesek szerint ez ellenkezik a "fair szellemiséggel". (Tehát ha engem megkínálnak csokival és én azt elfogadom és eszek belőle, akkor egy szemét, csaló buzi vagyok.) Ezért Goodell és Mara szószólói lettek annak a véleménynek, hogy ezeket a "csaló" csapatokat meg kell büntetni, mert bár nincs olyan szabály, ami ellen vétettek volna, de megléptek egy olyan dolgot, amit a többi csapat nem mert/akart/tudott és előnyhöz jutottak. (Jó hogy nem már azért is bünti jár, mert mi oda mertünk adni egy vödör draftcetlit Griffin-ért és ezzel előnyhöz jutottunk...) Ennek eredményeképp a Redskins -35 milla és Mara szerint legyünk boldogok, amiért nem draftcetlit vettek el tőlünk (ő meg pont ezért nem boldog, mert csoportriválishoz került RGIII). És még szarabb lenne a kedve, hogy ha abból a 35 millából szerződtettünk volna a hiányposztjainkra jobb játékosokat, mint amilyenek jelenleg vannak. Nyilván a hangvétel részrehajló, de asszem a tényeken ez nem változtatott...nexion218
Nagyon csodálkoztam volna, ha ezt a nevetséges döntést nem támadják meg peres úton. Persze ezt az évet így sem adják majd vissza, de megvolt ez a dolog kicsiben is, amikor játékosokat is akartak büntetni visszamenőleg olyan bűnökért amit a szerződés nélküli időszakban követtek el.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egy kis stílus tanulmány...:

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
The Washington Redskins announced today that they have promoted tackle Tom Compton to their active roster from the team’s practice squad.

The team also signed defensive back Korey Lindsey and linebacker Kourtnei Brown to the team’s practice squad.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
May 23, 2012
Union sues NFL, claims collusion during uncapped year

"During the 2010 season, there was no salary cap. But most NFL teams operated as if there were a salary cap, and two teams that didn’t — the Redskins and Cowboys — have since been penalized by the league.

That smells like collusion among the owners, and now the NFL Players Association is filing a lawsuit alleging just that.

The NFLPA’s suit says the owners conspired to have a secret salary cap of $123 million for the 2010 season , which was supposed to be the uncapped year.

“When the rules are broken in a way that hurts the game, we have an obligation to act. We cannot standby when we now know that the owners conspired to collude,” NFLPA Executive Director DeMaurice Smith said.

The NFL says the lawsuit, which is being filed in the court of Judge David Doty, is prohibited by the current Collective Bargaining Agreement — the owners’ argument is that when the union accepted the current deal last year, the players were waiving their right to file this kind of lawsuit.

“The filing of these claims is prohibited by the Collective Bargaining Agreement and separately, by an agreement signed by the players’ attorneys last August,” the NFL said in a statement. “The claims have absolutely no merit and we fully expect them to be dismissed. On multiple occasions, the players and their representatives specifically dismissed all claims, known or unknown, whether pending or not.”

News of the lawsuit comes one day after the Redskins and Cowboys failed in their appeal of their combined $46 million in salary cap penalties for their actions during the uncapped year. What’s surprising is that when the NFL announced that punishment for the Redskins and Cowboys — which also included raising the salary caps of 28 of the other 30 teams — the union signed off on it. Now the union says what the owners did during the uncapped year was illegal."
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Egyébként én nem is tudtam, h Mara bulizta ki h megbünteseenek minket meg a Boyst.
Buzi seggfej Mara, gyökér vagy, innentől utálom a NY Giantst 😀agent T
Nem tudom mi a sztori, de most akkor bosszút álltak a rézbőrűek, az óriások még most is a nyilakat szedegetik a hátsójukból 😂steroid stewie
A sztori kb. annyi, hogy anno a lockout miatt volt egy uncapped year, azaz nem volt fizetési sapka, szabadon költekezhettél. Asszem a Saints, a Cowboys és mi ennek megfelelően eljárva átstruktúráltuk néhány játékos szerződését úgy, hogy az eredeti szerződésében foglalt nagyobb fizetésű évek (amik a szerződés végén léptek volna életbe) átkerültek a szerződés éveinek elejére. Így a sapka nélküli évben kifizettük a nagy lóvét ezzel felszabadítva összegeket azokra az évekre, amikor életbe lép az új CBA és van újra sapka.Egyesek szerint ez ellenkezik a "fair szellemiséggel". (Tehát ha engem megkínálnak csokival és én azt elfogadom és eszek belőle, akkor egy szemét, csaló buzi vagyok.) Ezért Goodell és Mara szószólói lettek annak a véleménynek, hogy ezeket a "csaló" csapatokat meg kell büntetni, mert bár nincs olyan szabály, ami ellen vétettek volna, de megléptek egy olyan dolgot, amit a többi csapat nem mert/akart/tudott és előnyhöz jutottak. (Jó hogy nem már azért is bünti jár, mert mi oda mertünk adni egy vödör draftcetlit Griffin-ért és ezzel előnyhöz jutottunk...) Ennek eredményeképp a Redskins -35 milla és Mara szerint legyünk boldogok, amiért nem draftcetlit vettek el tőlünk (ő meg pont ezért nem boldog, mert csoportriválishoz került RGIII). És még szarabb lenne a kedve, hogy ha abból a 35 millából szerződtettünk volna a hiányposztjainkra jobb játékosokat, mint amilyenek jelenleg vannak. Nyilván a hangvétel részrehajló, de asszem a tényeken ez nem változtatott...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Egyébként én nem is tudtam, h Mara bulizta ki h megbünteseenek minket meg a Boyst.
Buzi seggfej Mara, gyökér vagy, innentől utálom a NY Giantst 😀agent T
Nem tudom mi a sztori, de most akkor bosszút álltak a rézbőrűek, az óriások még most is a nyilakat szedegetik a hátsójukból 😂
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ezt az első TD-t mindig megcsodálom, már harmadjára is. Az Isten is velünk volt. 😀apeszos
Dehogyis! Egy sima option play volt, ennyi. 😉
agent T: ezt én sem mondhattam volna szebben! 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ezt az első TD-t mindig megcsodálom, már harmadjára is. Az Isten is velünk volt. 😀apeszos
Bizony, az ég is segített nem keveset. 😊

