NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hehe... No comment.
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000090886/article/nfl-deangelo-williams-td-shouldnt-have-countedjvic
Valóban no comment, mert a nagyobb hiba az volt, hogy a barom belefújt a sípjába, miközben Williams lába a vonal közelében sem járt, és amikor sípolt az idiótája, akkor már mögötte voltak a védők. Technikailag hibáztak, amikor megadták, de így volt igazságos.Jakehomer
Nézd meg újra. Abból nem lett volna TD ha nem fúj a baromja. Sípszó után vége a játéknak. Riley ezért lassított le mögötte/mellette. Ha nem teszi, Williams-t a palánkról mossák le Riley-t ismerve. És megint a mi lett volna ha... ez nem játszik, ezért nem is lett itt sem, meg az eredménykövetőben sem túlragozva. Te azt mondod TD lett volna mindenképp, én azt mondom nem. + a "szagértők" amerikában is azt mondják, hibás döntés volt. Szvsz meccset döntött el. Félre ne érts, ezzel a játékkal sose nyertünk volna...
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 595 — Panthers fan
Hehe... No comment.
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000090886/article/nfl-deangelo-williams-td-shouldnt-have-countedjvic
Valóban no comment, mert a nagyobb hiba az volt, hogy a barom belefújt a sípjába, miközben Williams lába a vonal közelében sem járt, és amikor sípolt az idiótája, akkor már mögötte voltak a védők. Technikailag hibáztak, amikor megadták, de így volt igazságos.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Teljes az NFC East blama 😀 Legalább egy csapat már lesz, ami ugyanolyan mérleggel áll mint mi.. 😛
több mint 11 éve
jvic 115
Hehe... No comment.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/gtezmw5ppc6crx9jjbeb
NFL: DeAngelo Williams' TD shouldn't have counted
Carolina Panthers running back DeAngelo Williams' best run of the season shouldn't have happened. Not if the officials in Washington correctly applied the rulebook. Enjoy this one, Redskins fans.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
Zone blocking mind2. Egy Khalif Barnes-t kell helyettesítenie RT-ként, aki nem rossz játékos csak sokat szabálytalan, hozzá képest komoly visszaesés.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nálunk nem égett. Meg kell nézni a tavalyi idény utolsó négy meccsét. Előtte Brown-t is helyettesítette párszor, és nem láttam minőségi változást negatív irányba. Az utolsó négy meccsen pedig Trent Williams-t pótolta a blind side-on, akit ugye eltiltottak. És ezt egy akkor még rookie Hurt oldalán, nagyon jól. Ezért volt meglepi, hogy a pre seasonban nem is nagyon kapott lehetőséget, aztán cut. Nem ismerem a Raiders rendszerét (a mienket sem nagyon, bár azt nem tudom van-e? 😛) de mert ott szar, nálunk beválhatott volna. Egy Jordan Black-nél mindenképpen jobb volt.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
Smith egyébként ég, mint a Reichstag a Raidersnél...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nekem nagyon fura ez az egész. Olyan edzőbuktató szaga van.apeszos
ezen én is gondolkodtam már😀, ki akarnak valakit herélni, mert lecserélték Grossmantsapka
Grossman jelenleg tökéletesen megoldja a feladatát. Továbbra is a csapat bohóca, csak most az oldalvonalon kívül. Egyébként teljesen meg tudnám érteni. Amit művel a FO, az kritikán aluli. Kezdődött Smith elküldésével, Polumbust a mai napig nem értem. Mert ha nem Smith, akkor még Locklear is jobb volt nála. És ki a f.szom az a Jordan Black? Legutóbb ez a Grant-Williams csere verte ki a biztosítékot. A védelmet inkább hagyjuk, mert egészségtelen lesz a vérnyomásom...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nekem nagyon fura ez az egész. Olyan edzőbuktató szaga van.apeszos
ezen én is gondolkodtam már😀, ki akarnak valakit herélni, mert lecserélték Grossmant

