NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Üdv mindenki
Nem emlékeztem tisztán a schedule-ra, ezért most újból megnéztem, és hát van egy feltevésem. Szerintem a Giants és a Ravens meccsből ha az egyiket megnyerjük, az lehet a kulcs a PO kapujához. Lehet benne valami?
(ismétlem, nem kijelentés, feltevés)farkaspeti
Sztem ha tőlünk kikaptok akkor semmi esélyetek a POra. Szesze
De ha ránézünk a két schedule-ra, akkor papírforma szerint (és a következő két meccsből egygyőzelemmel) lesz egy 9-7, nektek pedig nagyon nehéz sorozatotok jön (mi, NO, BAL, ATL), és (a mi szemszögünkből) szerencsével 9-7 is lehet. Az pedig minden, csak nem esélytelenség. Ehhez túl sok dolognak kell majd klappolnia, de lényeg a lényeg, a hétfői L után sem írnám le a csapatot. De reméljük, az az L nem következik be.


több mint 11 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Üdv mindenki
Nem emlékeztem tisztán a schedule-ra, ezért most újból megnéztem, és hát van egy feltevésem. Szerintem a Giants és a Ravens meccsből ha az egyiket megnyerjük, az lehet a kulcs a PO kapujához. Lehet benne valami?
(ismétlem, nem kijelentés, feltevés)farkaspeti
Sztem ha tőlünk kikaptok akkor semmi esélyetek a POra.
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Üdv mindenki
Nem emlékeztem tisztán a schedule-ra, ezért most újból megnéztem, és hát van egy feltevésem. Szerintem a Giants és a Ravens meccsből ha az egyiket megnyerjük, az lehet a kulcs a PO kapujához. Lehet benne valami?
(ismétlem, nem kijelentés, feltevés)


több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins will not activate RT Jammal Brown (hip) off PUP, ending his season.
The Redskins had until Tuesday to activate Brown from the reserve/PUP list, but elected not to do so. The injury-prone former first-round pick tweaked his troublesome hip early in camp, and suffered a setback two weeks ago. He'll finish 2012 having appeared in just 27 games since 2008. Four months shy of his 32nd birthday, Brown is certain to be released in the offseason. He'll have trouble finding guaranteed money on the open market. Tyler Polumbus will finish the year out at right tackle for the Redskins.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
 articles.sun-sentinel.com/2007-11-28/news/0711270690_1_pedro-taylor-sean-taylor-probation

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
The Redskins announced today that they have signed free agent linebacker Roddrick Muckelroy.

Muckelroy (6-2, 250) was selected by the Cincinnati Bengals in the fourth round (No. 131 overall) of the 2010 NFL Draft. As a rookie, he played in 14 games for the Bengals and ranked second on the team in special teams tackles (12).

Trent Williams, London Fletcher sit out practice with injuries

Williams suffered the ankle/foot injury against Philadelphia, then sustained the thigh bruise three plays into the Thanksgiving Day game, but didn’t miss an offensive snap. He still was significantly hobbled and guessed that he played at “about 60 percent.”
Williams didn’t surrender a sack as he faced off with Dallas’s DeMarcus Ware, but he said, “I didn’t feel like myself at all. I definitely wasn’t perfect. He had one tackle, but he was still disruptive. I did the best I could, and it was good enough to win, but I didn’t feel like it was good enough for my standards.”


Hogy miért nincs egy ilyen fickó a jobb oldalon is...

Jammal Brown expected to go on IR today
The Redskins have to make a decision today on right tackle Jammal Brown, and it appears that decisions will be to place him on injured reserve.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat


több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ma öt éve nincs köztünk.


több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Hát ezért a packers meccsért érdemes volt felkelni... Persze, hogy mikor nekünk lenne rájuk szükségünk, akkor játszanak életük legrosszabb formájában.
De jó lenne elverni a törpéket..farkaspeti
Te ezért felkeltél?? (Y)
apeszos
Igen, azt gondoltam, hogy a jelenlétem majd erőt ad a Packersnek, de tévedtem..


több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Én szabadnapos leszek jövő kedden, megoldottam, tőlem mehet a derbi hétfő éjjel a tévében.
Alig várom már...