Egyébként én nem is tudtam, h Mara bulizta ki h megbünteseenek minket meg a Boyst.
Buzi seggfej Mara, gyökér vagy, innentől utálom a NY Giantst 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ezt az első TD-t mindig megcsodálom, már harmadjára is. Az Isten is velünk volt. 😀
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
végigvezeti, hogy szedte szét Garcon és RGIII (és KYLE!!!), a giants cover 2jét, jó kis írás:
 www.nationalfootballpost.com/How-did-RG3-Redskins-game-plan-Giants-Cover-2.html

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
képzeld el, ha rendesen össze tudják rakni a falat robert előtt, és még egy fasza cb is jött volna vincent jacksonnal mondjuk morgan helyet...
megértem mara aggodalmait azért 😊a.kacsa
Éppen én is megértem, csak arra lennék kíváncsi, hogy azok szerint, akik azt mondják, hogy azok a csapatok nem voltak sportszerűek, akik az uncapped évet uncapped-ként kezelték, azok szerint az mi a kóchengeres bré, hogy addig hisztizek, amíg meg nem büntetik a nemlétező szabályok ellen vétő csoportriválisokat????

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
képzeld el, ha rendesen össze tudják rakni a falat robert előtt, és még egy fasza cb is jött volna vincent jacksonnal mondjuk morgan helyet...
megértem mara aggodalmait azért 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem, nem egy csapat. Még csak nem is kettő. De Marának csak a 'skins és a Boys büntije volt fontos.

"Per Schefter, the Redskins believe that Mara’s goal was to strip the Redskins of draft picks. Specifically, the Redskins think Mara wanted to hit the Redskins hard enough to keep them from getting Robert Griffin III."
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
fantom szabályok alapjánsapka
Amelyeket 30 ismer, betart, 2 nem. Peace.gyurczi
Bézmeg abban mi a szabálytalan, hogy az uncapped year-t uncapped-ként kezeli egy csapat??? Milyen szabály??? Hol van leírva??? Ki mondta??? Mara meg Goodell? Pfff... Senki nem volt képes eddig értelmesen megmagyarázni, hogy mi volt benne a szabálytalan és ha nem haragszol, neked sem hiszem el...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
fantom szabályok alapjánsapka
Amelyeket 30 ismer, betart, 2 nem. Peace.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Very nice srácok. Ti aztán korrektek voltatok a cap ügyben. Mindenki más rohadjon meg, mert a szegény Redskinst ártatlanul bántották. gyurczi
Igen, így van.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
...mert a szegény Redskinst ártatlanul bántották. gyurczi
igen, very nice fantom szabályok alapján😊
ezen kívül nincs semmi gond

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Very nice srácok. Ti aztán korrektek voltatok a cap ügyben. Mindenki más rohadjon meg, mert a szegény Redskinst ártatlanul bántották.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nem most kéne lesérülni, ha már eltiltották az aktuális legjobb cornert, és épp elkapta a fonalat:
 twitter.com/chaddukes/status/276067084897775616/photo/1

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Hála az istennek a tévé a kékeket adja vasárnap, szóval a Skins meccs után nem kell streamet keresgetni, hogy az ember kellemesen szurkolhasson Breeséknek 😊 😊
Mindig is szerettem a New Orleans Saintst 😊agent T
Nekem is szimpatikusak, ha nyernek esküszöm Saints siget hordok két hétig. Persze azért nyerjünk ...apeszos
Legalább má mi tartsunk össze, eltiltottak meg megbüntetettek 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hála az istennek a tévé a kékeket adja vasárnap, szóval a Skins meccs után nem kell streamet keresgetni, hogy az ember kellemesen szurkolhasson Breeséknek 😊 😊
Mindig is szerettem a New Orleans Saintst 😊agent T
Nekem is szimpatikusak, ha nyernek esküszöm Saints siget hordok két hétig. Persze azért nyerjünk ...
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Hála az istennek a tévé a kékeket adja vasárnap, szóval a Skins meccs után nem kell streamet keresgetni, hogy az ember kellemesen szurkolhasson Breeséknek 😊 😊
Mindig is szerettem a New Orleans Saintst 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Ne maradjanak le a rézbőrűek, hozzuk fel őket 😀

 www.facebook.com/questions/207588176044005/