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nekem nagyon fura ez az egész. Olyan edzőbuktató szaga van.
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ha este győz a Saints, komplett az NFC East betli.
Azért az szép 😊agent T
nem vígasztalBjoca
Engem se

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Ha este győz a Saints, komplett az NFC East betli.
Azért az szép 😊agent T
nem vígasztal

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ha este győz a Saints, komplett az NFC East betli.
Azért az szép 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 hvg.hu/vilag/20121105_obama_redskins_bukastenorx
kösz, ha visszaolvasol eredménykövetőbe, vagy elolvasod a heti meccsbeharangozót, vagy a bowl.hu cikkelemzések topicot, akkor találkozhatsz már az infóvalsapka
És még ha az esti Giants meccset is látta volna a TV-ben... 😀 😀
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 hvg.hu/vilag/20121105_obama_redskins_bukastenorx
kösz, ha visszaolvasol eredménykövetőbe, vagy elolvasod a heti meccsbeharangozót, vagy a bowl.hu cikkelemzések topicot, akkor találkozhatsz már az infóvalsapka
Bocs, eddig mindhárom elkerülte a figyelmemet 😀
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
 hvg.hu/vilag/20121105_obama_redskins_bukastenorx
kösz, ha visszaolvasol eredménykövetőbe, vagy elolvasod a heti meccsbeharangozót, vagy a bowl.hu cikkelemzések topicot, akkor találkozhatsz már az infóval

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 hvg.hu/vilag/20121105_obama_redskins_bukas
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
For you optimists: 3 teams have made the playoffs since 1990 after starting 3-6. '94 pats, '95 lions, '96 Jags.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azt hiszem ideje lenne lemondania SHannahannek.
Ez a csapat egy katasztrófa. Minden elemében.
Se D, se O cserébe legalább agyon dropolnak és büntettetik magukat.

Nevetséges. Megye II
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
Shanahan: Season now becomes an evaluation for next year.
Úgy tűnik megismert néhány magyar soccer edzőt 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sandy hurrikán? Egy faszt. A Redskins nagyobb katasztrófa.
több mint 11 éve
jvic 115
Bár sokat nem jelentkeztem be, de azért komolyan figyeltem a csapatomat és reménykedtem a jó szereplésben. Viszont most kikapcsoltam a közvetítést és az idei évben nem vagyok hajlandó több Redskins meccset megnézni vagy az eredményt követni. Csak felhúzom magam rajta. Ilyen szar playhívást nem találni sehol, ami az egyik meccsen működik, azt a következő meccsen "elfelejtik" behívni, csak hogy jól összezavarják az ellenfelet, ja meg hogy nehogy már pozítív legyen a mérlegünk... 😕

Nincs elkapónk, nincs falunk és nincs defensünk. Ja és spec teamünk sincs, hiszen legalább 1 meccs a drága rúgónkon ment el. Ennek így nincs értelme, viszont Sanyiék még a jövőt is eladták RG3-ért. Hogy honnan fogjuk pótolni a tátongó lyukakat a rosteren, nem tudom.

Aki még bírja, annak további jó szurkolást...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nem értem, miért esik *össze minden évben Shanahanék alatt a csapat középtávra, amiből csak a szezon végére tud kigyógyulni...
(illetve van egy tippem; nagyon durva túledzés, de az nagyon durva amatőr hiba lenne)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Mindenki takarodjon a mondjon lebe

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Redskins inactives

  • Rex Grossman QB
  • Brandon Meriweather DB
  • Richard Crawford CB
  • Adam Gettis G
  • Maurice Hurt G
  • Pierre Garcon WR
  • Doug Worthington DT

    Ki lesz a RG csere??
  • apeszos
    LeRibeus?
    annál érdekesebb, hogy crawford inaktívsapka
    LeRibeus minkét oldalra? Az igen.apeszos
    7 fal szokott menni mindig, 1 középső ember és 1 OT, néha úgy rá tudsz csodálkozni megszokott dolgokra😀
    eddig Hurt volt a csere

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!