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Nagy meglepetés lenne a skins szerintem. A bucs alighanem beér a wildcard utolsó helyére.Petikievak01
Az nem lenne lepetés???
Szerintem igen és nem is lesz meg nekik.

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nagy meglepetés lenne a skins szerintem. A bucs alighanem beér a wildcard utolsó helyére.Petikievak01
az a legfőbb erénye a skinsnek, hogy a 4. és a 6. helyért is meccsben vannak
a többiek csak a 6. helyre érhetnek oda

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
pont összeakartam szedni az nfc playoff kilátásokat, de pont most tette meg John Keim is, összeollózom😛

Atlanta (10-1), San Francisco (8-2-1), Chicago (8-3), New York (7-4) and Green Bay (7-4) are in the best shape.

ezek azok a csapatok, amelyek kb. fixen bejutottak a PO-ba, legalábbis nehéz lenne piszkálni őket...

Seattle holds the sixth and final spot, but the Seahawks lost at Miami and now are 6-5.
Remaining games: at Chicago, Arizona, at Buffalo, San Francisco, St. Louis. (++two defensive backs facing four-game suspensions)
és ha a 9-7es kulcshoz nézzük, akkor megnyerik majdnem az összes csoportmeccsüket !!! (most 0-3ak!!), és nyernek idegenben, eddig ez egyszer sikerült nekik idén
nem egy nehéz sorsolás, de az idei tendenciák nem azt mutatják, hogy valid 6. helyes opciók.
JK. szerint 'Playoff stock: Steady'; szerintem nincs esélyük

Tampa Bay had a four-game win streak snapped in losing 24-23 at home to Atlanta and also are 6-5, sitting seventh in the playoff picture.
Remaining games: at Denver, Philadelphia, at New Orleans, St. Louis, at Atlanta.
mennek Denverbe, NO-ba, ezek biztos vereségek; Atlanta-Philly meglehet
kb. a St. Louis elleni meccs dönthet, a 8-8, 9-7 kérdésről
JK. szerint 'Playoff stock: Steady'; akár csak a kötelező győzelmekkel is meglehet ez, kellemes a sorsolás, ha megverik a szenteket biztosan bentvannak, nálam a legesélyesebbek.

Minnesota lost 28-10 to Chicago and also are 6-5
Remaining games: at Green Bay, Chicago, at St. Louis, at Houston, Green Bay.
Nagyon kemény ez a sorsolás, a Chicago-2xGb meccs kemény lesz és még mennek Houstonba is...
JK. szerint 'Playoff stock: Falling. Hard.' lehet lesz 1-2 meglepetés győzelmük, de ebben a sima 6-10 is benne van :S; nem fognak a végébe beleszólni.

Washington is now 5-6 and a game back, but in the ninth spot in the playoff seeding. Dallas and New Orleans also are 5-6, but the Redskins defeated both teams.
Remaining games: New York Giants, Baltimore, at Cleveland, at Philadelphia, Dallas.
átbeszéltük, nagyon kell a G elleni W, ha nem lesz meg, nem irányítjuk a sorsunkat, vagy mind a 4 utolsó meccset meg kell nyerni...
JK. szerint 'Playoff stock: Rising.' legyen így😊
(a seattle kivételével minden 6th helyre pályázó csapatot megvertük!!!)

Dallas is 5-6 and sitting 10th after losing to the Redskins.
Remaining games: Philadelphia, at Cincinnati, Pittsburgh, New Orleans, at Washington.
elég rossz ez a sorsolás, 4 nehéz ellenfél...
JK. szerint 'Playoff stock: Falling.'

New Orleans is 5-6 after losing at home to San Francisco; the Saints had won five of six before that loss.
Remaining games: at Atlanta, at the Giants, Tampa Bay, at Dallas, Carolina.
szintén nehéz ügy, 4 kemény meccs, egyre jobbak, de most a két idegenbeli meccset meg kell nyerniük..., meglátjuk
JK. szerint 'Playoff stock: Falling.' Nem írnám le őket, de köv. meccsen el is dőlt a sorsuk.

Összegezve a Bucs 6-5, 'skins 5-6, NO 5-6 között fog ez eldőlni szerintem.sapka
Nagy meglepetés lenne a skins szerintem. A bucs alighanem beér a wildcard utolsó helyére.

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
pont össze akartam szedni az nfc playoff kilátásokat, de pont most tette meg John Keim is, összeollózom😛

Atlanta (10-1), San Francisco (8-2-1), Chicago (8-3), New York (7-4) and Green Bay (7-4) are in the best shape.

ezek azok a csapatok, amelyek kb. fixen bejutottak a PO-ba, legalábbis nehéz lenne piszkálni őket...

Seattle holds the sixth and final spot, but the Seahawks lost at Miami and now are 6-5.
Remaining games: at Chicago, Arizona, at Buffalo, San Francisco, St. Louis. (++two defensive backs facing four-game suspensions)
és ha a 9-7es kulcshoz nézzük, akkor megnyerik majdnem az összes csoportmeccsüket !!! (most 0-3ak!!), és nyernek idegenben, eddig ez egyszer sikerült nekik idén
nem egy nehéz sorsolás, de az idei tendenciák nem azt mutatják, hogy valid 6. helyes opciók.
JK. szerint 'Playoff stock: Steady'; szerintem nincs esélyük

Tampa Bay had a four-game win streak snapped in losing 24-23 at home to Atlanta and also are 6-5, sitting seventh in the playoff picture.
Remaining games: at Denver, Philadelphia, at New Orleans, St. Louis, at Atlanta.
mennek Denverbe, NO-ba, ezek biztos vereségek; Atlanta-Philly meglehet
kb. a St. Louis elleni meccs dönthet, a 8-8, 9-7 kérdésről
JK. szerint 'Playoff stock: Steady'; akár csak a kötelező győzelmekkel is meglehet ez, kellemes a sorsolás, ha megverik a szenteket biztosan bentvannak, nálam a legesélyesebbek.

Minnesota lost 28-10 to Chicago and also are 6-5
Remaining games: at Green Bay, Chicago, at St. Louis, at Houston, Green Bay.
Nagyon kemény ez a sorsolás, a Chicago-2xGb meccs kemény lesz és még mennek Houstonba is...
JK. szerint 'Playoff stock: Falling. Hard.' lehet lesz 1-2 meglepetés győzelmük, de ebben a sima 6-10 is benne van :S; nem fognak a végébe beleszólni.

Washington is now 5-6 and a game back, but in the ninth spot in the playoff seeding. Dallas and New Orleans also are 5-6, but the Redskins defeated both teams.
Remaining games: New York Giants, Baltimore, at Cleveland, at Philadelphia, Dallas.
átbeszéltük, nagyon kell a G elleni W, ha nem lesz meg, nem irányítjuk a sorsunkat, vagy mind a 4 utolsó meccset meg kell nyerni...
JK. szerint 'Playoff stock: Rising.' legyen így😊
(a seattle kivételével minden 6th helyre pályázó csapatot megvertük!!!)

Dallas is 5-6 and sitting 10th after losing to the Redskins.
Remaining games: Philadelphia, at Cincinnati, Pittsburgh, New Orleans, at Washington.
elég rossz ez a sorsolás, 4 nehéz ellenfél...
JK. szerint 'Playoff stock: Falling.'

New Orleans is 5-6 after losing at home to San Francisco; the Saints had won five of six before that loss.
Remaining games: at Atlanta, at the Giants, Tampa Bay, at Dallas, Carolina.
szintén nehéz ügy, 4 kemény meccs, egyre jobbak, de most a két idegenbeli meccset meg kell nyerniük..., meglátjuk
JK. szerint 'Playoff stock: Falling.' Nem írnám le őket, de köv. meccsen el is dőlt a sorsuk.

Összegezve a Bucs 6-5, 'skins 5-6, NO 5-6 között fog ez eldőlni szerintem.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
még semmi sincs veszve!
ha W-vel számolunk tovább csak a két csapatra bontva:

Redskins 6-6
papíron 3 győzelmet lehetne várni a köv. 4 meccsből

Giants 7-5
köv 4 meccsük, NO, @ATL, @BAL, PHI, ebből csak 2-őt szabad megnyerniük

de ugye megint ott tartunk hogy must W, különben vége a szezonnak kb. 7-8 győzelemmel, ha nyerünk 8-9 győzelemmel riogathatunk akár csoporton belül, akár WC helyértsapka
Akkor sincs nagyon veszve, ha minden meccsünket megnyerjük és a Giants is (persze rajtunk kívül.. 😀 )Akkor mi 10-6, a NY 11-5, ezzel nyerik a csoportot, de nagy esélyünk lenne a wild card-ra...apeszos
Hol kell aláírni?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
még semmi sincs veszve!
ha W-vel számolunk tovább csak a két csapatra bontva:

Redskins 6-6
papíron 3 győzelmet lehetne várni a köv. 4 meccsből

Giants 7-5
köv 4 meccsük, NO, @ATL, @BAL, PHI, ebből csak 2-őt szabad megnyerniük

de ugye megint ott tartunk hogy must W, különben vége a szezonnak kb. 7-8 győzelemmel, ha nyerünk 8-9 győzelemmel riogathatunk akár csoporton belül, akár WC helyértsapka
Akkor sincs nagyon veszve, ha minden meccsünket megnyerjük és a Giants is (persze rajtunk kívül.. 😀 )Akkor mi 10-6, a NY 11-5, ezzel nyerik a csoportot, de nagy esélyünk lenne a wild card-ra...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
még semmi sincs veszve!
ha W-vel számolunk tovább csak a két csapatra bontva:

Redskins 6-6
papíron 3 győzelmet lehetne várni a köv. 4 meccsből

Giants 7-5
köv 4 meccsük, NO, @ATL, @BAL, PHI, ebből csak 2-őt szabad megnyerniük

de ugye megint ott tartunk hogy must W, különben vége a szezonnak kb. 7-8 győzelemmel, ha nyerünk 8-9 győzelemmel riogathatunk akár csoporton belül, akár WC helyért

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na, kék törpék legyőzték a Green Bayt, amiből, ha mindenképpen következtetést kell levonni, én arra következtetnék, hogy a jóisten tudja, melyik arcukat mutatják ellenünk. Meg hogy Skins melyik arcát mutatja. Nekünk több időnk van rájuk készülni, de ez valszeg nem jelent semmit.
Ha átmennek sikeresen egy olyan sorozaton, hogy mi, a szentek, a sólymok meg a Ravens, akkor megérdemlik.
Nekünk meg esetleg még jót is tenne, ha nem alakulna úgy a szezon, hogy a front office kényelmesen hátradőlhessen a végén, hanem kelljen igenis befoltozni a lyukakat, leginkább a secondaryben. agent T
szerintem tudják ők, hogy itt-ott "kovászos" a roster... De azért egy 8-8 vagy 9-7 lehetne, még ha nincs is PO, hogy ne legyen rezsimváltás és a kövi szezon ne újrakezdés, hanem folytatás legyen. Változtlanul úgy gondolom ugyanis, hogy hosszútávon és minden hibája ellenére a FO és edzői stáb stabilitása a hasznunkra válik.

Egyébként azt nézem épp, hogy a Browns, Eagles és talán még a Cowboys is kötelező gyakorlat kéne legyen. A Giants - Ravens duóból meg az egyiket el kellene csípni. Ebből a Giants ígérkezik könnyebbnek, meg talán a hasznosabb is az lenne.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na, kék törpék legyőzték a Green Bayt, amiből, ha mindenképpen következtetést kell levonni, én arra következtetnék, hogy a jóisten tudja, melyik arcukat mutatják ellenünk. Meg hogy Skins melyik arcát mutatja. Nekünk több időnk van rájuk készülni, de ez valszeg nem jelent semmit.
Ha átmennek sikeresen egy olyan sorozaton, hogy mi, a szentek, a sólymok meg a Ravens, akkor megérdemlik.
Nekünk meg esetleg még jót is tenne, ha nem alakulna úgy a szezon, hogy a front office kényelmesen hátradőlhessen a végén, hanem kelljen igenis befoltozni a lyukakat, leginkább a secondaryben. agent T
Hát innentől minden számolgatás felesleges. A Giants jobb csapat jelenleg, mint az általad felsorolt kvartett. A csoport elsőség ezzel ugrott, ha megverjük őket (is) akkor lehet szorítani a WC helyért....

Hát ezért a packers meccsért érdemes volt felkelni... Persze, hogy mikor nekünk lenne rájuk szükségünk, akkor játszanak életük legrosszabb formájában.
De jó lenne elverni a törpéket..farkaspeti
Te ezért felkeltél?? (Y)
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Hát ezért a packers meccsért érdemes volt felkelni... Persze, hogy mikor nekünk lenne rájuk szükségünk, akkor játszanak életük legrosszabb formájában.
De jó lenne elverni a törpéket..


több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Na, kék törpék legyőzték a Green Bayt, amiből, ha mindenképpen következtetést kell levonni, én arra következtetnék, hogy a jóisten tudja, melyik arcukat mutatják ellenünk. Meg hogy Skins melyik arcát mutatja. Nekünk több időnk van rájuk készülni, de ez valszeg nem jelent semmit.
Ha átmennek sikeresen egy olyan sorozaton, hogy mi, a szentek, a sólymok meg a Ravens, akkor megérdemlik.
Nekünk meg esetleg még jót is tenne, ha nem alakulna úgy a szezon, hogy a front office kényelmesen hátradőlhessen a végén, hanem kelljen igenis befoltozni a lyukakat, leginkább a secondaryben.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
reméljük
wild card
Bucs? Seahawks? Minnesota?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ha ügyesen fejszámolok, akkor most lett szabad az egyik WC hely, a Bears/Packers mögött
mégha nem is lenne meg a div1. hely egy 9-7tel, akkor meglesz vele a wildcat abban biztos vagyok

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintetek a mostanában látottak után, ha jönne egy-két komolyabb zakó megint, pl a törpöktől meg a hollóktól, elzavarnák Shannyékat?agent T
nem ünneprontás ez a kérdés egy kicsit??? 😀 De egyébként idén olyan szörnyű, klasszikus zakó még nem volt, szóval nem számítok rá. Reményeim szerint a GB bedarálja ma a Törpöket és attól picit megrogynak, ami nekünk kedvezhet. Ha a Ravens-től meg kikapunk, az se meglepő se szégyen nem lenne. De pl az Atlanta meccsnek se volt sok híja és finoman szólva nem mi voltunk az esélyesek... A lényeg az lenne, hogy az East meccseket hozzuk, az meg nem lehetetlen!nexion218
A Giants eddig is meg volt rogyva, épp időben jött nekik a by. Az utolsó két meccsüket bukták, a Bengals ellen elég kiábrándítóan. Ha a GB elveri őket, amire elég nagy esély van, nagyon frusztráltak lesznek a jövő héten... 😀